Ja zover was ik al maar hij zei dat de date nog niet afgelopen was maar dat hij wel achter fok zat.. Vandaag mijn vraag..quote:Op zaterdag 16 april 2011 21:33 schreef Godshand het volgende:
[..]
Hij heeft kids, zo moeilijk is dat niet...
JUIST!quote:Op zaterdag 16 april 2011 21:35 schreef Marver8 het volgende:
Wat Joycie volgens mij niet helemaal snapt (ik ook niet overigens) is hoe hij tijdens een date op Fok! kan zitten dan.
Vrees dat je er toch echt naast zit.quote:Op zaterdag 16 april 2011 20:59 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Dat kan ik niet goed onder woorden brengen.... het zal wel een gevoel zijn
Hell yeah!quote:Op zaterdag 16 april 2011 21:16 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Dadelijk Real Madrid - Barcelona geak
Denk dat een simpel terrasje + thuis naborrelen niet alleen het meest praktisch is, maar daarnaast ook vooral het gezelligst en ook vooral de ideale manier om elkaar te leren kennen.quote:Op zaterdag 16 april 2011 21:41 schreef J0ycie88 het volgende:
Ok, ja dat zat ik me later ook te bedenken dat dat een optie was..
Wat is nou volgens jullie de leukste eerste date, of wat doen jullie graag op een eerste date?
zou voor mij al afvallen met mijn hoogtevreesquote:Op zaterdag 16 april 2011 21:45 schreef Marver8 het volgende:
@ Joycie.
Op zondagochtend een ontbijtje (crossiantje met jam en kopje thee) op de Euromast in Rotterdam (op 100 meter hoogte uiteraard)..
15 euro op 3-3 bij Real - Barcelona @ 70 keer de inzetquote:Op zaterdag 16 april 2011 21:16 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Dadelijk Real Madrid - Barcelona geak
Ja het is de eerste datequote:Op zaterdag 16 april 2011 22:01 schreef Marver8 het volgende:
Een vriend van me had vorig week een nieuw meisje leren kennen. Ze gingen eerst even een uurtje wat drinken en daarna naar de sauna. Ik verklaarde ze voor gek, maar de date was (volgens hem) heel geslaagd. Het zou niet eens in me opkomen om voor de 1ste date (weliswaar na een kort drankje) naar de sauna te gaan. Verder maakt het niet zoveel uit, maar dat is echt een dikke no-go (voor mij dan).
I.i.g. veel succes en plezier morgen :d. Is het de eerste date?
Ja dat was het dus ook.quote:Op zaterdag 16 april 2011 21:41 schreef J0ycie88 het volgende:
Ok, ja dat zat ik me later ook te bedenken dat dat een optie was..
Zolang ze in de 2e helft iedere 7,5 minuut scoren is er nog vanalles mogelijkquote:
Ik ga dit weekend ook niet uit, maar dat komt omdat ik werk.quote:Op zondag 17 april 2011 00:12 schreef VacaLoca het volgende:
Nou, een date was ms toch leuker geweest dan deze wedstrijd.
Dit weekend een rustig weekend. Dadelijk ook optijd naar bed. Na weer zware week is soms ook ff fijn tot rust te komen en wat slaap in te halen. Volgende week weer de kroeg in en met wat meer positiviteit wellicht wat hosselen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |