Dat er niets leuks zit etc. Dat heb ik jou wel eens horen zeggen hierquote:Op zondag 17 april 2011 21:10 schreef -Engel- het volgende:
Ik claim niet dat date of veel date... maar ik claim ook niet om nooit een relatie gehad te hebben...
En hoezo veel praatjes?
TB Dat zijn toch niet veel praatjes...quote:Op zondag 17 april 2011 21:11 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dat er niets leuks zit etc. Dat heb ik jou wel eens horen zeggen hier
Ik ook niet misses right that is for me off coursequote:Op zondag 17 april 2011 21:12 schreef -Engel- het volgende:
[..]
TB Dat zijn toch niet veel praatjes...![]()
Dat is hoogstens aangeven dat Mr right nog niet gevonden is.
Juist ja, maar waarom ga je langs bij haar werk?quote:Op zondag 17 april 2011 21:13 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik ook niet misses right that is for me off course
Je hoort mij nergens zeggen dat jij beweert veel te daten. In tegendeel! Daarom kom je ook zo over: je hebt overal een duidelijke mening over, maar je doet nooit watquote:Op zondag 17 april 2011 21:10 schreef -Engel- het volgende:
Ik claim niet dat ik date of veel date, maar ik claim ook niet om nooit een relatie gehad te hebben.
Daarnaast post ik niet alles hier![]()
En hoezo veel praatjes?
Dan zou ik ten eerste moeten weten wanneer ze werkt. vrijwilligster bij de 013. Biertjes tappen etcquote:Op zondag 17 april 2011 21:15 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Juist ja, maar waarom ga je langs bij haar werk?
Dan is ze druk etc.
Mijn ex kent zijn huidige vriendin via lexa en zo ken ik nog wel een aantal stelletjesquote:Op zondag 17 april 2011 21:21 schreef dreams.psd het volgende:
Werkt dat online dating een beetje?
Heb een beetje het gevoel alsof het nooit wat word bij online daten.
Nou spirit ondanks je vele dates, blijf je toch altijd mis schieten daarom vind ik het frappant dat jij over persoonlijkheid praat.quote:Op zondag 17 april 2011 21:22 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Mijn ex kent zijn huidige vriendin via lexa en zo ken ik nog wel een aantal stelletjesDus ja, het werkt wel degelijk, maar ik denk dat het ook van je persoonlijkheid afhangt en of je er voor open staat of niet
Als je de verhalen op al die sites mag geloven wel. Niet dat ik daar enige waarden aan hecht.quote:Op zondag 17 april 2011 21:21 schreef dreams.psd het volgende:
Werkt dat online dating een beetje?
Heb een beetje het gevoel alsof het nooit wat word bij online dates.
Ik ken mijn ex ook via internet schat en die relatie heeft bijna 10 jaar geduurdquote:Op zondag 17 april 2011 21:25 schreef picardmike het volgende:
[..]
Nou spirit ondanks je vele dates, blijf je toch altijd mis schieten daarom vind ik het frappant dat jij over persoonlijkheid praat.
Dat komt bij mij echt over als een contradictio in terminis.
Dat is voor 2000 had je toen ook datingsites dan?quote:Op zondag 17 april 2011 21:27 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ik ken mijn ex ook via internet schat en die relatie heeft bijna 10 jaar geduurd
Internet is meer dan datingsitesquote:Op zondag 17 april 2011 21:28 schreef picardmike het volgende:
[..]
Dat is voor 2000 had je toen ook datingsites dan?
Ja idd je had van die chatrooms, maar dat ging vele malen sneller. Totdat niemand meer durfte.quote:
Dat. Daarnaast heb ik 3 korte "ietsen" gehad waarbij ik er 1 via werk kende, maar dan dus ook digitaal leren kennen, 1 van een datingwebsite en 1 uit de kroegquote:
Geen idee toen was ik nog niet onlinequote:Op zondag 17 april 2011 21:29 schreef picardmike het volgende:
[..]
Ja idd je had van die chatrooms, maar dat ging vele malen sneller. Totdat niemand meer durfte.
En hoeveel afspraakjes heb jij al gehad in je leven?quote:Op zondag 17 april 2011 21:34 schreef -Engel- het volgende:
Chatroom... dat heeft mij ooit een avondje darten en uitgaan in H'sum opgeleverd.....
@Spirit: Ik vond dat ook geen date... het was met meer mensen en btw al zeker 10 jaar terugToen deden we niet aan daten
toen heette het nog een afspraakje
Jaja maak jezelf maar wat wijsquote:Op zondag 17 april 2011 21:30 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Dat. Daarnaast heb ik 3 korte "ietsen" gehad waarbij ik er 1 via werk kende, maar dan dus ook digitaal leren kennen, 1 van een datingwebsite en 1 uit de kroegIk denk alleen dat ik er nog niet echt voor open stond. Het was voor mij meer voor de lol; daten is gewoon leuk!
TB,quote:Op zondag 17 april 2011 21:37 schreef tijnbrein het volgende:
En hoeveel afspraakjes heb jij al gehad in je leven?
Nou ja, dat soort mensen kom je dus tegen in Brussel. Maar parship vind ik wel een redelijk goede site, maar niet zoveel mensen. Kwalitatief wel ok mensen in ieder geval.quote:Op zondag 17 april 2011 19:17 schreef Asfyxia het volgende:
Wat een smakeloze verhalen hier. Kerels die hun lul tevoorschijn toveren.![]()
Ik werd eigenlijk naar dit topic gelokt om wat meer info te krijgen over datingsites. Waar een beetje leuke mensen zitten enzo.
Ik kom niet verder dan 1 date/afspraakje. Maar dat was wel een leuke date. In de stromende regen door de dierentuin lopenquote:Op zondag 17 april 2011 21:43 schreef -Engel- het volgende:
[..]
TB,
ik heb ze niet geteld... doe ik een gok ... ik denk dat er 20 waren waarvan ik zo iets heb van ja DAT was echt echt een date/afspraakje.... romantisch, zoenen, je speciaal voelen....
De rest... tsja gewoon voor de lol, lekker eten, veel kletsen, maar totaal niet romantisch of iets in die geest.
Doe eens niet zo wanhopig, mutsquote:Op zondag 17 april 2011 21:50 schreef Seven. het volgende:
Ik begin trouwens beetje moedeloos te worden hiervan. Wanneer kom ik weer eens iemand tegen waarmee er daadwerkelijk een grote klik is? Ik wil zo elektriciteit en zo, vanaf het eerste moment al denken 'hmm, leuke dame/vent' en dat dan blijkt dat je echt heel goed met elkaar op kunt schieten en om elkaar kunt lachen. En dan heb je paar hele romantische leuke maanden waarin je helemaal vol bent van elkaar. En daarna begin je iemand wel eens irritant te vinden dus dan kun je 1 keertje per maand ruziemaken en keiharde goedmaakseks hebben.
Of ben ik dan te veeleisend?
quote:Op zondag 17 april 2011 21:48 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik kom niet verder dan 1 date/afspraakje. Maar dat was wel een leuke date. In de stromende regen door de dierentuin lopen
Wat? Lopen in de dierentuin?quote:
Ga je die persoon tegenkomen als je je alleen met Knots en BW bezig houdt? En wees een beetje voorzichtig, want je begint wanhopig over te komen. Dat is geen goed iets....quote:Op zondag 17 april 2011 21:50 schreef Seven. het volgende:
Ik begin trouwens beetje moedeloos te worden hiervan. Wanneer kom ik weer eens iemand tegen waarmee er daadwerkelijk een grote klik is? Ik wil zo elektriciteit en zo, vanaf het eerste moment al denken 'hmm, leuke dame/vent' en dat dan blijkt dat je echt heel goed met elkaar op kunt schieten en om elkaar kunt lachen. En dan heb je paar hele romantische leuke maanden waarin je helemaal vol bent van elkaar. En daarna begin je iemand wel eens irritant te vinden dus dan kun je 1 keertje per maand ruziemaken en keiharde goedmaakseks hebben.
Of ben ik dan te veeleisend?
Ik zou nooit daten in een dierentuin. Ik zou wel naar dierentuin willen als ik al een relatie heb, ben eens een keer in apenheul geweest en is een heel leuk uitje geweest met leuke herinneringen....quote:
Ik kom altijd mannen tegen waarvan ik eigenlijk wel weet dat ze 'below me' zijn. Serieus, de laatste paar keer dat ik echt kon lachen om een vent, bleken het gewoon enorme eikels te zijn. Die ik gisteren dus tegenkwam. Nee echt, achteraf gezien, de enige twee waarmee ik écht kon lachen waren parasieten.quote:Op zondag 17 april 2011 21:51 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Doe eens niet zo wanhopig, mutsJij komt zo vaak leuke mannen tegen en dan ben je even heel verliefd, maar is het ook weer zo over. Jij moet gewoon even tot rust komen en jezelf leren vermaken in je eentje. Dan komt die leuke vrouw/man ineens onverwacht vanzelf wel
(tenminste, dat hou ik mezelf steeds voor
)
Het probleem is eigenlijk dat er altijd wel iemand is die leuk genoeg is voor dat moment. En daar wil ik vanaf. Steeds weer van die korte romances waarvan ik op voorhand al weet 'dit is het niet'.quote:Op zondag 17 april 2011 21:58 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Ga je die persoon tegenkomen als je je alleen met Knots en BW bezig houdt? En wees een beetje voorzichtig, want je begint wanhopig over te komen. Dat is geen goed iets....
Doe het dan gewoon niet als je van te voren al weet dat het niks wordt. Eens een tijdje helemaal niemand is lang niet verkeerd hoorquote:Op zondag 17 april 2011 22:00 schreef Seven. het volgende:
[..]
Het probleem is eigenlijk dat er altijd wel iemand is die leuk genoeg is voor dat moment. En daar wil ik vanaf. Steeds weer van die korte romances waarvan ik op voorhand al weet 'dit is het niet'.
Ik vond die regen niet erg. Het is maar water en je smelt heus niet als je een beetje nat wordt.quote:
Nu ik zo een beetje alles heb gelezen denk ik gewoon dat je iemand nodig hebt die zijn mannetje staat. En ook gewoon "Nee" zegt wanneer die dat niet wilt. Jou wel eens op je punten wijst, een ruzie aangaat. Eigenlijk iemand dus die stevig in zijn schoenen staat. Maar op de momentje jou wel laten voelen dat je wat betekend, en dan niet alleen maar als bedpartner. En jou denk ik ook kan verrassen, en de spanning weet op te bouwen en vast te houden.quote:Op zondag 17 april 2011 21:50 schreef Seven. het volgende:
Ik begin trouwens beetje moedeloos te worden hiervan. Wanneer kom ik weer eens iemand tegen waarmee er daadwerkelijk een grote klik is? Ik wil zo elektriciteit en zo, vanaf het eerste moment al denken 'hmm, leuke dame/vent' en dat dan blijkt dat je echt heel goed met elkaar op kunt schieten en om elkaar kunt lachen. En dan heb je paar hele romantische leuke maanden waarin je helemaal vol bent van elkaar. En daarna begin je iemand wel eens irritant te vinden dus dan kun je 1 keertje per maand ruziemaken en keiharde goedmaakseks hebben.
Of ben ik dan te veeleisend?
Heb ik me al wel zitten bedenken trouwens. Gewoon géén gedoe meer. Maar paar weken is voor mij echt niet genoeg, ik heb gewoon nog iets op te lossen met mezelf en daar moet ik zeker een jaar voor uittrekken. Ik moet echt eens afkicken van die hang naar bevestiging. Hang naar drama heb ik trouwens wel al enorm weten te verbannen. Als dat me gelukt is, dan kan ik dit ook.quote:Op zondag 17 april 2011 22:04 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Doe het dan gewoon niet als je van te voren al weet dat het niks wordt. Eens een tijdje helemaal niemand is lang niet verkeerd hoorAl is het maar een paar weken
Brengt behoorlijk wat rust met zich mee en dat is eigenlijk best wel fijn!
Dat komt ook door jouw reflex:quote:Op zondag 17 april 2011 21:59 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ik kom altijd mannen tegen waarvan ik eigenlijk wel weet dat ze 'below me' zijn. Serieus, de laatste paar keer dat ik echt kon lachen om een vent, bleken het gewoon enorme eikels te zijn. Die ik gisteren dus tegenkwam. Nee echt, achteraf gezien, de enige twee waarmee ik écht kon lachen waren parasieten.
Sowieso, als ik iemand leuk vind, dan moet er iets mis mee zijn. Ik ben aan het overwegen om dan maar met minder genoegen te nemen of zo.
Jij moet eens ophouden met dingen van jezelf eisen. Waarom moet jij zo vreselijk veel van jezelf?quote:Op zondag 17 april 2011 22:07 schreef Seven. het volgende:
[..]
Heb ik me al wel zitten bedenken trouwens. Gewoon géén gedoe meer. Maar paar weken is voor mij echt niet genoeg, ik heb gewoon nog iets op te lossen met mezelf en daar moet ik zeker een jaar voor uittrekken. Ik moet echt eens afkicken van die hang naar bevestiging. Hang naar drama heb ik trouwens wel al enorm weten te verbannen. Als dat me gelukt is, dan kan ik dit ook.
Maar eerst dinsdag nog maar eens afwachten.
Ik moest gisteren 2 x plassenquote:Op zondag 17 april 2011 22:08 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Jij moet eens ophouden met dingen van jezelf eisen. Waarom moet jij zo vreselijk veel van jezelf?
quote:Op zondag 17 april 2011 22:06 schreef Wicked-Game het volgende:
Nu ik zo een beetje alles heb gelezen denk ik gewoon dat je iemand nodig hebt die zijn mannetje staat. En ook gewoon "Nee" zegt wanneer die dat niet wilt. Jou wel eens op je punten wijst, een ruzie aangaat. Eigenlijk iemand dus die stevig in zijn schoenen staat. Maar op de momentje jou wel laten voelen dat je wat betekend, en dan niet alleen maar als bedpartner. En jou denk ik ook kan verrassen, en de spanning weet op te bouwen en vast te houden.
Ik zou het werkelijk niet meer weten. De ene dag denk ik zus, de andere dag denk ik zo. Het liefste zou ik er gewoon volledig afstand van nemen en echt leren om gewoon happy te zijn met alleen mezelf. Tweede optie die ik graag nog wil verkennen is een relatie met een vrouw maar dat is een moeilijk verhaal omdat ik niet zo snel weg ben van een vrouw.quote:Op zondag 17 april 2011 22:06 schreef Wicked-Game het volgende:
[..]
Nu ik zo een beetje alles heb gelezen denk ik gewoon dat je iemand nodig hebt die zijn mannetje staat. En ook gewoon "Nee" zegt wanneer die dat niet wilt. Jou wel eens op je punten wijst, een ruzie aangaat. Eigenlijk iemand dus die stevig in zijn schoenen staat. Maar op de momentje jou wel laten voelen dat je wat betekend, en dan niet alleen maar als bedpartner. En jou denk ik ook kan verrassen, en de spanning weet op te bouwen en vast te houden.
Is even mijn analyse...
Emigreer anders naar een eilandje in de Stille Zuidzee, voor jou alleen...quote:Op zondag 17 april 2011 22:10 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ik zou het werkelijk niet meer weten. De ene dag denk ik zus, de andere dag denk ik zo. Het liefste zou ik er gewoon volledig afstand van nemen en echt leren om gewoon happy te zijn met alleen mezelf. Tweede optie die ik graag nog wil verkennen is een relatie met een vrouw maar dat is een moeilijk verhaal omdat ik niet zo snel weg ben van een vrouw.
Ik kwam hier voor de romantiek.quote:Op zondag 17 april 2011 22:00 schreef Seven. het volgende:
[..]
Het probleem is eigenlijk dat er altijd wel iemand is die leuk genoeg is voor dat moment. En daar wil ik vanaf. Steeds weer van die korte romances waarvan ik op voorhand al weet 'dit is het niet'.
Nou zou dan haast zeggen kap met daten, kap met kerels en ga eens werken aan jezelf voordat je ergens weer aan gaat beginnen.quote:Op zondag 17 april 2011 22:10 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ik zou het werkelijk niet meer weten. De ene dag denk ik zus, de andere dag denk ik zo. Het liefste zou ik er gewoon volledig afstand van nemen en echt leren om gewoon happy te zijn met alleen mezelf. Tweede optie die ik graag nog wil verkennen is een relatie met een vrouw maar dat is een moeilijk verhaal omdat ik niet zo snel weg ben van een vrouw.
quote:Op zondag 17 april 2011 22:12 schreef Spirit82 het volgende:
Oh kutBen beetje aan het smsen met die gast van vrijdag en hij blijkt flinke gesprekken gevoerd te hebben met mijn oud buurman (zijn collega). Nou kent de beste man me sinds dat ik 10 was ofzo en hij noemde me vroeger altijd "het studiebolletje"... verdikkeme
Nouja, we gaan dinsdag wat drinken, dus we zullen wel zien.
Jij bent rijp voor een sabbatical leave, gewoon een jaar niet meer aan liefde denken en gewoon genieten.quote:Op zondag 17 april 2011 22:10 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ik zou het werkelijk niet meer weten. De ene dag denk ik zus, de andere dag denk ik zo. Het liefste zou ik er gewoon volledig afstand van nemen en echt leren om gewoon happy te zijn met alleen mezelf. Tweede optie die ik graag nog wil verkennen is een relatie met een vrouw maar dat is een moeilijk verhaal omdat ik niet zo snel weg ben van een vrouw.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |