ik ben mijn schuur aan het opruimen en ik ben deze duspol dus tegen gekomen, de duspol is misschien een enkele keer gebruikt en daarna weer in de kast beland.
onderstaande tekst is een google vertaling van de duitse site:
quote:
Aanvullende informatie: Benning DUSPOL Analoge IP64
De DUSPOL ® is een nieuwe analoge spanning tester aan de internationale norm IEC / EN 61243-3 (DIN VDE 0682-401) getest en goedgekeurd spanning detector.
Het apparaat geeft AC en DC spanningen van een hoog contrast licht-emitterende diodes (LED) en een magneetklep in de spanning indicator.
De spanning is aangegeven in de stappen van 12, 24, 50, 120, 230, 400, 500 en 750 V.
Als DC kan maken en de polariteit tests op AC enkelpolige fase tests.
De DUSPOL ® heeft een soortgelijk apparaat op de fasevolgorde van een drie-fase netspanning (LCD)-test.
Door het indrukken van de twee membraanfilters drukknoppen, is de magneetklep in de spanning indicator ingeschakeld.
De stof-en spatwaterdicht apparaat voldoet aan beschermingsklasse IP 64 en kan dus buiten gebruikt worden bij nat weer
![bcqStf7dZTKMwiGBeov8VQ==.jpg]()
vraagprijs ¤30,-
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.