Ik ookquote:
Mijn buurvrouw heeft hem ook gelopen.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:33 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ik ookSowieso ben ik er natuurlijk dus dat is al bijzonder genoeg
Jammer alleen dat ik het weer zonder die creamy lemon dingen moet doen
Coolquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:34 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
Mijn buurvrouw heeft hem ook gelopen.
Ze wandelt bijna elk weekend. De hond is tegenwoordig te oud, dus die mag in een karretje.quote:
Hoe schattigquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:39 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
Ze wandelt bijna elk weekend. De hond is tegenwoordig te oud, dus die mag in een karretje.
Nou! Ik zag een advertentie voor de zorgcarrierebeurs en er stond een stukje van twee dames die enthousiast over hun vak vertelden! Eén had een mbo zorgopleiding gedaan en verdiende zo'n 12950 per maand bruto en de ander had hbo-v gedaan en verdiende 2400 bruto! Ik dacht: waar is die mbo-opleiding en hoe snel kan ik beginnen?quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:19 schreef Den_Haag het volgende:
Jammer genoeg niet nee. Jullie mogen best wel wat extra's.
Dat moet een typfout zijn:oquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:41 schreef Isabeau het volgende:
Nou! Ik zag een advertentie voor de zorgcarrierebeurs en er stond een stukje van twee dames die enthousiast over hun vak vertelden! Eén had een mbo zorgopleiding gedaan en verdiende zo'n 12950 per maand bruto en de ander had hbo-v gedaan en verdiende 2400 bruto! Ik dacht: waar is die mbo-opleiding en hoe snel kan ik beginnen?
Tuurlijk niet. Ze verdient het, de vraag is of ze het krijgt.quote:
johquote:
Je kijkt er al naar uit?quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:47 schreef Leintjeuh het volgende:
Vanavond eten we vegatarische, zoutvrije pastasaus. Leuk joh, bezoek dat mee komt eten
Bezitter meldt zich. Fijne tassen, die heb ik tijdens wandelingen altijd bij me.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:29 schreef z80 het volgende:
net even gekeken voor een Slingshot 200AW. niet al te groot, en kan alles in wat ik mee wil nemen.
nu zag ik net op internet dat er een nieuw model is ( de Slingshot 202 AW) die weer net iets kleiner is.
dus weer terug de stad in en opzoek naar dit model om te kijken of hier de spullen ook in kunnen.
Nou! Weet je, zout arm dat snap ik nog, maar dan ook nog vegetarisch erbij? Plus het is niet mijn favoriete bezoek.quote:
Ahaquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:50 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Nou! Weet je, zout arm dat snap ik nog, maar dan ook nog vegetarisch erbij? Plus het is niet mijn favoriete bezoek.
Niet slecht voor een man die voor zichzelf moet koken (maar dat wisten we natuurlijk al)quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:50 schreef golfer het volgende:
B. vanavond uit eten met collegadinnen, dus ik scharrel mijn eigen kostje bij elkaar.
Aardappeltjes met rozemarijn, knoflook, tijm en salie uit de oven, jonge bladsalade erbij en een gebraden lamsbiefstukje.
75 tot 100 gram per persoon volgens dit topicquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:59 schreef FutureFairytale het volgende:
ff gauw vraagje; hoeveel rijst moet je koken voor 3 pers? Heb een pak van 400 gram en water staat nu op. Thanks.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |