quote:Op donderdag 14 april 2011 18:03 schreef chufi het volgende:
[..]
Na lange tijd was de mijne de eerste dus lijkt me wel
Vanaf dat ze uit de douche kwam..... Ze zit zich op te vreeten voor aanstaande exit van Miekequote:Op donderdag 14 april 2011 18:04 schreef m00h het volgende:
[..]
Ze was weer behoorlijk aan het hijgen hč
Komt er straks zo'n likkende pup bij die natuurlijk vet aangehaald wordt door Jo... Flipse houdt het dan wel voor gezien denkt ik zoquote:Op donderdag 14 april 2011 18:06 schreef little_me het volgende:
[..]
ligt weer braaf in de hondenmand !
quote:Op donderdag 14 april 2011 18:07 schreef little_me het volgende:
Ik snap niet waarom Mo zich opmaakt, ze jankt het er vanavond toch weer af.
Ha, vanmiddag was het net zo tijdens het make-uppenquote:Op donderdag 14 april 2011 18:06 schreef chufi het volgende:
[..]
Vanaf dat ze uit de douche kwam..... Ze zit zich op te vreeten voor aanstaande exit van Mieke
ik wil het niet hopen..want dan kijk ik helemaal niet meer..die apen daar moeten zelf weten dat ze zich voor gek zetten..maar nogmaals..geen dieren in zo een idioot gedoequote:Op donderdag 14 april 2011 18:07 schreef chufi het volgende:
[..]
Komt er straks zo'n likkende pup bij die natuurlijk vet aangehaald wordt door Jo... Flipse houdt het dan wel voor gezien denkt ik zo
Alles voor de show,quote:Op donderdag 14 april 2011 18:07 schreef little_me het volgende:
Ik snap niet waarom Mo zich opmaakt, ze jankt het er vanavond toch weer af.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |