Hij geeft ook af- en bijschrijvingen en bovendien gaat het via de ING Buddy, dus je rekeningnummer blijft altijd onbekend voor de app én je logt in met een Windows Live passport.quote:Op donderdag 21 april 2011 19:21 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Nee sorry, ik gebruik geen third party-apps als het om bankzaken gaat, hoe betrouwbaar het ook kan zijn.
Daarnaast boeit het saldo me amper... af- en bijschrijvingen vind ik boeiender.
Het is een third-party-app die gebruikt maakt van ING-dingen. Leuk en aardig, maar ik gebruik geen third-party voor mijn bankzaken, ook al maakt het gebruik van die buddy en weet het mijn reknr nietquote:Op donderdag 21 april 2011 20:59 schreef Unity het volgende:
[..]
Hij geeft ook af- en bijschrijvingen en bovendien gaat het via de ING Buddy, dus je rekeningnummer blijft altijd onbekend voor de app én je logt in met een Windows Live passport.
heb ik geprobeerd... maar dan importeerd hij niks in Outlookquote:Op donderdag 21 april 2011 12:18 schreef Alxander het volgende:
[..]
Contactenlijst via gmail exporteren als .csv bestand? Denk alleen niet dat je je Facebook contacten meekrijgt dan overigens.
me 2quote:Op vrijdag 15 april 2011 23:03 schreef beeklaan het volgende:
Aaaaaaaaaaaaaaaah. Ik wil 1 miljoen euro en een fotomodel als vriendin
Dit had ik dus nooit geweten als ik hier niet uit nieuwsgierigheid was beland. Ik heb sinds gisteren de Samsung Galaxy Mini S5570 en de batterij was vanochtend zo goed als op. Ik heb hem nu dus weer aan de oplader hangen en hoop dat hij inderdaad "leert". Het is in ieder geval een Li-ion batterij. Verder bevalt hij prima en Android is lekker makkelijk om mee te werkenquote:Ik heb vandaag een Android telefoon gekocht, maar mijn accu is na een paar uur alweer leeg? Wat is dit?
In de meeste smartphones van nu zitten Li-ion accus. Deze accus moeten als het ware leren. Dit houdt in dat je vooral in het begin de accu zo vaak mogelijk moet opladen. Het beste is dus om je telefoon bij elke mogelijkheid aan de lader te hangen. Bij andere types accus is het zo dat je de accu in het begin helemaal moet laten leeglopen en em dan pas op moet laden, maar dat moet je bij een Li-Ion accu juist niet doen. Gewoon zo vaak mogelijk opladen dus (en niet alleen als ie (zo goed als) leeg is) en je zal de accuduur met sprongen vooruit zien gaan. Eén tot 3 dagen accuduur is gebruikelijk voor smartphone-accus.
Ook als je wisselt van ROM? (Oxygen > CM)quote:Op maandag 25 april 2011 23:11 schreef Eric_Cantona het volgende:
Hoe heb je de backup gemaakt? Via Titanium bijvoorbeeld, lijkt me dat je de apps en data gewoon terug kunt zetten. Ongeacht welke update, etc.
Jazeker, Titanium Backup is geweldig!quote:Op dinsdag 26 april 2011 19:37 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ook als je wisselt van ROM? (Oxygen > CM)
Je bedoelt de app's uit die CM7-gapps? gewoon 'eruit' slopenquote:Op dinsdag 26 april 2011 19:26 schreef Muchachooo het volgende:
Weet iemand hoe je bepaalde stock CM7 apps kan verwijderen?
Zit zo veel onzin tussen die ik helemaal niet wil...
Voor dergelijke diensten heb je een telefoonnummer nodig, dus nee dat gaat 'm niet wordenquote:Op woensdag 27 april 2011 20:28 schreef webbyplus het volgende:
Kort vraagje; zijn er ook whatsapp clients voor de PC beschikbaar?
Of heeft iemand geprobeerd in - bijvoorbeeld een android/symbian - emulator te runnen>?
Zomertijd.quote:Op donderdag 28 april 2011 20:43 schreef muzas het volgende:
na jaren iphone..
Heb ik nu een HTC desire S... ben er nu al tevredener mee dan ik ook met die iphone geweest ben. Het is wel erg wennen. Er valt zoveel te personaliseren en aan te passen (op een iphone kan dit allemaal NIET)
Maar heb nu wel 1 vraag; Mijn facebook events worden vanzelf in mijn agenda gezet... echter is de tijd verkeerd. Een event dat bijv. om 16:00 begint, staat in de agenda om 17:00...
Valt hier wat aan te doen? Ik heb al wat gegoogled, maar kan niet vinden.
Niks aan datquote:Op donderdag 28 april 2011 16:07 schreef Pino112 het volgende:
http://www.ibood.com/nl/nl/
Acer Liquid E snelle smartphone met GPS, capacitive touchscreen, 2GB microSD en Android 2.2
Nu! ¤ 199,95 + (5,95)
Best wel cheap volgens mij, en dus qua prijs/kwaliteit toch ook wel oké?
Google Docsquote:Op woensdag 27 april 2011 18:08 schreef Pino112 het volgende:
https://market.android.co(...)le.android.apps.docs
quote:Kash Figueroa 3 hours ago
This is a tool used all over colleges and universities to discretely take pic of exams, then forward them to other students. This is an excellent tool for cheating and its use for this purpose has become very widespread. It is disgusting for those students who actulally prepare to write exams.
Dat lijkt mij toch een knullig foutje in de OP.quote:Zij ontwikkelden de aangepaste versie van Android, genaamd 'HTC Sense.' Op deze manier heeft HTC ervoor gezorgd dat de Hero multi-touch en Flash 9 ondersteunt. Het nadeel is dat men Android niet draadloos kan updaten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |