Ik ben 50 en heb ook geen last ven een midlifequote:Op donderdag 14 april 2011 13:38 schreef blauweruis het volgende:
btw ik ben niet in mn midlife. ben nog in de 20
Ik doe een studie. Die vindt ik leuk en uitdagend.. maar toch dat is studie. Ik heb een bijbaantje. Die vindt ik leuk.. Maar toch het is een bijbaantje.. En een hobby zou voetbal zijn maar heb ik helemaal geen tijd meer voor om 2 keer te trainen en zaterdag een wedstrijd.quote:Op donderdag 14 april 2011 13:41 schreef AlmightyArjen het volgende:
Ben je begin 20 of eind 20? Je moet op zoek gaan naar dingen waarin je een uitdaging vindt zodat je er weer tegenaan wil gaan. Dat kan zijn op het gebied van een hobby, ander werk oid...
Makkelijker gezegd dan gedaan uiteraard.
En ik ben begin 20quote:Op donderdag 14 april 2011 13:41 schreef AlmightyArjen het volgende:
Ben je begin 20 of eind 20? Je moet op zoek gaan naar dingen waarin je een uitdaging vindt zodat je er weer tegenaan wil gaan. Dat kan zijn op het gebied van een hobby, ander werk oid...
Makkelijker gezegd dan gedaan uiteraard.
quote:Op donderdag 14 april 2011 13:45 schreef Halcon het volgende:
Ga naar Sunny Beach en daar Zweedse wijven volpompen.
Alsjeblieft zeg, door hoeren krijg ik pas een midlife crisisquote:
Koninginnenacht is het weer zover. Naar groningen.. misschien ben ik die avond dat gelukkig. En ik ben ook niet ongelukkig... Maar ik voel me gewoon even gevangen in dit alles. En had laatst een discussie met iemand. Hij zei: 'Als je iets wil moet je het doen', maar hallo... Een wereldreis? Met welk geld. En kijk naar mn verantwoordelijkheden hier. Ik huur een huis, heb een baantje, doe een studie... Het enige wat me nog echt meesleept is muziek luisteren en zingen en thats it.. dus dat ga ik nu ook maar doen voor ik ga werken. Volume knop naar rechtsquote:Op donderdag 14 april 2011 13:53 schreef Silenus het volgende:
Ga lekker wat meer doen met je vrienden. Op het terras zitten, bier drinken en naar lekkere wijven kijken.
Ik word daar altijd intens gelukkig van.
Opzich een goed idee en bedankt voor het meedenken. Maar ik heb een jaar studievertraging. Als die langstudeerboete erdoorkomt ben ik de sjaak als ik langer dan een jaar vertraging hebt. Bovendien zit ik met iemand in huis en als ik wegga moet hij in zn eentje de huur betalen. Ook lullig dus. Of denk ik nou verkeerd en ben ik al een mak lammetje gewordenquote:Op donderdag 14 april 2011 14:03 schreef Silenus het volgende:
Je kunt ook in het buitenland gaan werken. Zet je studie een half jaar stop en ga in een warm land lekker iets doen. Je wordt er niet rijk van, maar het kan je wel een nieuwe kijk op 'het leven' geven zodat je daarna weer heerlijk in je vel zit.
Je bent maar één keer jong, en als het ooit kan is het nu. Er is nog zoveel te ontdekken voordat je in je sleur terecht komt. (Vrouw, kinderen, hond, je kent het.)
Haha dude... van hoeren leef je niet op. Tenminste ik niet. Denk ik.. betaalde seks lijkt me waardeloos en bovendien is dit niet een issue wat over seks gaatquote:Op donderdag 14 april 2011 14:12 schreef Dirty_Robert het volgende:
Bel een geile escortgirl en neuk haar helemaal plat.
Voor dat laatste kun je vast wel een onderhuurder vinden die een half jaar in je kamer gaat wonen. Kun je daarna weer mooi daar gaan worden, want je kunt natuurlijk niet zomaar een half jaartje ertussenuit knijpen, geen huur betalen en daarna weer vrolijk daar gaan wonen.quote:Op donderdag 14 april 2011 14:09 schreef blauweruis het volgende:
[..]
Opzich een goed idee en bedankt voor het meedenken. Maar ik heb een jaar studievertraging. Als die langstudeerboete erdoorkomt ben ik de sjaak als ik langer dan een jaar vertraging hebt. Bovendien zit ik met iemand in huis en als ik wegga moet hij in zn eentje de huur betalen. Ook lullig dus. Of denk ik nou verkeerd en ben ik al een mak lammetje geworden
Nothing solves as much issues as sex!quote:Op donderdag 14 april 2011 14:16 schreef blauweruis het volgende:
[..]
Haha dude... van hoeren leef je niet op. Tenminste ik niet. Denk ik.. betaalde seks lijkt me waardeloos en bovendien is dit niet een issue wat over seks gaat
Ik wil mn hart weer voelen. Of dat nou liefde is, muziek is, natuur... Wat dan ookquote:Op donderdag 14 april 2011 14:17 schreef Dirty_Robert het volgende:
[..]
Nothing solves as much issues as sex!
Ik zal er een nachtje over wakker liggen bedanktquote:Op donderdag 14 april 2011 14:16 schreef Silenus het volgende:
[..]
Voor dat laatste kun je vast wel een onderhuurder vinden die een half jaar in je kamer gaat wonen. Kun je daarna weer mooi daar gaan worden, want je kunt natuurlijk niet zomaar een half jaartje ertussenuit knijpen, geen huur betalen en daarna weer vrolijk daar gaan wonen.
Dat eerste is idd kut, maar ik vermoed dat je zoiets (net als je studieschuld) vast wel in termijnen (lees: in 40 jaar) kan afbetalen. En dan is dat peanuts als je later een goede baan hebt. Of je vindt het geluk ergens in het buitenland en dan is het natuurlijk dikke vette vinger naar dit kabinet.
Soms moet je je niet tegen laten houden door zorgen van later, maar gewoon je dromen volgen. Daarmee bedoel ik niet 10.000 euro bij de Rabobank lenen, dat in een jaar opmaken en dan bedenken wat voor probleem je hebt, maar je kunt overal wel aan de slag in de wereld en het avontuur een beetje opzoeken.
Dat denk je maar. Bel er gewoon eens eentje.quote:Op donderdag 14 april 2011 14:23 schreef blauweruis het volgende:
[..]
Ik wil mn hart weer voelen. Of dat nou liefde is, muziek is, natuur... Wat dan ook
En door sex met een hoer wordt je echt niet gelukkig
Gast. Als er iemand gefrustreerd is...quote:Op donderdag 14 april 2011 14:36 schreef blauweruis het volgende:
[..]
Je bent echt seksueel gefrustreerd he? zielig figuur
Wie betrekt hier nou alles op seks. Als je bedoeld dat ik gefrustreerd ben over hetgeen wat ik beschreef in de OP heb je volledig gelijk inderdaad. En jij, Ben jij seksueel gefrustreerd? Of ben je gewoon geil? Ga je dan ff in een hoekje aftrekken en blijf uit dit topicquote:Op donderdag 14 april 2011 14:37 schreef Dirty_Robert het volgende:
[..]
Gast. Als er iemand gefrustreerd is...
Je kunt het ontkennen, maar ik denk dat je probleem wel degelijk met vrouwen/relaties te maken heeft. Hoe bot het ook is, Dirty_Robert heeft daarmee een punt. Of het jou nou leuk lijkt of niet, naar de hoeren gaan is iets nieuws en spannends wat aan kan sluiten op je probleem. Bot, maar dat ben ik met hun eens.quote:Op donderdag 14 april 2011 14:39 schreef blauweruis het volgende:
[..]
Wie betrekt hier nou alles op seks. Als je bedoeld dat ik gefrustreerd ben over hetgeen wat ik beschreef in de OP heb je volledig gelijk inderdaad. En jij, Ben jij seksueel gefrustreerd? Of ben je gewoon geil? Ga je dan ff in een hoekje aftrekken en blijf uit dit topic
mmm... Misschien heb je gelijk in hetgeen je zegt over een relatie? Alleen snap ik niet wat dirty (de naam zegt het) robert ermee te maken heeft die alleen maar praat over naar de hoeren gaan en pornoboekjes lezen. Misschien krikt bij hem zijn zelfvertrouwen en levenslust daardoor omhoog, maar ik kan het me nauwelijks voorstellen. Dus naar de hoeren, nee.. Daar gaat het niet om. Misschien is het de passie van een relatie die ik mis, het zou kunnen. Maar niet puur seks. Dan mis je het punt van dit topic. bedankt voor het meedenken overigens.. Naar het buitenland... Ik ben misschien van plan met een vriend naar ierland te gaan omdat we daar gek van zijn.. zoiets...quote:Op donderdag 14 april 2011 14:46 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Je kunt het ontkennen, maar ik denk dat je probleem wel degelijk met vrouwen/relaties te maken heeft. Hoe bot het ook is, Dirty_Robert heeft daarmee een punt. Of het jou nou leuk lijkt of niet, naar de hoeren gaan is iets nieuws en spannends wat aan kan sluiten op je probleem. Bot, maar dat ben ik met hun eens.
Wat je echter misschien nog meer kunt gebruiken is een frisse wind op een iets langere termijn, daarom voel ik meer voor het idee zoals bijvoorbeeld eens een paar maanden naar het buitenland gaan of misschien gewoon iets helemaal niets te beginnen als een nieuwe sport of wat dan ook.
Wat je uiteindelijk waarschijnlijk hoofdzakelijk mist is een stabiele relatie met goede seks; maar dat wil trouwens niet zeggen dat een nieuwe relatie op korte termijn de beste oplossing voor je zou zijn.
Mooizo!quote:Op donderdag 14 april 2011 15:02 schreef Phantomesse het volgende:
Zeeeeer herkenbaar. Had tot een tijd geleden ook altijd een zorgeloze instelling, leven van dag tot dag en gewoon lekker genieten van de leuke dingen des levens. Nu echter ben ik 20 en heb ik niet veel bereikt, ik wil ook wat gaan doen. Ga me inschrijven om mijn havo te halen en van daaruit verder.
Wees blij dat je dat nu al door hebt, sommigen houden hun leven lang zichzelf voor dat ze vrij zijn of komen er later pas achter als ze al een gezin en baan hebben en willen dan hun zelfgebouwde gevangenis ontvluchten, sommigen komen er nooit achter. Nu kun je nog dingen veranderen om iets leuks van je gevangenis te maken, doorstuderen zodat je meer kans maakt op een baan met een leuke werkplek en hoog loon waarmee je je gevangenis later kunt opleuken en af en toe jezelf voor de gek houden door op vakantie te gaan, als ware het je gelukt is te ontsnappen aan dit alles.quote:Op donderdag 14 april 2011 13:56 schreef blauweruis het volgende:
En ik ben ook niet ongelukkig... Maar ik voel me gewoon even gevangen in dit alles.
"En leer relativeren, mensen in andere landen op deze planeet hebben een stuk minder aangename gevangenis."quote:Op donderdag 14 april 2011 15:23 schreef loop het volgende:
[..]
Wees blij dat je dat nu al door hebt, sommigen houden hun leven lang zichzelf voor dat ze vrij zijn of komen er later pas achter als ze al een gezin en baan hebben en willen dan hun zelfgebouwde gevangenis ontvluchten, sommigen komen er nooit achter. Nu kun je nog dingen veranderen om iets leuks van je gevangenis te maken, doorstuderen zodat je meer kans maakt op een baan met een leuke werkplek en hoog loon waarmee je je gevangenis later kunt opleuken en af en toe jezelf voor de gek houden door op vakantie te gaan, als ware het je gelukt is te ontsnappen aan dit alles.
En leer relativeren, mensen in andere landen op deze planeet hebben een stuk minder aangename gevangenis.
Op emotioneel vlak heb ik al heel veel te verduren gehad en de laatste tijd is dat eindelijk gewoon stabiel. Wat dat betreft vind ik dat ik wel al genoeg gegroeid ben en dat wil ik voorlopig ook ff lekker laten hoe het nu is. Ik ben vol passie, heb negatieve dingen al leren uitschakelen en nja het is gewoon prima momenteelquote:Op donderdag 14 april 2011 15:05 schreef blauweruis het volgende:
[..]
Mooizo!Blij dat je een richtpunt hebt! En goed ook om te weten dat je je herkent in mijn verhaal. Is het bij jou enkel het feit dat je maatschappelijk iets wil bereiken? Of ook emotioneel? Of hangt dat voor jou aan elkaar?
Je bent nog maar 20. Een van mijn beste vrienden is 24 en begint nu aan zijn MBO voor de 3rde keer. Het kan altijd erger, dus maak je niet te drukquote:Op donderdag 14 april 2011 15:02 schreef Phantomesse het volgende:
Zeeeeer herkenbaar. Had tot een tijd geleden ook altijd een zorgeloze instelling, leven van dag tot dag en gewoon lekker genieten van de leuke dingen des levens. Nu echter ben ik 20 en heb ik niet veel bereikt, ik wil ook wat gaan doen. Ga me inschrijven om mijn havo te halen en van daaruit verder.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |