Deze asielzoeker heeft nu in elk geval zijn zin, blijven in Nederland.quote:Op zaterdag 16 april 2011 08:24 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Ja, je hebt daar gelijk in. Er zit echt een poel van ellende in die groep qua psychische klachten, angst, alcoholmisbruik en moedeloosheid die excessen in de hand kan werken. Die Iraniër op de dam kon het niet meer aan.
Ik denk alleen dat dit mispunt uit West-Afrika van zichzelf al behoorlijk gestoord en gevaarlijk was. Wat dat betreft ken ik wel meer voorbeelden van mensen die absoluut niet in de asielprocedure thuishoorden in de eerste plaats omdat ze om dit soort dingen niet meer in hun eigen land welkom zijn, zoals oorlogsmisdadigers.
Illegalen en uitgeprocedeerde asielzoekers hebben vaak alleen hun anonimiteit te verliezen omdat ze als ze verkiezen hier illegaal te blijven, ze dat graag zo onopvallend mogelijk doen. Enkelen doen dat juist niet en zoeken de media op om hun geval nog een kans te geven.
nee hoor voor mij persoonlijk is dit iets wat all jaren speelt maar heb nooit de kans gehad om dit verloederende land te verlaten nu kan ik eindelijk gaan in januari of februari en dit is al allemaal gepland ook ^^ ( ja ik weet kut kick maar heb ook gewerkt en geen tijd gehad verder om te fok!ken)quote:Op donderdag 14 april 2011 15:03 schreef Lagrinta het volgende:
[..]
Je laat je te veel leiden door de gebeurtenissen op dit moment. Begrijpelijk verder maar het kan goed zijn dat de komende jaren het rustiger is dan ooit. Je zegt ook dat het erger lijkt te worden, maar de feiten kunnen wel anders zijn. Neemt niet weg dat gevoel minstens zo belangrijk is als feiten, maar angstige mensen hebben geen leven.
Heb een tijd in het buitenland gewoond en dan volg je Nederlands nieuws wel en dan lees je veel ellende want goed nieuws is geen nieuws. Dan denk je wat voor kutland NL wel niet is.
Maar als je terugkomt in NL verdwijnt dat weer langzaam en zie je dat NL toch nog een land is met een zeer hoge levenskwaliteit.
quote:Alasam S., de man die afgelopen woensdag zijn 29-jarige vriendin en een 48-jarige politieagent doodde in het Groningse Baflo, had op de dag van het gruwelijke drama te horen gekregen dat hij definitief Nederland uit moest. Dat is vandaag te lezen in het AD.
De asielzoeker uit Benin had op medische gronden beroep aangetekend tegen zijn uitzetting: hij beweerde te kampen met ernstige psychische klachten. Woensdagochtend kreeg hij het bericht dat ook dat beroep was afgewezen en dat hij het land moest verlaten.
S. werd al geruime tijd behandeld door psychiaters van de GGZ, en kampte volgens hen met een 'zwaar psychiatrisch ziektebeeld'. Zijn behandeling en medicatie zouden enige tijd geleden zijn stopgezet.
Nadat hij woensdagochtend te horen kreeg dat ook zijn laatste beroepsmogelijkheid was afgewezen, maakte S. een 'verdoofde' indruk, zegt zijn beste vriend, die hem die middag nog zag. 'Hij zat er helemaal doorheen.' (redactie)
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)land-uit-moest.dhtml
Hoezo * hij vergeeft het zichzelf nooit ? *quote:Een vriend van S. zegt in de krant dat zijn vriend er 'helemaal doorheen zat' nadat hij te horen had gekregen dat zijn beroep was afgewezen.
De vriend, een 28-jarige man uit Togo denkt dat S. zelfmoord pleegt als hij daartoe de kans krijgt. "Hij vergeeft het zichzelf nooit dat hij zijn vriendin doodde. Renske was de vrouw van zijn leven."
dit staat op nu.nl:quote:Op maandag 18 april 2011 10:19 schreef Leandra het volgende:
Ah, kennelijk is het land van herkomst niet onbekend, want de krant weet zelfs dat hij uit Benin komt...
-knip-
quote:De uitgeprocedeerde asielzoeker, die volgens zijn vriend uit het Afrikaanse land Benin komt,
Hij kwam in 2001 als alleenstaande minderjarige asielzoeker uit Benin(West Afrika), woonde op het azc in Leek. In 2003 zat hij op een gesloten afdeling in Groningen.quote:Op maandag 18 april 2011 10:52 schreef Leandra het volgende:
Schijnbaar omdat het land van herkomst onbekend was en ze niet wisten waarnaartoe ze hem moesten uitzetten... Maar als hij hier in 2001 al was dan was hij toen nog minderjarig?
Ben benieuwd of hij wel werkelijk 25 is.
Huh? Hij is toch niet uitgezet? Hij is hier al 10 jaar.quote:Op maandag 18 april 2011 11:18 schreef Re het volgende:
op zich toch goed beleid om psychiatrische patienten uit te zetten.... hadden ze ook met landgenoten moeten doen
hij was uitgeproduceerd dus niet meer welkom in dit land...quote:Op maandag 18 april 2011 11:38 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Huh? Hij is toch niet uitgezet? Hij is hier al 10 jaar.
Dat was hij al heel lang niet meer, want illegaal toch?quote:Op maandag 18 april 2011 12:05 schreef Re het volgende:
[..]
hij was uitgeproduceerd dus niet meer welkom in dit land...
nu.nlquote:De asielzoeker had beroep aangetekend tegen zijn uitzetting op medische gronden. Hij zei dat hij kampte met ernstige psychische klachten. Woensdagochtend hoorde hij dat het beroep was afgewezen en hij definitief het land uit moest.
Dan begrijp ik de eerdere berichtgeving niet dat men niet wist waar hij vandaan kwam en dat hij daardoor niet uitgezet kon worden.quote:
Nee dat begrijp ik dus ook niet, dat zeiden ze wel. Kan je hem toch gewoon op het vliegtuig zetten.quote:Op maandag 18 april 2011 12:39 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dan begrijp ik de eerdere berichtgeving niet dat men niet wist waar hij vandaan kwam en dat hij daardoor niet uitgezet kon worden.
Hij deed niet veel nee.quote:Op maandag 18 april 2011 12:05 schreef Re het volgende:
[..]
hij was uitgeproduceerd dus niet meer welkom in dit land...
Het lijkt mij dat je criminelen al gelijk uitzet en de procedure stopzet. Dan gaan mensen zich misschien eens gedragen als ze hier te gast willen zijn.quote:Op maandag 18 april 2011 11:04 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Hij kwam in 2001 als alleenstaande minderjarige asielzoeker uit Benin(West Afrika), woonde op het azc in Leek. In 2003 zat hij op een gesloten afdeling in Groningen.
Hij was een bekende van de politie ivm diefstal en geweldpleging.
Dus genoeg bekend over deze man.
Exact, zolang ze geen Nederlands paspoort hebben, oprotten ermee.quote:Op maandag 18 april 2011 12:58 schreef macca728 het volgende:
[..]
Het lijkt mij dat je criminelen al gelijk uitzet en de procedure stopzet. Dan gaan mensen zich misschien eens gedragen als ze hier te gast willen zijn.
mag vanaf 2003 de gestoorde uithangen, is overal bekend met als klap op de vuurpijl 2 doden.quote:Hij kwam in 2001 als alleenstaande minderjarige asielzoeker uit Benin(West Afrika), woonde op het azc in Leek. In 2003 zat hij op een gesloten afdeling in Groningen.
Hij was een bekende van de politie ivm diefstal en geweldpleging.
En dan bewust voorliegen dat niet bekend was waar hij vandaan kwam. Om hun falen te maskeren. Het was vanaf dag 1 bekend.quote:Op maandag 18 april 2011 13:12 schreef yvonne het volgende:
Even kijken of ik het goed begrijp, jeugd die hier is opgeggroeid, en geen ander gevaar vormen dan dat ze d'r muziek te hard hebben staan en geen ander land dan nederland kent moet teruggestuurd worden en dit
[..]
mag vanaf 2003 de gestoorde uithangen, is overal bekend met als klap op de vuurpijl 2 doden.
Ergens is dat hele beleid dood en doodziek.
dat iemand zegt dat hij ergens vandaan komt wil natuurlijk geheel niets zeggen dat hij daar ook daadwerkelijk vandaan komt, beetje betrouwbare bron mag ook in dit sort gevalen wel aanwezig zijn hoor... dat en "vriend" zegt dat het zo is, zegt natuurlijk compleet nietsquote:Op maandag 18 april 2011 13:24 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En dan bewust voorliegen dat niet bekend was waar hij vandaan kwam. Om hun falen te maskeren. Het was vanaf dag 1 bekend.
Toch hadden ze hem naar Benin terug kunnen sturen toen bleek dat hij niet in aanmerking kwam voor een verblijfsvergunning. En als hij Soedan gezegd had, daar heen. Dat is dan het risico wat de liegende asielzoeker neemt.quote:Op maandag 18 april 2011 13:54 schreef Re het volgende:
[..]
dat iemand zegt dat hij ergens vandaan komt wil natuurlijk geheel niets zeggen dat hij daar ook daadwerkelijk vandaan komt, beetje betrouwbare bron mag ook in dit sort gevalen wel aanwezig zijn hoor... dat en "vriend" zegt dat het zo is, zegt natuurlijk compleet niets
zonder paspoort kun je niet eens op reis gestuurd worden dus helaas... die oplossing werkt niet, en zelfs als hij gstuurd zou worden zou hij linea recta weer teruggezonden worden....quote:Op maandag 18 april 2011 14:14 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Toch hadden ze hem naar Benin terug kunnen sturen toen bleek dat hij niet in aanmerking kwam voor een verblijfsvergunning. En als hij Soedan gezegd had, daar heen. Dat is dan het risico wat de liegende asielzoeker neemt.
Beter dan 10 jaar zijn gang laten gaan met 2 moorden als besluit.
Dus als hij gestuurd wordt door ons sturen ze hem linea recta weer terug. Komt hij aan in ons land kunnen we hem nergens naar terug sturen? Moeten ze maar een paspoort systeem in die landen gaan opzetten. Ik weet het, allemaal ontwikkelingslanden. Maar de simpelste dingen als schrift bestaat al een paar duizend jaar. Heet ontwikkeling. En daar zorg je zelf voor als land. Verzin anders een makkelijk schrijfbare taal of zo. En een makkelijk te hanteren paspoort systeem invoeren. Tot die tijd sturen wij mensen zonder paspoort terug naar landen waar mensen geen paspoort hebben.quote:Op maandag 18 april 2011 14:18 schreef Re het volgende:
[..]
zonder paspoort kun je niet eens op reis gestuurd worden dus helaas... die oplossing werkt niet, en zelfs als hij gstuurd zou worden zou hij linea recta weer teruggezonden worden....
waarom denkt men toch dat het even heel simpel is om iemand terug te sturen?... blokkeren dan ineens de rationele gedachtes?
quote:Op maandag 18 april 2011 14:31 schreef again1928 het volgende:
[..]
Dus als hij gestuurd wordt door ons sturen ze hem linea recta weer terug. Komt hij aan in ons land kunnen we hem nergens naar terug sturen? Moeten ze maar een paspoort systeem in die landen gaan opzetten. Ik weet het, allemaal ontwikkelingslanden. Maar de simpelste dingen als schrift bestaat al een paar duizend jaar. Heet ontwikkeling. En daar zorg je zelf voor als land. Verzin anders een makkelijk schrijfbare taal of zo. En een makkelijk te hanteren paspoort systeem invoeren. Tot die tijd sturen wij mensen zonder paspoort terug naar landen waar mensen geen paspoort hebben.
Nee, het is een niet te begrijpen ongelooflijk klotesysteem.quote:Op maandag 18 april 2011 14:18 schreef Re het volgende:
[..]
zonder paspoort kun je niet eens op reis gestuurd worden dus helaas... die oplossing werkt niet, en zelfs als hij gstuurd zou worden zou hij linea recta weer teruggezonden worden....
waarom denkt men toch dat het even heel simpel is om iemand terug te sturen?... blokkeren dan ineens de rationele gedachtes?
tsja, enige manier is om wereldwijd iedereen RFID chips in te bouwen in je hersenstam bij de geboorte... maar ja daar kan je ook mee rommelen natuurlijkquote:Op maandag 18 april 2011 14:38 schreef yvonne het volgende:
[..]
Nee, het is een niet te begrijpen ongelooflijk klotesysteem.
En wisselende regeringen met wisselende oplossingen dragen niet bij tot een beter begrip.
ik had het specifiek over asielzoekers die een misdrijf plegen, dan moet je de procedure sowieso stopzetten.quote:Op maandag 18 april 2011 13:01 schreef Lagrinta het volgende:
[..]
Exact, zolang ze geen Nederlands paspoort hebben, oprotten ermee.
wat in dit geval dus geheel niets uitmaakt...quote:Op maandag 18 april 2011 15:27 schreef macca728 het volgende:
[..]
ik had het specifiek over asielzoekers die een misdrijf plegen, dan moet je de procedure sowieso stopzetten.
Want? Het was puur toeval dat het een bekende van de politie was?quote:Op maandag 18 april 2011 15:37 schreef Re het volgende:
[..]
wat in dit geval dus geheel niets uitmaakt...
Tuurlijk maakt dat wel uit.quote:Op maandag 18 april 2011 15:37 schreef Re het volgende:
[..]
wat in dit geval dus geheel niets uitmaakt...
ok, ervanuitgaande dat procedure was stopgezet... volgende stap?quote:Op maandag 18 april 2011 15:41 schreef Leandra het volgende:
[..]
Want? Het was puur toeval dat het een bekende van de politie was?
Ze kennen hem niet omdat hij iedere vrijdag donuts kwam brengen voor bij de koffie.
Nee, dat is het hem nou net: de procedure was daarom niet stopgezet.quote:Op maandag 18 april 2011 15:53 schreef Re het volgende:
[..]
ok, ervanuitgaande dat procedure was stopgezet... volgende stap?
permanent opsluiten bedoel je?quote:Op maandag 18 april 2011 16:01 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, dat is het hem nou net: de procedure was daarom niet stopgezet.
Dat zou wel moeten gebeuren en dan hoeft iemand ook niet meer los te lopen.
Hij heeft twee moorden op zijn geweten dus ja. Lange tijd achter de tralies zoals met elke moordenaar gebeurt.quote:
het gaat om daarvoor he... die moorden heeft hij gepleegd nadat hij was uitgeproduceerd...quote:Op maandag 18 april 2011 16:41 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Hij heeft twee moorden op zijn geweten dus ja. Lange tijd achter de tralies zoals met elke moordenaar gebeurt.
Oh, heeft hij zich nog voortgeplant ook?quote:Op maandag 18 april 2011 16:44 schreef Re het volgende:
[..]
het gaat om daarvoor he... die moorden heeft hij gepleegd nadat hij was uitgeproduceerd...
quote:Op maandag 18 april 2011 16:47 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Oh, heeft hij zich nog voortgeplant ook?
Ook was bekend dat hij een zwaar psychiatrisch ziektebeeld had, de behandeling daarvan was stopgezet en dat hij aan het uiterste eind van de procedure zat. En dan toch reactief gaan zitten wezen met als gevolg twee doden en zwaargewonden.quote:Op maandag 18 april 2011 15:47 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Tuurlijk maakt dat wel uit.
Illegaal-crimineel, en nu ook nog moordenaar omdat het systeem gefaald heeft door deze man gewoon te laten lopen en niet uit te zetten. Het is niet zo dat hij onherkenbaar en teruggetrokken door het leven ging. Hij was bekend bij zowel de hulpverlening als de politie.
Als de procedure wordt afgebroken omdat iemand zich misdraagt, dan mag die persoon wat mij betreft idd vastzitten tot hij/zij uitgezet is, en hoe lang dat gaat zijn zal dan vooral afhankelijk zijn van de medewerking van de persoon zelf.quote:
Parachute mee en boven Benin eruit.quote:Op maandag 18 april 2011 16:47 schreef Lagrinta het volgende:
Hij was uitgeprocedeerd, waar wilden ze em heen sturen dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |