Hoezo? Je kunt bijna net zoveel aanpassen als voorheen.quote:Op vrijdag 29 april 2011 17:36 schreef Markster het volgende:
Vind dat unity nogal irritant, je kan veel te weinig zelf bepalen qua layout. Niets voor mij.
Ik kan anders niet bepalen waar ik mijn klok of notificatieicoontjes wil hebben. Ik kan de breedte van de launcher niet aanpassen, ik kan zelfs niet eens bepalen waar de launchers komen te staanquote:Op vrijdag 29 april 2011 17:40 schreef Pipo1234 het volgende:
[..]
Hoezo? Je kunt bijna net zoveel aanpassen als voorheen.
Ow zo... Dat pas ik meestal niet aan. Mijn filosofie is gewoon: accepteer zoals het komt.quote:Op vrijdag 29 april 2011 17:54 schreef Markster het volgende:
[..]
Ik kan anders niet bepalen waar ik mijn klok of notificatieicoontjes wil hebben. Ik kan de breedte van de launcher niet aanpassen, ik kan zelfs niet eens bepalen waar de launchers komen te staan
Ik zeg, koop een applequote:Op vrijdag 29 april 2011 17:59 schreef Pipo1234 het volgende:
[..]
Ow zo... Dat pas ik meestal niet aan. Mijn filosofie is gewoon: accepteer zoals het komt.
Neu. Dat kost geld.quote:
Dat gebroken pakket had ik ook. Heeft voor zover ik weet te maken met het feit dat die versie van Virtualbox geen opensource-versie heeft.quote:Op vrijdag 29 april 2011 19:01 schreef ouderejongere het volgende:
Op de desktop heb ik nu Natty lopen. Morgen de laptop installeren.
Ik heb nu ook maar eens /home geformatteerd, na twee jaar gebruik staat daar aardig wat rommel in. Ik heb nu een partitie voor / (20GB) /home (10GB) en een aparte voor downloads/muziek, dan nog 1 voor images van backups + iso'tjes die ik via grub kan booten (oa CloneZilla Live en de livecd van Natty)
Hopelijk kan ik wennen aan Unity, maar toch mis ik mijn taakbalk, en het panel bovenin is niet configureerbaar.
Met enige moeite heb ik VirtualBox (niet ose) kunnen installeren. Met dpkg, want van USC ging mijn koeling muziek spelen, daarna bleek er nog een gebroken pakket.
En de rest? Dus wat is er nog meer voor echt nuttigs geupdate, naast het Unity gebeuren?quote:Op vrijdag 29 april 2011 19:20 schreef Joooo-pi het volgende:
Ik ben het wel met de mensen eens dat unity nog functionaliteit mist, maar geef het wat tijd mensen
Ik neem aan dat de ontwikkeling van unity niet stopt na gisteren
Geen idee, dat is door Unity niet te zienquote:Op vrijdag 29 april 2011 19:24 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
En de rest? Dus wat is er nog meer voor echt nuttigs geupdate, naast het Unity gebeuren?
Dat laatste vind ik wel het meest irritante.quote:Op vrijdag 29 april 2011 19:46 schreef Toryu het volgende:
Net geupdate. Het idee achter Unity is wel ok, maar het werkt naar mijn idee nog een beetje buggy. Sommige sneltoetsen werken bv niet altijd even goed, en alt+tab doet bij mij helemaal niks meer. Verder vind ik het ook maar irritant dat ik nergens kan zien in welke workspace ik zit en welke programma's er per workspace open staan.
Wat dan wel weer mooi is, met de super-key (soms ook wel windows genoemd) verschijnt de unitybalk, dan kan je met een toets erbij een programma starten, of naar een al actieve taak springen. Heb je meerdere vensters van hetzelfde programma open (aan icoon links te zien), druk nogmaals de toets en alleen de vensters van die specifieke toepassing blijven verkleind zichtbaar.quote:Op vrijdag 29 april 2011 19:46 schreef Toryu het volgende:
Net geupdate. Het idee achter Unity is wel ok, maar het werkt naar mijn idee nog een beetje buggy. Sommige sneltoetsen werken bv niet altijd even goed, en alt+tab doet bij mij helemaal niks meer. Verder vind ik het ook maar irritant dat ik nergens kan zien in welke workspace ik zit en welke programma's er per workspace open staan.
Kun je een oudere versie te pakken krijgen en die installeren?quote:Op vrijdag 29 april 2011 19:52 schreef Muchachooo het volgende:
Okee na de ATI driver voor mijn kaart te hebben geinstalleerd start Ubuntu nu helemaal niet meer op, krijg dit te zien:
[ afbeelding ]
kan ik verder ook niet veel mee
weet je nog de naam van het package?quote:Op vrijdag 29 april 2011 19:52 schreef Muchachooo het volgende:
Okee na de ATI driver voor mijn kaart te hebben geinstalleerd start Ubuntu nu helemaal niet meer op, krijg dit te zien:
[ afbeelding ]
kan ik verder ook niet veel mee
ik kan op het moment helemaal niet meer in ubuntu komenquote:Op vrijdag 29 april 2011 20:03 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Kun je een oudere versie te pakken krijgen en die installeren?
ook niet via recovery text-only?quote:Op vrijdag 29 april 2011 20:49 schreef Muchachooo het volgende:
[..]
ik kan op het moment helemaal niet meer in ubuntu komen
quote:About
Jupiter is a light weight power and hardware control applet for Linux. It is designed to improve battery life of a portable Linux computer by integrating with the operating system and changing parameters of the computer based on battery or powered connection.
Additionally, Jupiter provides quick access to some of the commonly needed hardware controls like screen output and resolution, WIFI, and bluetooth.
If you use Linux on a portable computer, let Jupiter take the effort out of going mobile.
Features
Automatically adjusts CPU mode for AC or battery
Automatically tunes the kernel for AC or battery
Automatically tunes hardware for AC or battery
Supports Asus Super Hybrid Engine (SHE)
Remembers and applies last selected configuration
Fast and efficient, low resource utilization
Easily Customizable
quote:Op vrijdag 29 april 2011 22:39 schreef wdn het volgende:
FYI. "Jupiter" is een programma voor het omlaag halen van wakeup calls (denk powertop maar dan gui).
ppa:webupd8team/jupiter
[..]
Daar ben ik niet zo'n held in helaasquote:Op vrijdag 29 april 2011 20:55 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
ook niet via recovery text-only?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |