Dit dus. Jullie zijn op dit moment gewoon vrienden? Lijkt alsof hij er niet zo (met jou) mee bezig is. Misschien krijgt ie het een beetje benauwd van die sms'jes van je, TS? Niet zo claimerig doen, dan kan het nog wel wat worden.quote:Op donderdag 14 april 2011 00:33 schreef Mishu het volgende:
Klinkt alsof het bij hem nog niet echt aan is. Gewoon rustig op blijven bouwen.
Precies, en dan zou ik het zelf ook heel irritant vinden om telkens smsjes te krijgen hahaquote:Op donderdag 14 april 2011 00:38 schreef Mishu het volgende:
Dat is vaker zo dan dat het anders is. Ik ben zelf ook zo. Je bent gewoon verliefd, dan heb je geen geduld en je bent onzeker dus je wilt hem gewoon zo snel mogelijk binnen hebben
Helaas werkt het niet zo.
Ik heb het ook wel eens andersom dat een bepaalde jongen het helemaal ziet zitten en ik niet echt per se..
Ik heb nog geen seks met hem gehad, omdat ik gewoon wat op wil bouwen, iets echts wat niet alleen om seks draait.quote:Op donderdag 14 april 2011 00:43 schreef Mishu het volgende:
Ja of hem wat speels plagen, er wat meer spanning en humor in brengen. Seks werkt ook erg goed.
En laat af en toe doorschemeren dat je ook al weer een beetje aan het verder kijken bent inderdaad.
Dit.quote:Op donderdag 14 april 2011 00:55 schreef cinnamon_M het volgende:
Ik heb bijna volledig hetzelfde probleem gehad. Ook naar gevraagd en positieve antwoorden gekregen. Ik heb geen oplossing. Ik kijk het gewoon even aan, en ga vooral niet op mijn tenen lopen uit angst dat ie niet wil afspreken als ik iets 'verkeerds' doe oid. Als t op niets uitloopt dan is dat maar zo.
Zeg ik stoer, maar t blijft annoying. Misschien moet je gewoon vragen waarom het zo lang duurt voor het tot de level 'relatie' komt. Aangeven waarom je zijn gedrag moeilijk kan plaatsen.
Het is ook erg irritant.. ik heb hem bijvoorbeeld vanavond om 22:08 gesmst, en dan zou je denken dat dat een smsje is waarop een jongen zou reageren (heeft met badderen en vragen oftie erbij wou komen te maken) Maar niks.. En dan wel tussendoor een reactie op hyves plaatsen bij mij, heeftie dan niet op zijn telefoon gekeken ofzo? +punt is wel dat ik het heb kunnen weestaan om te smsen vandaag totdat hij mij uit zichzelf smste, misschien moet ik gewoon een beetje hard to get spelen? Al doe ik dat wel op sexueel gebied..quote:
Maar dat is toch juist het toppunt van claimen?quote:Op donderdag 14 april 2011 01:15 schreef Snuwerd het volgende:
Nee dat is een vraag die je hem kan/kon stellen.
Mag ik vragen wat je "lang" noemt?quote:Op donderdag 14 april 2011 00:55 schreef cinnamon_M het volgende:
Ik heb bijna volledig hetzelfde probleem gehad. Ook naar gevraagd en positieve antwoorden gekregen. Ik heb geen oplossing. Ik kijk het gewoon even aan, en ga vooral niet op mijn tenen lopen uit angst dat ie niet wil afspreken als ik iets 'verkeerds' doe oid. Als t op niets uitloopt dan is dat maar zo.
Zeg ik stoer, maar t blijft annoying. Misschien moet je gewoon vragen waarom het zo lang duurt voor het tot de level 'relatie' komt. Aangeven waarom je zijn gedrag moeilijk kan plaatsen.
Nja ik denk dat het daar nog iets te vroeg voor is, zowiezo omdat hij nou ook niet echt laat blijken dat de tijd er nu rijp voor is. Maar ik ga wel ff een serieus gesprekje aan de volgende keer als ik hem zie, wat ik nu totaal aan hem overlaat. Ga geen initiatief meer nemen. Tenzij het te lang gaat duren..quote:Op donderdag 14 april 2011 01:17 schreef Snuwerd het volgende:
Vragen of iemand iets serieus met je wil? Is dat niet gewoon een realistische vraag?
Nee alleen in de sexzonequote:Op donderdag 14 april 2011 00:41 schreef Snuwerd het volgende:
Kunnen vrouwen niet in de friendszone belanden?
Wel apart dat je uit frustratie een topique opent dat je wat serieuzers wilt en vervolgens zegt dat het er nog te vroeg voor is. Hij kan misschien antwoorden dat hij je erg leuk vind, maar de ruimte wil, misschien kun je hem die dan wel makkelijker geven. Want verliefdheid en dat moeten onderdrukken :/quote:Op donderdag 14 april 2011 01:18 schreef KarinVVeen het volgende:
[..]
Nja ik denk dat het daar nog iets te vroeg voor is, zowiezo omdat hij nou ook niet echt laat blijken dat de tijd er nu rijp voor is. Maar ik ga wel ff een serieus gesprekje aan de volgende keer als ik hem zie, wat ik nu totaal aan hem overlaat. Ga geen initiatief meer nemen. Tenzij het te lang gaat duren..
Te vroeg in de zin van, als hij vind dat te veel smsjes sturen claimerig is, waarom dan zoiets vragen om het nog claimeriger te maken? Ik weet dat hij ruimte wil en dat geef ik hem op dit moment ook, ik ben gewoon bang dat hij me te pusherig gaat vinden..quote:Op donderdag 14 april 2011 01:32 schreef Snuwerd het volgende:
[..]
Wel apart dat je uit frustratie een topique opent dat je wat serieuzers wilt en vervolgens zegt dat het er nog te vroeg voor is. Hij kan misschien antwoorden dat hij je erg leuk vind, maar de ruimte wil, misschien kun je hem die dan wel makkelijker geven. Want verliefdheid en dat moeten onderdrukken :/
Is wel erg makkelijk vind je niet, haal je ook gelijk alle spanning weg die je opbouwd, hij mag ook wel eens zijn best gaan doen!quote:
Heeft hij dat gezegd? Dat je claimerig over kwam?quote:Op donderdag 14 april 2011 02:04 schreef KarinVVeen het volgende:
[..]
Te vroeg in de zin van, als hij vind dat te veel smsjes sturen claimerig is, waarom dan zoiets vragen om het nog claimeriger te maken? Ik weet dat hij ruimte wil en dat geef ik hem op dit moment ook, ik ben gewoon bang dat hij me te pusherig gaat vinden..
En heb je dat in het verleden/onlangs al gedaan?quote:Op donderdag 14 april 2011 02:12 schreef KarinVVeen het volgende:
Zijn reactie daarop was dat hij het best irritant vond dat als hij even niks terug stuurde dat ik dan nog een keer zou smsen en/of bellen..
Ik denk zo'n 3 maanden.. En er is nooit een probleem geweest.. Hij werkt meestal snachts en als hij zich dan verveeld dan zitten we zo 2 uur constant te smsen.. Alleen hij is nu wat vaker vrij en dus heeft hij geen tijd ofzo, gisteravond hebben we pas dat gesprekje erover gehad.quote:Op donderdag 14 april 2011 02:14 schreef Seven. het volgende:
[..]
En heb je dat in het verleden/onlangs al gedaan?
Hoe lang speelt dit?
Bij hem heeft dat wat meer tijd nodig denk ik. Maakt ook verder niet uit, zoiets verschilt per persoon. Ik blijf voor m vechten, we geven niet op!:Dquote:Op donderdag 14 april 2011 02:18 schreef Snuwerd het volgende:
Ik denk dat hier vrij weinig over te zeggen valt. Hij is denk ik niet verliefd op je, maar vind je ook niet kudt. Tijd zal het leren? Nog 3 maanden, trek je dat?
Geen Blackberry voor mij.. Ik hou het bij een Samsungquote:Op donderdag 14 april 2011 09:07 schreef PBateman1978 het volgende:
Zorg dat je nooit meer communiceert via SMS en MSN, en je probleem is verdwenen.
Oh en doe die Blackberry nou gewoon weg.
Dat kan het niet zijn want hij zei zelf toen dat als je het met iemand al gelijk zou doen een relatie er niet meer in zit.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |