abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 12 april 2011 @ 19:27:40 #76
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_95407110
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 19:17 schreef Bastard het volgende:

[..]

Waarom moet jij nou altijd als het over dat venusproject gaat, je hard maken voor kinderen en naturisten stranden?
Er zijn vast wel meer voordelen te benoemen is het niet? Hoop ik?
Hij knuffelt zijn bomen graag naakt omdat de boomschors zo fijn aanvoelt op zijn huid?
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_95409051
quote:
7s.gif Op dinsdag 12 april 2011 15:08 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:

Doe je niet spastisch over bloot en seks, vindt er automatisch geen misbruik meer plaats.

In naturistische gemeenschappen vindt zelden of nooit misbruik plaats. Het vindt vrijwel altijd plaats in juist gemeenschappen die van seks en bloot een taboe hebben gemaakt.
Of is het zo dat in naturistische kringen er meer groepsvorming is, meer openheid en het gaat om de eigen kinderen, terwijl in de kerk het veel meer gesloten is, boven de bevolking staat en het per definitie om kinderen van anderen gaat?
Ik geef je gelijk dat de kerk vage ideeën over seks heeft en dat kan een bijdrage leveren, maar om nu dat als enige reden op te voeren gaat mij te ver.
quote:
Ik garandeer je dat er geen criminelen meer zijn in het Venusproject. 100% garantie! :7 Criminelen worden geschapen, niemand wordt geboren als crimineel. [b]Niemand.[/b] *; *O*
Ligt aan je definitie van crimineel. Voor mij is een crimineel iemand die de regels van de maatschappij overtreedt. Dit zijn regels die wij zelf opstellen, niet universele morele regels.
Afhankelijk van die regels ben je wel of niet crimineel (na het uitvoeren van een bepaalde daad).

Er zullen altijd mensen zijn die agressiever zijn dan anderen, dat ligt in het aard van het beestje.

De vraag is hoe streng de regels zijn om te bepalen of iemand een crimineel is bij zijn geboorte. En baby moet je immers leren om zich te gedragen naar onze regels. Hij zal, als je niets doet, slaan, dingen afpakken, liegen en bedriegen. Dat is te zien bij elke baby. Dus de potentie tot criminaliteit is er.
Sterker nog, als we de regels rigide toepassen is een baby dus per definitie al crimineel, alleen wij tolereren het en door opvoeding passen wij dat gedrag aan (in de meeste gevallen), zodat er een burger overblijft die zich houdt aan de door ons bepaalde regels.

Er zijn echter ook talloze gevallen bekend waarbij een afwijking (hormonaal/fysiek) zorgt voor onaangepast gedrag wat deze persoon crimineel kan maken. Je zou kunnen zeggen dat deze dus bij de geboorte al crimineel was.

Maar dat is uiteraard meer een nurture vs nature discussie...

PS in juli gebeurt het helemaal niets, dat voorspel ik...
You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe
C. Sagan
pi_95409637
quote:
7s.gif Op dinsdag 12 april 2011 15:08 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:

[..]

Nee.

Ik herhaal, je begrijpt het Venusproject niet en je denkt te geconditioneerd, spring over je eigen schaduw heen, denk 4 dimensionaal. :D

Kinderen worden van jongs af aan zonder schaamte en taboes opgevoed, naturistisch (dus naar het naaktstrand en alleen kleren aan indien dit klimatologisch noodzakelijk is). Naturisme is de standaard en rare religieuze denkbeelden, waardoor mensen seksueel verknipt raken, raken in de vergetelheid.
Mensen die vroeger seksueel verknipt werden opgevoed, worden soms verkrachters. Juist in kerkgemeenschappen zie je veel seksueel misbruik, dit is logisch, de mensen zijn seksueel verknipt opgevoed. Doe je niet spastisch over bloot en seks, vindt er automatisch geen misbruik meer plaats.

In naturistische gemeenschappen vindt zelden of nooit misbruik plaats. Het vindt vrijwel altijd plaats in juist gemeenschappen die van seks en bloot een taboe hebben gemaakt.

Ik garandeer je dat er geen criminelen meer zijn in het Venusproject. 100% garantie! :7 Criminelen worden geschapen, niemand wordt geboren als crimineel. [b]Niemand.[/b] *; *O*
Crimineel, wat is dat? Wat bepaalt of iemand crimineel is? De wet.

Wat is 'de wet'? Dat is afhankelijk van in welk land je woont.

Wie maakt de wetten in 'the venus project?' Die zijn er niet, want er is geen overheid meer (toch?)

Dus logischerwijs zullen er geen criminelen meer zijn, aangezien er ook geen wet meer zal zijn.

Maar hoe weten we dan de standaard tussen goed en kwaad? Die kennen we van nature?

Waarom is geen van ons dan onschuldig, en zijn we allemaal criminelen, ookal hebben we geen nationele wet overtreden, maar de wet van ons geweten, al van kindsafaan begint dit, een leugentje hier, snoep jatten daar, pesten van anderen, enzovoorts, ook in landen waar men geen gebrek lijdt?

Waarom zou dit in 'the venus project' anders zijn?
pi_95410551
Dat de boel in gaat storten, is iets wat zeker is. Dat is inherent aan het systeem. De boel was al ingestort indien men geen miljarden en miljarden aan bail outs gegeven had. Nu is executie uitgesteld en zal veel harder aankomen. Dat is de bedoeling. Of dit in juni zal zijn of later, weet ik niet, maar dat het in gaat storten, is zeker.

Hoe pijnlijker de crisis, hoe groter de mate waarin mensen bereid zijn iets nieuws te accepteren, iets wat hun pijn over doet gaan. Iets wat verbetering belooft, en meer eerlijkheid, een einde aan de 'exploiterende elite', een verkeerd gebruik van de planeet, een einde aan religieuze conflicten en internationale conflicten, een einde aan geld als een doel op zich in plaats van een middel. Voila, the venus project, oftewel the Lucifer project, aangezien Venus = Lucifer.

Wie was Lucifer ook alweer?

''The true light of Lucifer cannot be seen through sorrow, through darkness, through reflection.
The true light of this great being can only be recognized when ones own eyes can see with
the light of the Christ, the light of the inner sun. Lucifer works within each of us to bring us to wholeness, and as we move into the New Age, which is the age of mans wholeness, each of us is brought to that point which I term the Luciferic Initiation, the particular doorway through which the individual must pass if he is to come fully into the presence of his light and his wholeness.
Lucifer comes to give us the final gift of wholeness. If we accept it, then he is free and we are free, that is the Luciferic Initiation. It is one that many people now, and in the days ahead, will be facing, for it is an initiation into the New Age.'' David Spangler, Findhorn Foundation, Verenigde Naties.

Ieder zal voor deze 'initiatie' gesteld worden, om deel uit te kunnen maken van de nieuwe wereld. Hoe groter de pijn, hoe eerder men bereid is de ziel te verkopen. Dat is waar het uiteindelijk allemaal om draait. Laat je niet misleiden.
pi_95411566
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 18:16 schreef RM-rf het volgende:

[..]

leuke manier om criminaliteit af te schaffen, het gewoon te legaliseren :)

ook leuk dat je dan pas écht een maatschappij krijgt die gebaseerd is op het 'recht van de sterkste'.
wie bepaalde goederen kan verdedigen tegen afpakken kan deze langer in bruikleen houden, wie te zwak is om via fysieke kracht het recht af te dwingen goederen in bruikleen te hebben sterft langzaam uit.

Ook leuk als bv hetzelfde met seksualiteit gaat gelden... verkrachting bestaat niet mer wat vrouwen hebben geen 'eigendom' over hun lichaam en als een bepaalde man gewoon zin heeft kan hij eventjes 'bruikleen' op hun lichaam plegen, mits hij natuurlijk sterk genoeg is daarvoor :)

Een beetje een matschappij zoals je die vaak ook in dierentuinen bij de chimpansee's en gorila's, mischien zelfs Bonoboa-apen (die een economie hebenw aarin sex ook een belangrijk 'ruilmiddel' is, natuurlijk bij gebrek aan geld)
Je onderschat de gerechtigheids-gevoelens van apen.
Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-
  dinsdag 12 april 2011 @ 20:34:01 #81
8372 Bastard
Persona non grata
pi_95411792
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 20:17 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Laat je niet misleiden.
Inderdaad ;)

Persoonlijk vind ik het wel heel boeiend om te zien hoe van allerlei stromingen word gewerkt naar een soort van apocalyps.
The truth was in here.
  dinsdag 12 april 2011 @ 20:38:44 #82
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_95412097
Anyway, als ruppert dood was geweest was hij iig rondjes gaan draaien in zijn graf over dat hele VenusProject.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_95412428
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 20:34 schreef Bastard het volgende:

[..]

Inderdaad ;)

Persoonlijk vind ik het wel heel boeiend om te zien hoe van allerlei stromingen word gewerkt naar een soort van apocalyps.
Dat is het idd een beetje he...

Ticker noemde vaak dat men bewust het boek openbaringen in de bijbel na zou spelen.

Dat is in zijn totaliteit onmogelijk, maar het lijkt er wel op dat men ook bewust zaken in de hand speelt opdat het lijkt dat het einde daadwerkelijk is aangebroken. En men een messias kan presenteren (die voor iedereen acceptabel zal zijn, in plaats van eentje die de God van de bijbel vertegenwoordigt, verheerlijkt en zal oordelen naar Diens wet).

Ik denk dat daar de grootste misleiding in zal zitten. Maya kalender profeties zouden in vervulling gaan, bijbelprofeties lijken in vervulling te gaan, en hopla daar is onze verlosser om de hele wereld te verenigen in een Luciferische, heidense utopie (utopie voor de elite en zeer beperkt leven voor de werkklasse).

Maar weet dat tot het einde er mensen zullen zijn die dit zullen affluiten en op zullen blijven staan voor de God van de bijbel en Jezus Christus. Tot het einde zal dit conflict er zijn, en we gaan ook weer precies die vervolgingen tegemoet zoals de inquisitie deed toen protestanten zich tegen de gevestigde orde begonnen te verzetten.

Het systeem zelf zal ook ontmaskerd worden en gedupeerden zullen uiteindelijk zich tegen hun meesters keren. Daarna zal het einde komen.

Punt is dat we keuzes dienen te maken. Morele keuzes voor of tegen waarheid, eerlijkheid, moraal. Je kunt wel geboeid kijken, maar je maakt deel uit van deze wereld, en deel van de mensenfamilie. We zullen ook verantwoording af moeten leggen voor de keuzes die we maken, sluiten we onze ogen voor wat we om ons heen zien, of staan we op voor dat wat goed en juist is?

Dit is een strijd die zowel met wapens buiten ons gevochten wordt als in onze eigen psyche plaatsvindt. Aan ons om de juiste keuzes te maken.
  dinsdag 12 april 2011 @ 20:49:01 #84
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_95412738
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 20:43 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[....]
Dit is een strijd die zowel met wapens buiten ons gevochten wordt als in onze eigen psyche plaatsvindt. Aan ons om de juiste keuzes te maken.
Ben het vaak oneens met je maar met deze post kan ik het alleen maar eens zijn, al verschillen we van mening wat de details betreft :P.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
  dinsdag 12 april 2011 @ 20:51:43 #85
8372 Bastard
Persona non grata
pi_95412900
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 20:43 schreef Ali_Kannibali het volgende:

[..]

Dat is het idd een beetje he...

Ticker noemde vaak dat men bewust het boek openbaringen in de bijbel na zou spelen.

Dat is in zijn totaliteit onmogelijk, maar het lijkt er wel op dat men ook bewust zaken in de hand speelt opdat het lijkt dat het einde daadwerkelijk is aangebroken. En men een messias kan presenteren (die voor iedereen acceptabel zal zijn, in plaats van eentje die de God van de bijbel vertegenwoordigt, verheerlijkt en zal oordelen naar Diens wet).

Ik denk dat daar de grootste misleiding in zal zitten. Maya kalender profeties zouden in vervulling gaan, bijbelprofeties lijken in vervulling te gaan, en hopla daar is onze verlosser om de hele wereld te verenigen in een Luciferische, heidense utopie (utopie voor de elite en zeer beperkt leven voor de werkklasse).

Maar weet dat tot het einde er mensen zullen zijn die dit zullen affluiten en op zullen blijven staan voor de God van de bijbel en Jezus Christus. Tot het einde zal dit conflict er zijn, en we gaan ook weer precies die vervolgingen tegemoet zoals de inquisitie deed toen protestanten zich tegen de gevestigde orde begonnen te verzetten.

Het systeem zelf zal ook ontmaskerd worden en gedupeerden zullen uiteindelijk zich tegen hun meesters keren. Daarna zal het einde komen.

Punt is dat we keuzes dienen te maken. Morele keuzes voor of tegen waarheid, eerlijkheid, moraal. Je kunt wel geboeid kijken, maar je maakt deel uit van deze wereld, en deel van de mensenfamilie. We zullen ook verantwoording af moeten leggen voor de keuzes die we maken, sluiten we onze ogen voor wat we om ons heen zien, of staan we op voor dat wat goed en juist is?

Dit is een strijd die zowel met wapens buiten ons gevochten wordt als in onze eigen psyche plaatsvindt. Aan ons om de juiste keuzes te maken.
Goed punt, vooral het laatste. En inderdaad goed mogelijk dat er in deze tijd fake verlossers zullen opstaan om te kunnen volgen..
The truth was in here.
  dinsdag 12 april 2011 @ 20:53:16 #86
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_95413001
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 20:51 schreef Bastard het volgende:

[..]

Goed punt, vooral het laatste. En inderdaad goed mogelijk dat er in deze tijd fake verlossers zullen opstaan om te kunnen volgen..
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
  dinsdag 12 april 2011 @ 20:55:31 #87
8372 Bastard
Persona non grata
pi_95413153
quote:
9s.gif Op dinsdag 12 april 2011 20:53 schreef jogy het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Er zal toch vast een goede herder wezen?
The truth was in here.
  dinsdag 12 april 2011 @ 20:57:22 #88
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_95413287
quote:
6s.gif Op dinsdag 12 april 2011 20:55 schreef Bastard het volgende:

[..]

Er zal toch vast een goede herder wezen?
We zijn onze eigen herder. Tijd dat we het eens leren.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
  dinsdag 12 april 2011 @ 21:50:24 #89
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_95416823
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 15:32 schreef Dlocks het volgende:
En hoe lossen ze bij het Venus project geestesziekten zoals bijvoorbeeld schizofrenie op? Of is dat ook aangeleerd? :')
medicatie hè
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_95418032
quote:
Dit is een strijd die zowel met wapens buiten ons gevochten wordt als in onze eigen psyche plaatsvindt. Aan ons om de juiste keuzes te maken.
Zoals doemdenken of geloven in sprookjesverhaaltjes?
  dinsdag 12 april 2011 @ 23:10:13 #91
18159 Dlocks
Zoek het maar op met Google...
pi_95422759
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 21:50 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

medicatie hè
Iedereen preventief medicatie geven?
  Moderator dinsdag 12 april 2011 @ 23:25:21 #92
249559 crew  Lavenderr
pi_95423705
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 23:10 schreef Dlocks het volgende:

[..]

Iedereen preventief medicatie geven?
Gewoon in het drinkwater. To make the mass docile.
  dinsdag 12 april 2011 @ 23:55:12 #93
241970 R0N1N
Live free or die trying
pi_95425313
quote:
7s.gif Op dinsdag 12 april 2011 14:24 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Op naar een wereld zonder geld, zonder gevangenissen, zonder politie, zonder religie. Op naar een wereld van vrede, overvloed voor iedere wereldburger, een wereld van liefde, waar FKK de norm is, iedereen vegetariër en slechts vrijwillige arbeid bestaat en mensen zullen met liefde voor zo'n samenleving vrijwillig willen werken.

Op naar het Venusproject! :D *O*
Denk je echt dat een dergelijk 'Utopia' ook maar enigsinds reel is ?
& "Iedereen vegetarier" ... :{w dan haak ik af. :P
The truth may be out there, but the lies are in your head.
  woensdag 13 april 2011 @ 00:01:10 #94
241970 R0N1N
Live free or die trying
pi_95425596
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 23:25 schreef Lavenderr het volgende:
Gewoon in het drinkwater. To make the mass docile.
:') Het wordt zo wel met de minuut minder ... begint zelfs een beetje op BNW te lijken.
Nu nog de verplichte Soma, een verbod op vaste relaties & de verdeling in Alpha's, Beta's en Gamma's :P

Kinderen gewoon vanaf geboorte bang maken voor plantjes & bloemen, vinden ze het later ook niet erg dat er geen natuur meer is, en ...

Denk dat ik m'n naam maar in John Savage verander :P
The truth may be out there, but the lies are in your head.
pi_95425639
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 20:04 schreef Ali_Kannibali het volgende:

[..]

Crimineel, wat is dat? Wat bepaalt of iemand crimineel is? De wet.

Wat is 'de wet'? Dat is afhankelijk van in welk land je woont.

Wie maakt de wetten in 'the venus project?' Die zijn er niet, want er is geen overheid meer (toch?)

Dus logischerwijs zullen er geen criminelen meer zijn, aangezien er ook geen wet meer zal zijn.

Maar hoe weten we dan de standaard tussen goed en kwaad? Die kennen we van nature?

Waarom is geen van ons dan onschuldig, en zijn we allemaal criminelen, ookal hebben we geen nationele wet overtreden, maar de wet van ons geweten, al van kindsafaan begint dit, een leugentje hier, snoep jatten daar, pesten van anderen, enzovoorts, ook in landen waar men geen gebrek lijdt?

Waarom zou dit in 'the venus project' anders zijn?
Niet iedereen heeft de Bijbel als uitgangspunt.
  woensdag 13 april 2011 @ 00:11:25 #96
241970 R0N1N
Live free or die trying
pi_95426052
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2011 00:02 schreef Typisch het volgende:
Niet iedereen heeft de Bijbel als uitgangspunt.
Die opmerking heeft totaal geen link met de quote. Had dan één van z'n andere posts genomen :P Sterker nog, in deze post heeft ie zelfs nog een punt, ook zonder bijbel :D
The truth may be out there, but the lies are in your head.
pi_95427458
IMF: wereldeconomie groeit met ruim 4 procent

Optimisme bij het Internationaal Monetair Fonds. De wereldeconomie zal dit jaar en volgend jaar met respectievelijk 4,4 en 4,5 procent groeien. Dit ondanks de fors stijgende olieprijzen. Dat zegt het IMF in zijn World Economic Outlook.

Verwachte groei van 4,5 procent
De groei is echter zeer ongelijk verdeeld en is te zwak om een einde te maken aan de grote werkloosheid, aldus het IMF. Die verwachte groei houdt precies het midden tussen de sterke vooruitgang van de opkomende economieën, die naar verwachting gemiddeld 6,5 procent groeien, en de rijke landen. Die moeten het stellen met een plus van ongeveer 2,5 procent.

Niet op lauweren rusten
Politici mogen ondanks het herstel niet op hun lauweren rusten, waarschuwt het IMF. Juist nu moeten maatregelen om de economie te versterken worden doorgezet. Rijke landen moeten hun financiën op orde brengen, terwijl opkomende landen hun wisselkoersen moeten laten stijgen om hoge inflatie te voorkomen. "Beleidsmakers moeten hun kiezers ervan overtuigen dat aanpassingen in hun belang zijn, ongeacht wat andere landen doen", aldus het fonds.

Weinig invloed op werkloosheidscijfers
De groei slaat volgens het IMF vooral in Europa nauwelijks een deuk in de werkloosheid. Volgend jaar heeft naar verwachting 9,6 procent van de beroepsbevolking van de eurolanden geen betaalde baan. In 2010 was dit 10 procent. In de Verenigde Staten daalt de werkloosheid volgens het instituut tot 7,8 procent in 2012, tegen 9,6 procent vorig jaar.

Waarschuwing IMF
"Nu de piek van de crisis voorbij is, neemt de noodzaak om actie te ondernemen en de wil om samen te werken af", aldus het IMF. "Beleidsmakers moeten hun kiezers ervan overtuigen dat aanpassingen in hun belang zijn, ongeacht wat andere landen doen."

Lage werkloosheid in Nederland
Voor Nederland voorspelt het IMF in 2011 en 2012 een economische groei van 1,5 procent. Dat is iets lager dan het gemiddelde voor alle rijkere landen in Europa. De werkloosheid blijft volgens het IMF in Nederland opvallend laag, met 4,4 procent. Alleen in Zwitserland en Noorwegen ligt de werkloosheid de komende anderhalf jaar waarschijnlijk nog lager.
"An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
  woensdag 13 april 2011 @ 00:54:07 #98
241970 R0N1N
Live free or die trying
pi_95427542
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2011 00:50 schreef Probably_on_pcp het volgende:
IMF: wereldeconomie groeit met ruim 4 procent
<snip>
Is ook maar een voorspelling :Y)
The truth may be out there, but the lies are in your head.
  woensdag 13 april 2011 @ 01:26:57 #99
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_95428236
Mijn tip voor de docu zeitgeist 3 is dat je de eerste helft kan skippen voordat het bij de leuke shit komt.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_95428295
quote:
'In mijn laatste noodwaarschuwing heb ik een lijst gegeven van 30 grote Japanse bedrijven -van Sony tot Samsung, van Toyota tot Nissan, Toshiba, Mitsubishi, Yamaha- die werden stilgelegd en dat nog steeds deels zijn. De gevolgen van het hierdoor ontstane tekort aan componenten en onderdelen doen zich nu al goed voelen. Zo zijn bijvoorbeeld zes grote Duitse bedrijven, waaronder Siemens, geraakt omdat ze de microchips en andere onderdelen niet meer kunnen krijgen die nodig zijn voor hun eigen producten. Het gevolg is dat de complexe en nauw met elkaar verbonden wereldwijde bevoorradingsketen nu zwaar onder druk staat.'
Het overgrote deel van de productie ligt in China en andere landen, in Japan zelf worden alleen 'professionele' en gespecialiseerde onderdelen geproduceerd. Bullshit dus.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')