Ahhh Ierland is nu naar Baa3 geherwaardeerd. En Spanje is ook lekker bezig om te vallen.quote:Ierland op instorten; Dreigend bankroet Spanje mogelijk nekslag eurozoneIerland op instorten; Dreigend bankroet Spanje mogelijk nekslag eurozone
Nog maar vijf maanden geleden werd Ierland met 85 miljard euro van de EU en het IMF gered van de financiële ondergang. Inmiddels hebben de grootste Ierse banken -inclusief de Bank of Ireland- officieel de 'junk' (rommel) status gekregen en staat het land opnieuw op instorten. De volgende kandidaat die op een bankroet afstevent, Spanje, is echter van een ander kaliber en zou de eurozone mogelijk al binnen 10 maanden wel eens de definitieve nekslag kunnen toedienen.
Net zoals in het geval van Griekenland blijkt het tientallen miljarden kostende reddingspakket voor Ierland volkomen zinloos geweest te zijn. Een paar dagen geleden besloot ratingsbureau Moody's de kredietwaardigheid van de Ieren af te waarderen naar Baa3, even slecht als het arme Noord Afrikaanse land Tunesië. Kort daarna kregen de Bank of Ireland, EBS Buildings Society en Irish Life & Permanent de gevreesde 'junk' status toebedeeld. (1)
De Ierse banken waren de oorzaak van de financiële crisis in het land en moesten met 70 miljard euro -ongeveer 40% van het jaarlijkse BNP- overeind gehouden worden, zodat het land niet totaal zou instorten en de burgers al hun geld kwijt zouden zijn. De afwaardering van de Ierse banken heeft deze instorting echter opnieuw heel dichtbij gebracht. Ierland zal daarom hoogst waarschijnlijk niet aan een herstructurering van zijn schuldenlast kunnen ontkomen, wat vrijwel automatisch een forse daling van de levensstandaard in het land tot gevolg zal hebben.
Spanje
Ierland is echter bij lange na niet het grootste probleem van de eurozone. Na Portugal, dat eveneens op het randje van bankroet verkeert, is kandidaat nummer 4 in zicht gekomen: Spanje. Financiële experts zijn van mening dat de toekomst van de hele eurozone en zelfs van de Europese Unie afhangt van de mogelijkheid van Spanje om een dreigend staatsbankroet te vermijden.
De socialistische premier van Spanje, José Luis Rodriguez, probeert al sinds september 2009 om de financiële situatie van zijn land te verbeteren. Hij kondigde drastische belastingverhogingen aan en maakte aan het parlement duidelijk hoe ernstig het land er voor stond. Begin december 2010 moest er echter een nieuw anti-crisis pakket worden ingevoerd, en ook dat heeft geen echte zoden aan de dijk gezet.
Eén van de grootste problemen van Spanje is de 445 miljard euro schuld die de bouwsector bij de financiële instellingen heeft. Slechts 35% van deze schulden zijn gedekt tegen faillissementen, wat critici veel te weinig vinden. Daarnaast hebben de vele private spaarbanken dit jaar zo'n 40 miljard euro aan vers kapitaal nodig. Nu al is er op de vrije markt echter nauwelijks meer krediet te krijgen. Als klap op de vuurpijl heeft de Spaanse staat zelf tot 2013 rond de 350 miljard euro nodig.
Moody's verlaagde vorig jaar september de kredietwaardigheid van Spanje naar Aa2, waardoor Spanje van geen van de drie belangrijkste ratingsbureaus de hoogste AAA status kreeg. Het de-facto staatsbankroet van Portugal kwam daar nog eens bovenop, aangezien de Spaanse banken hier voor ongeveer 80 miljard dollar bij betrokken zijn.
Misplaatst vertrouwen
Eind november 2010 verklaarde de Spaanse minister van Financiën vol vertrouwen dat hij 'ervan overtuigd is dat wij geen hulp nodig hebben'. Zijn collega minister voor Europa voegde daar aan toe dat 'er voor Spanje geen reden is om de EU om hulp te vragen. Wij dringen ons tekort terug en komen uit de crisis. Wij betalen onze schulden zonder twijfel op eigen kracht terug.' Afgelopen week benadrukte minister van Economische Zaken Elena Salgado nog maar eens dat het 'absoluut uitgesloten' is dat de crisis naar Spanje overspringt.
De ministers van Griekenland, Ierland en Portugal hebben echter exact dezelfde verklaringen afgelegd, totdat ze na korte tijd tóch gered moesten worden door de andere EU landen. Spanje is echter een veel grotere bron van zorg dan deze drie landen bij elkaar. Het land heeft de vierde economie van eurozone en heeft een begrotingstekort van circa 9%, hoger als Portugal. Ook het handelstekort met het buitenland is zonder forse bezuinigingen niet meer te financieren.
Werkloosheid en schulden torenhoog
Achillespezen van Spanje zijn de torenhoge werkloosheid -vooral onder de jeugd- en de hoge schuldenlast van de Spaanse huishoudens, wat de binnenlandse consumptie verlamt. Veel huizenbezitters kunnen hun hypotheken niet meer betalen, waardoor de banken met miljarden aan niet terugbetaalde kredieten zijn opgescheept. Anders dan bij de andere drie landen zijn de Spaanse staatsleningen slechts voor ongeveer een derde in het bezit van buitenlandse investeerders. Optimisten zien dat als een goed teken; pessimisten wijzen erop dat Spanje juist daarom aanspraak zou kunnen gaan maken op Europese hulp, zodat de Spaanse kiezer niet met het verlies van zijn spaargeld en vermogen geconfronteerd wordt en er net als in Griekenland grote sociale onrust ontstaat.
Spanje zou daarom wel eens binnen nu en 10 maanden kunnen instorten, en als dat gebeurt dan zal alles heel snel gaan. Na het 'redden' van Spanje valt de euro en vervolgens de Europese Unie in zijn huidige vorm (2). Gezien de monsterachtige, geldverspillende en alles controlerende waanzindictatuur die Brussel is geworden, is dat laatste voor de vrijheidslievende Europeaan in ieder geval goed nieuws, hoe moeilijk het instorten van de eurozone voor ieder land ook gaat worden.
bron
Ja, in de herfst zal er niets meer over zijn van onze huidige beschaving, dus ik vraag me hoe die Amerikanen nog 2 jaar buiten schot denken te kunnen blijven.quote:Op dinsdag 26 april 2011 10:42 schreef Dlocks het volgende:
Twee jaar? Volgends de OP staat het vast en is het een feit dat het nog maar twee maanden is.
De Nederlandse economen zijn er ook niet gerust op.quote:De politiek moet direct ingrijpen in de Nederlandse bankensector. Dit betogen drie topeconomen en een oud-bankier dinsdagavond in Nieuwsuur. De financiële experts Arnoud Boot, Ewald Engelen, Hans Schenk en Herman Wijffels noemen de situatie zelfs 'zorgwekkend'.
Sinds in 2008 miljarden euro's aan staatssteun in de bankensector werden gepompt, is er volgens de vier sprekers niets veranderd. Het risico op een nieuwe crisis achten zij daarom levensgroot.
De economen pleiten bijvoorbeeld voor het scheiden van commerciële en particuliere afdelingen van de banken. Nu kunnen bijvoorbeeld grote risico's worden genomen met het spaargeld dat particulieren op de bank hebben gezet, met de gedachte dat het daar veilig is.
Ook waarschuwen de vier heren voor de kleine kring waarin bankiers zich begeven. Daardoor is het risico groot dat bankiers niet meer kritisch naar hun werk kijken, en 'in hun eigen waarheid gaan geloven', aldus Wijffels.
Hans Hoogervorst, oud-minister van Financiën en scheidend voorzitter van de Autoriteit Financiële Markten (AFM), noemde de bankensector onlangs in Buitenhof "de sterkst gesubsidieerde sector in Nederland, nog erger dan de landbouwsector."
bron
Ik ben er ook niet gerust op.quote:Op woensdag 27 april 2011 18:02 schreef Masyl het volgende:
[..]
De Nederlandse economen zijn er ook niet gerust op.
http://nieuwsuur.nl/video/235860-topeconomen-luiden-noodklok.htmlquote:
Ach, er zijn vast en zeker ook een stel top economen die het niet eens zijn met die drie top economen.quote:Op woensdag 27 april 2011 19:54 schreef BertV het volgende:
[..]
http://nieuwsuur.nl/video/235860-topeconomen-luiden-noodklok.html
Als pientere Fokker heb je er natuurlijk meer kijk op dan een stelletje top economen.
Maar goed we zullen het dus over een weekje of acht al weten.quote:[..]
Volgens Ruppert kan zelfs een holbewoner zien dat de wereldeconomie uiterlijk in juli van dit jaar totaal zal gaan instorten, waardoor de maatschappij al in de herfst geheel zal zijn veranderd - en bepaald niet ten goede.
[,,]
We hebben tot uiterlijk juli om ons voor te bereiden op een compleet economisch pandemonium
[..]
'In zekere zin ben ik dankbaar voor wat er in Japan is gebeurd, omdat we nu een moment hebben waar we naar toe kunnen leven. We hebben nog tot juli om ons zo goed mogelijk voor te bereiden met voedsel, bescherming, warmte, zodat we zoveel mogelijk uit de wind kunnen blijven totdat alles weer tot rust is gekomen. Ik ben er absoluut van overtuigd dat er in deze herfst niets meer over zal zijn van onze huidige beschaving. Ik ben nog nooit zo zeker van iets geweest. Dit is een ernstige waarschuwing. We hebben nu echter een datum, een klok: het wordt niet later dan juli, aangenomen dat er voor die tijd niet nog meer zaken fout lopen. Maar het is heel duidelijk: zelfs een holbewoner kan zien dat dit gaat gebeuren.'
Ik lach me hier de lul uit de broek. Soms zet het me aan het denken, vaker doet het me realiseren dat ik zo gelukkig ben met mijn gezonde stel hersens.quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:26 schreef BertV het volgende:
Het blijft altijd vermakelijke entertainment in BNW.
Dat staat los van het feit of het nu wel of niet waar is.
Jammer dat niet meer dat in zien.
Lambiek verkoopt blikvoer... het is een complot!quote:Op zaterdag 30 april 2011 10:03 schreef Erasmo het volgende:
Lambiekje moet onderhand toch wel een aardige voorraad blikvoer hebben aangelegd
Dat is toch geen antwoord? Hij wil weten of je zo zeker bent van je zaak dat je stopt met posten als de voorspelling niet uitkomtquote:Op maandag 11 april 2011 18:33 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Jij wilt zeggen dat het topnotch gaat met de wereldeconomie?
Mee eensquote:Op zondag 1 mei 2011 20:12 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Dat is toch geen antwoord? Hij wil weten of je zo zeker bent van je zaak dat je stopt met posten als de voorspelling niet uitkomt
Overigens, van mij mag je blijven. Of je posts zijn vermakelijk, of je blijkt het soms bij het rechte eind te hebben
Als ik met een blindoek om duizend dartpijlen gooi dan zit er vast wel een bullseye bij.quote:Op zondag 1 mei 2011 20:12 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
of je blijkt het soms bij het rechte eind te hebben
Alleen apart dat dit logisch denken al tientallen, zo niet honderden jaren het einde voorspelt...quote:Op maandag 2 mei 2011 04:08 schreef truepositive het volgende:
In Juli is er waarschijnlijk niet veel aan de hand, maar binnen 2-5 jaar is het inderdaad afgelopen met de pret. De maatschappij zoals wij die nu kennen kan niet voortduren, en dat is geen conspiracy, maar logisch nadenken.
En de maatschappij is in die honderden jaren geen enkele keer drastisch veranderd he?quote:Op maandag 2 mei 2011 14:46 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Alleen apart dat dit logisch denken al tientallen, zo niet honderden jaren het einde voorspelt...
Tenzij je vergeet een dartbord op te hangenquote:Op zondag 1 mei 2011 22:45 schreef Dlocks het volgende:
[..]
Als ik met een blindoek om duizend dartpijlen gooi dan zit er vast wel een bullseye bij.
Nee. Niet plotsklaps. Veranderingen in de maatschappij gaan gelijdelijk, tenzij er sprake is van een grote oorlog.quote:Op maandag 2 mei 2011 15:01 schreef Ketamier het volgende:
[..]
En de maatschappij is in die honderden jaren geen enkele keer drastisch veranderd he?
Het gevaar komt dit keer uit het mediterraans gebied. Nee, niet Marokkanen maar Grieken met hun kwakkelende economie die volgens een artikel in de Spits (jajaquote:Op vrijdag 13 mei 2011 09:32 schreef Tijn het volgende:
Zowel Duitsland als Frankrijk zitten weer in de lift
Het is echt zwaar overdreven dat een nikszeggende economie als Griekenland heel West-Europa kan meetrekken. De enige reden dat kranten dat schrijven is om meer kranten te verkopen (of in het geval van Spits meer reclame).quote:Op vrijdag 13 mei 2011 10:02 schreef Elegy het volgende:
[..]
Het gevaar komt dit keer uit het mediterraans gebied. Nee, niet Marokkanen maar Grieken met hun kwakkelende economie die volgens een artikel in de Spits (jaja) heel Europa kan meeslepen.
Wat zou daar toch achter zitten...
Ach tja, ik heb er verder geen verstand van maar vond het artikel ook wel lekker dramatisch overkomen. Maar wie weet, er is vast wel ergens een Mayavoorspelling die iets zegt over een paar woeste Grieken in leren broekjes en rode capes. Oh wachtquote:Op vrijdag 13 mei 2011 10:09 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het is echt zwaar overdreven dat een nikszeggende economie als Griekenland heel West-Europa kan meetrekken. De enige reden dat kranten dat schrijven is om meer kranten te verkopen (of in het geval van Spits meer reclame).
Heb je ook een bron (liefst een bron die erom bekend staat echt nieuws te verkondigen) die dit bericht ook voert?quote:Citigroup adviseert klanten aandelen ALLE autofabrikanten te verkopen
Ik ben geen econoom, dus mijn idee hierover kan compleet fout zijn, maar ik kan me voorstellen dat de europese economie werkt als een machine waar ieder land een tandwiel van is. Haal er eentje uit en het geheel stopt met werken. Of anders een rivier, waarin water stroomt zoals geld dat doet, leg tot halverwege een pier in een bocht en in dat deel van de bocht zal de stroming stilstaan.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 10:09 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het is echt zwaar overdreven dat een nikszeggende economie als Griekenland heel West-Europa kan meetrekken. De enige reden dat kranten dat schrijven is om meer kranten te verkopen (of in het geval van Spits meer reclame).
quote:'Geen simpele oplossing'
Dat zeggen RTL Z beurscommentator Mathijs Bouman en Maarten Leen, econoom bij ING, in de Kijker aan Z op RTL Z. ''Er is geen simpele oplossing'', aldus Mathijs Bouman. ''Het bezuinigingspakket is te fors geweest, de economische groei komt daardoor niet op gang en als er geen groei is kun je ook je schulden niet aflossen.'' ''Als Griekenland uit de euro stapt, wat ze niet zullen doen, dan gaat het volledig mis. Als ze afstempelen, dan valt hun hele bankenstelsel om, als ze blijven doorgaan met bezuinigen, dan komen ze er ook niet uit'', aldus Bouman.
Nog een paar maanden, geniet er nog maar even vanquote:Jim Rogers verwacht dat de volgende wereldwijde crisis een zware valutacrisis zal worden. Volgens de Amerikaanse investeerder en docent wordt deze nieuwe crisis ingeluid door de val van de Amerikaanse dollar. Rogers: 'Het wordt geen leuke toekomst. Niemand onderneemt actie, behalve dat iedereen erover praat.'
Celente over de dollar, Bernanke en goud;
Het gaat weliswaar slecht met de economie van Japan, maar een total collapse in juli zit er mijns inziens niet in. De komende kwartaalcijfers waar Ruppert het over heeft zal daar niet zoveel verandering in brengen lijkt me. Echter globaal gezien gaat het economisch gezien wel bergafwaarts dat zie je aan alles. De uitspraken van Wellink gisteren bij Knevel en V/d Brink dat als het misgaat met Griekenland er een kettingreactie volgt waardoor de gevolgen veel groter zijn dan de huidige crisis vond ik ook opvallend.quote:Op donderdag 19 mei 2011 16:45 schreef Degodvader het volgende:
Door de voorspelling van bankfurt in een ander topic schoot deze mij weer te binnen. Het is al 19 mei, en juli komt dichterbij. Daarom eventjes en schopje opdat we dit draadje niet vergeten.
quote:De Japanse economie is teruggezakt in een recessie. Het BNP is in het eerste kwartaal met 3,7% gekrompen vergeleken met dezelfde periode een jaar eerder. Ook voor de maanden april tot en met juni wordt op een krimp gerekend.
Sterker dan verwachte daling van 2%
De afname is veel sterker dan de 2% die analisten hadden verwacht. Vergeleken met het voorgaande kwartaal was de krimp 0,9%. Het is al het tweede achtereenvolgende kwartaal dat de Japanse economie krimpt. Twee opeenvolgende kwartalen van krimp van het bruto nationaal product wordt gezien als een technische recessie.
'Ook krimp in april-juni'
''De Japanse economie blijft naar verwachting voorlopig zwak", zei minister Kauro Yosano (Economie). Hij voegde eraan toe een derde achtereenvolgende kwartaal met krimp te verwachten over de maanden april, mei en juni.
Aardbeving en tsunami
De cijfers over het eerste kwartaal zijn de eerste waarin de zware aardbeving en hoge tsunami van 11 maart zijn opgenomen. Door de beving is de productie sterker dan ooit afgenomen. Japanse bedrijven kampen met stroomtekorten en haperende toelevering van onderdelen.
'Tijdelijk'
De minister benadrukte dat de problemen van Japan tijdelijk zijn. Hij wees op de gevolgen van de aardbeving. ,,De situatie is totaal verschillend van de tijd na het faillissement van de Lehman Brothers. De Japanse economie is sterk genoeg om veerkracht te vertonen", zei Yosano. ,,De reden voor de afname van het bruto nationaal product is duidelijk en het komt niet door slappe vraag vanuit het buitenland. De daling is tijdelijk."
Voordat de aardbeving toesloeg, hadden analisten juist verwacht dat de Japanse economie zou terugkeren naar een periode van groei.
RtlZ
Vergis je niet.quote:Op maandag 23 mei 2011 20:33 schreef Lambiekje het volgende:
YES!
Het is nu mot in Europa. De Spanjaarden pikken het niet langer meer. Ondanks demonstratie verbod duizenden en duizenden de straat op.
Spanish Revolution has begin, Arab springs to the West.
Nee het is meer dat onze economen, politici niet inwillen zien wat er écht speelt.quote:Op maandag 23 mei 2011 21:03 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Vergis je niet.
De hele wereld zwoegt onder het juk van de dollar.
De euro is opgericht als contra op de dollar.
Valt Europa uit elkaar dan is dat bonus voor de cowboys, en wordt jij weer hun slaaf.
Als dat is wat je het liefste wil gun ik het je best, maar ik zie het liever anders.
Politici en economen begrijpen het inderdaad niet allemaal.quote:Op maandag 23 mei 2011 21:07 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Nee het is meer dat onze economen, politici niet inwillen zien wat er écht speelt.
Heeft iemand Inside Job gezien.
Dat is de strijd die nu gestreden wordt.quote:
Dat snap ik dat het er niet best uitziet. Maar ik voorzie wel dat Nederland de grootste klappen zal gaan krijgen. Net zo als dat we door Zalm genept zijn met de gulden > euro omzetting.quote:Op maandag 23 mei 2011 21:25 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Politici en economen begrijpen het inderdaad niet allemaal.
Maar de ECB wel en de BIS wel.
Deze crisis was al in '98 voorspeld, en de ECB en Fed wisten het al eerder.
Het is niet enkel gericht op het afpakken van alles van iedereen.
Het heeft te maken met de levensduur van de dollar (die samenhangt met de - voor het huidige systeem noodzakelijke - schuldopbouw).
De ECB/BIS proberen daar wat tegen te doen. Waarom denk je dat China Europa zo steunt, dat Saddam olie in euro's wou verhandelen, dat Rusland van een mogelijke petro-euro spreekt?
En vandaar ook dat de VS nu Europa zo probeert te destabiliseren (verlaging van de ratings door de Amerikaanse agencies, negatieve - en selectieve - berichtgeving in de Amerikaanse media).
Met de instorting van Europa/de euro wordt jij weer lekker dollarslaaf. Daar zou inside-job alleen maar relevanter van worden.
Ik zie het liever de andere kant op gaan.
(Commentaar op inside-job wellicht later als ik meer tijd heb.)
Ja genept door zalm... misschien was het wel een bijdrage aan een 'groter doel' (ontsnapping uit dollardominantie).quote:Op maandag 23 mei 2011 21:38 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Dat snap ik dat het er niet best uitziet. Maar ik voorzie wel dat Nederland de grootste klappen zal gaan krijgen. Net zo als dat we door Zalm genept zijn met de gulden > euro omzetting.
En ik was me al bewust van dat er sprake was van ECU en de Euro dat het een slechte zak is.
Binnen 10 jaar is alles uit elkaar aan het spatten.
EU is een gedrocht.
Overigens zeg ik toch nergens dat ik wil dat het gebeurd of dat het beter is. Wat ik wel weet is dat we moeten stoppen om de PIIGS landen te sponsoren.
Even mijn zin afmaken. Mocht dit ooit gebeuren, word ik een vrijheidsstrijder en ga ik vechten tegen onze systeemquote:
Slapen, eten, neuken en vechten wordt het dan.quote:Op maandag 23 mei 2011 21:43 schreef -EindBaasTurk het volgende:
[..]
Even mijn zin afmaken. Mocht dit ooit gebeuren, word ik een vrijheidsstrijder en ga ik vechten tegen onze systeem
Waar kan ik de docu helemaal zien?quote:Op maandag 23 mei 2011 21:07 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Nee het is meer dat onze economen, politici niet inwillen zien wat er écht speelt.
Heeft iemand Inside Job gezien.
downloaden.. er is vast wel ergens waar je hem kunt vinden.quote:Op maandag 23 mei 2011 22:28 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Waar kan ik de docu helemaal zien?
Dit is alleen een trailer.
quote:Op dinsdag 24 mei 2011 07:42 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
downloaden.. kopen, er is vast wel ergens waar je hem kunt vinden.
Vandaag was het in Noord-Holland ook weer goed raak met Chemtrails.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 19:36 schreef Bankfurt het volgende:
Tttjjjeeezus nog an toe; wat een hoop chemtrails vandaag weer boven m'n hoofd....![]()
![]()
Zou dit de laatste zomer zijn in Zeeland ?
chemtrails ?
Haarp ?
New Madrid Tsunami ?
Radioactieve straling uit Borssele ?
Ik zie sinds een paar dagen anders een vreemde vlek bij de zon als ik er een foto van maak..quote:Op woensdag 25 mei 2011 07:46 schreef Bastard het volgende:
Ik zie er nog weinig van terecht komen (nogmaals de OP lezende)
Had je deze trails al gezien Bankfurt? Met een driehoek in het midden.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 19:36 schreef Bankfurt het volgende:
Tttjjjeeezus nog an toe; wat een hoop chemtrails vandaag weer boven m'n hoofd....![]()
![]()
Zou dit de laatste zomer zijn in Zeeland ?
chemtrails ?
Haarp ?
New Madrid Tsunami ?
Radioactieve straling uit Borssele ?
Een foto van de zon?quote:Op woensdag 25 mei 2011 22:40 schreef Maron het volgende:
[..]
Ik zie sinds een paar dagen anders een vreemde vlek bij de zon als ik er een foto van maak..
hehehequote:Op donderdag 26 mei 2011 00:20 schreef Bankfurt het volgende:
Dat belooft niet veel goeds Lavenderr, HAARP voor het genereren van aardbevingen maakt gebruik van driehoeks-antenne's, en dit is duidelijk een een opname van een chemtrail-antenne in de atmosfeer, ideaal voor het "laden" en/of doorzenden van een opgewekte HAARP-energie-puls.
En dat in het hol van de leeuwquote:Op donderdag 26 mei 2011 09:46 schreef Hoofdrubbel het volgende:
Juist, daarom nu een oproep aan alle NWO lieden waarvan ik zelf ook in vertegenwoordig ben, (met dank aan mijn geboorte recht en afkomst, zo'n 11.000 familie's en aanhangers over de hele wereld plus sympathisanten,) de revolutie kan beginnen. Laten we na de Arabische lente nu de Europese zomer beginnen. Een regering en een parlement en einde democratie. dat werkt niet en heeft nooit gewerkt. Tijd om weer terug te gaan naar het autocratisch bestel met alleen de bevoorrechten en getalenteerden die de wereld mogen leiden en de rest mond houden en opnieuw beginnen maar dan wel onder toezicht van het alziend oog. Dan zal men zien dat er wel degelijk welvaart is voor iedereen alleen ja mensen vertrouwen liever op een corrupte politicus dan op iemand die de mensheid wel de nodige welvaart kan brengen zonder verrijking ten kosten van de vele armoedzaaiers. Hun dagen zijn nu geteld jammer maar waar. NWO whe need you NOW.
Van welke NWO-fractie ben jij?quote:Op donderdag 26 mei 2011 09:46 schreef Hoofdrubbel het volgende:
Juist, daarom nu een oproep aan alle NWO lieden waarvan ik zelf ook in vertegenwoordig ben, (met dank aan mijn geboorte recht en afkomst, zo'n 11.000 familie's en aanhangers over de hele wereld plus sympathisanten,) de revolutie kan beginnen. Laten we na de Arabische lente nu de Europese zomer beginnen. Een regering en een parlement en einde democratie. dat werkt niet en heeft nooit gewerkt. Tijd om weer terug te gaan naar het autocratisch bestel met alleen de bevoorrechten en getalenteerden die de wereld mogen leiden en de rest mond houden en opnieuw beginnen maar dan wel onder toezicht van het alziend oog. Dan zal men zien dat er wel degelijk welvaart is voor iedereen alleen ja mensen vertrouwen liever op een corrupte politicus dan op iemand die de mensheid wel de nodige welvaart kan brengen zonder verrijking ten kosten van de vele armoedzaaiers. Hun dagen zijn nu geteld jammer maar waar. NWO whe need you NOW.
Yep, maar of dat nou zo leuk is...quote:Op woensdag 25 mei 2011 22:52 schreef AwesomeSauce het volgende:
Het leukste zou nog zijn het omkeren van de magnetische polen.
Altijd al willen zien hoe wij er dan last van gaan krijgen. Elektronische systemen die crashen etc
Ik heb die kennis niet zelf geproduceerd; ik verzamel het alleen.quote:Op donderdag 26 mei 2011 10:52 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Van welke NWO-fractie ben jij?
zoals Bankfurt ons al vaak met zn ultieme Kennis uit Hogere Sfeeren verteld heeft, bestaat er ook tusen de NWO-families onderling veel concurrentie; tussen de Windsors én de Rothschilds die elkaars plannen vooral dwarszitten en tegenwerken...
...
Onderandere idd; en .. Battenberg werd Mountbatten.quote:Uit politieke gronden werden later Sachsen-Coburg omgenoemd naar het meer engelse klinkende 'windsor'.
Wie denk jij trouwens dat gaat winnen, de Joodse selfmade-bankiers van de Rothschildts..quote:Op donderdag 26 mei 2011 13:19 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Ik heb die kennis niet zelf geproduceerd; ik verzamel het alleen.
[..]
Onderandere idd; en .. Battenberg werd Mountbatten.
Er zou ook nog vanalles aan de gang zijn met klonen hè. Ik kan je daar weinig over vertellen, maar wie weet zijn die Rothschilds eigenlijk veel ouder, of iets in die trant...quote:Op donderdag 26 mei 2011 13:22 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Wie denk jij trouwens dat gaat winnen, de Joodse selfmade-bankiers van de Rothschildts..
of die uitgezakte duitse landadel die zich slim inhuwelijkte, binnenglipte in de europese monarchieen?
Of gaat de wereld geregeerd worden door een Rothschildt die getrouwd is met een Windsor?
is die Kate soms een achterkleindochtertje van Amschel en Mayer?
Ik zet mn geld liever wel op de Rothschildts
Prins Philip van Engeland is toch een Griek?quote:Op donderdag 26 mei 2011 13:19 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Ik heb die kennis niet zelf geproduceerd; ik verzamel het alleen.
[..]
Onderandere idd; en .. Battenberg werd Mountbatten.
Het wil me helaas niet lukken om er een te uploadenquote:Op donderdag 26 mei 2011 08:03 schreef Bastard het volgende:
[..]
Een foto van de zon?
Kun je er eens 1 posten?
en een Vanatuaanse godheidquote:Op donderdag 26 mei 2011 13:39 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Prins Philip van Engeland is toch een Griek?
Probeer het eens met deze site:quote:Op donderdag 26 mei 2011 13:41 schreef Maron het volgende:
[..]
Het wil me helaas niet lukken om er een te uploaden..maar probeer het anders zelf eens. het is geen geintje..
Ik denk dat de interne oorlogen minder heftig zijn geworden, maar ze bestaan nog wel; sluipend dan. Ze zijn uiteindelijk allemaal 1 grote familie binnen de Illuminati.quote:Op donderdag 26 mei 2011 13:22 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Wie denk jij trouwens dat gaat winnen, de Joodse selfmade-bankiers van de Rothschildts..
of die uitgezakte duitse landadel die zich slim inhuwelijkte, binnenglipte in de europese monarchieen?
wie weet, ik had ergens gelezen dat Prince Harry een Rothschild-vader zou hebben; misschien een gerucht, maar het zal me niks verbazen.quote:Of gaat de wereld geregeerd worden door een Rothschildt die getrouwd is met een Windsor?
is die Kate soms een achterkleindochtertje van Amschel en Mayer?
Ze zullen het nog wel een tijdje vol houden, maar niet lang meer; de Illuminati moeten opdoeken.quote:Ik zet mn geld liever wel op de Rothschildts
'lluminati, the second coming'quote:
Waarom nou Charlie Sheen?quote:Op donderdag 26 mei 2011 16:37 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
'lluminati, the second coming'
Hoofdrollen voor Brad Pitt, Julia Roberts en Charlie Sheen.
Ja, sorry, ik werk niet bij het castingbureau dat is ingeschakeld.quote:Op donderdag 26 mei 2011 16:50 schreef Elegy het volgende:
[..]
Waarom nou Charlie Sheen?Doe dan Gerard Butler:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |