aan bosrijke omgeving geen gebrek hier. Stadsparken zijn bosrijk. En woon 5min van echte bossen vandaan daarnaast nog een hele lange dijk, Dus alle mogelijk hedenquote:Op maandag 11 april 2011 01:17 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
zou ik ook wel willen hoor.... ik wil al heel veel jaren een fox retriever... maar zolang ik in een apartement in Amsterdam woon en zeker 20 minuten met de auto moet rijden voordat ik een hond echt lekker kan laten uitrennen is dat voor mij gewoon geen optie. Eerder voor de hond dan voor mij hoor... hondenuitlaatservice zie ik dagelijks hier voor de deur staan
deze komt ook niet binnen, maar de muizen zijn nu wel weg geloof ik.... och ja dat zijn van die dingen alss je in een hutje op de hei woontquote:Op maandag 11 april 2011 01:20 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
toch doen ze hun werk blijkbaar niet goed genoeg... er zitten nog steeds muizen onder je stoel toch
ik woon officieel in een park (ja mijn adres eindigd op 'park') maar hier in amsterdam houden ze van stenen parken....quote:Op maandag 11 april 2011 01:20 schreef superkokje het volgende:
[..]
aan bosrijke omgeving geen gebrek hier. Stadsparken zijn bosrijk. En woon 5min van echte bossen vandaan daarnaast nog een hele lange dijk, Dus alle mogelijk heden
quote:Op maandag 11 april 2011 01:21 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
ik woon officieel in een park (ja mijn adres eindigd op 'park') maar hier in amsterdam houden ze van stenen parken....
en nu gaan slapen kokje
quote:Op maandag 11 april 2011 01:21 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
ik woon officieel in een park (ja mijn adres eindigd op 'park') maar hier in amsterdam houden ze van stenen parken....
en nu gaan slapen kokje
quote:Op maandag 11 april 2011 01:21 schreef bollokus het volgende:
[..]
deze komt ook niet binnen, maar de muizen zijn nu wel weg geloof ik.... och ja dat zijn van die dingen alss je in een hutje op de hei woont
quote:Op maandag 11 april 2011 01:23 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
heb jaren langs een spoordijk gewoond midden in de stad en mijn stadse katten wisten echt geen raad met de muisjes hoor
en je hebt mij zelf van de week nog pizza gegevenquote:Op maandag 11 april 2011 01:24 schreef bollokus het volgende:
[..]
dat weten de boerderij katten wel ze ze zitten ook altijd rond de graan silo, ik vind het echt zalig al die beesten zelfs een muis kan ik warderen, behalve als ze aan me eten komen
quote:Op maandag 11 april 2011 01:25 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
en je hebt mij zelf van de week nog pizza gegeven
als ik het geef is het geoorloofdquote:Op maandag 11 april 2011 01:25 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
en je hebt mij zelf van de week nog pizza gegeven
quote:Op maandag 11 april 2011 01:26 schreef bollokus het volgende:
[..]
als ik het geef is het geoorloofd![]()
![]()
maar jij bent ook een heul heul heul lievvvv muisje
quote:Op maandag 11 april 2011 01:27 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
en ik knabbel niet aan jouw meel hoor... bak er gewoon een brood van voor je
ik ga zo ook even een guidotje doen hoor, de luikjes vallen bijna dicht ben bezig met het blaatste peukje bvoor bde aankomende 2 uurquote:Op maandag 11 april 2011 01:32 schreef MaryMouse het volgende:
Hmmm.... ik weet niet of het mij nog heel veel langer gaat lukken om wakker te blijven tot jouw familie er is hoor Bol.... kan wel morgen uitslapen maar nog anderhalf uur is wel lang
ik doe nog een laatste peukje mee... voor later veel gezelligheid met je familie...quote:Op maandag 11 april 2011 01:33 schreef bollokus het volgende:
[..]
ik ga zo ook even een guidotje doen hoor, de luikjes vallen bijna dicht ben bezig met het blaatste peukje bvoor bde aankomende 2 uur
dank je gaat wel lukken denbk ik, vind het wel gezellig, maar zal jou/jullie niet vergeten hoorquote:Op maandag 11 april 2011 01:34 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
ik doe nog een laatste peukje mee... voor later veel gezelligheid met je familie...
quote:Op maandag 11 april 2011 01:36 schreef bollokus het volgende:
[..]
dank je gaat wel lukken denbk ik, vind het wel gezellig, maar zal jou/jullie niet vergeten hoor
buiten op het balkon in de zonquote:
quote:
slaap welquote:Op maandag 11 april 2011 01:38 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
morgenochtend met nog net uitzicht op 't IJ.... trusten slaap
trustequote:Op maandag 11 april 2011 01:38 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
morgenochtend met nog net uitzicht op 't IJ.... trusten slaap
morgen bolquote:Op maandag 11 april 2011 09:18 schreef bollokus het volgende:
nog snel even gespiekt of ze nog stonden ..........
quote:Op maandag 11 april 2011 18:50 schreef Vultarian het volgende:
daar lijkt het wel op ja, de rest probeert voor te doen dat ze een leven hebben of zo
quote:
jammerquote:Op maandag 11 april 2011 19:39 schreef Vultarian het volgende:
[..]
zo makkelijk laten we ons niet voor de gek houden
![]()
goeieavond
Lol, voeten omhoog en SC ftw.quote:Op maandag 11 april 2011 20:20 schreef Ceetje.. het volgende:
goeienavond allemaal![]()
![]()
![]()
pffff, net terug van m'n werk, heb het wel gehad voor vandaag
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |