Ik kan me niet voorstellen dat zo'n klap een ongelukje is, en hij had een treeplank op zijn busje. Veel schade zal er dus niet aan zijn, was ook een ouder barreltje.quote:Op maandag 11 april 2011 19:58 schreef Barcaconia het volgende:
Hij rijdt dus zijn bumper expres krom om jou te vervelen?
En heeft hij serieus een fles fanta en een glas van je gejat?![]()
![]()
			
			
			
			
			
			
			
			?quote:Op maandag 11 april 2011 20:03 schreef eRKa het volgende:
[..]
Ik kan me niet voorstellen dat zo'n klap een ongelukje is, en hij had een treeplank op zijn busje. Veel schade zal er dus niet aan zijn, was ook een ouder barreltje.
En die fles Fanta en het glas is dus nergens meer te vinden. Ik ben weer thuis(was alleen een calamiteitje oplossen), en weet precies waar ik fles+glas heb gezet. In de hele tent is het niet meer te vinden. Dus ja, hij heeft glas+fles meegekaapt. Zielig
			
			
			
			Hier komt de gemeente foto's maken en brieven in de bus gooien, of je de dader kent. Tijdje later staat er dan een nieuwe paal. Ik heb het al doorgegeven, dus deze kan bezoek verwachten. Als het een ongelukje is, dan laten fatsoenlijke mensen een briefje achter.quote:Op maandag 11 april 2011 19:58 schreef RemcoDelft het volgende:
Dat is geen 30 graden scheef... De paal hier voor de deur staat pas echt 30 graden scheef!
Maar de gemeente komt niet verder dan er een sticker op plakken en een brief in de bus gooien of je weet wie het gedaan heeft... Aan de krassen te zien zijn er 200 mensen tegenaangereden ...
			
			
			
			De nieuwe paal hier zal wel lang duren, het zijn hele slappe dunne maar vooral hele dure paaltjes, het schijnt dat hier ooit een of andere ambtenaar woonde, die speciale palen in z'n eigen straat wou... Corruptie ten topquote:Op maandag 11 april 2011 20:07 schreef eRKa het volgende:
[..]
Hier komt de gemeente foto's maken en brieven in de bus gooien, of je de dader kent. Tijdje later staat er dan een nieuwe paal.
			
			
			
			Nee, ik heb hem geholpen met demonteren en inladen. Ondertussen ging mij werktelefoon en hebben we snel alles op de oprit gezet. Misschien heeft hij onder mijn telefoontje die fles meegenomen, ik heb het niet zien gebeuren.quote:Op maandag 11 april 2011 20:05 schreef Ferrari_Tape het volgende:
[..]
?
Je had je deur opengelaten en hem alleen in je huis?
			
			
			
			
			
			
			
			Gewoon, handtekening achterlaten. Hij heeft me 2 weken met de zooi laten zitten en ik heb flink op hem in moeten praten dat hij het kwam halen. Uiteindelijk dreigen alles buiten te zetten deed het hem. Was geen vriendelijke afloop, ben ik niet gewend (misschien ben ik wel te bleu). Van alle deals op MP heb ik altijd een goed gevoel overgehouden. Een van de mensen waar ik mee gehandeld heb, daar kom ik zelfs bij op de verjaardag. Het gaat dus eigenlijk altijd goed. Als het dan eens tegenzit, dan hakt het er meer in.quote:Op maandag 11 april 2011 20:10 schreef Ghostinthemachine het volgende:
Hoef je opzich niet zo hard voor te rijden voor zon deukje..
Waarom zou die kerel wraak willen nemen op je?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			een briefje achterlaten op een lantaarnpaal? waar begin je dan mee? beste burgemeester?quote:Op maandag 11 april 2011 20:07 schreef eRKa het volgende:
[..]
Hier komt de gemeente foto's maken en brieven in de bus gooien, of je de dader kent. Tijdje later staat er dan een nieuwe paal. Ik heb het al doorgegeven, dus deze kan bezoek verwachten. Als het een ongelukje is, dan laten fatsoenlijke mensen een briefje achter.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Hoezo zou jij ervoor moeten opdraaien dan? Is toch gemeentewerk?quote:Op zondag 17 april 2011 17:43 schreef eRKa het volgende:
Hoe wantrouwend? De buurvrouw heeft het zien gebeuren, dus staat 100% vast dat die MP koper het gedaan heeft. Hij keek alleen even of hijzelf geen schade had en was snel verdwenen. Vind niet dat ik moet opdraaien voor de schade die hij veroorzaakt heeft.
			
			
			
			En daarna bekaf natuurlijk...quote:Op zondag 17 april 2011 17:24 schreef eRKa het volgende:
Maandagavond gemeld. donderdagmiddag kwam een medewerker van Imtech foto's maken. Vrijdagochtend waren 4! man bezig om een nieuwe paal te zetten. Adres van MP koper doorgegeven als veroorzaker, het is namelijk gezien door de buurvrouw dat hij de paal goed heeft geraakt.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ik denk dat je in dat soort gevallen niet aan 300 euro moet denkenquote:Op zondag 10 april 2011 21:07 schreef eRKa het volgende:
[..]
Nou, drugsdealer zet geld op zijn rekening. Dat geld is illegaal verkregen, maar wordt overgeschreven naar mijn rekening. Achteraf komt aan het licht dat drugsgeld is overgeschreven. De bank kan het dan terughalen, heb ik gehoord.
			
			
			
			
			
			
			
			omg wat ben jij een klikspaanquote:Op zondag 17 april 2011 17:43 schreef eRKa het volgende:
Hoe wantrouwend? De buurvrouw heeft het zien gebeuren, dus staat 100% vast dat die MP koper het gedaan heeft. Hij keek alleen even of hijzelf geen schade had en was snel verdwenen. Vind niet dat ik moet opdraaien voor de schade die hij veroorzaakt heeft.
			
			
			
			Doorrijden na een aanrijding is een misdrijf. Ik weet alleen niet wat je dan wel zou moeten doen: je eigen schadeformulier invullen? Er is geen tegenpartij bereikbaar...quote:Op zondag 17 april 2011 19:15 schreef tuintegel het volgende:
Ik heb nog geen paaltje geraakt , maar mocht het mij gebeuren dan is een briefje op de paal plakken niet het eerste wat in mij opkomt ..
Dat is verplicht, dus ik hoop dat je het bent...quote:Ben je als bestuurder trouwens niet verzekerd voor dit soort "ongelukjes"?
			
			
			
			aanrijdingquote:Op zondag 17 april 2011 20:08 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Doorrijden na een aanrijding is een misdrijf. Ik weet alleen niet wat je dan wel zou moeten doen: je eigen schadeformulier invullen? Er is geen tegenpartij bereikbaar...
[..]
Dat is verplicht, dus ik hoop dat je het bent...
| 
 | 
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |