Pijnlijk irritantquote:Op vrijdag 15 april 2011 22:20 schreef Saekerhett het volgende:
Utrecht als ze niet tegen Ajax moeten
Nu nog doelgerichter worden alleen (al mag hij tegen Ajax ook wel wat missers makenquote:Op vrijdag 15 april 2011 22:51 schreef BansheeBoy het volgende:
Assaïdi, wat een speler man. Echt een genot om naar hem te kijken.²
Mooi ook, stifje over de keeper al werd de bal nog wel aangeraakt door de keeper.quote:
Is te hopen van niet.. ik zit eerder te hopen op een kampioenswedstrijd tussen ajax en twentequote:Op zondag 10 april 2011 20:03 schreef elby1988 het volgende:
[..]
Niets persoonlijks hoor
![]()
Al met al is natuurlijk Ajax de lachende 3e. Worden nog 4 spannende rondes.Misschien zelfs een AZ-Ajax-PSV senario van enkele jaren geleden..
Gelukkig mag het van jouquote:Op zaterdag 16 april 2011 15:03 schreef vaagjunior het volgende:
PSV mag van mij best wel verliezen op de 33e speeldag
Ik ben helaas momenteel niet in de beschikking van EL.....quote:Op zaterdag 16 april 2011 19:27 schreef DaggerOne het volgende:
2x buitenspelgoals, die tweede raakte ie hem niet aan maar het was zeker hinderlijk.
Matic schampt de bal raakt hem wel.quote:Op zaterdag 16 april 2011 19:27 schreef DaggerOne het volgende:
2x buitenspelgoals, die tweede raakte ie hem niet aan maar het was zeker hinderlijk.
Dat is mooi PSV en Twente wil ik toch niet zien.quote:Op zaterdag 16 april 2011 19:30 schreef Dj_Day-V het volgende:
14:30 De Graafschap ? - ? FC Twente Enschede
14:30 Heracles Almelo ? - ? PSV Eindhoven
14:30 NEC Nijmegen ? - ? Ajax Amsterdam
Allemaal tegelijk...
Dit dusquote:Op zaterdag 16 april 2011 19:31 schreef Wilskracht het volgende:
[..]
Dat is mooi PSV en Twente wil ik toch niet zien.
Zegt ook wel veel over de veranderingen in de Nederlandse competitie.quote:Op zaterdag 16 april 2011 20:24 schreef macca728 het volgende:
zal ook wel heel lang geleden zijn dat de eerste 3 van de topschutterslijst niet bij de top3 spelen (vlemminx, bulykin, junker)
En zegt veel dat Reis geblesseerd is geraaktquote:Op zaterdag 16 april 2011 20:30 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Zegt ook wel veel over de veranderingen in de Nederlandse competitie.
Alsof Reis ooit topschutter van de eredivisie wordquote:Op zaterdag 16 april 2011 20:31 schreef Pipo_de_Clown het volgende:
[..]
En zegt veel dat Reis geblesseerd is geraakt
3 punten aftrek voor Ajax!quote:Op zaterdag 16 april 2011 21:09 schreef Smoofie het volgende:
Ze zingen "en wie niet springt is een jood".Falers
Heerlijk toch.quote:Op zaterdag 16 april 2011 21:10 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
VVV wordt weer lekker als vanouds afgeslacht
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |