Jep.quote:Op donderdag 21 april 2011 02:47 schreef Temlin het volgende:
Kan dit spel tijdens co-op ook splitscreen op xbox 360 gespeeld worden?
Geen muis en tobo.quote:
Nou enquote:
Ik vind het wel relevant. Op sommige momenten moet je je portal midair verplaatsen. Kan me voorstellen dat dat lastiger is met een controller.quote:Op donderdag 21 april 2011 08:43 schreef Tijn het volgende:
[..]
Nou en
Je zou kunnen zeggen dat een muis + tobo zorgt voor meer snelheid en preciezie dan een controller, maar voor Portal 2 is dat helemaal niet relevant. Het is een puzzelgame, geen shooter. En dan nog is bv Half-Life 2 ook prima speelbaar met een controller, dus het is sowieso een non-issue.
In Portal 1 op de Xbox is dat iig geen enkel probleem. Ik verwacht niet dat het dat in P2 opeens wel is, maar ik laat het je weten zodra ik 'em binnen hebquote:Op donderdag 21 april 2011 09:41 schreef Disorder het volgende:
[..]
Ik vind het wel relevant. Op sommige momenten moet je je portal midair verplaatsen. Kan me voorstellen dat dat lastiger is met een controller.
Heb ook diverse keren dingen moeten doen in Portal 2 waarbij je echt een muis + tobo nodig had.quote:
Serieus? Gaan jullie dit topic actief lopen verkloten met dat console <---> pc-gezeik?quote:Op donderdag 21 april 2011 09:45 schreef speknek het volgende:
Ach ja, is het wat moeilijker en moet je het een paar keer extra doen. Dat die PC gamers nou voor dumbed down makkelijke games gaan. Ik ben blij dat ze geen move support hebben ingebouwd, en zo het spel hadden verPCficeerd.
Dus als iets beter werkt is het 'dumbed down'?quote:Op donderdag 21 april 2011 09:45 schreef speknek het volgende:
Ach ja, is het wat moeilijker en moet je het een paar keer extra doen. Dat die PC gamers nou voor dumbed down makkelijke games gaan. Ik ben blij dat ze geen move support hebben ingebouwd, en zo het spel hadden verPCficeerd.
Dat schijnt steevast het argument te zijnquote:Op donderdag 21 april 2011 09:47 schreef Disorder het volgende:
Dus als iets beter werkt is het 'dumbed down'?
Kun je nu ook co-op spelen tussen de ps3 en de pc versie? Dit omdat de berichtgeving er zo vaag over is. Sommige berichten geven aan dat dit wel kan waar andere dit weer onmogelijk achtten.quote:Op woensdag 20 april 2011 19:54 schreef delano.888 het volgende:
Op de ps3 werkt hier perfect hoor..
En mocht het toch te snel gaan later, kan ik uiteraard zo tijdelijk verder spelen via de pc versie, aangezien die er bij zat. (en de saves in elkaar overlopen)
Nog niet geprobeerd. Denk het wel want ik heb nu 2 accounts, Dx11 (ps3) en hij maakte zelfs psn_dx11 aan voor PC.quote:Op donderdag 21 april 2011 10:39 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Kun je nu ook co-op spelen tussen de ps3 en de pc versie? Dit omdat de berichtgeving er zo vaag over is. Sommige berichten geven aan dat dit wel kan waar andere dit weer onmogelijk achtten.
Zou je dit eens willen proberen svp? Dit omdat dat voor mij het verschil maakt of ik naar de winkel cross, of de game nu via steam aanschafquote:Op donderdag 21 april 2011 10:41 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Nog niet geprobeerd. Denk het wel want ik heb nu 2 accounts, Dx11 (ps3) en hij maakte zelfs psn_dx11 aan voor PC.
Dus het zijn 2 losse acounts, dus zou moeten kunnen, denk ik.
Goed, omdat je t zo lief vraagt ga ik nu me ps3 opstartenquote:Op donderdag 21 april 2011 10:42 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Zou je dit eens willen proberen svp? Dit omdat dat voor mij het verschil maakt of ik naar de winkel cross, of de game nu via steam aanschaf
Ik hoop dat het wel kan: vriendin op de ps3, ik op de pc en dan co-op spelen
Kan gebeuren natuurlijk, thanks for trying.. Het klopt idd dat je met de ps3 versie in verhouding goedkoper uit bent, maar als die optie niet werkt heeft dat weinig nut. Ik speel em dan toch alleen op de pcquote:Op donderdag 21 april 2011 10:50 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Goed, omdat je t zo lief vraagt ga ik nu me ps3 opstarten
edit: jahoor, serieus nu: an error has occured, you have been signed out of psn.
Kom er niet in nu, maar zodra ik het weet meld ik het wel ff.
Sowieso zou ik voor de ps3 versie gaan, voor 10 euro meer heb je dan dus ps3 EN pc versie ipv alleen pc (zonder boekje, doosje ed)
edit2: je zal ff moeten wachten helaas:
PS network ligt eruit?
Klopt, maar 2 man op de pc is niet relaxed, en 2 man op de ps3 nog onmogelijk -> slechts 1 controllerquote:Op donderdag 21 april 2011 11:00 schreef delano.888 het volgende:
Je kan sowieso ook splitscreen co-op doen btw.
quote:
Tnx, ga hem meteen bestellenquote:Op donderdag 21 april 2011 11:00 schreef delano.888 het volgende:
Je kan sowieso ook splitscreen co-op doen btw.
Ah dan snap ik t. Zou toch aanraden sowieso voor die 2e controller te gaan, als je een beetje grote tv hebt is t toch wel leuk splitscreen bepaalde games te doen. (ook cod)quote:Op donderdag 21 april 2011 11:01 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Klopt, maar 2 man op de pc is niet relaxed, en 2 man op de ps3 nog onmogelijk -> slechts 1 controller
Ik heb verschillende berichten gehoord, ik zal t straks als psn t weer doet ff testen, dan weten we het 100% zeker.quote:Op donderdag 21 april 2011 11:03 schreef Tain het volgende:
Je krijgt de volledige PC-versie bij de PS3 versie en de PC versie koppel je aan een ander Steam account. Dus ja je kan gewoon coopen tussen PS3 en PC met de PS3 versie
Ja joh, Noem bioware. Met mass effect 2 en Dragon age 2quote:Op woensdag 20 april 2011 01:27 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Ga weg man. Dragon age, Mass effect, Portal alles is op de PC beter dan consoles, en Valve, Bioware en Bethesda zijn één van de weinige die nog hun best doen voor een PC versie. Zelfde geldt voor DICE. En die erkenning krijgen ze ook. Kijk naar een CSS, Bad Company 2, Battlefield 3, TF2, Oblivion, Fallout 3 en ook Portal, allemaal goed ontvangen door PC gamers. Komt vooral door mods, graphics, dedicated servers etc etc. En geen mappacks van 15 euro voor 4 maps
Ga maar lekker op je console spelen. En de minderheid zeikt over Portal voor de PC. Het fiasco wat MW2 en Black ops heet en ook bijv. crysis heeft PC Gamers terecht telerugesteld. Terwijl CoD4 nog werd geprezen, en nu nog steeds door veel en veel meer PC gamers wordt gespeeld vergeleken met MW2 en Black ops. Zelfs CoD2 wordt nog meer gespeeld.
Dat wou ik, maar was ik helaas te laat mee..quote:Op donderdag 21 april 2011 11:14 schreef Tain het volgende:
http://forums.steampowere(...)852505&highlight=ps3
Dat je verschillende berichten leest kan kloppen en bij Delano zal het standaard ook niet gaan werken. Je moet het PSN account eerst linken met het Steam account waarop je Portal 2 wilt hebben en daarna je PSN account linken aan een nieuw/ander Steam account. Je bent anders namelijk ingelogd met hetzelfde account wat Steam niet accepteert.
Lijkt me wel dat je je PSN account aan een ander Steam account kan koppelen.quote:Op donderdag 21 april 2011 11:19 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Dat wou ik, maar was ik helaas te laat mee..
Want volgens mij kan ik mijn ps3 niet overnieuw koppelen aan een ander account, toch?
Ik denk dat ik op mijn ps3 op een nieuw psn account moet gaan maken, en dan gewoon online gaan tegen mijn pc account, toch?
Ga straks alles ff proberen als psn weer werkt.
Ben bang van niet, maar ik denk dat het heel simpel is:quote:Op donderdag 21 april 2011 11:50 schreef Tain het volgende:
[..]
Lijkt me wel dat je je PSN account aan een ander Steam account kan koppelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |