inderdaad, lieve manier om te zeggen dat ze geen relatie met jou wilt door het zo te spelen dat het aan haar ligt.quote:
Tussen de regels lezen! ->""In jouw ogen ben ik toch nooit goed genoeg" = "gelukkig heb ik een andere vent die me wel op waarde schat"quote:Op zaterdag 9 april 2011 13:50 schreef ano- het volgende:
Mijn vraag is wat als een vrouw tegen je zegt, in jou ogen ben ik toch nooit goed genoeg. Wat bedoeld ze dan daarmee of wat zou jij bedoelen. Ik heb het idee dat ze bedoeld dat je voor haar niks waard ben, dat ze dat eigenlijk zegt.
quote:Op zaterdag 9 april 2011 13:53 schreef Lithia het volgende:
Ik denk dat zij denkt dat jij te hoge verwachtingen hebt.
Het is vaak zo vrouwen kunnen dingen anders bedoelen dan wat ze zeggen.quote:Op zaterdag 9 april 2011 14:04 schreef Lithia het volgende:
Het was een vraag aan vrouwen hoor. [ afbeelding ]
je verwacht meer van haar dan zij waar wil maken, niet meer en niet minder...quote:Op zaterdag 9 april 2011 14:09 schreef ano- het volgende:
[..]
Je bedoeld te hoge verwachtingen dat het iets wordt ooit.
Als ik zoiets zou zeggen, bedoel ik echt dat ik me te min voor de ander voel. Dat ik haar juist wel leuk vind, maar te min voel.quote:Op zaterdag 9 april 2011 14:11 schreef ramakandra het volgende:
[..]
je verwacht meer van haar dan zij waar wil maken, niet meer en niet minder...
Soms hè, bedoelt de ene vrouw iets anders dan de ander. Niet iedere vrouw denkt precies hetzelfde hè.quote:Op zaterdag 9 april 2011 14:08 schreef ano- het volgende:
[..]
Het is vaak zo vrouwen kunnen dingen anders bedoelen dan wat ze zeggen.
Als ze dit zegt kun je het denk ik wel vergeten.quote:Op zaterdag 9 april 2011 14:18 schreef Lithia het volgende:
[..]
Soms hè, bedoelt de ene vrouw iets anders dan de ander. Niet iedere vrouw denkt precies hetzelfde hè.
Maar als ze allemaal wat anders denken, dan wordt het er niet makkelijker op.quote:Op zaterdag 9 april 2011 14:18 schreef Lithia het volgende:
[..]
Soms hè, bedoelt de ene vrouw iets anders dan de ander. Niet iedere vrouw denkt precies hetzelfde hè.
Het waren in beide gevallen hele knappe vrouwen die dat zeiden, een niet knappe vrouw zei dat soort dingen niet. Misschien heeft het ook daarmee te maken, dat als ze er leuk uitzien ook op een voetstuk gaan staan. Ik had het idee dat ik lucht voor hun was.quote:Op zaterdag 9 april 2011 14:24 schreef Lithia het volgende:
Daarom moet je in sommige gevallen ook individueel kijken.Kijken hoe zo normaal gesproken gedraagt en zo kan je inschatten wat ze wilt zeggen. Mja, als je haar niet lang kent, dan is dat moeilijk.
Het probleem is dat als je vrouwen groepeert, dat er altijd een meisje iets afwijkt, waardoor je 'theorie' niet meer klopt. Misschien heb je wel gelijk in dit geval, ik weet het niet.quote:Op zaterdag 9 april 2011 14:28 schreef ano- het volgende:
[..]
Het waren in beide gevallen hele knappe vrouwen die dat zeiden, een niet knappe vrouw zei dat soort dingen niet. Misschien heeft het ook daarmee te maken, dat als ze er leuk uitzien ook op een voetstuk gaan staan. Ik had het idee dat ik lucht voor hun was.
Bij de niet knappe vrouw had ik het idee dat ik wel iets betekende en dat ik niet lucht was. Ik denk helaas in deze wereld is schoonheid bij een vrouw meestal geen zegen. Tenminste ik denk als je als vrouw weet dat je er knap uitziet, dan weet je ook dat je het voor het uitkiezen hebt en hoogmoedig wordt.quote:Op zaterdag 9 april 2011 14:34 schreef Lithia het volgende:
[..]
Het probleem is dat als je vrouwen groepeert, dat er altijd een meisje iets afwijkt, waardoor je 'theorie' niet meer klopt. Misschien heb je wel gelijk in dit geval, ik weet het niet.
quote:Op zaterdag 9 april 2011 14:03 schreef Biogarde het volgende:
Haal de vaatwasser even leeg en stofzuig het huis als je klaar bent.
Je bent hierin niet de enige. Ik heb ook het idee altijd de verkeerde dingen tegen vrouwen te zeggen.quote:
Ik dacht dat vrouwen altijd superkritisch zijn over een man, en dat een man veel makkelijker is in die dingen. Een man wil een vrouw die zegt wat ze denkt, en niet ja zegt als ze nee bedoelt enzo. 't moet duidelijk en simpel zijn.quote:Op zondag 10 april 2011 12:57 schreef novel het volgende:
Dat je te kritisch bent en altijd wat aan te merken hebt. Of dat waar is of niet, moet je zelf maar uitmaken.
Je denkt in ieder geval wel erg in allerlei standaarden (knappe vrouwen, minder knappe, voetstuk, lucht, vrouwen zijn ...)
De praktijk bevestigd het helaas. Een vrouw die voor je gaat om wie je bent, wil ik nog wel eens zien. Die je niet afwijst om dingen die niks met liefde te maken hebben. Vroeger dacht ik niet zo, toen geloofde ik nog in liefde van twee kanten. Doordat ik ze beter ben leren kennen, ben ik juist zo gaan denken. Dingen die van mij kant niks uitmaken, maken voor een vrouw wel degelijk uit. Dus ik kan wel zeggen in hun ogen ben ik niet goed genoeg, het was juist andersom die vrouwen die zeiden, dat ze niet goed genoeg waren. In hun ogen was ik niks waard en niet goed genoeg.quote:Op zondag 10 april 2011 12:57 schreef novel het volgende:
Dat je te kritisch bent en altijd wat aan te merken hebt. Of dat waar is of niet, moet je zelf maar uitmaken.
Je denkt in ieder geval wel erg in allerlei standaarden (knappe vrouwen, minder knappe, voetstuk, lucht, vrouwen zijn ...)
Als je niet achter de ware beweegredenen van iemand anders kunt komen (hetzij man, hetzij vrouw) dan zegt dat meer over jou(w vaardigheden) dan over de ander.quote:Op zaterdag 9 april 2011 14:08 schreef ano- het volgende:
[..]
Het is vaak zo vrouwen kunnen dingen anders bedoelen dan wat ze zeggen.
wat een load of crapquote:Op zondag 10 april 2011 13:08 schreef ano- het volgende:
[..]
De praktijk bevestigd het helaas. Een vrouw die voor je gaat om wie je bent, wil ik nog wel eens zien. Die je niet afwijst om dingen die niks met liefde te maken hebben. Vroeger dacht ik niet zo, toen geloofde ik nog in liefde van twee kanten. Doordat ik ze beter ben leren kennen, ben ik juist zo gaan denken. Dingen die van mij kant niks uitmaken, maken voor een vrouw wel degelijk uit. Dus ik kan wel zeggen in hun ogen ben ik niet goed genoeg, het was juist andersom die vrouwen die zeiden, dat ze niet goed genoeg waren. In hun ogen was ik niks waard en niet goed genoeg.
Dat gaat niet meer, ik kan ze niet bereiken.quote:Op zondag 10 april 2011 13:32 schreef rhubarbje het volgende:
Je kunt het ook aan de vrouw in kwestie vragen
lijkt me doeltreffender
Zou je ook bij je vriend blijven, stel hij raakt invalide en kan niet meer werken en blijft afhankelijk van je hulp.quote:Op zondag 10 april 2011 13:34 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
wat een load of crap
hoe oud ben je 18?
Kom over 10 jaar nog eens terug lezen dan zul je dat zelf ook wel vinden
Ik hou van mijn vriend om wie hij is
Alles van hem maakt hem wie hij is dus ik hou van alles van hem
Ja natuurlijk ben ik wel eens pissig als hij weer vergeet de vaatwasser aan te zetten nadat hij hem volzet maar dat heeft iedereen en dat is ook heel normaal
Als een vrouw je afwijst om wat dan ook dan wijst ze je af omdat ze niet van je houdt, vrij simpel
gewoon een andere gaan zoeken en niet naar allerlei geneuzel luisteren dat ze daarna uitpoepen om goed te praten dat ze je waarschijnlijk aan hetlijntje hebben gehouden
niet aan mij gericht, maar omdat ik ook vrouw ben.quote:Op zondag 10 april 2011 13:36 schreef ano- het volgende:
[..]
Zou je ook bij je vriend blijven, stel hij raakt invalide en kan niet meer werken en blijft afhankelijk van je hulp.
Dan is de relatie niet meer gelijkwaardig en dat is ook wel een mega ietsquote:Op zondag 10 april 2011 13:36 schreef ano- het volgende:
[..]
Zou je ook bij je vriend blijven, stel hij raakt invalide en kan niet meer werken en blijft afhankelijk van je hulp.
Dat zeg je nu ja, oke misschien als je een paar jaar bij elkaar bent dat je dat dan over hebt. Maar stel iemand is al zo als je hem leert kennen, zou je dan een relatie aangaan?quote:Op zondag 10 april 2011 13:37 schreef Angst het volgende:
[..]
niet aan mij gericht, maar omdat ik ook vrouw ben.
JA!
citeer "Het is heus wel lastig maar hij heeft nog dezelfde humor, is nog even slim en betrokken en vrijgevig als daar voor dus waarom zou ik dan niet meer van hem houden?"quote:Op zondag 10 april 2011 13:38 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Dan is de relatie niet meer gelijkwaardig en dat is ook wel een mega iets
Ik zou willen zeggen van wel, maar als hij alleen nog zijn tong kan bewegen en daardoor een computer kan besturen die basic dingen zegt als dorst, honger etc dan is de liefdesrelatie iig snel over want dan kun je geen gesprek meer met hem voeren en zo
Als hij in een rolstoel beland en qua karakter nog het zelfde is zie ik niet waarom ik niet bij hem zou blijven (in theorie dan he, want ik weet echt niet hoe dat is als je het mee maakt)
Het is heus wel lastig maar hij heeft nog dezelfde humor, is nog even slim en betrokken en vrijgevig als daar voor dus waarom zou ik dan niet meer van hem houden?
ik heb idd een lange relatie.quote:Op zondag 10 april 2011 13:39 schreef ano- het volgende:
[..]
Dat zeg je nu ja, oke misschien als je een paar jaar bij elkaar bent dat je dat dan over hebt. Maar stel iemand is al zo als je hem leert kennen, zou je dan een relatie aangaan?
huh? hoe haal je daar uit dat hij een kermisattractie is?quote:Op zondag 10 april 2011 13:41 schreef ano- het volgende:
[..]
citeer "Het is heus wel lastig maar hij heeft nog dezelfde humor, is nog even slim en betrokken en vrijgevig als daar voor dus waarom zou ik dan niet meer van hem houden?"
Zolang hij een kermisattractie is kun je dus van hem houden, dat is geen liefde.
Dus als je verliefd wordt dan wel, anders is het geen liefde. Stel iemand heeft heel weinig vrienden en geen auto. Het punt wat ik bedoel is dat het een vrouw gaat om wat je bent en niet om wie je bent.quote:Op zondag 10 april 2011 13:42 schreef Angst het volgende:
[..]
ik heb idd een lange relatie.
als iemand zo is als ik hem leer kennen.. dat weet ik niet, ben daar nu niet zo mee bezig. Het hangt ervan af of je verliefd wordt en ja, hoe dat precies werkt?
je praat echt niet duidelijk TSquote:Op zondag 10 april 2011 14:13 schreef ano- het volgende:
[..]
Dus als je verliefd wordt dan wel, anders is het geen liefde. Stel iemand heeft heel weinig vrienden en geen auto. Het punt wat ik bedoel is dat het een vrouw gaat om wat je bent en niet om wie je bent.
citeer "Je bent zelf een kneus en word telkens afgewezen of zo?"quote:Op zondag 10 april 2011 14:19 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
je praat echt niet duidelijk TS
Je vraag is toch zou je de minpunten (eerst was het een handicap en nu is het het gebrek aan vrienden en auto) er bijnemen als je verliefd word op iemand?
Dan gaat het toch alleen over liefde?
En als mensen zeggen ja ik zou dat er bij nemen als ik verliefd word dan klopt het niet wat we zeggen of zo?
Mijn lief heeft ook geen auto en ik hou nog van hem
vraag zo beantwoord?
Wat wil je nou eigenlijk?
Je bent zelf een kneus en word telkens afgewezen of zo?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |