nee ik word moe als mensen steeds op me profiel komen en zeggen ja je bent fake ja maak briefje ja je bent fake ja je bent dat niet op die fotos ja je bent vast een kloon ik word beetje moe ervan neem keer iets serieus ofzo het is niet meer grappig 1 keer 2 keer is leuk maar jullie gaan verder en daar erger ik me aanquote:
quote:Op vrijdag 8 april 2011 20:50 schreef Oostblokker het volgende:
[..]
jij bent echt raar waarom maken mensen gelijk grappen over
quote:
quote:Op vrijdag 8 april 2011 20:51 schreef Oostblokker het volgende:
[..]
nee ik word moe als mensen steeds op me profiel komen en zeggen ja je bent fake ja maak briefje ja je bent fake ja je bent dat niet op die fotos ja je bent vast een kloon ik word beetje moe ervan neem keer iets serieus ofzo het is niet meer grappig 1 keer 2 keer is leuk maar jullie gaan verder en daar erger ik me aan
Hoe oud ben je..?quote:Op vrijdag 8 april 2011 20:51 schreef Oostblokker het volgende:
[..]
nee ik word moe als mensen steeds op me profiel komen en zeggen ja je bent fake ja maak briefje ja je bent fake ja je bent dat niet op die fotos ja je bent vast een kloon ik word beetje moe ervan neem keer iets serieus ofzo het is niet meer grappig 1 keer 2 keer is leuk maar jullie gaan verder en daar erger ik me aan
Die keuze maak je al als je onveilige sex hebt.quote:Op vrijdag 8 april 2011 20:54 schreef Oostblokker het volgende:
oke kunnen jullie aleen ophouden met kloon troll en al die shit te zeggen want ik word beetje moe van .
denkje ik wou zwanger zijn , ik hoop hoop hoop dat die test fout was maar als het zoo is tjah geen keus he
klopt wel , ik zeg ook niet dat ik de slimste ben maar ik word moe van die domme opmerkingen ,quote:Op vrijdag 8 april 2011 20:55 schreef GotC het volgende:
[..]
Die keuze maak je al als je onveilige sex hebt.
quote:Op 18-03-2011 22:04 schreef Oostblokker
Geen faggot rap no homo geen sletten gedoe eindelijk word je hard geneukt zoals wij het voor je doen
Wil je graag voelen hoe hard een tegel kan zijn
ik ben die die kanker harde shit
ik mep je zoo hard dat je hersens kan zien denken
jatog ik heb harde tekstenquote:Op vrijdag 8 april 2011 20:59 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
------------------
Maar nogmaals gefeliciteerd
Mag jij kiezenquote:Op vrijdag 8 april 2011 21:07 schreef Oostblokker het volgende:
[..]
is dat saractisch bedeold of normaal
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |