Hoelang blijven die zitten? Een vriend van me zegt dat het zonde is van het geld en dat ze op zijn iphone maar een week bleven zitten..quote:Op zondag 24 april 2011 20:59 schreef Dubbeldrank het volgende:
Vandaag even een setje screenprotectors besteld van HTC zelf voor €6,95! (+€1,95 verzendkosten)
http://www.mobilesupplies(...)-desire-p-12424.html
tbcquote:Op zaterdag 23 april 2011 19:06 schreef FedExpress het volgende:
[..]
2 spelers reactor
air hockey speed
Air Horn Free (heel flauw)
Angry Birds natuurlijk
Ant smasher
MSN: mercury
River IQ game (best lastig, moet je maar net van houden)
Shoot bubble pro
RealCalc (geavanceerde rekenmachine)
Unblock me free
Volgens mij ben je dan voorlopig wel zoet
Dan heeft hij waarschijnlijk troep gekocht!quote:Op maandag 25 april 2011 20:55 schreef Sam-x het volgende:
[..]
Hoelang blijven die zitten? Een vriend van me zegt dat het zonde is van het geld en dat ze op zijn iphone maar een week bleven zitten..
En hoe duur zijn die van adapt? Heb zelf ook in een hoesjequote:Op maandag 25 april 2011 21:28 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Dan heeft hij waarschijnlijk troep gekocht!
Geen idee hoe deze zijn, maar daar kom ik maar op één manier achter. Mocht het niets zijn dan haal ik Brando of Adapt protectors. Mijn vriendin heeft een protector van Adapt, die zit sinds begin november al op haar Desire en ziet er nog prima uit. Zijn heeft haar telefoon overigens wel in een hoesje zitten en niet los in een broekzak.
Adapt heeft blijkbaar nog geen protectors voor de Desire S, Brando heeft ze wel maar vrij prijzig. Die zijn dus €8,95 per stuk, maar wel het beste wat er te krijgen is op het gebied van screenprotectors!quote:Op maandag 25 april 2011 21:35 schreef Sam-x het volgende:
[..]
En hoe duur zijn die van adapt? Heb zelf ook in een hoesje
Ja hoorquote:Op maandag 2 mei 2011 22:58 schreef enpe het volgende:
Heb het toestel net besteld na vele positieve dingen erover te hebben gelezen.
Hoe bevalt het toestel inmiddels bij degenen die hem al een paar weken in bezit hebben, nog steeds zo positief?
De brightness van het scherm wat lager zetten heeft een behoorlijk effect op de accuduur, ik doe er nu na een week al twee dagen mee. De accu is pas na een weekje of twee opladen op sterkte, in het begin gewoon veel opladen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 11:14 schreef FedExpress het volgende:
[..]
Ja hoorAlleen batterijduur blijft kort, maar ach. Iedere dag ff opladen, zorgen dat je de oplader mee hebt naar school o.i.d. en het komt helemaal goed
Gedaan! zal de brightness eens iets lager zetten inderdaad.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:02 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
De brightness van het scherm wat lager zetten heeft een behoorlijk effect op de accuduur, ik doe er nu na een week al twee dagen mee. De accu is pas na een weekje of twee opladen op sterkte, in het begin gewoon veel opladen.
Het scherm is veruit de grootste verbruiker van je telefoon, daar valt het meeste winst te halen. In de market kan je ook nog een app vinden genaamd Sweet Dreams, deze schakelt 3G uit in de nachtelijke uren wat ook een leuk effect heeft op de accuduur.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:05 schreef FedExpress het volgende:
[..]
Gedaan! zal de brightness eens iets lager zetten inderdaad.
heb mn tel 's-nachts uitstaan.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:19 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Het scherm is veruit de grootste verbruiker van je telefoon, daar valt het meeste winst te halen. In de market kan je ook nog een app vinden genaamd Sweet Dreams, deze schakelt 3G uit in de nachtelijke uren wat ook een leuk effect heeft op de accuduur.
Ik heb de mijne via Hi. Studentmobiel ken ik niet, onder welke provider valt die?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 17:06 schreef Swomp het volgende:
Zijn er nog leuke aanbiedingen voor deze telefoon ? Ooit iets gehoord over studentmobiel?
Heb wel interesse, nog nooit eerder met smartphone gewerkt, omdat ik niet veel bel/sms, maar ik wil nu ook eens overgaan op een telefoon die wat meer kan, internet is altijd wel handig onderweg
Ik weet het ook niet precies, moet eerlijk zeggen dat ik ook nog niet de moeite heb genomen om even te googlequote:Op dinsdag 3 mei 2011 17:11 schreef Sam-x het volgende:
[..]
Ik heb de mijne via Hi. Studentmobiel ken ik niet, onder welke provider valt die?
Ach, je leeft maar een keerquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:05 schreef Swomp het volgende:
[..]
, maar ik blijf het een hoop geld vinden
Welk hoesje gebruik je? Moet er één dezer dagen ook nog eentje aanschaffen.quote:Op dinsdag 19 april 2011 20:21 schreef FedExpress het volgende:
[..]
geen idee eigenlijk... ik heb nu eigenlijk voor het eerst wel een hoesje er omheen. moet zeggen dat het prima bevalt! Hoesje dat perfect past, waardoor ik er ook geen last van heb,
http://www.b2ctelecom.nl/(...)black-met-strap.htmlquote:Op donderdag 5 mei 2011 13:04 schreef enpe het volgende:
[..]
Welk hoesje gebruik je? Moet er één dezer dagen ook nog eentje aanschaffen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |