Ben zelf erg aan het twijfelen wat ik wil. Mijn zwangerschap is nog maar 7 weken, maar we praten er wel veel over hoe we het straks willen regelen. Vandaar dat ik hier naar ervaringen zoek hoe jullie het allemaal doenquote:Op woensdag 6 april 2011 22:12 schreef Vicky het volgende:
missen is een groot woord en als het had gekund was ik misschien wel thuis geweest bij de kinderen. Maar het ik vind het ook gewoon prettig om niet alleen maar moeder te zijn....
de een vind het fijn om full-time moeder te zijn, de ander moet er niet aan denken..quote:Op woensdag 6 april 2011 22:14 schreef capricia het volgende:
[..]
Ben zelf erg aan het twijfelen wat ik wil. Mijn zwangerschap is nog maar 7 weken, maar we praten er wel veel over hoe we het straks willen regelen. Vandaar dat ik hier naar ervaringen zoek hoe jullie het allemaal doen
En hoe heb je de opvang geregeld, als ik vragen mag?quote:Op woensdag 6 april 2011 22:18 schreef becky27 het volgende:
Ik werkte voor mijn verlof 36 uur, bij de overheid is dat natuurlijk fulltime, een week 4 * 8 en een week 5 * 8. Nu een jaar lang 4 * 8 maar meestal wel meer, en 1 * 4 uur ouderschapsverlof. Vanaf september 36 uur: 2 * 9, 2 * 8 en 2 uurtjes thuis. Sowieso zou het met minder geld lastiger worden om alles betaald te krijgen, daarnaast ben ik een veel leukere moeder als ik meer werk. En ik werk erg graag (hoewel ik nu wel op zoek ben naar iets anders).
En als geld niet meteen het issue is, zou je dan ook willen blijven werken?quote:Op woensdag 6 april 2011 22:22 schreef becky27 het volgende:
Vriend werkt vaak 's avonds dus ik breng haar 's ochtends weg en haal haar 's avonds op.
Zeker! En dan ook vier dagen.quote:Op woensdag 6 april 2011 22:23 schreef capricia het volgende:
[..]
En als geld niet meteen het issue is, zou je dan ook willen blijven werken?
Dan heb je vast ook erg leuk werk!quote:
Maar een baby van 3 maanden heeft zelf echt niks aan het kinderdagverblijf. Zelf zou ik de meest ideale situatie vinden om het eerste jaar bij mijn kind te kunnen blijven.quote:Op woensdag 6 april 2011 22:29 schreef ChicaChula het volgende:
Ik ben zelf wel voorstander van een paar dagen kinderopvang.. Ook voor de sociale omgang met andere kindjes.. En ook voor wat rust voor jezelf.. Ik denk dat je een relaxter persoon blijft als je ook je eigen ding blijft doen..
Dat gevoel heb ik nu dus ook.quote:Op woensdag 6 april 2011 22:33 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Maar een baby van 3 maanden heeft zelf echt niks aan het kinderdagverblijf. Zelf zou ik de meest ideale situatie vinden om het eerste jaar bij mijn kind te kunnen blijven.
Ohja kan inderdaad ook.. En de eerste jaren? Want psz is vanaf 2 jaar toch of heb ik dat mis?quote:Op woensdag 6 april 2011 22:32 schreef Vicky het volgende:
Chicacula, mijn oudste ging dus niet naar een kdv maar is wel 3x per week een ochtendje naar een peuterspeelzaal geweest. Ik hoop dat de jongste er ook naar toe kan.
Daar heb je gelijk in.. Misschien vanaf een maand of 6 dan, als ze ook wat mee krijgen van de omgeving? En je moet het natuurlijk ook wel eens zijn met de opvoeding van het kdv.. Want als je kind daar 3 dagen doorbrengt dan wordt het deels door hun opgevoed..quote:Op woensdag 6 april 2011 22:33 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Maar een baby van 3 maanden heeft zelf echt niks aan het kinderdagverblijf. Zelf zou ik de meest ideale situatie vinden om het eerste jaar bij mijn kind te kunnen blijven.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |