ze hadden het nog aardig netjes gehouden..quote:Op woensdag 6 april 2011 20:16 schreef Chanel5 het volgende:
Ja dat is toch wat ze altijd zegt, kijk uit ze knippen en plakken.
ja, een of ander spook gaf haar de namen van de fokkers op twitter die dag,die heeft ze gewoon allemaal geblocked, ik heb haar niet eens een tweet gestuurdquote:
quote:Op woensdag 6 april 2011 20:20 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
ja, een of ander spook gaf haar de namen van de fokkers op twitter die dag,die heeft ze gewoon allemaal geblocked, ik heb haar niet eens een tweet gestuurd
doe je dingquote:Op woensdag 6 april 2011 20:28 schreef Reksie1981 het volgende:
IEDEREEN SMSEN OP ALEX NUUUUU
ONRECHT WORDT ONZE RIDDER FATAAL
precies, klopt van geen kantenquote:Op woensdag 6 april 2011 20:27 schreef Je_Psychiater het volgende:
Wat en dat vertellen ze nu pas, nu Alex behoorlijk achter ligt in stemmen??? Op de andere kandidaten is al 24 uur gestemd.
de halve cos heeft gisteravond al dat nr voor Alex gebeldquote:Op woensdag 6 april 2011 20:27 schreef Je_Psychiater het volgende:
Wat en dat vertellen ze nu pas, nu Alex behoorlijk achter ligt in stemmen??? Op de andere kandidaten is al 24 uur gestemd.
niet ouwehoeren met je smsen geen stem krijgt die loser van mequote:Op woensdag 6 april 2011 20:28 schreef Reksie1981 het volgende:
IEDEREEN SMSEN OP ALEX NUUUUU
ONRECHT WORDT ONZE RIDDER FATAAL
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |