Tja niemand kent zijn motief nog. Satire wil nog niet zeggen dat je deze man al hebt veroordeeld.quote:Op woensdag 6 april 2011 13:43 schreef HenkieVdV het volgende:
@ de mensen die hier reageren alsof het "gewoon" zelfmoord is en hij dat lekker thuis moet doen: Dit is natuurlijk een schreeuw om aandacht voor iets. Waar hij het dan ook voor doet, voordat je jezelf in de fik zet moet er heel wat gebeurd zijn. Natuurlijk ben ik het eens dat het geen stijl is om je publiekelijk te verbranden maar die ongenuanceerde reacties zijn een beetje triest.
hij ha dbeter pamfletten uit kunnen delen voordat hij zijn actie voltrok. Niemand gaat echt geconcentreerd luisteren als ze iemand in de fik zien staan op de damquote:Op woensdag 6 april 2011 13:45 schreef nummer_zoveel het volgende:
Hij schreeuwde iets over z'n kinderen? Dat ze maar eens snel gaan checken hoe die het maken.
Dat denk jij. Als hij slim is heeft hij vast wel ergens een briefje geschreven.quote:Op woensdag 6 april 2011 13:44 schreef ukga het volgende:
[..]
aandacht is gelukt. alleen weet niemand precies wat zn probleem is
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vrees dat-ie dit niet overleeft
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
ja een briefje dat 4 dagen later gevonden wordt, en op pagina 4 in een artikeltje ter grote van een pinpas zal sterven in der vergetelheid.quote:Op woensdag 6 april 2011 13:46 schreef HenkieVdV het volgende:
[..]
Dat denk jij. Als hij slim is heeft hij vast wel ergens een briefje geschreven.
quote:Op woensdag 6 april 2011 13:44 schreef Roi het volgende:
[..]
Daar was ik toevallig ook bij![]()
![]()
Aftrekkende naakte man (geen paint :( )
Tja volgens een ooggetuige riep hij onder andere dat hij zijn kinderen niet meer te eten kon geven.quote:Op woensdag 6 april 2011 13:43 schreef HenkieVdV het volgende:
@ de mensen die hier reageren alsof het "gewoon" zelfmoord is en hij dat lekker thuis moet doen: Dit is natuurlijk een schreeuw om aandacht voor iets. Waar hij het dan ook voor doet, voordat je jezelf in de fik zet moet er heel wat gebeurd zijn. Natuurlijk ben ik het eens dat het geen stijl is om je publiekelijk te verbranden maar die ongenuanceerde reacties zijn een beetje triest.
Ik bedoel dus dat dit hopelijk niet zo'n stakker is die net z'n kinderen heeft omgebracht en nu de hand aan zichzelf wilde slaan.quote:Op woensdag 6 april 2011 13:46 schreef ukga het volgende:
[..]
hij ha dbeter pamfletten uit kunnen delen voordat hij zijn actie voltrok. Niemand gaat echt geconcentreerd luisteren als ze iemand in de fik zien staan op de dam
quote:Op woensdag 6 april 2011 13:47 schreef SEMTEX het volgende:
Staat die man in de fik, wordt ie nog in elkaar geslagen ookSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vrees dat-ie dit niet overleeft
IK KAN HIER ZO BOOS OM WORDEN
natuurlijk was het zelfmoord... duh. alleen nog de vraag of het een protestactie is ja of nee...quote:Op woensdag 6 april 2011 13:46 schreef Tamashii het volgende:
Jeetje, wat vreselijk. Ben benieuwd of het een protestactie of zelfmoord was.
Maar of ze ook zo effectief zijn is maar de vraag.quote:Op woensdag 6 april 2011 13:43 schreef Noz het volgende:
[..]
Er zijn genoeg mogelijkheden voor protest. Hoef je niet anderen mee te traumatiseren.
Effectief? Als je dit doet ben je niet lekker in je hoofd. Er zijn andere manieren waarmee je ook volop de aandacht kunt trekken.quote:Op woensdag 6 april 2011 13:49 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Maar of ze ook zo effectief zijn is maar de vraag.
Er zijn altijd mensen die hier van kunnen genieten.quote:Op woensdag 6 april 2011 13:49 schreef Tamashii het volgende:
Pffft wat vreselijk om dat te zien zeg. Is toch voor niemand leuk.
Hoeft niet hoor. Misschien was hij niet in staat om na te denken op dat moment, dus ontoerekeningsvatbaar.quote:Op woensdag 6 april 2011 13:48 schreef FransjeVanDusschoten het volgende:
[..]
natuurlijk was het zelfmoord... duh. alleen nog de vraag of het een protestactie is ja of nee...
Daarom is het niet minder effectief. Het is natuurlijk wel een beetje mal, inderdaad.quote:Op woensdag 6 april 2011 13:50 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Effectief? Als je dit doet ben je niet lekker in je hoofd. Er zijn andere manieren waarmee je ook volop de aandacht kunt trekken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |