Exact, we hadden het scenario zelf kunnen schrijven...quote:Op dinsdag 5 april 2011 22:36 schreef Chanel5 het volgende:
Oke dus zag ik het goed, Flip zou het niet overleven t,o,v, Karim dus daarom deze aktie erin gegooid.
Die kan je afrekenen in de finale.quote:Op dinsdag 5 april 2011 22:37 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ja, maar als die spraakmakende personen niet leuk zijn en je het geld niet gunt....
Speltechnisch gezien: Gerardquote:Op dinsdag 5 april 2011 22:37 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Wie is jouw favo? *onschuldig kijkt*
verlaat huwelijkskado van lauraquote:Op dinsdag 5 april 2011 22:36 schreef Kwaliteit het volgende:
ALEX???????????? Tijdens de tv uitzending was hij niet genomineerd?????????????????????????
tijdens streamlock is het falen van Laura haar missie bekend geworden. Nominatie voor Alexquote:Op dinsdag 5 april 2011 22:36 schreef Kwaliteit het volgende:
ALEX???????????? Tijdens de tv uitzending was hij niet genomineerd?????????????????????????
ze is alvast afscheid aan t nemenquote:Op dinsdag 5 april 2011 22:38 schreef suzi1 het volgende:
ze heeft hem eerder nog nooit zo innig gekust
Tja ze hebben zelf de beslissing om elkaar het ja woord te geven...quote:Op dinsdag 5 april 2011 22:37 schreef Candyfreak het volgende:
[..]
Laura haar missie is mislukt en Alex is daardoor genomineerd
En het zal zn stemmen niet positief beinvloeden,quote:Op dinsdag 5 april 2011 22:38 schreef suzi1 het volgende:
ze heeft hem eerder nog nooit zo innig gekust
quote:Op dinsdag 5 april 2011 22:38 schreef Flow3r het volgende:
de stem had heel duidelijk gezegd dat bij falen van de missie het grote consequenties voor Alex zou hebben en toch doet Laura totaal haar best niet??
duidelijke bekstekker die Laura
quote:Op dinsdag 5 april 2011 22:37 schreef Ireth het volgende:
[..]
Speltechnisch gezien: Gerard
Aaibaarheidstechnisch gezien: Karim
Dat is heel duidelijk vermeld bij de missie!quote:Op dinsdag 5 april 2011 22:33 schreef pullup het volgende:
Is er hier iemand die kan verklaren, behalve dat veel te fraaie scenario van Gert hierboven, waarom Laura zelf niet die nominatie te pakken heeft en Alex hem heeft gekregen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |