Nee, ga ik even doenquote:Op dinsdag 5 april 2011 17:37 schreef Capt1caveman het volgende:
[..]
ook het verschil bekeken met wat er op de SST site staat?
Dat dus!quote:Op dinsdag 5 april 2011 17:36 schreef ruudpuntenel het volgende:
Heb net ook het filmpje Gerard vs Jo gezien. Wat een ongelofelijke doos is Djoon. Geweldig actrice ook.
"Ik ben zwak nu en ga geen confrontatie aan" en meteen staat ze op en gaat de confrontatie met Gerard aan.
daar heb ik 1 avond opgezeten en toen had ik er al zoveel geblocked, en nog zoveel te gaan dat ik snel hierheen gekomen benquote:Op dinsdag 5 april 2011 17:38 schreef Crimyclown het volgende:
Wtf is die facebook chat naast de livestreams. troep.
wanneer ga je??quote:Op dinsdag 5 april 2011 17:40 schreef knagsje het volgende:
[..]
lijkt me geen goed plan vor de overige bewoners hoor
Bovenin is een knop om cams zonder chat te bekijkenquote:Op dinsdag 5 april 2011 17:41 schreef Vultarian het volgende:
[..]
daar heb ik 1 avond opgezeten en toen had ik er al zoveel geblocked, en nog zoveel te gaan dat ik snel hierheen gekomen ben
quote:Op dinsdag 5 april 2011 17:41 schreef charmed_angel het volgende:
Ik heb gevraagd : Wat vind je van de nieuwe bewoner Stef???
Dat is niet spammen, dat is de vraag herhalenquote:
Beetje moderatie zou geen kwaad kunnen. Maak er zelf geen gebruik van maar het is wel heel irritant om die kutkinderen om aandacht zien te schreeuwen.quote:Op dinsdag 5 april 2011 17:41 schreef Vultarian het volgende:
[..]
daar heb ik 1 avond opgezeten en toen had ik er al zoveel geblocked, en nog zoveel te gaan dat ik snel hierheen gekomen ben
en het antwoord?quote:Op dinsdag 5 april 2011 17:41 schreef charmed_angel het volgende:
Ik heb gevraagd : Wat vind je van de nieuwe bewoner Stef???
Behoorlijk iddquote:Op dinsdag 5 april 2011 17:43 schreef Sonera het volgende:
jeetje wat een actie gewoon een geknipt filmpje zeg.. ze sturen mesen wel aan tot exit gerard
Dat dusquote:Op dinsdag 5 april 2011 17:43 schreef Sonera het volgende:
jeetje wat een actie gewoon een geknipt filmpje zeg.. ze sturen mensen wel aan tot exit gerard
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |