Info:Bij deze te koop aangeboden, een Nudie Average Joe Dry Dirt Organic, tagged maat 32/32, maar lengte is voor mij prima en heb normaal altijd 34 lengte. Gaat weg vanwege de maat, was m'n eerste dry en heb hem dus te groot gekocht, heb eigenlijk een waistmaat 30 of 31 nodig i.v.m. de rek.
De broek is aangekocht op 29 oktober 2010 bij de Rode Winkel, daarna tot eind december zo'n 6 dagen in de week gedragen en daarna in de kast beland na de aankoop van een tweede dry die eigenlijk veel lekkerder zat. Er zit dus nog genoeg progressie in de broek.
De broek is niet gewassen, de waist is wel een keer gesoakt om de rek uit de waist te krijgen, maar dat heeft helaas weinig resultaat gehad, behalve dat de waist weer lekker schoon is. Er zit verder wat vuil achterop één van de pijpen, maar dat is met een simpele soak makkelijk eruit te krijgen en zal denimconnaisseurs niet afschrikken.
Misschien heb ik zelfs de bon nog wel ergens liggen, maar dat weet ik niet zeker. Het boekje van Nudie wat bij elke dry zit heb ik nog wel.
Zeker een leuke broek voor een beginnende jeansliefhebber!
Maten:Waist: 41 cm
Inseam: 81 cm
Knee: 23 cm
Leg opening: 21 cm
Foto's:![1301996836-090.jpg]()
![1301996888-520.jpg]()
Nieuwprijs was 119 euro, richtprijs is
50 euro.
[ Bericht 6% gewijzigd door BigSmurf op 05-04-2011 16:25:00 ]