Helaas niet. Vind ik ook een minpunt aan Fallout. Erg lastig als ik beschoten word door 4 Super Mutants en ik van cover naar cover wil rennenquote:Op maandag 9 juli 2012 13:55 schreef Quotidien het volgende:
Daaamn wat ga ik sloom. Er is niet eens de mogelijkheid om te sprinten?
Als je op de pc speelt, kan je de Fallout Wasteland Edition-mod of de afzonderlijke Sprint-mod installeren, waardoor je harder kunt lopen. Wat ten koste gaat van je Action Points.quote:Op maandag 9 juli 2012 13:55 schreef Quotidien het volgende:
Daaamn wat ga ik sloom. Er is niet eens de mogelijkheid om te sprinten?
Viezerik!quote:Op maandag 9 juli 2012 14:04 schreef Quotidien het volgende:
Ik speel op xbox. Ik moet ook elke keer weer hartelijk lachen om hoe dat achterwerk beweegt in third-person..
En dan die pakjes.quote:Op maandag 9 juli 2012 14:08 schreef Crocodi1e het volgende:
[..]
Beetje naar bestraalde kontjes kijken
Ik zou toch voor Charon gaan. Volgens mij kan je hem ook gratis krijgen en hij is bad ass. Jericho was.bij mij al binnen 10 minuten doodquote:Op maandag 9 juli 2012 13:46 schreef Crocodi1e het volgende:
Leeft dit topic nog een beetje?![]()
In het Skyrim topic mag er spontaan niet meer over Fallout gepraat worden, wat eerst wel mocht maar het is wel begrijpelijk aangezien het toch het Skyrim topic is he
Ben net weer een nieuwe game begonnen, level 6 en ik ben op Good karma level. Wat is de snelste manier om (very) evil te krijgen? Ik wil namelijk Jericho rekruteren, hij en Charon zijn de enige companions die ik tegen ben gekomen maar voor Charon moet ik geld betalen en dat wil ik niet.
Hoe kun je Charon gratis krijgen dan? Ben bijna alles van FO3 al weer vergetenquote:Op maandag 9 juli 2012 15:29 schreef Tearsoftheriver het volgende:
[..]
Ik zou toch voor Charon gaan. Volgens mij kan je hem ook gratis krijgen en hij is bad ass. Jericho was.bij mij al binnen 10 minuten dood
Je moet met zijn baas praten ( ik weet zijn naam niet) en die vraagt je iemand te vermoorden. Relatief gemakkelijk aangezien ze steeds uit Underworld gaat. Volgens mij heet ze Berta ofzoietsquote:Op maandag 9 juli 2012 15:33 schreef Crocodi1e het volgende:
[..]
Hoe kun je Charon gratis krijgen dan? Ben bijna alles van FO3 al weer vergeten
Hmm daar moet ik even over denken, ik denk dat ik dan gewoon maar 1000 caps ga sparen om Charon te kopenquote:Op maandag 9 juli 2012 15:42 schreef Tearsoftheriver het volgende:
[..]
Je moet met zijn baas praten ( ik weet zijn naam niet) en die vraagt je iemand te vermoorden. Relatief gemakkelijk aangezien ze steeds uit Underworld gaat. Volgens mij heet ze Berta ofzoiets
Charon is de beste compagnon in het spel. Zijn shotgun is ontiegelijk sterk, ik geloof dat ie zo'n 50 damage doet, en hij heeft 100% accuracy ongeacht hoe ver een vijand staat. Je kan trouwens je speech gebruiken bij zijn eigenaar, betaal je zo'n paar honderd caps minder, als je Charon koopt gebeurt er trouwens iets heel tofs, maar dat verklap ik nietquote:Op maandag 9 juli 2012 15:39 schreef Crocodi1e het volgende:
Trouwens ik neem ze gewoon allebei doormiddel van een Glitch. Jericho voor long/medium range met z'n assault rifle en Charon voor close range met z'n Shotgun
Die is inderdaad geweldig en ideaal voor sneak attacksquote:Op dinsdag 10 juli 2012 15:08 schreef numero_uno het volgende:
Dart gun blijft leuk, en ideaal tegen deathclaws
Ik heb Charon gekocht voor 2000 Caps en toen gebeurde er wel iets tofs jaquote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:06 schreef Baalhaar het volgende:
[..]
Charon is de beste compagnon in het spel. Zijn shotgun is ontiegelijk sterk, ik geloof dat ie zo'n 50 damage doet, en hij heeft 100% accuracy ongeacht hoe ver een vijand staat. Je kan trouwens je speech gebruiken bij zijn eigenaar, betaal je zo'n paar honderd caps minder, als je Charon koopt gebeurt er trouwens iets heel tofs, maar dat verklap ik niet
Kan je rollen met Butch?quote:Op dinsdag 10 juli 2012 18:18 schreef Crocodi1e het volgende:
[..]
Ik heb Charon gekocht voor 2000 Caps en toen gebeurde er wel iets tofs jaIk heb nu ook Butch, ik roll nu met hem aangezien hij hetzelfde jackie als mij heeft
Hij is wel echt een pussy hoor
Mods?quote:Op donderdag 12 juli 2012 17:49 schreef Baalhaar het volgende:
[..]
Kan je rollen met Butch?![]()
Hoedan? Of heb ik hem en zijn moeder al vermoord op het begin in de vault
Je kan hem in je team nemen als je neutral karma hebt en in de quest:quote:Op donderdag 12 juli 2012 17:49 schreef Baalhaar het volgende:
[..]
Kan je rollen met Butch?![]()
Hoedan? Of heb ik hem en zijn moeder al vermoord op het begin in de vault
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. wel zorgen dat Butch nog leeft
Pogo dancing!
Haha hoedan? Ik heb sowieso ongeveer 10k ammo voor de assault rifle, speel op normal.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 12:30 schreef Crocodi1e het volgende:
Lol heb in 5 minuten gewoon 2000+ ammo voor m'n assault rifle gekregen
Met zo'n unmarked en herhaalbare quest van de outcasts. Moet je ze technologische snufjes geven en kun je kiezen tussen een beloning van Stimpaks, munitie, granaten of rad-awayquote:Op dinsdag 24 juli 2012 13:59 schreef Baalhaar het volgende:
[..]
Haha hoedan? Ik heb sowieso ongeveer 10k ammo voor de assault rifle, speel op normal.
Ohhhh... ja die ken ik! Opzich wel handig op het begin, later heb je meestal al genoeg bij je van allesquote:Op dinsdag 24 juli 2012 15:38 schreef Crocodi1e het volgende:
[..]
Met zo'n unmarked en herhaalbare quest van de outcasts. Moet je ze technologische snufjes geven en kun je kiezen tussen een beloning van Stimpaks, munitie, granaten of rad-away
Inderdaad maar het blijft handig om overschotten aan die materialen te bewaren voor later of te verkopenquote:Op dinsdag 24 juli 2012 17:10 schreef Baalhaar het volgende:
[..]
Ohhhh... ja die ken ik! Opzich wel handig op het begin, later heb je meestal al genoeg bij je van alles
quote:Op woensdag 25 juli 2012 09:36 schreef Baalhaar het volgende:
Kijk dat soort dingen mis je dan als je op de console speelt..
Zeta is veruit de meest waardeloze addon van Fallout 3, geen sfeer, irritante setting, voor mij een toegevoegde waarde van 0quote:Op woensdag 25 juli 2012 12:56 schreef Crocodi1e het volgende:
Net de ''Motership Zeta'' add-on uitgespeelt, wat een kut dlc zeg... sommige aliens waren echt een pain in the ass. Enige goede was eigenlijk die speciale armors van Paulson, de samurai en dat medic gastje en zijn squad, wapens kan ik niet goed gebruiken want weinig energy weapons skill
Die aliens waren inderdaad irritant, vooral degenen met zo'n veldje over zich heen die bijna niet dood gingen. Ze hadden of te veel health of te weinig healthquote:Op woensdag 25 juli 2012 23:47 schreef numero_uno het volgende:
[..]
Zeta is veruit de meest waardeloze addon van Fallout 3, geen sfeer, irritante setting, voor mij een toegevoegde waarde van 0
Point lookout is inderdaad goedquote:Op vrijdag 27 juli 2012 16:39 schreef De_Dakgoot het volgende:
Point lookout was de beste dlc.
Maar op de PC toch wel Zeta omdat je er een goede mod voor hebt
Mother ship Zeta crew het is een hele verhaal lijn met nieuwe missie's en locaties en noem maar opquote:Op vrijdag 27 juli 2012 16:43 schreef Crocodi1e het volgende:
[..]
Point lookout is inderdaad goedErg fijne wapens krijg je er ook uit mee
Wat voor mod dan?
veeet! Jammer dat ik geen goeie PC heb voor falloutquote:Op vrijdag 27 juli 2012 16:45 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Mother ship Zeta crew het is een hele verhaal lijn met nieuwe missie's en locaties en noem maar op
http://fallout3.nexusmods.com/mods/8747
Hebbenquote:
er is maar 1 fallout topic denk ikquote:Op maandag 30 juli 2012 13:18 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Fallout: New Vegas ook hier?
Dat is een van de strijdkreten van Liberty Prime, een patriotische gevechtsrobot.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 18:10 schreef JaJammerJan het volgende:
waarom zo'n propaganda tekst in de topictitel?
Is dat Meneer Lopez? Die gast die zelfmoord wilt plegen?quote:Op woensdag 8 augustus 2012 11:19 schreef Baalhaar het volgende:
Je hebt trouwens een irritant ventje in Rivet City. Ik heb hem verteld dat niemand van hem houdt en dat hij moet oprotten. Nu is er een quest gestart waarin ik hem moet zoeken. Geen idee of ik dat pestjong überhaupt nog wel wil vinden.
Valt mij toch wel op dat het Bethesda altijd aardig lukt om characters te maken die het bloed onder mijn nagels vandaan halen. In Skyrim zit er ook al zo'n vervelend mannetje.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |