Daar twijfel je toch ook niet serieus aan?quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:02 schreef DanseMacabre het volgende:
Iedereen die hier komt zeg overigens dat Jip er heel goed uitziet dus zo slecht zal het niet zijn met me.
Ik duim dat het gaat helpen, maagzuur is heel naar en kan ook hele nare klachten geven.quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:02 schreef ferrari_rood het volgende:
Om 11:50 kwam de post en ik moet weer een nieuwe VOG halen. Gemeente huis is tot 12:30 open dus snel er naar toe gefietst.
Vanmorgen de gyn gebeld heb nu maagzuurremmers gekregen hopelijk helpt dat iets.
Jij was traagje en toen ging ik wat anders doen.quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:02 schreef Muis006 het volgende:
Stormlooptopic
Hee f-rhopelijk helpt het inderdaad!
Zal wel even duren voor Q weer post denk ik?quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:03 schreef Rewimo het volgende:
f_r, ik hoop voor je dat het scheelt. Hoe is het nu met je keel?
Is Q alweer boven operatietafel water?
Traagjequote:Op vrijdag 1 april 2011 14:04 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Jij was traagje en toen ging ik wat anders doen.![]()
Hopelijk gaan de maagzuurremmers je helpen F_r
Ze kon posten vanuit het zkh en krijgt een ruggeprik. Dus zodra die aan haar telefoon mag zal ze zich wel melden denk ik.quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:04 schreef senesta het volgende:
[..]
Zal wel even duren voor Q weer post denk ik?
Ze zou een liveverslag met foto's doenquote:Op vrijdag 1 april 2011 14:04 schreef senesta het volgende:
Zal wel even duren voor Q weer post denk ik?
Nee hoor, maar het is wel leuk om te horen.quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:03 schreef senesta het volgende:
[..]
Daar twijfel je toch ook niet serieus aan?Volgens mij heeft hij het hartstikke goed bij je
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |