?quote:Op woensdag 13 april 2011 23:50 schreef shiznuts het volgende:
Hij vindt het gewoon kut dat USPS wel wordt onderschept en er misschien fors meer betaald moet worden voor een geïmporteerde Xoom en een Transformer laten leveren uit de UK geen problemen geeft.Dan moet je er gewoon even de feiten bijhalen en laten zien dat dit gewoon de gang van zaken en je dan mooi pech hebt.
Btw, ik had laatst oortjes besteld bij MyMemory.co.uk, die bleken achteraf te zitten op Jersey - Channel Islands en is dus een uitzondering op de regel en wordt dus beschouwd als Non-EU. Dus crossreference met de wettelijke voorschriften en waar je precies bestelt is wel zo handig en zeker interessant.
quote:Op donderdag 14 april 2011 00:37 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
?
En het is nog niet zeker of hij echt is onderschept. Maar stel dat die onderschept is he, die gozer heeft het als GIFT genoteerd, toevallig is mijn pa overmorgen jarig. Als ze me willen laten betalen kan ik het toch aanvechten?
Puntje één. Afzender is geen particuliere partij, maar een commerciële opzet, dat is eenvoudig te achterhalen.quote:De vrijstelling van rechten bij invoer heeft betrekking op zendingen die bestaan uit goederen zonder handelskarakter die door een particulier in een derde land worden gezonden aan een andere particulier in het douanegebied van de Gemeenschap.
Puntje twee. Er stond een betaling tegenover. De afzender heeft uit commerciële overwegingen het pakje toegezonden, ongeacht de verdere bedoelingen van de particuliere ontvangende partij.quote:De zendingen hebben geen handelskarakter als aan de volgende voorwaarden wordt voldaan. In dat geval moet sprake zijn van goederen:
- met een incidenteel karakter;
- die zijn bestemd voor het persoonlijk gebruik door de geadresseerde of door leden van zijn gezin. Er mag gelet op de aard en de hoeveelheid van de goederen geen sprake zijn van commerciële bijbedoelingen, en
- die door de afzender aan de geadresseerde worden toegezonden zonder dat de geadresseerde hiervoor een betaling moet verrichten.
Zelfs bij zendingen tussen particulieren geldt er een tariefheffing. Mits niet vrijgesteld van invoer-/omzetbelasting in de hieronder genoemde uitgezonderde situaties.quote:Het forfaitaire recht bij invoer bedraagt 2,5% (van de waarde van de goederen) en geldt voor goederen die deel uitmaken van de persoonlijke bagage van reizigers en voor goederen van zendingen tussen particulieren. Dit forfaitaire recht is van toepassing als de totale waarde van de aan rechten bij invoer onderworpen goederen niet meer dan ¤ 700 bedraagt.
Een tablet van een paar honderd dollar... hum. Next up...quote:De vrijstelling van de rechten bij invoer is van overeenkomstige toepassing op de omzetbelasting voor zover de intrinsieke waarde van de daarin opgenomen goederen totaal niet meer bedraagt dan ¤ 22 per zending.
quote:De vrijstelling voor de zendingen kan slechts worden verleend als de intrinsieke waarde van de daarin opgenomen goederen totaal niet meer bedraagt dan ¤ 45 per zending.
In het geval een zending een hogere waarde heeft dan deze intrinsieke waarde kan de vrijstelling niet worden verleend en moeten daarom over de gehele zending de rechten bij invoer worden geheven. Als de totale waarde van een zending die uit twee of meerdere goederen bestaat deze intrinsieke waarde overschrijdt, wordt de vrijstelling verleend tot het beloop van dat bedrag voor die goederen die, in het geval zij afzonderlijk zouden zijn verzonden, in aanmerking zouden zijn genomen voor de vrijstelling. De waarde van de afzonderlijke goederen mag niet worden gesplitst.
Puntje drie. De waarde overschrijdt de norm en komt in aanmerking om (invoer)omzetrechtelijk belast te worden.quote:Een zending heeft een te verwaarlozen waarde als de intrinsieke waarde van de daarin opgenomen goederen totaal niet meer bedraagt dan ¤ 150 per zending voor wat betreft de rechten bij invoer en ¤ 22 per zending voor wat betreft de omzetbelasting.
Tja... als ze bij een steekproef je pakje openen en een aantal dagen research plegen krijg je gewoon een goedgepeperde rekening.quote:Voorbeeld 1:
U bestelt in Amerika een horloge van ¤ 22. In dit geval wordt vrijstelling verleend van zowel de rechten bij invoer als de omzetbelasting.
Voorbeeld 2:
U bestelt in Amerika een gitaar van ¤ 149. In dit geval wordt vrijstelling verleend van de rechten bij invoer, maar niet van de omzetbelasting. U betaalt in dit geval 19% over ¤ 149 plus over de vervoers- en handelingskosten.
Uh-huh.quote:Op donderdag 14 april 2011 02:15 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Bedankt. Hopen op het beste dan maar. Hopelijk morgen een track en trace update.
Maar hoe kan bijv. TNT dan mijn track en trace updaten dan terwijl het een Us bedrijf is?quote:Op donderdag 14 april 2011 02:16 schreef shiznuts het volgende:
Het is trouwens illegaal om items tussen twee partijen als 'gift' te markeren wanneer er sprake is van een verkopende en een kopende partij is. Veel eBay-handelaars vermelden daarom nadrukkelijk bij hun goederen dat ze het niet als 'gift' gemarkeerd verzenden, daar kunnen ze goed mee in de problemen komen.
[..]
Uh-huh.
EMS, HKPost, hebben geen postagentschappen/beambten in Nederland. Die besteden dat uit, net als USPS. TNT hoeft alleen een barcode te scannen bij in- en uitvoer van een checkpoint en leidt dat weer verder aan hun 'partners'. Als ik bijvoorbeeld mijn pakketje in ontvangst neem hier in Oostenrijk, krijg ik die van het mannetje van Post.at of ik haal 'em bij hun filiaal op. Hun systeem geeft het weer door aan EMS/HKPost en ziet de originele postagentschap en de verkoper ook dat je je item in ontvangst genomen hebt.quote:Op donderdag 14 april 2011 02:24 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Maar hoe kan bijv. TNT dan mijn track en trace updaten dan terwijl het een Us bedrijf is?
Ah Oke bedankt man.quote:Op donderdag 14 april 2011 02:32 schreef shiznuts het volgende:
[..]
EMS, HKPost, hebben geen postagentschappen/beambten in Nederland. Die besteden dat uit, net als USPS. TNT hoeft alleen een barcode te scannen bij in- en uitvoer van een checkpoint en leidt dat weer verder aan hun 'partners'. Als ik bijvoorbeeld mijn pakketje in ontvangst neem hier in Oostenrijk, krijg ik die van het mannetje van Post.at of ik haal 'em bij hun filiaal op. Hun systeem geeft het weer door aan EMS/HKPost en ziet de originele postagentschap en de verkoper ook dat je je item in ontvangst genomen hebt.
Thnx, maar onder welke goederen is de Xoom en berekenen ze de BTW en alle overige kosten via de nederlandse Xoom prijs of hoe bepalen ze die prijs van het product?quote:Op donderdag 14 april 2011 17:24 schreef Klonk het volgende:
[ http://img691.imageshack.us/img691/3731/50207649.png (copy/paste deze link) ]
[ http://img21.imageshack.us/img21/751/inklaringskosten.png (copy/paste deze link) ]
Je krijg vanzelf een brief met de aanslag, je kunt nu alleen wachten.quote:Op donderdag 14 april 2011 19:13 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Thnx, maar onder welke goederen is de Xoom en berekenen ze de BTW en alle overige kosten via de nederlandse Xoom prijs of hoe bepalen ze die prijs van het product?
Snap ik, maar onder welke dinge valt de Xoom hier:quote:Op donderdag 14 april 2011 19:24 schreef shiznuts het volgende:
› http://www.douane.nl/particulier/internetaankopen/
› http://www.douane.nl/bibliotheek/handboeken/handboek_douane/
Ja maar ik wil wel weten hoeveel het ongeveer kan zijn zodat ik het geld kan klaar leggen voor me moeder omdat ik het pakketje zelf wss niet in ontvangst zal nemen.quote:Op donderdag 14 april 2011 19:33 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Je krijg vanzelf een brief met de aanslag, je kunt nu alleen wachten.
quote:Het kan zijn zijn dat de ontvanger al eerder zendingen heeft ontvangen van een vergelijkbare waarde zonder ooit iets extras betaald te hebben. Dit komt doordat niet alle zendingen gecontroleerd worden door de Douane. De kans dat jouw pakket er wordt uitgepikt om gecontroleerd te worden is dus altijd aanwezig. Volgens sommigen is de kans hierop kleiner wanneer de zending verzonden wordt met een bepaald koeriersbedrijf. Hierover zijn echter geen harde feiten bekend.
Ook wordt er vaak gebruik gemaakt van de truc om de zender gift op het pakket te laten schrijven. Over cadeaus zou geen belasting betaald te hoeven worden, maar de Douane kent deze truc als geen ander.
quote:De kosten die je bij je zending op kan tellen zijn douanerechten, omzetbelasting, accijnzen en inklaringskosten.
De douane vermeldt op de consumentenpagina maar voor een paar goederensoorten het percentage aan invoerrechten. Hier vind je echter de volledige lijst: http://gebruikstarief.douane.nl/ . Zo kun je erachter komen dat laptops e.d. onder categorie 84 vallen en dan wel 8471 -> 8471 30, oftewel 'draagbare automatische gegevensverwerkende machines'. Het douanerechttarief geeft hier 0,00 aan. In dit geval geldt dus 0% invoerrechten.quote:De douanerechten (invoerrechten) variëren per goederensoort. Er kan 0% invoerrechten worden geheven, maar ook 12%. Dit percentage is te berekenen aan de hand van TARIC codes en het land van oorsprong. Deze percentages zijn Europees bepaald en zijn op de website van de Europese Commissie te vinden in een database. De invoerrechten worden geheven op de douanewaarde van de zending. Dit is de waarde van de zending, plus verzendkosten, plus verzekeringspremie tot aan de grens van Nederland.
quote:De omzetbelasting (ook BTW genoemd) is afhankelijk van het soort product. Er is een hoog tarief van 19% en een laag tarief van 6%. De omzetbelasting wordt geheven over de waarde van de goederen (inclusief verzendkosten, verzekeringskosten tot de plaats van bestemming) en de douanerechten.
quote:Normaal gesproken geldt de transactiewaarde voor het bepalen van de douanewaarde. Dat komt neer op de prijsafspraak tussen koper en verkoper. Deze transactiewaarde wordt door middel van een factuur vastgesteld. De factuur moet aan een aantal voorwaarden voldoen, wil de douane van de EU deze accepteren. In ieder geval moet worden vermeld:
de juiste afzender van de goederen;
de juiste ontvanger van de goederen;
de juiste leveringsvoorwaarden;
de juiste productomschrijving, het aantal colli, het bruto en netto gewicht van de goederen;
de marktconforme waarde van de goederen en valuta.
quote:Accijnzen moeten betaald worden over goederen zoals tabaksproducten. Deze zendingen worden alleen doorgelaten als er Nederlandse accijnszegels op zitten, anders neemt de Douane de zending in beslag.
Inklaringskosten worden betaald aan de koerier ter vergoeding. De koeriersdienst verzorgt namelijk de douane-aangifte van de zending. Worden er geen extra kosten gerekend dan worden er natuurlijk ook geen inklaringskosten in rekening gebracht. De inklaringskosten verschillen per koerier. TNT Post rekent in 2008 inklaringskosten van 16,75 euro bij een totaal van douanerechten, BTW en/of andere invoerheffingen van 25 euro en meer, en inklaringskosten van 8,50 euro bij minder dan 25 euro.
502 x 1.19 = 597,38 euro + TNT 16,75 = 614,13 - 502 = 112,13quote:Op donderdag 14 april 2011 17:09 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik heb een vraag, het product kost in totaal 502 euro incl. verzendkosten.
Daarbij is mijn vraag stel dat het door de douane gepakt is hoeveel zou ik dan in totaal moeten betalen en dat moet aan de deur vertelde de medewerkster van TNT aan mij maar moet dat dan cash of kun je ook pinnen?
Echt bedankt voor de moeite!quote:Op donderdag 14 april 2011 22:06 schreef shiznuts het volgende:
[..]
[..]
[..]
De douane vermeldt op de consumentenpagina maar voor een paar goederensoorten het percentage aan invoerrechten. Hier vind je echter de volledige lijst: http://gebruikstarief.douane.nl/ . Zo kun je erachter komen dat laptops e.d. onder categorie 84 vallen en dan wel 8471 -> 8471 30, oftewel 'draagbare automatische gegevensverwerkende machines'. Het douanerechttarief geeft hier 0,00 aan. In dit geval geldt dus 0% invoerrechten.
[..]
[..]
[..]
[..]
502 x 1.19 = 597,38 euro + TNT 16,75 = 614,13 - 502 = 112,13
Zie ook:
› http://financieel.infonu.(...)rrechten-en-btw.html
› http://www.phimex.net/nl/invoerrechten
› http://www.douane.nl
› http://ec.europa.eu/taxat(...)ultation.jsp?Lang=nl
quote:"De grondslag voor de berekening van de douanewaarde van de goederen behoort te zijn, zoveel als mogelijk is, de transactiewaarde van de goederen waarvan de waarde wordt vastgesteld. Als aan de invoer geen transactiewaarde ten grondslag ligt, worden andere methoden gebruikt."
~ / ~quote:Het uitgangspunt is dat de douanewaarde wordt vastgesteld op basis van de transactiewaarde van de ingevoerde goederen, met andere woorden op basis van de prijs van de verkoop voor uitvoer naar het douanegebied van de Gemeenschap, waaraan een aantal elementen moet worden toegevoegd en/of waarvan een aantal elementen in mindering kan worden gebracht (artikelen 29, 32 en 33 CDW). Van dit uitgangspunt kan echter bij particuliere zendingen en reizigersbagage niet altijd worden uitgegaan, omdat daarvoor nogal eens gegevens ontbreken. Dit betekent dat in voorkomende gevallen de douanewaarde van deze goederen ook niet kan worden vastgesteld overeenkomstig artikel 30 CDW, maar dat de douanewaarde moet worden vastgesteld overeenkomstig artikel 31 CDW (redelijke middelen). In verband hiermee mag u de douanewaarde van deze goederen stellen op 60% van de publieksprijzen die in Nederland gelden voor identieke of soortgelijke goederen.
Bedankt. Ik hoop dan dat ze zien dat het een tablet is en dus naar de iPad gaan kijken wat zou betekenen als ze 60% van die prijs hanteren de waarde van me Xoom wordt geschat op 287,40 euro.quote:
Mja, ik denk dat er een factuur bijzit gewoon.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:19 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Bedankt. Ik hoop dan dat ze zien dat het een tablet is en dus naar de iPad gaan kijken wat zou betekenen als ze 60% van die prijs hanteren de waarde van me Xoom wordt geschat op 287,40 euro.
Denk je, via Ebay he. Misschien doen ze geen factuur erbij?quote:Op donderdag 14 april 2011 22:19 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Mja, ik denk dat er een factuur bijzit gewoon.
Beter van niet dan inderdaad.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:20 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Denk je, via Ebay he. Misschien doen ze geen factuur erbij?
quote:Bij het brengen in het vrije verkeer van geschenkzendingen die particulieren uit een land van uitvoer aan particulieren in de Gemeenschap hebben gezonden, zal voor de berekening van de douanewaarde vaak niet meer bekend zijn dan de waarde die de afzender in de airway-bill, douaneverklaring, pro forma factuur en dergelijke heeft vermeld. In die gevallen kunt u de douanewaarde niet vaststellen op basis van de transactiewaarde-methode van de ingevoerde goederen. Een verkoop is dan meestal niet afgesloten. U zult de douanewaarde moeten vaststellen met één van de andere methoden. Vaak moet u de douanewaarde dan vaststellen met de redelijke middelen.
Om een uniforme en praktische uitvoering te bereiken kunt u bij het gebruik van de redelijke middelen de douanewaarde van deze geschenkzendingen in principe vaststellen op 60% van de in Nederland geldende publieksprijzen van ingevoerde identieke of soortgelijke goederen.
Nou ja, ik heb ook nog dit gezegd natuurlijk:quote:Op donderdag 14 april 2011 22:24 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Belde vandaag TNT en ze zeiden dat de douane 30 dagen mogen gebruiken ervoor.Hoop dat het snel gaat, meeste mensen die ervaring hebben met USPS ligt het 1 tot 2 weken bij de douane van een Tweakers topic.
Een minuut na aankomst in Nederland krijgt alles de status dat het door de douane gaat namelijk.quote:Op woensdag 13 april 2011 18:18 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Dat is wat drumstickNL zei tenminste en kan dat dan alleen maar hopen.
Als 'ie echt bij 'customs', als in 'customs' ligt, dat zou wel naatje zijn, krijg je nog een invoersom om te betalen. Maar waarschijnlijk betekent dat niet per definitie dat ze 'em openmaken, waardeschatting doen en je een rekening meesturen.
Ja precies, heb vandaag ook Track&Trace nummer van TNT gekregen toen ik belde. Maar als je hier leest zie je dat het bij iedereen minstens 10 dagen duurt. Anders als ik hem met FedEx had laten opsturen was die er al.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:27 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Beter van niet dan inderdaad.
[..]
[..]
Nou ja, ik heb ook nog dit gezegd natuurlijk:
[..]
Een minuut na aankomst in Nederland krijgt alles de status dat het door de douane gaat namelijk.
Maar je kunt er maar beter wel rekening mee houden, kan het alleen maar meevallen.
Die hebben hun eigen grondnetwerk in Nederland meen ik.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:59 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Hoe worden FedEx shippings bezorgd in NL, ook met TNT?
Ah Oke bedankt en Robert ook.quote:Op donderdag 14 april 2011 23:21 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Die hebben hun eigen grondnetwerk in Nederland meen ik.USPS niet, dus het traject is dan wat geïntegreerder en voorspoediger. Wil niet zeggen dat verzenden met FedEx en UPS nou het douanenasleepverhaal vermijden kan.
Pov Topic op Tweakers of Modaco Forumquote:Op vrijdag 15 april 2011 13:41 schreef Hyundai het volgende:
M'n mobii Tegra van POV is net binnen. Ik snap er alleen bar weinig van
Heb je de calibratie app al gebruikt? Hierna werd het scherm echt 10 keer beter bij mijquote:Op vrijdag 15 april 2011 16:40 schreef Hyundai het volgende:
Het scherm van de mobii Tegra is ( op dit moment ) echt beroerd. Ik kan niet eens fatsoenlijk een webadres intoetsen..
Ja, het wordt wel steeds beter. Toch wel jammer, zo'n totaal verkeerde eerste indrukquote:Op vrijdag 15 april 2011 19:59 schreef Luukiemaster het volgende:
Volgens mij had ik gelezen dat het scherm het altijd bar slecht doet op het begin....
Nou nog leuke dingen ontdekt? wat is je indruk naar 1 dag? Al geroot of Advent Vega firmware erop geflashed.quote:Op vrijdag 15 april 2011 20:38 schreef Hyundai het volgende:
[..]
Ja, het wordt wel steeds beter. Toch wel jammer, zo'n totaal verkeerde eerste indruk
Mijn eerste indruk: scherm op het begin erg bagger, daarna beter. Flashen is me nog niet gelukt helaas. Ik zal binnenkort een echte review gaan maken.quote:Op zaterdag 16 april 2011 10:00 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Nou nog leuke dingen ontdekt? wat is je indruk naar 1 dag? Al geroot of Advent Vega firmware erop geflashed.
Kijk er naar uitquote:Op zaterdag 16 april 2011 18:26 schreef Hyundai het volgende:
[..]
Mijn eerste indruk: scherm op het begin erg bagger, daarna beter. Flashen is me nog niet gelukt helaas. Ik zal binnenkort een echte review gaan maken.
Ik heb er ook zo'n leren cas-met-ramplank bij besteld, maar iets zegt mij dat ze die er niet omheen gaan door voor verzending.quote:Op zondag 17 april 2011 11:08 schreef Klonk het volgende:
Om te voorkomen dat mijn flytouch hetzelfde lot beschoren is heb ik gelijk op ebay een hoesje besteld
Latem we het dan maar hopen. Er is op GoT ook een topic lopende waarbij best wat mensen de pad ook daar hadden besteld. En geen leverings problemen hadden, dus echt zorgen maak ik me er nu ook weer niet over! Hoop alleen wel dat ik hem deze week binnen ga krijgen, goed de deurbel in de gaten houden.quote:Op zondag 17 april 2011 12:10 schreef Klonk het volgende:
pech kun je altijd hebben toch? is meer de afhandeling van de webshop in dit soort gevallen
je moet er wat voor over hebben om voor een dubbeltje op de eerste rij te zitten
Aww, dat is wel minder, nu maar hopen dat de update naar 3.0 wat goed gaat maken.quote:Op zondag 17 april 2011 22:44 schreef Hyundai het volgende:
De software van zo'n POV Mobii Tegra is wel bagger. Loopt regelmatig vast, niet wat ik verwacht had. Ook het touchscreen doet regelmatig moeilijk..
Inderdaad, heb ik ook gedaan. Op xda zijn ze zelfs bezig met een rom met tablet-optimized tweaks, maar dat zit nog in beta.quote:Op maandag 18 april 2011 00:05 schreef shiznuts het volgende:
Is toch wat iedereen doet? Advent Vega erop knallen?
die van mij was de 31/3 besteld.quote:Op zondag 17 april 2011 12:28 schreef Klonk het volgende:
bij bestellingen uit China & Hongkong gewoon rekenen op een week of 4, kan het altijd meevallen
en ondertussen lekker bezig zijn met te kijken wat je er mee kunt, hoe je moet rooten, custom roms enzo, ik vermaak me wel
Heb je Windows XP? Ik moest hem ook via XP flashen aangezien het via Vista en Windows 7 niet (of moeilijk) gaat...quote:Op maandag 18 april 2011 15:20 schreef Hyundai het volgende:
Op Tweakers staat een tutorial waar gevraagd wordt naar "nVidia boot recovery for mobile devices" of iets dergelijks. Nou, die heb ik geinstalleerd alleen nog kan ik niet flashen.
En in een andere Engelse tutorial over de verkeerde drivers, spreken ze weer over een "Android ADB composite USB Driver "
Kan het echt niet volgen.
Jammer genoeg heb ik enkel een PC met Windows 7.quote:Op maandag 18 april 2011 15:52 schreef Michael-H het volgende:
[..]
Heb je Windows XP? Ik moest hem ook via XP flashen aangezien het via Vista en Windows 7 niet (of moeilijk) gaat...
jeeejquote:
Ben je handig genoeg met de pc om XP te installeren? Anders zou je het via Virtual PC kunnen proberenquote:Op maandag 18 april 2011 17:06 schreef Hyundai het volgende:
[..]
Jammer genoeg heb ik enkel een PC met Windows 7.
Er is wel een PC met XP hierzo, maar da's een nogal gammel ding. Vertrouw het niet
Ik zou het wel kunnen, maar heb helaas geen XP CD. En ik wil het ook niet gaan installeren speciaal voor zo'n tablet eerlijk gezegd.quote:Op maandag 18 april 2011 18:06 schreef Devolution het volgende:
[..]
Ben je handig genoeg met de pc om XP te installeren? Anders zou je het via Virtual PC kunnen proberen
Dit al geprobeerd?quote:Op maandag 18 april 2011 20:22 schreef Hyundai het volgende:
[..]
Ik zou het wel kunnen, maar heb helaas geen XP CD. En ik wil het ook niet gaan installeren speciaal voor zo'n tablet eerlijk gezegd.
In Windows 7 helemaal niet nodig (ervan uitgaande dat je geen Windows 7 Basic hebt) Je downloadt gewoon een compleet image.quote:Op maandag 18 april 2011 20:22 schreef Hyundai het volgende:
[..]
Ik zou het wel kunnen, maar heb helaas geen XP CD. En ik wil het ook niet gaan installeren speciaal voor zo'n tablet eerlijk gezegd.
Ziet er hoopvol uit, morgen ga ik 't proberen!quote:Op maandag 18 april 2011 20:55 schreef Michael-H het volgende:
[..]
Dit al geprobeerd?
http://android.modaco.com(...)sb-driver-installer/
Denk dat ik hem woensdag/donderdag heb..quote:Out of Foreign Customs, April 18, 2011, 8:27 pm, NETHERLANDS
Vandaag gok ikquote:Op dinsdag 19 april 2011 03:42 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Denk dat ik hem woensdag/donderdag heb..![]()
waar zie jij dat?quote:Op dinsdag 19 april 2011 03:42 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Denk dat ik hem woensdag/donderdag heb..![]()
Ik heb hem al.. :pquote:Op dinsdag 19 april 2011 14:39 schreef lipjes het volgende:
[..]
waar zie jij dat?
ik zit al even te wachten op die van mij en kan geen status updates meer vinden sinds die uti HK is gevlogen
Logisch, even met tnt gebeld (45ct p/mquote:Op dinsdag 19 april 2011 14:52 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ik heb hem al.. :p
Ik heb een Track&Trace gekregen, maar mijne komt uit USA.. misschien daarom? (Xoom he)
Nicht schlecht. Zat ik met m'n raming van 112 euro nog best in de buurt.quote:Op dinsdag 19 april 2011 14:34 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ben er echt super blij mee moest 106 euro bij betalen. Ze hebben hem onder de categorie laptops gezet en hadden de waarde geschat op 495 euro.
Paar vraagjes:
Is er een Twitterapplicatie voor tablets, het liefst liggend.
Hoe krijg ik fok standaars end niet de mobile verse. Instellingen van mobile layout uit aanvinken doet niks.
Hoe krijg ik de taal op NL
Hoe zet ik sowieso uit dat ik mobile verses krijg van een website.
Spellen zijn of Honeycomb is een must. Hij is een beetje aan de zware kant maar daar stoor ik mij niet aan.
Hartsikle bedankt voor je info, ik heb OK een HTC Desire HD dus was al bekend met Android, Verder is her elk cent award.quote:Op dinsdag 19 april 2011 15:35 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Nicht schlecht. Zat ik met m'n raming van 112 euro nog best in de buurt.Wel een boel centjes, though.
Is gewoon officieel te downloaden. Daarna kun je je vinger op je homescreen houden en wachten tot 'ie vraagt wat je wilt doen. Dan 'toevoegen widget': 'Facebook', of iets in die richting. In Android kun je vervolgens die app schalen wat je wilt, meen ik. Er zijn ook andere clients natuurlijk die tevens twitter e.d. integreren, moet je maar ff kijken wat je het beste bevalt. In ieder geval ben jij geloof ik de eerste hier met een Honeycombtab, dus je mag het wiel gaan uitvinden.
Via www.fok.nl en fok.nl kom je automagisch op m.fok.nl , als je echter de prefix frontpage.fok.nl of forum.fok.nl gebruikt kom je als het goed is gewoon op de normale versie.Je kunt ook bij instellingen instellen om als je ingelogd bent je mobile devices de normale en niet de mobiele layout te geven als 'ie je mobile device herkent.
Weet niet of je dat uit kunt zetten voor alle sites. Als je bijvoorbeeld op YouTube wil surfen zonder de mobiele versie heb je hetzelfde verhaal. Het beste kun je dan een channel invoeren, bijvoorbeeld http://youtube.com/channelname
Taal instellen. Kan dat niet alleen met een 'herstel fabrieksinstellingen', waarna 'ie bij het heropstarten vraagt om de taal in te voeren?
Eigenlijk vind ik tablets wel mooi, maar zou eigenlijk een windows 7/android dualbootdevice met keyboard willen dan. Zoveel geld uitgeven voor alleen een Androidtab is me iets te veel van het goede, heel veel verschil met hoe ik mijn Archos 101 gebruik is er anders niet.
Veel speelplezier met je Xoom!
Hmm echt minder het is een fantastisch apparaat.quote:Op dinsdag 19 april 2011 18:43 schreef Devolution het volgende:
Het Tweakerstopic over de Xoom is hier te vinden. Er zijn er daar al een aantal die er een hebben. Ik had er ook een besteld maar dat bedrijf (Simply Electronics) bleek niet helemaal kosjer te zijn en dus heb ik mijn bestelling geannuleerd. Aangezien er nu berichten binnenkomen dat de Xoom midden/eind mei in Nederland te koop is en mijn voorkeur sterk uitgaat naar een Nederlandse winkel, wacht ik nu wel tot ie hier te koop is.
Ja, laatste tablet leek soms wat te groot, maar toen ik laatst de Archos van een vriend beet had vond ik 7'' toch wel weer klein.quote:Op dinsdag 19 april 2011 19:54 schreef shiznuts het volgende:
Voor die prijs met gratis shipment... dual core en capacitive touch... niet slecht.Maar 7" hè...
Wanneer kunnen we de review verwachtenquote:Op woensdag 20 april 2011 00:34 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Toen ik het pakketje zag dacht ik huh, zo klein.. had de Xoom wel groter verwacht, maar hij is verder prima..
Vind die Asus niet zo heel mooi, veel te dikke rand om het werkelijke scherm heen..
Flash heeft z'n ondersteuning voor tabletdevices op Android teruggetrokken.quote:Op woensdag 20 april 2011 19:01 schreef remlof het volgende:
Waarom kan ik met de Uitzending Gemist app geen video meer bekijken? Ik krijg een "You do not have permissions to open this page", terwijl de app op m'n iPhone het gewoon doet
Kut, dan had ik toch een android phone en een iPad moeten kopen ipv andersomquote:Op woensdag 20 april 2011 23:26 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Flash heeft z'n ondersteuning voor tabletdevices op Android teruggetrokken.
Oh sorry. Had ik er geen spoiler bij gedaan?quote:Op donderdag 21 april 2011 00:08 schreef remlof het volgende:
[..]
Kut, dan had ik toch een android phone en een iPad moeten kopen ipv andersom
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
quote:Op donderdag 21 april 2011 00:10 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Oh sorry. Had ik er geen spoiler bij gedaan?OwSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar waarom werkt het dan niet meer?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |