Cruijffquote:
'Ongenuanceerde' Cruijff pakt ego's aan en spreekt van een 'klerezooi'
Het is onrustig binnen Ajax. Niet alleen lijkt de club opnieuw naast de landstitel te grijpen, ook financieel is het een 'grote klerezooi' en bekleden er mensen puur 'voor hun eigen eer en glorie' bepaalde functies. Dit laat Johan Cruijff samen met zijn zaakwaarnemer Rutger Koopmans weten in enkele mails en rapporten die media-ondernemer Yves Gijrath zegt in handen te hebben. Dit liet de ondernemer donderdag weten aan BNR Nieuwsradio.
De verzonden mails en rapporten zouden verspreid over de eerste drie maanden van 2011 zijn verstuurd en bevatten zogezegd harde taal en laten enkele bestuurders niet heel. Zo wordt onder meer de huidige financiële commissie hard aangepakt door Cruijff. "Ik eis dat Koopmans in de financiële commissie komt. Leo van Wijk (voormalig KLM) en Rogier van Boxtel (oud-politicus), die zitten er alleen maar voor eigen glorie. Die moeten er uit."
Daarnaast zou de gewezen stervoetballer ook 'honderd procent' transparantie willen in het technische beleid, wat onder meer het aan- en verkopen van spelers inhoudt. "En dat is een eis", zou hij gezegd hebben. Ook zou Cruijff de beslissingen willen nemen, maar niet de verantwoordelijkheid willen dragen. "Ik beslis alles, want de rest snapt er toch niets van, maar jij (algemeen directeur Rik van den Boog, red.) voert het uit", aldus de door Gijrath geciteerde ex-topvoetballer.
Volgens de mails die Gijrath in zijn bezit zou hebben, werd Van den Boog onder druk gezet, alleen niet door Cruijff, maar door Koopmans. "En als je niet mee werkt dan ben je aan de beurt. Dan keert het netwerk zich tegen je. Een netwerk van specialisten met grote namen. Wereldwijd. Zo gaat dat ook bij Barcelona, want ook daar is Johan feitelijk aan de macht", aldus de belangenbehartiger van de voormalig Ajacied.
Donder nou eens op met je Cruijff gebash in het Ajax topic, als wij in het F. topic komen én ook nog eens bashen moeten wij ook opdonderen. Maak een nieuw topic, maar niet hier.quote:Op vrijdag 1 april 2011 00:49 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Cruijff
Geniale voetballer, verachtelijk mensch
Cruijff is geen Ajax bestuurslid, dus echt bashen op Ajax is dit niet. Mogen mensen niet vinden dat Cruijff een mens is om van te kotsen in dit topic? Noem het dan een Cruijff topic.quote:Op vrijdag 1 april 2011 00:54 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Donder nou eens op met je Cruijff gebash in het Ajax topic, als wij in het F. topic komen én ook nog eens bashen moeten wij ook opdonderen. Maak een nieuw topic, maar niet hier.
Die gast lult gewoon te veel bullshit zolang hij maar op Ajax kan haten. En als een Feyenoorder op het icoon van Ajax gaat haten, dan liever dat hij oprot ja.quote:Op vrijdag 1 april 2011 01:03 schreef Typisch het volgende:
[..]
Cruijff is geen Ajax bestuurslid, dus echt bashen op Ajax is dit niet. Mogen mensen niet vinden dat Cruijff een mens is om van te kotsen in dit topic? Noem het dan een Cruijff topic.
Vd boog en Coronel waren ook lekker bezig..quote:'Coronel nam gesprek met boze Cruijff in geheim op'
Vrijdag, 1 april 2011 om 00:30
Johan Cruijff uitte heftige taal tegenover het bestuur van Ajax omdat hij vlak daarvoor te horen had gekregen dat Dennis Bergkamp en Wim Jonk los van elkaar door algemeen directeur Rik van den Boog in individueel gesprek waren afgeserveerd. Bovendien zou het onderhoud tussen Cruijff en het bestuur van Ajax in het geheim zijn opgenomen door club-voorzitter Uri Coronel.
Cruijff kreeg vlak voordat hij op gesprek zou gaan te horen wat er precies was voorgevallen tussen de algemeen directeur en de clubiconen, vertelde Jaap de Groot, chef van de sportredactie van De Telegraaf donderdagavond bij Pauw & Witteman. "Jonk en Bergkamp werden besmeurd door Van den Boog en later veegde Coronel zijn straatje schoon door in het geheim een gesprek op te nemen."
"En het gekke is dat van het gesprek tussen Van den Boog en Bergkamp en Jonk weer geen banden zijn'', gaf De Groot aan. Op de persconferentie van woensdagavond gaf Coronel een aantal voorbeelden van wat Cruijff in de richting van hem en zijn medebestuursleden zou hebben gezegd. "Als je de directie steunt, ga je er aan", "Dan schrijf ik je kapot", "Wie niet wil meewerken, moet eruit" en "Als je niet meewerkt zal het netwerk zich tegen je keren", aldus de vertrekkende sportbestuurder.
Volgens de Ajax-top zouden enkele jeugdtrainers, medische staf en assistent-trainer Danny Blind volgens Cruijff moeten 'oprotten'. "Die teksten heb ik niet gebruikt", zei Cruijff. "En die hebben wij nóóit gebruikt. Zelfs niet als we kwaad waren in de kleedkamer, laat staan als we rustig aan tafel zitten."
Ik heb inderdaad zowel weinig met Cruijff als met Ajax, maar dat staat hier momenteel vrij los van. Ik vind het gewoon in algemene zin triest om te zien hoe iemand aanbeden wordt terwijl hij zich als mens aardig misdraagt.quote:Op vrijdag 1 april 2011 01:26 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Die gast lult gewoon te veel bullshit zolang hij maar op Ajax kan haten. En als een Feyenoorder op het icoon van Ajax gaat haten, dan liever dat hij oprot ja.
[..]
Vd boog en Coronel waren ook lekker bezig..
Dat (oude) bestuur van Ajax is zo geil om de macht te behouden dat zij zelfs bereid zijn om het instituut Ajax om zeep te helpen. Wat een walgelijke kereltjes.quote:Cruijff baalt
door Jaap de Groot
vr 01 apr 2011
AMSTERDAM - Na een korte nacht voelt de nieuwe dag wrang aan. De telefoon rinkelt onophoudelijk, terwijl zich in de brievenbus de eerste steunbetuigingen bevinden. Intussen beseft Johan Cruijff terdege dat er verwarring is gezaaid. „Of mensen voor of tegen me zijn, interesseert me niet. Wat me veel meer irriteert, is dat mensen die beweren alles in het belang van Ajax te doen, bereikt hebben dat heel veel mensen zijn beschadigd.”
Hij gaat verder: „Je ziet steeds meer een patroon. Systematisch zijn de afgelopen dagen door de Ajax-directeur en voorzitter namen naar buiten gebracht. Om hun eigen straat schoon te vegen, zijn nette jongens als Dennis Bergkamp en Wim Jonk in diskrediet gebracht. Maar ook Danny Blind. Ze hebben het voor elkaar gekregen, dat iedereen binnen de club elkaar wantrouwt.”
Maar dat niet alleen. Cruijff: „Ook is het Coronel gelukt, om de uitwerking van alle technische plannen stil te leggen. Door het op deze manier te doen, is er een patstelling ontstaan. Zonder bestuur kunnen wij niet verder, ook omdat de directeur onze plannen niet wil uitvoeren. Met het gevaar, dat hij verder zijn gang gaat en wij over een maand of twee voor nog meer voldongen feiten komen te staan.”
De bedoeling van het Technische Platform was om voor 1 april groen licht te krijgen voor de uitvoering van het Rapport ’Van ongeorganiseerde chaos naar georganiseerde chaos’, om zo voor de start van het nieuwe seizoen (1 juli) de klus te kunnen klaren. Cruijff: „Dat wordt zo een moeilijk verhaal. Door hun actie lopen wij vertraging op. Dat is vervelend, omdat de ledenraad heel positief op ons verhaal gereageerd heeft. Daar ziet vrijwel iedereen ons plan zitten, terwijl wij tijdens onze gesprekken met het bestuur en directie vanaf het begin wantrouwen hebben gevoeld.”
Met een keiharde confrontatie tot gevolg. Cruijff: „Omdat ze ons als domme voetballers zien, dachten ze weg te kunnen komen door maar een deel van de plannen uit te voeren. Straks honderd procent verantwoordelijk zijn voor een beleid dat maar voor de helft is ingevuld, zo werkt het niet. Het technisch platform heeft de opdracht gekregen om met een nieuw plan te komen. Dan kan het niet zo zijn dat het plan weer door elkaar gehusseld wordt, terwijl wij toch verantwoordelijk blijven.”
„Daarna werd er gesuggereerd, dat wij de macht wilden overnemen,” gaat hij verder. „Terwijl wij misschien als enigen juist niet uit zijn op een baantje. Als je ziet hoe er in de ledenraad op het technische plan is gereageerd, dan versterkt dat mijn vertrouwen dat jongens als Jonk, Bergkamp en De Boer deze klus kunnen klaren. Met mensen als ik aan de zijkant, die wel beschikbaar zijn als zij dat willen. Dat is ook de kern van ons verhaal: samenwerking in alle geledingen van de club. Iets wat nu binnen Ajax ontbreekt en waar iedereen over klaagt. Daarom willen wij naar korte lijnen tussen de mensen die verantwoordelijk zijn. Hoe ze dat hebben kunnen vertalen in een soort van machtsgreep is mij een raadsel.”
Dan tot slot: „Met hun actie heeft het bestuur de aandacht afgeleid van waar het werkelijk om gaat. Wij willen de club helpen en zij vinden dat niet nodig. Ik zag de directeur gisteravond voor de televisie weer roepen, dat het juist heel goed met Ajax gaat. Dus gaat hij gewoon door met op zijn manier zijn werk te doen. Intussen staan wij stil en wordt veel tijd verloren, met het risico dat je straks weer overal te laat bij bent.”
Dat een aantal man daar ook goeddeels voor zichzelf zit mag duidelijk zijn. Of dat in het geval van Cruijff anders is is echter maar de vraag:quote:Op vrijdag 1 april 2011 05:50 schreef voice-over het volgende:
[..]
Dat (oude) bestuur van Ajax is zo geil om de macht te behouden dat zij zelfs bereid zijn om het instituut Ajax om zeep te helpen. Wat een walgelijke kereltjes.
Go Johan Go ....
quote:'Cruijff wilde wel 'jassie' aan; kleinzoon werd al snel te licht bevonden'
Johan Cruijff heeft zich de afgelopen maanden drie keer aangeboden bij Ajax voor een rol in de Raad van Commissarissen, zo schrijft het Algemeen Dagblad. Het icoon van de Amsterdamse club zei woensdagavond na de vergadering van de Ajax-ledenraad nog dat hij niet uit zou zijn op een bestuursfunctie. "Ik hoef geen jassie aan", claimde Cruijff volmondig.
Cruijffs zaakwaarnemer Rutger Koopmans zou bijna drie maanden geleden per e-mail aan algemeen directeur Rik van den Boog laren weten dat Cruijff zich beschikbaar houdt voor een plek in de RvC. Twee dagen later volgde een bevestiging in een e-mail aan voorzitter Uri Coronel. Op 11 januari mailde Coronel als antwoord op een nieuwe bevestiging van Cruijffs beschikbaarheid dat de commissarissen positief waren.
Afgelopen maand kwamen Cruijff, Koopmans en Coronel bijeen voor een onderhoud. Cruijff eiste die dag eerst volledige uitvoering van zijn technische adviezen voor Ajax. Omdat de directie daaraan niet wilde voldoen, volgde een keiharde machtsstrijd die woensdagavond haar hoogtepunt kende. Uit het interne Ajax-logboek, dat het Algemeen Dagblad claimt te hebben, komt het beeld naar voren dat beide partijen van begin af aan argwanend tegenover elkaar stonden.
Kleinzoon
Volgens De Pers wilde Cruijff vorig jaar dat zijn kleinzoon Jessua Angoy Cruijjf een plekje zou krijgen bij de B-junioren van Ajax. Hij benaderde daar via een familielid een jeugdtrainer voor. De tiener mocht op stage komen, maar werd al snel te licht bevonden en terug naar Spanje gestuurd. Dat wekte wrevel bij Cruijff. De kleinzoon speelde een paar maanden later met de leeftijdsgenoten van Barcelona een oefenduel tegen de B-jeugd uit Amsterdam en was veruit de slechtste speler. Niettemin wil Cruijff dat bijna de complete opleiding in Amsterdam wordt afgebroken en opnieuw wordt opgebouwd volgens zijn inzichten.
quote:Op vrijdag 1 april 2011 07:15 schreef voice-over het volgende:
Ik weet zeker dat Coronel ook schuttingtaal heeft gebruikt tegen Cruijff. Hij is tenslotte ondernemer geweest en ondernemers zijn iha gewetenloze schoften die over lijken gaan. Nietwaar?![]()
Mee eens... nu maar hopen dat de directie die gasten van communicatie- en strategiebureau Burson-Marsteller ook een weekje op vakantie sturen!quote:Op vrijdag 1 april 2011 12:01 schreef Littlerabbit het volgende:
Ik ben deze rel best wel zat aan het raken moet ik zeggen. Het is voornamelijk blablablabla zonder ook maar in de buurt van een uitkomst te komen. Misschien moeten beide kampen is een week stoppen met persberichten uitbrengen en een normaal gesprek aangaan.
quote:Op vrijdag 1 april 2011 12:31 schreef DuvelDuvel het volgende:
Ongelooflijk hoe ordinair deze machtsoverdracht is geworden. Waar ik in Januari nog dacht dat Cruijff een technisch platform ging formuleren om een deel van het beleid aan te sturen hebben we nu een club zonder bestuur en rvc en waar iedereen elkaar wantrouwt.
Geeft dit niet aan dat het huidige bestuur gewoon bende is? Falend beleid en alles doen om te blijven zitten. En mochten er mensen aan je stoelpoten zagen de hele baggertent opengooien en moddergooien als nooit tevoren....quote:Op vrijdag 1 april 2011 12:31 schreef DuvelDuvel het volgende:
Ongelooflijk hoe ordinair deze machtsoverdracht is geworden. Waar ik in Januari nog dacht dat Cruijff een technisch platform ging formuleren om een deel van het beleid aan te sturen hebben we nu een club zonder bestuur en rvc en waar iedereen elkaar wantrouwt.
Beide kampen zijn dom bezig niet alleen het huidige bestuur.quote:Op vrijdag 1 april 2011 12:40 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Geeft dit niet aan dat het huidige bestuur gewoon bende is? Falend beleid en alles doen om te blijven zitten. En mochten er mensen aan je stoelpoten zagen de hele baggertent opengooien en moddergooien als nooit tevoren....
Mwah, Cruijff en de zijnen kunnen bijna niets anders dan deze guerilla-oorlog voeren natuurlijk, ze hebben nog geen enkele officiele positie binnen de club.quote:Op vrijdag 1 april 2011 12:41 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Beide kampen zijn dom bezig niet alleen het huidige bestuur.
Kortom: één grote teringbende. Waarbij de concurrentie de grote winnaar is.quote:Op vrijdag 1 april 2011 12:47 schreef hannoes het volgende:
Het éne kamp praat spreekt uit passie en emotie en het andere kamp spreekt wat de spin docters hen toefluisteren.
En dan heb je nog kamp Daniël Dekker die voor zichzelf spreekt in de wij- vorm!
Het huidige bestuur is opgestapt wat opzich nobel te noemen is. Falend beleid kan je niet alleen het huidige bestuur verwijten. Het gaat er mij ook niet om wie schuldig is aan het niet kampioen worden of de falende jeugdopleiding. Ik vind het gewoon jammer dat het op deze manier moet en dat er zoveel mensen + de naam Ajax door het slijk gehaald worden. Het was gewoon beter geweest voor Ajax als het bestuur + kamp Cruijff samen een bestuursvorm hadden gevonden waarin Ajax goed zou kunnen functioneren.quote:Op vrijdag 1 april 2011 12:40 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Geeft dit niet aan dat het huidige bestuur gewoon bende is? Falend beleid en alles doen om te blijven zitten. En mochten er mensen aan je stoelpoten zagen de hele baggertent opengooien en moddergooien als nooit tevoren....
Passie en emotie zijn een slechte raadgever bij een club.quote:Op vrijdag 1 april 2011 12:47 schreef hannoes het volgende:
Het éne kamp praat spreekt uit passie en emotie en het andere kamp spreekt wat de spin docters hen toefluisteren.
En dan heb je nog kamp Daniël Dekker die voor zichzelf spreekt in de wij- vorm!
Dat ben ik in dit geval met je eens alhoewel ik het kamp Cruijff niet kwalijk kan nemen ... het ontbreekt bij Ajax al ruim 10 jaar aan passie en emotie!quote:Op vrijdag 1 april 2011 12:55 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Passie en emotie zijn een slechte raadgever bij een club.
Bij een voetbal club lijkt passie en emotie me wel handig. Aangezien je anders een bestuur krijgt zoals wat er nu zit, mensen die niks geven om Ajax maar alleen op hun prestige en geld uit zijn.quote:Op vrijdag 1 april 2011 12:55 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Passie en emotie zijn een slechte raadgever bij een club.
Die hebben vd boog en Coronel ze zelf gegeven. En waarschijnlijk ook nog aangepast, en hun eigen reactie weggelaten.quote:Op vrijdag 1 april 2011 13:08 schreef Roi het volgende:
Gadverdamme, hoe komt de pers nu weer aan al die mailtjes en voicemailberichten van Cruijf aan V/D Boog en Coronel?! Smerige lui zijn het ook.
Ik heb begrepen dat het ontslaan van de directie 1,4 mil kost.quote:Op vrijdag 1 april 2011 13:12 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Die hebben vd boog en Coronel ze zelf gegeven. En waarschijnlijk ook nog aangepast, en hun eigen reactie weggelaten.
En we moeten die eikels van het bestuur ook nog eens 1.4 mil betalen omdat ze zelf zijn opgestapt.
Lekker he selectief zijnquote:Op vrijdag 1 april 2011 12:55 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Passie en emotie zijn een slechte raadgever bij een club.
Koopje, wat kostte Atouba ons aan salaris?quote:Op vrijdag 1 april 2011 13:17 schreef hannoes het volgende:
[..]
Ik heb begrepen dat het ontslaan van de directie 1,4 mil kost.
Lijkt mij ook dat je dat op de koop toe kan nemen. Met het miljoen dat Ajax van Real Madrid ontving voor het bereiken van de kwartfinale kom je al een heel eind.quote:Op vrijdag 1 april 2011 13:50 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Koopje, wat kostte Atouba ons aan salaris?.
quote:Vermeer keert terug in Ajax-selectie
Uitgegeven: 1 april 2011 13:46
Laatst gewijzigd: 1 april 2011 13:50
AMSTERDAM - Kenneth Vermeer keert zondag terug in de selectie van Ajax. Trainer Frank de Boer heeft de doelman opgenomen in zijn keurkorps voor het competitieduel met Heracles Almelo.
Vermeer scheurde in de aanloop naar het huidige seizoen een achillespees en maakte onlangs zijn rentree bij Jong Ajax.
De Boer wilde nog niet zeggen of Vermeer de voorkeur krijgt boven Jeroen Verhoeven. Hij mist zondag de geblesseerde Maarten Stekelenburg, Toby Alderweireld en Rasmus Lindgren. Jan Vertonghen is geschorst.
De Boer vult zijn selectie aan met een verdediger. Hij kiest tussen Dico Koppers en Nicolae Boilesen. Mounir El Hamdaoui maakt ook weer deel uit van de A-selectie.
Uitgesproken
''We hebben alles uitgesproken'', stelde De Boer. ''Mounir heeft de laatste weken erg goed getraind. Als ik hem opstel, dan is dat als spits. Hij heeft veel kwaliteiten. Met een Mounir in vorm hebben we meer kans op een tweede eindklassering.''
El Hamdaoui ziet naar eigen zeggen ook uit naar zijn terugkeer. ''We hebben alles uitgesproken en ik speel waar de trainer dat wil. Het is jammer dat we de laatste weken een beetje achterop zijn geraakt. We moeten nu van wedstrijd naar wedstrijd leven. Dan zien we wel.''
© ANP
Wie is je oom dan?quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:02 schreef Smoofie het volgende:
Volgens "de Pers" wordt mijn oom nog steeds ontslagen lol, en ze hadden het over hoe duister Cruyff is.
Rare manier van steun vragen, je geeft aan dat je ploeg beter speelt op moment dat vakken leeg zijn en zodra ze gevuld zijn met gepassioneerde supporters ze slechter gaan spelen.....quote:De Boer vraagt om steun supporters
1 april 2011
Frank de Boer hoopt dat de supporters van Ajax zondag tijdens de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo massaal achter hun ploeg gaan staan. "Er is afgelopen week veel gebeurd. Dat was allemaal niet goed voor Ajax en ook heel vervelend voor de supporters. Maar we kunnen juist nu veel steun gebruiken."
"Ik kan me nog herinneren dat de fans dit seizoen tijdens een duel met Milan protesteerden tegen hoge toegangsprijzen. Supportersvakken bleven in het begin van de wedstrijd leeg. Ajax speelde toen heel goed. Daarna kwamen de fans alsnog met veel vuurwerk het stadion in. Daar ging Ajax niet beter van voetballen."
Veel supporters zijn ontevreden over de machtsstrijd tussen de clubleiding en Johan Cruijff. Ze zien ook weinig in de terugkeer van Mounir El Hamdaoui bij de A-selectie.
Of je zegt het gewoon even en noemt hem niet meer 'je oom' dan is het ook veel makkelijker volgen voor iedereen.quote:
Goed idee, ik geeft het op!quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:21 schreef msnk het volgende:
[..]
Of je zegt het gewoon even en noemt hem niet meer 'je oom' dan is het ook veel makkelijker volgen voor iedereen.
Mooie laatste zinquote:Op vrijdag 1 april 2011 14:42 schreef hannoes het volgende:
Het komt op mij over dat Coronel het 'probleem' Cruijff op slimme zakelijke wijze heeft willen aanpakken. Net zoals je in het bedrijfsleven aanvallen afslaat... volgens een strak geregisseerd strijdplan. Een 'eigen' notulist de notulen gekleurd laten opnemen, telefoongesprekken opnemen, het lekken van interne besprekingen naar de pers, je functie ter beschikking stellen als het tegenzit en het vervuilen van imago's. De publieke opinie tegen je vijand manipuleren Da's gewoon een tactiek!
Coronel heeft een ordinaire val opgezet waar Cruijff in zijn naïviteit in is gelopen. Ze hebben het proces getraineerd en Cruijff heeft gefrustreerd zn taalgebruik niet in de hand gehouden. Niet geheel onverwacht natuurlijk want Cruijff zn taalgebruik is nooit zijn sterkste punt geweest. Het is niet een samenloop van omstandigheden of toevalligheden maar een van tevoren uitgedacht plan om Cruijff en consorten te besmetten en je eigen hachje te redden. Dit heeft niks meer met liefde voor Ajax te maken maar met niet willen verliezen!
De rol van Coronel is veel groter dan ik aanvankelijk dacht, een tijdje leek het er op dat v.d. Boog de kwade genius was maar beiden spelen een zakelijk spel waarvan een adviesbureau de regels bepaalt. Nu is het afwachten welke mening de opiniemakers naar de buitenwereld gaan ventileren. M.a.w. wie zijn er nog meer in de val getrapt en wie niet. Ze hopen dat iedereen Cruijff nu ineens een klootzak vindt en dat die sneeuwbal blijft rollen.
Ik begrijp niet dat Ajacieden als Daniël Dekker en Peter R. de Vries dit niet zo zien.
Ik begrijp sowieso nooit dat mensen de dingen niet hetzelfde als ik zien.
Je bedoeld mensen die het hetzelfde zien als jij. Sinds wanneer is een mening de waarheid dan.quote:
Je hebt ook Pauw en Witteman gekeken?quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:42 schreef hannoes het volgende:
Het komt op mij over dat Coronel het 'probleem' Cruijff op slimme zakelijke wijze heeft willen aanpakken. Net zoals je in het bedrijfsleven aanvallen afslaat... volgens een strak geregisseerd strijdplan. Een 'eigen' notulist de notulen gekleurd laten opnemen, telefoongesprekken opnemen, het lekken van interne besprekingen naar de pers, je functie ter beschikking stellen als het tegenzit en het vervuilen van imago's. De publieke opinie tegen je vijand manipuleren Da's gewoon een tactiek!
Coronel heeft een ordinaire val opgezet waar Cruijff in zijn naïviteit in is gelopen. Ze hebben het proces getraineerd en Cruijff heeft gefrustreerd zn taalgebruik niet in de hand gehouden. Niet geheel onverwacht natuurlijk want Cruijff zn taalgebruik is nooit zijn sterkste punt geweest. Het is niet een samenloop van omstandigheden of toevalligheden maar een van tevoren uitgedacht plan om Cruijff en consorten te besmetten en je eigen hachje te redden. Dit heeft niks meer met liefde voor Ajax te maken maar met niet willen verliezen!
De rol van Coronel is veel groter dan ik aanvankelijk dacht, een tijdje leek het er op dat v.d. Boog de kwade genius was maar beiden spelen een zakelijk spel waarvan een adviesbureau de regels bepaalt. Nu is het afwachten welke mening de opiniemakers naar de buitenwereld gaan ventileren. M.a.w. wie zijn er nog meer in de val getrapt en wie niet. Ze hopen dat iedereen Cruijff nu ineens een klootzak vindt en dat die sneeuwbal blijft rollen.
Ik begrijp niet dat Ajacieden als Daniël Dekker en Peter R. de Vries dit niet zo zien.
Ik begrijp sowieso nooit dat mensen de dingen niet hetzelfde als ik zien.
Inderdaad, wie zegt dat het kamp Cruiff niet komt met dit (moet zeggen) goed uitgedachte redenatie om hun eigen hachje te redden en het goed te praten? Wie weet is dat ook mogelijk.quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:46 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Je bedoeld mensen die het hetzelfde zien als jij. Sinds wanneer is een mening de waarheid dan.
Nee, dat is na bedtijd ... wat zeiden ze daar dan?quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:49 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Je hebt ook Pauw en Witteman gekeken?
Oh, da's jammer eigenlijk ... nee niet gezien, ik heb hier gewoon zelf een uurtje op zitten broeden!quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:52 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Want het leek erop dat je die man (rechterhand van Cruiff?) aan het quoten was.
T is inderdaad niet echt de meest boeiende site om te hackenquote:Op vrijdag 1 april 2011 14:54 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Dus staat er site has been hackedWie wil nou afca hacken.
V.d. Boog? En dan dadelijk krantenkop "V.d. Boog met zijn uber l33t programming skills red de AFCA site"quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:54 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Dus staat er site has been hackedWie wil nou afca hacken.
Over voetbalclub Ajax:quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:46 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Je bedoeld mensen die het hetzelfde zien als jij. Sinds wanneer is een mening de waarheid dan.
quote:Op vrijdag 1 april 2011 12:47 schreef hannoes het volgende:
Het éne kamp praat spreekt uit passie en emotie en het andere kamp spreekt wat de spin docters hen toefluisteren.
En dan heb je nog kamp Daniël Dekker die voor zichzelf spreekt in de wij- vorm!
Nee, jouw mening kan ik hierna niet meer serieus nemen en al helemaal niet als je zelf zo selectief bezig bent maar ondertussen andere mensen beticht van een gekleurde blikquote:Op vrijdag 1 april 2011 12:55 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Passie en emotie zijn een slechte raadgever bij een club.
Kan, maar meestal is degene die gesprekken opneemt en naar de pers lekt degene die een vooropgezet plannetje heeft. Een telefoongesprek opnemen vergt voorbereiding...quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:49 schreef Geo3kant het volgende:
Inderdaad, wie zegt dat het kamp Cruiff niet komt met dit (moet zeggen) goed uitgedachte redenatie om hun eigen hachje te redden en het goed te praten? Wie weet is dat ook mogelijk.
Het lijkt me niet dat het kamp Cruijff hiermee komt, vooral omdat vd Boog echt zo'n louche advies bureau heeft ingehuurd en het wel heel toevallig is dat ineens van alles "gelekt" word. Sowieso is kamp Cruijff nou niet echt de kant van de slim uitgedachte PR tactieken.quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:49 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Je hebt ook Pauw en Witteman gekeken?
[..]
Inderdaad, wie zegt dat het kamp Cruiff niet komt met dit (moet zeggen) goed uitgedachte redenatie om hun eigen hachje te redden en het goed te praten? Wie weet is dat ook mogelijk.
Blijft altijd lastig wie je moet geloven, de pers zal het ook beetje overdrijven om het weer mooier en spannender te laten klinken. Blijft wel dat het een vreselijke voorstelling is en de vraag is hoe nu verder.
Nee jij bent serieus te nemen met jequote:Op vrijdag 1 april 2011 14:55 schreef msnk het volgende:
[..]
Over voetbalclub Ajax:
[..]
[..]
Nee, jouw mening kan ik hierna niet meer serieus nemen en al helemaal niet als je zelf zo selectief bezig bent maar ondertussen andere mensen beticht van een gekleurde blik
Het is allemaal inderdaad een beetje opvallend op z'n minst inderdaad. En v.d. Boog z'n reputatie spreekt boekdelen...quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:56 schreef hannoes het volgende:
[..]
Kan, maar meestal is degene die gesprekken opneemt en naar de pers lekt degene die een vooropgezet plannetje heeft. Een gesprek opnemen vergt voorbereiding...
Mensen die het bestuur van Ajax steunen momenteel zijn sowieso niet serieus te nemen..quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:57 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Nee jij bent serieus te nemen met je
"datum, vrijdag 1 april."quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:59 schreef Morendo het volgende:
Het is officieel bekend geworden! Chivu keert volgend seizoen terug naar Ajax.
Het word nu inderdaad meer een spelletje van hoe kan ik Ajax en Cruijff het meest kapot maken. Kut bestuurquote:Op vrijdag 1 april 2011 14:59 schreef Smoofie het volgende:
http://www.ad.nl/ad/nl/14(...)orlog-bij-Ajax.dhtml
Toch grappig
AD anti
Televaag pro.
Dat zijn btw alle mails die zijn gestuurd, "gelekt". Pr bureau
ja en ronaldo en messi komen ook!quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:59 schreef Morendo het volgende:
Het is officieel bekend geworden! Chivu keert volgend seizoen terug naar Ajax.
KLB, KLB, KLB, KLB, Waalwijk én 0,0 inhoudelijk maar puur op de man spelenquote:Op vrijdag 1 april 2011 14:57 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Nee jij bent serieus te nemen met je
Klinkt toch gelijk alsof Cruijff gelijk hadquote:De Boer laat Blind vallen: 'Als hij weg moet, moet hij weg'
Vrijdag, 1 april 2011 om 13:48
Frank de Boer zal zijn lot niet verbinden aan dat van Danny Blind. Johan Cruijff wil de assistent-trainer van De Boer vervangen, terwijl de coach zelf aangaf juist een hoge pet op te hebben van Blind. Maar als hij weg moet, moet hij weg, concludeerde De Boer volgens AT5. De hoofdtrainer is niet van plan om loyaal te zijn naar zijn assistent.
De trainer was woensdagavond niet in de Amsterdam ArenA toen de bom onder het bestuur barstte. "Ik zat thuis GTST te kijken, zei De Boer. Later werd ik gebeld door Rik van den Boog. Die heeft me de rest van de avond op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen." De bestuursleden van Ajax stelden wegens de problemen met Cruijff hun functies ter beschikking.
Hoofdsponsor Aegon maakt zich zorgen over het geruzie bij Ajax. "Natuurlijk is dit schadelijk, zei een woordvoerder van de verzekeraar tegen De Telegraaf. "Wat er allemaal in de krant staat over de club, roept niet bepaald een positief beeld op over Ajax. Desondanks blijft Aegon op afstand: Een sponsor bemoeit zich niet met het technische beleid. Maar je moet je weleens verbijten.
Ja;quote:
quote:<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
<head>
<title>Your site has been hacked!</title>
<style type="text/css">
body {
background-color:#000;
}
h1 {
color:#FFF;
}
</style>
</head>
<body>
<div align="center">
<h1>SITE HAS BEEN HACKED!</h1>
</div>
<div align="center">
<img src="1april.jpg" alt="hacked" width="969" height="277">
</div>
</body>
</html>
Dit besef dringt godzijdank bij steeds meer mensen door, weinig reden meer om dit te herhalen. Maar voor jou wil ik het nog wel even doen: we hebben voor volgend seizoen een nieuwe linksback, linksbuiten en centrumspits nodig. Iedereen die dit niet vindt is overigens een Kakkerlak of een randdebiel.quote:Op vrijdag 1 april 2011 15:03 schreef j0rdiiii het volgende:
Morendo ik heb je deze week nog helemaal niet horen roepen dat we een linksback, linksbuiten en spits nodig hebben. Wat is er aan de hand?
Ik vind t ook niet de meest hilarische grap neequote:Op vrijdag 1 april 2011 15:03 schreef Geo3kant het volgende:
Wie zet er nou gehackt op zijn eigen site als 1 april grap..sorry hoor, maar met deze crisis ga je toch niet van die achterlijke grappen uithalen.. niveautje weer.
Dat word weer billenknijpen en de wedstrijd eindigen met 10 man dus.quote:
Even quoten hoor, je bent het met mij eens..quote:Op vrijdag 1 april 2011 15:08 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Ik vind t ook niet de meest hilarische grap nee.
Ik zou gewoon kijken hoe het loopt, er zijn nu echt 100000 versies van de gebeurtenissen, iedereen roept dat ie weet hoe het zit etc, maar volgens mij is er niemand die het snaptquote:Op vrijdag 1 april 2011 15:09 schreef Geo3kant het volgende:
Hoeveel is er van waar dat de medische staf moet oprotten? Omdat het met van Gaal heeft gewerkt vroeger?
Als dat waar is, sorry maar dat is te triest voor woorden en heeft ook niets met 'liefde voor de club' te maken.
Er wordt de laatste tijd zoveel onzin geroepen door Coronel en consorten dat ik sowieso geen enkele bericht wat zij de wereld in hebben geholpen meer geloof.quote:Op vrijdag 1 april 2011 15:09 schreef Geo3kant het volgende:
Hoeveel is er van waar dat de medische staf moet oprotten? Omdat het met van Gaal heeft gewerkt vroeger?
Als dat waar is, sorry maar dat is te triest voor woorden en heeft ook niets met 'liefde voor de club' te maken.
[..]
Even quoten hoor, je bent het met mij eens..![]()
Grapje? Vreemd verhaal en zo vlak voor een wedstrijd.quote:Op vrijdag 1 april 2011 15:02 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Klinkt toch gelijk alsof Cruijff gelijk had
Ik dacht er eerst ook aan, maar het leek me nou niet echt een goed onderwerp voor een grap. Zou de plank totaal misslaan, vooral op zo'n moment.quote:Op vrijdag 1 april 2011 15:13 schreef msnk het volgende:
[..]
Grapje? Vreemd verhaal en zo vlak voor een wedstrijd.
Op AT5 (filmpje dan) gaat 't alleen over GTST en niet over Blind
Er zijn geen doden gevallen.quote:Op vrijdag 1 april 2011 15:15 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Ik dacht er eerst ook aan, maar het leek me nou niet echt een goed onderwerp voor een grap. Zou de plank totaal misslaan, vooral op zo'n moment.
Terwijl ik me meen te herinneren dat in een eerder artikel van het AD stond dat Cruijff zei niet in het bestuur te willen maar wel eventueel in de RvC. Dat artikel is verwijderd van de AD-site...quote:,,Ik hoef geen jassie aan,'' zei Cruijff woensdag nog na de vergadering van de Ajax-ledenraad. Hij bedoelde daarmee dat hij niet uit zou zijn op een bestuursfunctie bij de Amsterdamse voetbalclub.
[...]
Nu blijkt dat Koopmans al op 5 januari per e-mail aan Ajax' algemeen directeur Rik van den Boog liet weten dat Cruijff zich beschikbaar houdt voor een plek in de raad van commissarissen (rvc).
AD speelt spelletjes.quote:Op vrijdag 1 april 2011 15:19 schreef Sloggi het volgende:
http://www.ad.nl/ad/nl/14(...)wel-een-jassie.dhtml
[..]
Terwijl ik me meen te herinneren dat in een eerder artikel van het AD stond dat Cruijff zei niet in het bestuur te willen maar wel eventueel in de RvC. Dat artikel is verwijderd van de AD-site...
Laat mijn geheugen me in de steek of speelt het AD spelletjes?
En juist omdat net dat stukje over Blind (waar het omgaat) niet online staat en ook niet op tv kwam vind ik het een zeer onsmakelijke grap. Ik begrijp er geen snars meer van.quote:Op vrijdag 1 april 2011 15:15 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Ik dacht er eerst ook aan, maar het leek me nou niet echt een goed onderwerp voor een grap. Zou de plank totaal misslaan, vooral op zo'n moment.
quote:Op vrijdag 1 april 2011 01:26 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Volgens de Ajax-top zouden enkele jeugdtrainers, medische staf en assistent-trainer Danny Blind volgens Cruijff moeten 'oprotten'. "Die teksten heb ik niet gebruikt", zei Cruijff. "En die hebben wij nóóit gebruikt. Zelfs niet als we kwaad waren in de kleedkamer, laat staan als we rustig aan tafel zitten."
Vd boog en Coronel waren ook lekker bezig..
enquote:Johan Cruijff ontkent Danny Blind onbetrouwbaar te hebben genoemd. Tijdens de samenstelling van het technische plan, is naar de mening gevraagd van diverse mensen die met Danny hebben samengewerkt. Daar zijn verschillende reacties op gekomen. Nu wordt net gedaan of dit mijn reacties zijn, terwijl ik helemaal niet over zijn functioneren kan oordelen. Dat heb ik ook aangegeven, dus snap ik niet dat ze dit uit mijn mond laten komen.
Bron
Je bedoelt die 'journalist' die de ontvoerders heeft laten meedelen in de opbrengst van zijn boek over de Heineken-ontvoering? Die 'journalist' die een vriend was van Cor van Hout? Die 'journalist' die op de proppen komt met een 1 of andere vage Chileen die suggereert dat een prinses van Oranje geneukt heeft met 1 van de grootste criminelen die Nederland gekend heeft? Die 'journalist' die nog steeds niks heeft aangetoond mbt Joran v/d Sloot?quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:45 schreef DuvelDuvel het volgende:
Moet zeggen dat ik Peter R. De Vries alleen maar zinnige uitspraken heb horen doen in deze affaire.
Niemand gaat vrijuit is deze kwestie, ook Cruijff niet denk ik. Maar inderdaad een slechte zaak dat het AD dat soort dingen doet. Eerdere artikelen verwijderen om dit artikel 'kloppend' te maken...quote:Op vrijdag 1 april 2011 15:23 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
AD speelt spelletjes.
Hij zei tijdens de interviews en dergelijke ook al dat hij geen voorzitter of zo zou willen worden, maar een rol in de RvC wel zou willen doen. Alleen ging hij daar zelf niet over, dat moest de ledenraad beslissen. En toen nog iets moeilijks over de statuten. En dat was een interview woensdag avond. Dus het AD is gewoon vies bezig, samen met het bestuur.
Dat geloofde ik ook wel.quote:Op vrijdag 1 april 2011 15:28 schreef voice-over het volgende:Die 'journalist' die op de proppen komt met een 1 of andere vage Chileen die suggereert dat een prinses van Oranje geneukt heeft met 1 van de grootste criminelen die Nederland gekend heeft?
Ik heb hem juist nog helemaal niks zinnigs horen zeggenquote:Op vrijdag 1 april 2011 14:45 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Mooie laatste zin![]()
Moet zeggen dat ik Peter R. De Vries alleen maar zinnige uitspraken heb horen doen in deze affaire.
Klopt. Maar dat het bestuur alleen maar dit soort eenzijdige informatie de wereld in stuurt die Ajax ter gronde kan richten. En al helemaal dat een krant als het AD hier in meegaat.quote:Op vrijdag 1 april 2011 15:29 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Niemand gaat vrijuit is deze kwestie, ook Cruijff niet denk ik. Maar inderdaad een slechte zaak dat het AD dat soort dingen doet. Eerdere artikelen verwijderen om dit artikel 'kloppend' te maken...
Het zou mooi zijn. Celstraf er bij en zo vanwege fraude.quote:Op vrijdag 1 april 2011 15:35 schreef Geo3kant het volgende:
Als het er nu uit komt (met bewijs) dat dit dus een spelletje van v/d Boog e.d. is kunnen de groot aandeel houders hem dan niet ontslaan ? (Ik weet niet precies hoe dat gaat)
En bij de rechter de cases voorleggen dat hij het imago van Ajax hiermee beschadigd of poging tot deed en dus ook niet afgekocht hoeft te worden maar op basis van wanbeleid ontslaan?
Als.. het zo is
Ah, ze hebben het gefikst zie ik. Filmpje over Blind staat nu wel goed en het GTST filmpjequote:Op vrijdag 1 april 2011 15:13 schreef msnk het volgende:
[..]
Grapje? Vreemd verhaal en zo vlak voor een wedstrijd.
Op AT5 (filmpje dan) gaat 't alleen over GTST en niet over Blind
De RvC en/of de Algemene Ledenvergadering zouden Rikkie moeten kunnen ontslaan. Anders zou Ajax een dictatuur zijn natuurlijk.quote:Op vrijdag 1 april 2011 15:35 schreef Geo3kant het volgende:
Als het er nu uit komt (met bewijs) dat dit dus een spelletje van v/d Boog e.d. is kunnen de groot aandeel houders hem dan niet ontslaan ? (Ik weet niet precies hoe dat gaat)
En bij de rechter de cases voorleggen dat hij het imago van Ajax hiermee beschadigd of poging tot deed en dus ook niet afgekocht hoeft te worden maar op basis van wanbeleid ontslaan?
Als.. het zo is
Arbitragezaak?quote:Op vrijdag 1 april 2011 15:55 schreef Morendo het volgende:
[..]
De RvC en/of de Algemene Ledenvergadering zouden Rikkie moeten kunnen ontslaan. Anders zou Ajax een dictatuur zijn natuurlijk.
De RVC kan er wel voor kiezen om hem te vervangenquote:Op vrijdag 1 april 2011 17:33 schreef Nieuwschierig het volgende:
Rikkie ontslaan? Op welke grond? Omdat hij de NV niet in handen van een buitenstaander geeft?
Dat mag hij wettelijk nog niet eens, al zou hij het willen.
Johan Dericksen is een kontekusser wat betreft Cruiffquote:Op vrijdag 1 april 2011 17:40 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
Vanavond Voetbal International.
Ofnee.. Studio Ajax
Benieuwd wat Johan en consorten van deze hele soap vinden.
Samenvatting (hoef je niet meer te kijken): Cruijff is heilig, Van den Boog is niet betrouwbaar, Coronel is schandalig bezig.quote:Op vrijdag 1 april 2011 17:40 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
Vanavond Voetbal International.
Ofnee.. Studio Ajax
Benieuwd wat Johan en consorten van deze hele soap vinden.
En bedanktquote:Op vrijdag 1 april 2011 17:43 schreef voice-over het volgende:
[..]
Samenvatting (hoef je niet meer te kijken): Cruijff is heilig, Van den Boog is niet betrouwbaar, Coronel is schandalig bezig.
quote:Op vrijdag 1 april 2011 17:43 schreef voice-over het volgende:
[..]
Samenvatting (hoef je niet meer te kijken): Cruijff is heilig, Van den Boog is niet betrouwbaar, Coronel is schandalig bezig.
Tuurlijk. Maar aangezien de 3 bestuursleden de meerderheid hebben in de 5-koppige RVC is dat niet erg logisch.quote:Op vrijdag 1 april 2011 17:36 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
De RVC kan er wel voor kiezen om hem te vervangen. Daar is de hele RVC voor.
Nee, ik weet niet hoe dit misverstand in de wereld komt. Rikkie en zijn bestuurskornuiten zitten niet in de RvC.quote:Op vrijdag 1 april 2011 17:52 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Tuurlijk. Maar aangezien de 3 bestuursleden de meerderheid hebben in de 5-koppige RVC is dat niet erg logisch.
Aanvankelijk zou het moeilijker zijn geweest ja, maar als blijkt dat Van den Boog medeverantwoordelijk is voor het verspreiden van leugens en het zwartmaken van Cruijff c.s. dan zie ik niet in waarom hij niet ontslagen zou kunnen worden wegens laster o.i.dquote:Op vrijdag 1 april 2011 17:33 schreef Nieuwschierig het volgende:
Rikkie ontslaan? Op welke grond? Omdat hij de NV niet in handen van een buitenstaander geeft?
Dat mag hij wettelijk nog niet eens, al zou hij het willen.
Ik zie niet in hoe. Zeker niet wanneer het Cruijff-kamp de macht krijgt in de RvC.quote:Op vrijdag 1 april 2011 17:55 schreef msnk het volgende:
Kijk, heb je ook meteen de reden waarom Coronel ervandoor is, zo blijft Van den Boog als ze het goed uitspelen wellicht buiten schot
Vd Boog zit niet in het bestuur (van de vereniging)quote:Op vrijdag 1 april 2011 17:54 schreef Morendo het volgende:
[..]
Nee, ik weet niet hoe dit misverstand in de wereld komt. Rikkie en zijn bestuurskornuiten zitten niet in de RvC.
http://www.ajax.nl/web/show/id=67430/langid=43
Waar sloeg jou eerdere post op dan?quote:Op vrijdag 1 april 2011 18:09 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Vd Boog zit niet in het bestuur (van de vereniging)
Hij zit in de directie (van de NV)
De directie wordt gecontroleerd door de RvC. (zoals bij ieder bedrijf met aandeelhouders)
Coronel is voorzitter van de vereniging en voorzitter van de RvC
Vd Boog rapporteert als CEO aan Coronel.
quote:
Rikkie zit niet in het bestuur.quote:Op vrijdag 1 april 2011 17:54 schreef Morendo het volgende:
[..]
Nee, ik weet niet hoe dit misverstand in de wereld komt. Rikkie en zijn bestuurskornuiten zitten niet in de RvC.
http://www.ajax.nl/web/show/id=67430/langid=43
Ik zie het dan ook als een laatste strohalm eigenlijk... Een beetje goodwill kweken, publieke opinie proberen achter je te scharen. En gezien de vele reacties op sites als FOK!, AT5, diverse voetbalsites/fora lukt het ze nog best aardig ook want er is zeker wel een heel groot groep mensen die nu een heel laatdunkend beeld hebben van Cruijff terwijl ik mijn linker teelbal erom durf te verwedden dat het net iets anders ligt.quote:Op vrijdag 1 april 2011 17:57 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ik zie niet in hoe. Zeker niet wanneer het Cruijff-kamp de macht krijgt in de RvC.
Nee hoor. Het valt me nog alles mee. Het ergste moet nog komen...quote:Op vrijdag 1 april 2011 12:31 schreef DuvelDuvel het volgende:
Ongelooflijk hoe ordinair deze machtsoverdracht is geworden.
Volgens Hojan (Trojan?) is er een linksmid nodig...quote:Op vrijdag 1 april 2011 15:06 schreef Morendo het volgende:
[..]
Dit besef dringt godzijdank bij steeds meer mensen door, weinig reden meer om dit te herhalen. Maar voor jou wil ik het nog wel even doen: we hebben voor volgend seizoen een nieuwe linksback, linksbuiten en centrumspits nodig. Iedereen die dit niet vindt is overigens een Kakkerlak of een randdebiel.
Ja?quote:Op vrijdag 1 april 2011 18:55 schreef Nieuwschierig het volgende:
Overigens... diegenen die klagen dat het altijd maar Ajax is op tv.
Gisteravond Pauw en Witteman, Nieuwsuur en Eenvandaag in de kijkcijfer top 10 met Ajaxsoap-items
Waarom niet je rechter teelbal?quote:Op vrijdag 1 april 2011 18:22 schreef msnk het volgende:
[..]
Ik zie het dan ook als een laatste strohalm eigenlijk... Een beetje goodwill kweken, publieke opinie proberen achter je te scharen. En gezien de vele reacties op sites als FOK!, AT5, diverse voetbalsites/fora lukt het ze nog best aardig ook want er is zeker wel een heel groot groep mensen die nu een heel laatdunkend beeld hebben van Cruijff terwijl ik mijn linker teelbal erom durf te verwedden dat het net iets anders ligt.
Ik geloof dan ook wel in het verhaal dat er het een en ander aan vooraf is gegaan (Van den Boog die Bergkamp en Jonk zwaar beledigd zou hebben) en het een en ander is verdraaid (kamp-Cruijff beweert dat de woorden over Blind niet van Cruijff zelf maar van mensen die met Blind werken zijn als input voor hun plan), dat wordt nog interessant.
Als er daadwerkelijk iets zal of gaat veranderen vind ik dat eerlijk gezegd een extra jaartje geen kampioenschap ook wel waard.
Ajax is de soap onder de Nederlandse voetbalclubs. Dat is nu eenmaal zo. Geniet ervan, zou ik zeggen en wees blij dat het bij je eigen cluppie zo rustig is.quote:Op vrijdag 1 april 2011 18:55 schreef Nieuwschierig het volgende:
Overigens... diegenen die klagen dat het altijd maar Ajax is op tv.
Gisteravond Pauw en Witteman, Nieuwsuur en Eenvandaag in de kijkcijfer top 10 met Ajaxsoap-items
Nee.quote:Op vrijdag 1 april 2011 18:57 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Ja?
Dan is het klagen toch terecht?
Tssk. Ik ben al 40 jaar supporter, ex seizoenkaarthouder en aandeelhouder.quote:Op vrijdag 1 april 2011 19:05 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Ajax is de soap onder de Nederlandse voetbalclubs. Dat is nu eenmaal zo. Geniet ervan, zou ik zeggen en wees blij dat het bij je eigen cluppie zo rustig is.
In dat geval: sterkte...quote:Op vrijdag 1 april 2011 19:10 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Tssk. Ik ben al 40 jaar supporter, ex seizoenkaarthouder en aandeelhouder.
Echt belachelijk dat dat rapport ook weer uitlekt. Dit is zo slecht voor de clubquote:Op vrijdag 1 april 2011 19:34 schreef farscapevr8 het volgende:
dat rapport cruijf gelezen maar het is niet goed........................................voor je nek
Ja, maar die worden binnenkort vervangenquote:Op vrijdag 1 april 2011 17:52 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Tuurlijk. Maar aangezien de 3 bestuursleden de meerderheid hebben in de 5-koppige RVC is dat niet erg logisch.
Zei ik jullie toch?quote:Op vrijdag 1 april 2011 17:43 schreef voice-over het volgende:
[..]
Samenvatting (hoef je niet meer te kijken): Cruijff is heilig, Van den Boog is niet betrouwbaar, Coronel is schandalig bezig.
Ja. Maar het is me nu allemaal wel wat meer duidelijk geworden hoe de vork in de steel zit.quote:
Niemand weet nog precies hoe de vork in de steel zit.quote:Op vrijdag 1 april 2011 22:18 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Ja. Maar het is me nu allemaal wel wat meer duidelijk geworden hoe de vork in de steel zit.
Het lijkt meer een powerpoint presentatie.quote:Op vrijdag 1 april 2011 21:03 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Zou dat uitgelekte dossier trouwens een 1 april grap zijn? zo ziet het er wel uit
Nu snap ik ook waarom het allemaal zo lang duurde. Scheef typen, grafiekjes en organigrammen onder een hoek uittekenen. Die Cruijff heeft wel wat voor zijn club over!quote:Op vrijdag 1 april 2011 19:34 schreef farscapevr8 het volgende:
dat rapport cruijf gelezen maar het is niet goed........................................voor je nek
Realistisch gezien zou het voor Ajax beter zijn als PSV wint, dan is er nog een behoorlijke kans op de 2e plaats. Kampioen zal je dan zeker niet worden.quote:
Psv. Laatste wedstrijd van het seizoen nog CL voorronde veiligstellen zou nog een mooie afsluiter zijn.quote:
Eens. Ik zeg ook altijd "ze zingen alleen maar als ze voor staan". Sonde, jammer.. en daarmee leg je ook als supporters grote druk op de spelers, en de druk is al zo groot bij Ajax.quote:Op zaterdag 2 april 2011 11:22 schreef HuffTheTalbot het volgende:
1. Zolang er thuis niet gescoord is blijft het stil. Na één of twee doelpunten breekt het carnaval los en is alles opeens geweldig. Een achterstand leidt standaard tot gefluit, boegeroep en gegooi met pannekoeken. Bij andere clubs zie en hoor ik supporters hun team steunen, óók bij een achterstand of als het er allemaal niet bijzonder flitsend aan toe gaat.
En dat van een psv supporter.quote:Op zaterdag 2 april 2011 12:32 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Eens. Ik zeg ook altijd "ze zingen alleen maar als ze voor staan". Sonde, jammer.. en daarmee leg je ook als supporters grote druk op de spelers, en de druk is al zo groot bij Ajax.
Wat een bullshitquote:Op zaterdag 2 april 2011 12:32 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Eens. Ik zeg ook altijd "ze zingen alleen maar als ze voor staan". Sonde, jammer.. en daarmee leg je ook als supporters grote druk op de spelers, en de druk is al zo groot bij Ajax.
Helemaal mee eensquote:Op zaterdag 2 april 2011 11:03 schreef Pedroso het volgende:
Overigens heb ik 10x liever dat Twente kampioen wordt dan PSV (als Ajax het niet wordt).
Goed geschreven hoor, maar alleen punt 3 klopt eigenlijk. Punt 1 en 2 zijn sowieso onzin. Elke voetballer bij elke club wil liever naar het buitenland. De meeste die hun club "trouw" blijven zijn gewoon net niet goed genoeg om die stap te maken (Boschker bijvoorbeeld). De enige club waar je nog redelijk loyale spelers hebt is Ado. Maar die zijn loyaal in de zin van "ik zou best naar een topclub willen, maar niet naar Ajax want ik ben Hagenees".quote:
Ja, dat gaat zo lekker makkelijkquote:Op zaterdag 2 april 2011 10:48 schreef mikerw het volgende:
Als je club al bijna 10 jaar niks belangrijks heeft gewonnen, en nu een randfiguur je mooie club helemaal naar de KK aan het werken is, begrijp ik niet dat de harde kern supporters met zn allen zo'n schadelijke pipo als die vd boog er niet aan zn haren uit komt trekken en keihard uit het bestuur schopt. Laat je zo iemand je club kapot maken? Tegen supporters van andere clubs altijd zo'n grote mond, maar als je eigen club naar de kk gaat niks doen?
Dat sowieso, maar ik heb liever dat Ajax gewoon 2e wordt, en dan maakt het mij niet uit wie er kampioen wordt.quote:
quote:
Je houdt alleen Blind over van de vaste verdediging.quote:Op zaterdag 2 april 2011 13:49 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Hele verdediging er zowat niet bij+ Stekelenburg. Nee gaat lekker zo
Darom. En dat is al geen wondertje.quote:Op zaterdag 2 april 2011 13:51 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Je houdt alleen Blind over van de vaste verdediging.
Hoe erg ? Als ie alleen tegen Heracles er niet bij is dan is het niet zo'n ramp. Ook met de vervangers moet je van Heracles kunnen winnen.quote:
Ik ook en daarom mag Twente eigenlijk niet winnen vanavond. Als dat gebeurd dan lijkt het me niet meer haalbaar.quote:Op zaterdag 2 april 2011 13:29 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Dat sowieso, maar ik heb liever dat Ajax gewoon 2e wordt, en dan maakt het mij niet uit wie er kampioen wordt.
Dank je. En er is geen bevredigende conclusie te bedenken ben ik bang; mijn spaarcentjes zijn (net) niet genoeg om al die aandelen op te kopen (voor de juiste prijs). Het zou de boel wel wat beter managebaar maken.quote:Op zaterdag 2 april 2011 13:28 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Leuk geschreven hoor, maar je conclusie raakt kant nog wal, haal Ajax van de beurs en ze glijden financieel de afgrond in.
[..]
Niet zo'n ramp? Het is de derde verdediger die er niet bij is, dat is behoorlijk slecht wel.quote:Op zaterdag 2 april 2011 13:58 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Hoe erg ? Als ie alleen tegen Heracles er niet bij is dan is het niet zo'n ramp. Ook met de vervangers moet je van Heracles kunnen winnen.
Tuurlijk is het niet best maar ik blijf er bij dat het tegen Heracles geen probleem mag zijn.quote:Op zaterdag 2 april 2011 14:05 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Niet zo'n ramp? Het is de derde verdediger die er niet bij is, dat is behoorlijk slecht wel.
Nou....quote:Op zaterdag 2 april 2011 14:11 schreef Pedroso het volgende:
Een achterhoede met Anita, Ooijer, onze Spaanse vriend en Blind is geen top maar moet genoeg zijn om Heracles te bestrijden.
Heracles heeft de afgelopen 4 wedstrijden tenminste 4! doelpunten gescoord. Als ze het tegen 1 club moeilijk zouden kunnen krijgen dan zijn het de snelle wendbare Heracles aanvallers.quote:Op zaterdag 2 april 2011 14:11 schreef Pedroso het volgende:
Een achterhoede met Anita, Ooijer, onze Spaanse vriend en Blind is geen top maar moet genoeg zijn om Heracles te bestrijden.
Inderdaad, we spelen nog thuis ook. Als het nou op dat kunstgras was, oké. Maar nu moeten we ze gewoon kunnen hebben.quote:Op zaterdag 2 april 2011 14:11 schreef Pedroso het volgende:
Een achterhoede met Anita, Ooijer, onze Spaanse vriend en Blind is geen top maar moet genoeg zijn om Heracles te bestrijden.
Kom je lekker op tijd mee, is al een paar maanden zo.quote:Op zaterdag 2 april 2011 16:05 schreef j0rdiiii het volgende:
Ik heb die selectie van nu weer eens bekeken, daar word je nou niet echt blij van![]()
http://www.ajax.nl/Ajax-1/Selectie/2010-2011/Spelers.htm
Weer eens zei ikquote:Op zaterdag 2 april 2011 16:07 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Kom je lekker op tijd mee, is al een paar maanden zo.
Hij gaat wel steeds iets vooruit, maar hij is echt pas op 50% van vorig jaar of zoquote:Op zaterdag 2 april 2011 16:11 schreef j0rdiiii het volgende:
de Zeeuw is jammer, na die trap op zijn bek is ie nooit meer de oude geweest
#Volgend jaar beter jongensquote:Op zaterdag 2 april 2011 16:34 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Hij gaat wel steeds iets vooruit, maar hij is echt pas op 50% van vorig jaar of zo
Achja, waarom ook nietquote:Op zaterdag 2 april 2011 16:45 schreef Gramulanion het volgende:
Boilesen en Legion aan de selectie toegevoegd.
Hoe moet jij je wel niet voelen dan om supporter te zijn van een club die net boven de degradatiestreep gaat eindigen en waar de toekomst er helemaal donker uitziet.quote:Op zaterdag 2 april 2011 15:32 schreef voice-over het volgende:
Als Feyenoord-supporter heb ik niets anders dan intens medelijden met jullie en jullie club.
Klote.quote:Op zaterdag 2 april 2011 18:15 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Hoe moet jij je wel niet voelen dan om supporter te zijn van een club die net boven de degradatiestreep gaat eindigen en waar de toekomst er helemaal donker uitziet.
quote:Op zaterdag 2 april 2011 18:20 schreef voice-over het volgende:
[..]
Klote.
Maar het is altijd fijn te weten dat je niet de enige bent die zorgen heeft.
Een verlies morgen zal denk ik de zaken rondom ajax alleen maar versnellen. En Ajax moet gewoon van Twente winnen. Het is zo belangrijk dat ze 2e worden want anders is het weer een seizoen naast de pot pissen.quote:Op zaterdag 2 april 2011 20:47 schreef Smoofie het volgende:
als Twente 1x gelijk speelt en Ajax wint thuis van Twente staat Ajax alsnog 2e. PSV moet verliezen van Groningen, gelijk spelen tegen Feyenoord. AJax alles winnen. Maar dit zie ik niet gebeuren helaas =(
Als het gebeurt, wat ik zei, is Ajax alsnog kampioenquote:Op zaterdag 2 april 2011 20:49 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Een verlies morgen zal denk ik de zaken rondom ajax alleen maar versnellen. En Ajax moet gewoon van Twente winnen. Het is zo belangrijk dat ze 2e worden want anders is het weer een seizoen naast de pot pissen.
'quote:Op zaterdag 2 april 2011 20:49 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Een verlies morgen zal denk ik de zaken rondom ajax alleen maar versnellen. En Ajax moet gewoon van Twente winnen. Het is zo belangrijk dat ze 2e worden want anders is het weer een seizoen naast de pot pissen.
Het zou nog best wel eens kunnen. Moeten alle spelers wel weer snel fit zijn. En vermeer op niveau. Ik zie psv nog wel vaker verliezen en ik zie ado wel gelijkspelen tegen Twente. Dus het hangt wel redelijk van onszelf af. Maar daar is ook gelijk het probleem.quote:Op zaterdag 2 april 2011 20:51 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Als het gebeurt, wat ik zei, is Ajax alsnog kampioen
Idd. Elke wedstrijd moet a lá spartak thuis zijn, en dan wel de kansen afmaken.quote:Op zaterdag 2 april 2011 21:02 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
'
Niet persé, Aangezien we dan nog steeds ver kunnen komen in de EL, in de CL zouden we volgend jaar sowieso niet ver komen.
[..]
Het zou nog best wel eens kunnen. Moeten alle spelers wel weer snel fit zijn. En vermeer op niveau. Ik zie psv nog wel vaker verliezen en ik zie ado wel gelijkspelen tegen Twente. Dus het hangt wel redelijk van onszelf af. Maar daar is ook gelijk het probleem.
Ja.quote:Op zaterdag 2 april 2011 23:25 schreef peaceman het volgende:
Maar ik zal er wel te simpel over denken.
Probeer het mij eens uit te leggen dan. Wie heeft er gelijk en vooral waarom? En waarom kunnen beide partijen dit niet oplossen?quote:
Hallo, ik heb LTS zwakstroom gedaan, vraag dergelijke vragen maar aan een van de vele intellectuelen die hier vrij rondlopen, Jordiiiiiii ofzo.quote:Op zaterdag 2 april 2011 23:46 schreef peaceman het volgende:
[..]
Probeer het mij eens uit te leggen dan. Wie heeft er gelijk en vooral waarom? En waarom kunnen beide partijen dit niet oplossen?
Het lijkt er, zeker bij het bestuur, al lang niet meer om te gaan om gelijk hebben of niet, maar vooral om te grote ego's.quote:Op zaterdag 2 april 2011 23:46 schreef peaceman het volgende:
[..]
Probeer het mij eens uit te leggen dan. Wie heeft er gelijk en vooral waarom? En waarom kunnen beide partijen dit niet oplossen?
Eens, maar ik vind dat je dat in zekere mate ook bij sommigen uit het andere kamp kan suggereren.quote:Op zaterdag 2 april 2011 23:49 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Het lijkt er, zeker bij het bestuur, al lang niet meer om te gaan om gelijk hebben of niet, maar vooral om te grote ego's.
In zekere mate misschien wel. Al heb ik de persconferentie gezien van Coronel en die was ronduit beschamend. Op die toon heb ik de 'tegenpartij' niet openbaar te keer horen gaan.quote:Op zaterdag 2 april 2011 23:51 schreef peaceman het volgende:
[..]
Eens, maar ik vind dat je dat in zekere mate ook bij sommigen uit het andere kamp kan suggereren.
Ook waar, maar daarbij moet wel gezegd worden dat de quotes van Coronel van 'Cruijff, dan wel iemand die namens Cruijff sprak ook niet misselijk waren, zelfs als maar de helft waar was...quote:Op zaterdag 2 april 2011 23:52 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
In zekere mate misschien wel. Al heb ik de persconferentie gezien van Coronel en die was ronduit beschamend. Op die toon heb ik de 'tegenpartij' niet openbaar te keer horen gaan.
Het waren quotes die misschien namens Cruijff kwamen. Niet eens van Cruijff direct. Waarom zou je dat zo openbaar willen maken? Het enige dat Cruijff nu wel doen moet ik die mensen die zo namens hem spreken direct ontslaan.quote:Op zaterdag 2 april 2011 23:55 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ook waar, maar daarbij moet wel gezegd worden dat de quotes van Coronel van 'Cruijff, dan wel iemand die namens Cruijff sprak ook niet misselijk waren, zelfs als maar de helft waar was...
Het openbaar maken is niet juist, maar sommige opmerkingen waren ook niet bepaald fatsoenlijk. Ik praat het 1 niet goed met het ander, maar ik wil er mee duidelijk maken dat beide partijen schuldig zijn aan de ontstane situatie.quote:Op zaterdag 2 april 2011 23:57 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Het waren quotes die misschien namens Cruijff kwamen. Niet eens van Cruijff direct. Waarom zou je dat zo openbaar willen maken? Het enige dat Cruijff nu wel doen moet ik die mensen die zo namens hem spreken direct ontslaan.
Ja, staan nog wel wat dingen in waar ik zeker grote twijfels bij heb eigenlijk.quote:Op zondag 3 april 2011 00:01 schreef rednitro het volgende:
Iemand dit stuk gelezen? stukje kwaliteit onderzoeks journalistiek van een hoog niveau!!
http://www.catenaccio.nl/(...)-niet-in-zijn-recht/
Zou op de voorpagina moeten staan van een groot nieuws medium.
Dat weet ik dus niet. Geen idee wat Cruijff, of iemand namens hem, gezegd heeft. Klopt het wat Coronel zegt dat is het ook van het kamp Cruijff zeer onbeschoft.quote:Op zondag 3 april 2011 00:01 schreef peaceman het volgende:
[..]
Het openbaar maken is niet juist, maar sommige opmerkingen waren ook niet bepaald fatsoenlijk. Ik praat het 1 niet goed met het ander, maar ik wil er mee duidelijk maken dat beide partijen schuldig zijn aan de ontstane situatie.
Sommigen vinden nl., zo lijkt het, alsof Cruijff en co helemaal niets fout kunnen doen en dat is toch echt onjuist.
Eens.quote:Op zondag 3 april 2011 00:05 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Ja, staan nog wel wat dingen in waar ik zeker grote twijfels bij heb eigenlijk.
[..]
Exact. Dat maakt het voor ons fans ook lastig om te beoordelen. Voetbaltechnisch denk ik dat bijna iedereen hier wel vertrouwen heeft in Cruijff en co, maar op bestuurlijk vlak zijn er bij mij in elk geval behoorlijke twijfels. Het is allemaal niet zo zwart-wit.quote:Dat weet ik dus niet. Geen idee wat Cruijff, of iemand namens hem, gezegd heeft. Klopt het wat Coronel zegt dat is het ook van het kamp Cruijff zeer onbeschoft.
Er is een tifo actie op 410 voor Danny Blind hoorde ik van iemand die daar vaak zit.quote:Op zondag 3 april 2011 12:42 schreef DuvelDuvel het volgende:
Benieuwd naar de sfeer in het stadion vanmiddag. Er zijn wel wat dingen aangekondigd. Neem aan dat Cruijff maar toch ook Blind veel steun kunnen verwachten.
Dat is natuurlijk ook dikke onzin en nergens op gebaseerd. De laatste 11 wedstrijden of zo van vorig seizoen win je allemaal en het team was op twee spelers na (Pantelic en Rommedahl) intact gebleven. Tuurlijk heb je dan hoop dat het dit jaar eindelijk wel eens zou kunnen lukken. De ommekeer waren de twee thuisnederlagen tegen ADO en Utrecht.quote:Op zondag 3 april 2011 13:09 schreef heloef het volgende:
Ik heb de hoop voor dit seizoen al opgegeven.
T heeft er nooit ingezeten dit seizoen.quote:Op zondag 3 april 2011 13:29 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk ook dikke onzin en nergens op gebaseerd. De laatste 11 wedstrijden of zo van vorig seizoen win je allemaal en het team was op twee spelers na (Pantelic en Rommedahl) intact gebleven. Tuurlijk heb je dan hoop dat het dit jaar eindelijk wel eens zou kunnen lukken. De ommekeer waren de twee thuisnederlagen tegen ADO en Utrecht.
Maar nauwelijks wedstrijdritme. Met voor zich een verdediging die totaal niet op elkaar is 'ingespeeld'. Het zal mij benieuwen.quote:Op zondag 3 april 2011 13:34 schreef DuvelDuvel het volgende:
Vermeer in de goal. Dat is sneller dan verwacht.
Ik heb het dan ook over vóór het seizoen. Bij iedereen waren de verwachtingen hooggespannen. De eerste wedstrijd uit bij Groningen waarbij je een 0-2 voorsprong uit handen geeft, zei eigenlijk al genoeg.quote:Op zondag 3 april 2011 13:33 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
T heeft er nooit ingezeten dit seizoen.
Nounouquote:Op zondag 3 april 2011 13:38 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ik heb het dan ook over vóór het seizoen. Bij iedereen waren de verwachtingen hooggespannen. De eerste wedstrijd uit bij Groningen waarbij je een 0-2 voorsprong uit handen geeft, zei eigenlijk al genoeg.
Je begrijpt me verkeerd, ik gaf de hoop niet op voor aanvang van het seizoen maar geef de hoop voor dit lopende seizoen.quote:Op zondag 3 april 2011 13:29 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk ook dikke onzin en nergens op gebaseerd. De laatste 11 wedstrijden of zo van vorig seizoen win je allemaal en het team was op twee spelers na (Pantelic en Rommedahl) intact gebleven. Tuurlijk heb je dan hoop dat het dit jaar eindelijk wel eens zou kunnen lukken. De ommekeer waren de twee thuisnederlagen tegen ADO en Utrecht.
Nee, dat is helemaal niet kort door de bocht. De over-mijn-lijk-dat-jullie-nog-een-punt-pakken-mentaliteit is er gewoon helemaal niet geweest dit seizoen. Leuk hoor, een keertje 3-0 winnen, maar hoe vaak we wel niet een voorsprong (bijna) hebben weggegeven...quote:Op zondag 3 april 2011 13:42 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Nounou
Dat is wel heel kort door de bocht zeg.
Aaahhh ok, ikke snjapquote:Op zondag 3 april 2011 13:46 schreef heloef het volgende:
[..]
Je begrijpt me verkeerd, ik gaf de hoop niet op voor aanvang van het seizoen maar geef de hoop voor dit lopende seizoen.
Ligt niet aan de kwaliteit eerder aan de vorm als al je topspelers niet in vorm zijn wordt het lastig natuurlijk.quote:Op zondag 3 april 2011 13:48 schreef DuvelDuvel het volgende:
Of terug komen van een achterstand. Of een belangrijke wedstrijd winnen.
Zeer matig seizoen en er is zeer weinig kwaliteit in de selectie op dit moment.
Geblesseerd.quote:
Ah duidelijk, ik heb er niet echt vertrouwen in......quote:Op zondag 3 april 2011 13:56 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Geblesseerd.
Verdediging gaat bestaan uit Blind, Oleguer,Anita en Ooijer![]()
Me neither. Ach, dan kan het alleen maar meevallen toch !quote:Op zondag 3 april 2011 13:58 schreef Yankee het volgende:
[..]
Ah duidelijk, ik heb er niet echt vertrouwen in......
Als je bijna geen topspelers hebt wordt t ook lastigquote:Op zondag 3 april 2011 13:50 schreef heloef het volgende:
[..]
Ligt niet aan de kwaliteit eerder aan de vorm als al je topspelers niet in vorm zijn wordt het lastig natuurlijk.
Wat een kut-elftal.quote:Op zondag 3 april 2011 14:09 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
Opstelling Ajax: Vermeer; Anita, Oleguer, Ooijer (c), Blind; Eriksen, De Jong, Enoh; Sulejmani, El Hamdaoui, Ebecilio.
Wissels: Verhoeven, Lodeiro, De Zeeuw, Cvitanich, Boilesen, Özbiliz, Ligeon.
Verdediging ja.quote:
Als we 3e blijven dan is dat opzich nog best knap ookquote:Op zondag 3 april 2011 14:15 schreef DuvelDuvel het volgende:
Ook de aanval ben ik niet kapot van. Van Sulejmani weet ik niet of hij ooit nog de belofte waar gaat maken. El Hamdaoui zal ik maar niet over beginnen. En Ebecilio is nog te licht om basisspeler te zijn bij een club als Ajax. Verder zit er ook totaal niks op de bank.
Qua elftal gaat het inderdaad meer richting de subtopquote:Op zondag 3 april 2011 14:16 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Als we 3e blijven dan is dat opzich nog best knap ook
Mwah ja vind de selectie van Psv en Twente sowieso een stuk sterker. En als dan de trainer weg gaat en er zoveel gebeurd bij de club, Suarez wordt verkocht, El Hamdaoui het halve seizoen ongesteld is plus nu de blessure van de Steek en de rest van de verdediging. Dan is 3e opzich het hoogst haalbare. Wat niet wil zeggen dat 2e worden eigenlijk van levensbelang is en ook nog wel kan als het heel veel meezit.quote:Op zondag 3 april 2011 14:16 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Als we 3e blijven dan is dat opzich nog best knap ook
Dit inderdaad. Ik heb het er ook moeilijk mee dat het kampioenschap weer ver weg is. Maar je moet ook kunnen relativeren.quote:Op zondag 3 april 2011 14:20 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Mwah ja vind de selectie van Psv en Twente sowieso een stuk sterker. En als dan de trainer weg gaat en er zoveel gebeurd bij de club, Suarez wordt verkocht, El Hamdaoui het halve seizoen ongesteld is plus nu de blessure van de Steek en de rest van de verdediging. Dan is 3e opzich het hoogst haalbare. Wat niet wil zeggen dat 2e worden eigenlijk van levensbelang is en ook nog wel kan als het heel veel meezit.
ahahha leuk.quote:Op zondag 3 april 2011 14:55 schreef heloef het volgende:
Met deze verdediging word je niet eens kampioen van de Jupiler League joh.
De waarheid is hard, deze verdediging doet niet onder voor die van NEC of Heerenveen.quote:
Zou je denken?quote:Op zondag 3 april 2011 16:01 schreef Morendo het volgende:
Eigenlijk kunnen we, gezien de staat van onze selectie en het verwachte vertrek van de drie beste spelers, al die onrust helemaal niet gebruiken he?
Dat soort hostile takeovers kunnen ze beter in de zomerstop doenquote:Op zondag 3 april 2011 16:01 schreef Morendo het volgende:
Eigenlijk kunnen we, gezien de staat van onze selectie en het verwachte vertrek van de drie beste spelers, al die onrust helemaal niet gebruiken he?
Dat inderdaad. En dat de verdediging, nota bene tegen Heracles die de laatste wedstrijden minimaal 4x scoorden. De nul heeft bewaard.quote:Op zondag 3 april 2011 15:58 schreef heloef het volgende:
Ik vind het nog een knappe prestatie dat ze 2-0 voor staan.
En Boilesen is ook nog eens jonger dan Ebecillio en Ozbiliz..quote:
We weten nog niet of hij kan verdedigen.quote:
Het heeft met de opbouw te maken. Statisch houterige verdediging, met name als Vertonghen er niet is komt er vaak geen goede bal naar voren. Ook deze wedstrijd zo vaak tikkie terug.quote:Op zondag 3 april 2011 16:15 schreef Shreyas het volgende:
Ik snap de kritiek op de verdediging niet zo goed. Ajax heeft de minst gepasseerde verdediging van Nederlands, slechts 26 doelpunten tegen, waar Twente en PSV beide 28 tegen hebben.
Het gaat over deze improv verdediging die er nu staat niet over de normale.quote:Op zondag 3 april 2011 16:15 schreef Shreyas het volgende:
Ik snap de kritiek op de verdediging niet zo goed. Ajax heeft de minst gepasseerde verdediging van Nederlands, slechts 26 doelpunten tegen, waar Twente en PSV beide 28 tegen hebben.
Het is ook niet echt mogelijk om nog 2 Vertonghens op de bank te zetten. PSV heeft er geen één en Twente heeft alleen Douglas die een beetje kan opbouwen.quote:Op zondag 3 april 2011 16:16 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Het heeft met de opbouw te maken. Statisch houterige verdediging, met name als Vertonghen er niet is komt er vaak geen goede bal naar voren. Ook deze wedstrijd zo vaak tikkie terug.
Dankzij Rik van der Boog is die hier in Amsterdam.quote:
Maar ook Atouba, en noem maar op ...quote:Op zondag 3 april 2011 16:21 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Dankzij Rik van der Boog is die hier in Amsterdam.
Bedank hier Rik van der Boog. Onze held.
Niet zo flauw doenquote:Op zondag 3 april 2011 16:22 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Maar ook Atouba, en noem maar op ...
Dankzij, ondanks, het is een dun lijntje hequote:Op zondag 3 april 2011 16:21 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Dankzij Rik van der Boog is die hier in Amsterdam.
Bedank hier Rik van der Boog. Onze held.
Ik vond Hamdaoui niet slecht spelen, ook al mag ik hem niet qua gedrag, vind het toch minder dat ze hem steeds uitfloten.quote:Op zondag 3 april 2011 16:28 schreef Urquhart het volgende:
Boilesen is wel een verademing ten opzichte van Blind zeg![]()
Maar goed, een zwaluw maakt natuurlijk nog geen zomer.
Voor de rest was het natuurlijk weer dramatisch zomeravondvoetbal. En El-HamdaouiStop er maar gewoon mee jongen
Hij speelde slecht, maar hij hield zich aan z'n taak: in de punt blijven staan. en dat deed hij vergeleken de vorige 10 wedstrijden goed.quote:Op zondag 3 april 2011 16:38 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Ik vond Hamdaoui niet slecht spelen, ook al mag ik hem niet qua gedrag, vind het toch minder dat ze hem steeds uitfloten.
Waren maar een paar kleuters ...quote:Op zondag 3 april 2011 16:41 schreef muzas het volgende:
Ik vond dat gefluit ook een beetje triest... Ik ben die hamlap ook liever kwijt dan rijk, maar dat gefluit sloeg nergens op. Wedden dat als hij de 1-0 binnen schoof dat iedereen die liep te fluiten dan ineens ging juichen?
Niemand is groter dan Ajax toch? ook de supporters niet. Het is een eikel, maar goed, de boer zet 'm 'r in... hebben wij het maar mee te doen. Dan kan je 'm volgens mij beter aanmoedigen dan uitfluiten. Niet omdat het elham is, maar omdat het een spits van ajax is.
Hoe kom je daar nou weer bij? Laten we eerst maar eens kijken of we überhaupt op gelijke hoogte met PSV kunnen komen. En ons doelsaldo gaat dan ook belangrijk worden, daarom vond ik het jammer dat Özbiliz die kans op 4-0 verneukte.quote:Op zondag 3 april 2011 16:41 schreef bascross het volgende:
Als Twente nog een keer gelijk speelt dan wordt Ajax kampioen.
Moet PSV wel 2 keer punten verspelenquote:Op zondag 3 april 2011 16:41 schreef bascross het volgende:
Als Twente nog een keer gelijk speelt dan wordt Ajax kampioen.
Dat fluiten tot daaraan toe (ook kansloos overigens),maar juigen als hij hard wordt getackled of valt is echt triest.quote:Op zondag 3 april 2011 16:41 schreef muzas het volgende:
Ik vond dat gefluit ook een beetje triest... Ik ben die hamlap ook liever kwijt dan rijk, maar dat gefluit sloeg nergens op. Wedden dat als hij de 1-0 binnen schoof dat iedereen die liep te fluiten dan ineens ging juichen?
Niemand is groter dan Ajax toch? ook de supporters niet. Het is een eikel, maar goed, de boer zet 'm 'r in... hebben wij het maar mee te doen. Dan kan je 'm volgens mij beter aanmoedigen dan uitfluiten. Niet omdat het elham is, maar omdat het een spits van ajax is.
met 11-0 van twente winnenquote:Op zondag 3 april 2011 16:45 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Of 1x verliezen en wij grote uitslagen neerzetten.
Kampioenschap heb ik uit mijn hoofd gezet, gewoon te vermoeiend om je de hele tijd rijk te rekenen en uiteindelijk toch weer te kort te komenquote:Op zondag 3 april 2011 16:41 schreef bascross het volgende:
Als Twente nog een keer gelijk speelt dan wordt Ajax kampioen.
Als jij gelijk krijgt, en Ajax wordt alsnog kampioen sla ik je.quote:Op zondag 3 april 2011 16:45 schreef ajacied4lf het volgende:
Denk dat het over is met PSV.Als ze gister zouden winnen, waren ze kampioen geworden.
Ok.quote:Op zondag 3 april 2011 16:46 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Als jij gelijk krijgt, en Ajax wordt alsnog kampioen sla ik je.
Gelijkquote:Op zondag 3 april 2011 16:48 schreef Saekerhett het volgende:
Effe iets hypothetisch onder Ajacieden. Stel de stand na 33 wedstrijden is als volgt:
1. Twente - 70 punten
2. PSV - 67 punten
3. Ajax - 63 punten
Zouden jullie dan willen winnen van Twente? Of zou je een gelijkspel best vinden?
Daar ga ik vanuit dan, als we vast op de 3e plek staan.quote:Op zondag 3 april 2011 16:49 schreef Smoofie het volgende:
[..]
GelijkAls wij geen 4e en geen 2e meer kunnen worden.
Idd. Heb niets tegen de club PSV , maar de supporters ...quote:Op zondag 3 april 2011 16:50 schreef ajacied4lf het volgende:
Ik heb liever Twente kampioen. Theo Janssen![]()
![]()
PSV PSV PSV![]()
![]()
Aan de ene kant zie ik liever Twente kampioen dan PSV. Aan de andere kant vind ik eigenlijk ook dat je altijd je sportieve plicht moet doen, en proberen te winnen. Moeilijk, moeilijk...quote:Op zondag 3 april 2011 16:48 schreef Saekerhett het volgende:
Effe iets hypothetisch onder Ajacieden. Stel de stand na 33 wedstrijden is als volgt:
1. Twente - 70 punten
2. PSV - 67 punten
3. Ajax - 63 punten
Zouden jullie dan willen winnen van Twente? Of zou je een gelijkspel best vinden?
4-4 vind ik wel oke.quote:Op zondag 3 april 2011 16:51 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Aan de ene kant zie ik liever Twente kampioen dan PSV. Aan de andere kant vind ik eigenlijk ook dat je altijd je sportieve plicht moet doen, en proberen te winnen. Moeilijk, moeilijk...
quote:Op zondag 3 april 2011 16:51 schreef Saekerhett het volgende:
En stel nou dat het zo is:
1. Twente - 70 punten
2. PSV - 69 punten
3. Ajax - 65 punten
Verliezen?
Maar dan wel vóór de laatste wedstrijd... Als die schaal omhoog gaat in de ArenA moet ie voor ajax zijn.quote:Op zondag 3 april 2011 16:50 schreef ajacied4lf het volgende:
Ik heb liever Twente kampioen. Theo Janssen![]()
![]()
PSV PSV PSV![]()
![]()
Feyenoorder.quote:Op zondag 3 april 2011 16:52 schreef Nuchterheid het volgende:
[..]
Alles aan doen om in zo'n situatie PSV geen kampioen te maken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.★★★
Ik ken anders nog wel een of andere salonremise tussen PSV en Groningen toen PSV een keer kampioen werd en Groningen aan een punt genoeg had om geen nacompetitie te spelen. Dat is dan ook niet echt helemaal 100% zuiver. PSV komt de sportieve plicht niet na om de andere clubs voor de nacompetitie te helpen en Groningen komt de sportieve plicht niet na om een andere club een kans op het kampioenschap te geven.quote:Op zondag 3 april 2011 16:51 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Aan de ene kant zie ik liever Twente kampioen dan PSV. Aan de andere kant vind ik eigenlijk ook dat je altijd je sportieve plicht moet doen, en proberen te winnen. Moeilijk, moeilijk...
Dat vond ik destijds ook belachelijk.quote:Op zondag 3 april 2011 16:53 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ik ken anders nog wel een of andere salonremise tussen PSV en Groningen toen PSV een keer kampioen werd en Groningen aan een punt genoeg had om geen nacompetitie te spelen. Dat is dan ook niet echt helemaal 100% zuiver. PSV komt de sportieve plicht niet na om de andere clubs voor de nacompetitie te helpen en Groningen komt de sportieve plicht niet na om een andere club een kans op het kampioenschap te geven.
quote:Op zondag 3 april 2011 16:53 schreef ajacied4lf het volgende:
1. Ajax 70
2. PSV 66
3. Twente 65
Winnen over verliezen van twente?Winnen als het 0-3 voor PSV staat in Groningen. Anders doe maar verliezen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb gewoon een te grote schijthekel aan PSV en te veel sympathie voor Twente. Maar dat is persoonlijk, ik kan me goed voorstellen als andere Ajacieden het geen reet kan interesseren op welke plaats andere ploegen eindigen.
Vandaar 4-4quote:Op zondag 3 april 2011 16:55 schreef Morendo het volgende:
Als Ajax kun je het toch niet maken om 'expres' te verliezen, nota bene in eigen huis. Ik zou dat zeer schandelijk vinden. Een dieptepunt bijna.
Als wij Kampioen worden mag PSV 2e worden.quote:Op zondag 3 april 2011 16:56 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Winnen als het 0-3 voor PSV staat in Groningen. Anders doe maar verliezen.
Ik heb gewoon een te grote schijthekel aan PSV en te veel sympathie voor Twente. Maar dat is persoonlijk, ik kan me goed voorstellen als andere Ajacieden het geen reet kan interesseren op welke plaats andere ploegen eindigen.
Ja en dat was eerst iets van 20. Dus het wordt langzaamaan beter. Volgende week met 5-0 van Groningen winnenquote:Op zondag 3 april 2011 16:57 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Vandaar 4-4. Oh, Doelsaldo PSV is 11 beter dan Ajax.
Daarom is het ook allemaal hypothetisch. Ajax in deze vorm heeft geen schijn van kans tegen Twente op dit moment.quote:Op zondag 3 april 2011 16:58 schreef S0nic het volgende:
Ik zie ons sowieso niet zomaar van Twente winnen, als je Ajax vandaag heb zien spelen...
Nee, Twente is vrij goed.quote:Op zondag 3 april 2011 16:58 schreef S0nic het volgende:
Ik zie ons sowieso niet zomaar van Twente winnen, als je Ajax vandaag heb zien spelen...
Het wordt lastig - zo niet onmogelijk - voor Sulejmani om zijn prijskaartje ooit nog waar te maken. Ik zou gewoon blij zijn met alles dat hij goed doet.quote:Op zondag 3 april 2011 14:15 schreef DuvelDuvel het volgende:
Ook de aanval ben ik niet kapot van. Van Sulejmani weet ik niet of hij ooit nog de belofte waar gaat maken. El Hamdaoui zal ik maar niet over beginnen. En Ebecilio is nog te licht om basisspeler te zijn bij een club als Ajax. Verder zit er ook totaal niks op de bank.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |