ja zolang ze niet pukkelt en puisten uit aan het knijpen is of straalbezopen is, vind ik aafke ook wel leuk eigenlijk , ze is altijd goedlachs en vrolijk en heeft humor, zo hoort het ! geldt zeker weten ook voor sharon!quote:Op woensdag 30 maart 2011 22:44 schreef mootie het volgende:
Sharon is wel cool, gewoon met een lach die kerels haar haar laten kleuren.
Nope, Maik ging zonder badjas het trappie op..quote:Op woensdag 30 maart 2011 22:44 schreef iBenny het volgende:
trouwens... Mo heeft Maik z'n badjas aan. Maar had Maik die badjas niet aan toen hij naar boven ging?
verder instorten dan dit is niet mogelijkquote:Op woensdag 30 maart 2011 22:45 schreef Ireth het volgende:
[..]
Als ze nog verder instort hoeft dat niet meer.. dan is er eerder reanimatie nodig?
Nee die moet zich nog gedragen vanwege Dennis. Maar wat mij mooi lijkt, dat als Flip Aafke volgeblaft heeft dat ze de camera in kijkt en zegt: Ohwja Jo, Dennis heeft je eruit getieft, meer info in de KvdW!quote:Op woensdag 30 maart 2011 22:44 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Oh lol! En Jo kijkt mee! Die komt briesend dwars door de deuren aangebuffeld, crisis!
Oh, okeequote:Op woensdag 30 maart 2011 22:46 schreef Sjalalamantha het volgende:
[..]
Nee die heeft hij achter gelaten op de bank ofzo of in de keuken
maar hij ging wel het hok in met die badjas toch?quote:Op woensdag 30 maart 2011 22:46 schreef Ireth het volgende:
[..]
Nope, Maik ging zonder badjas het trappie op..
goed dat je het daar ff over hebt...kzag in de uitzending dat hij in zn onderbroek naar de kvdw ging, eenmaal binnen bij de volgende scene dus, had hij zn zwarte hemd en korte zwarte broek aan....klopt dus ook geen meter vanquote:Op woensdag 30 maart 2011 22:44 schreef iBenny het volgende:
trouwens... Mo heeft Maik z'n badjas aan. Maar had Maik die badjas niet aan toen hij naar boven ging?
ja met een heel ritueel van indiase dansers enzoquote:Op woensdag 30 maart 2011 22:45 schreef mazaru het volgende:
Ik zeg euthanasie!! Leuk voor in de liveshow
[ afbeelding ]
En weer, en weer, en weer... Tja, ze leert het waarschijnlijk nooit. Dit is echt niet gezond, compleet afhankelijk.quote:Op woensdag 30 maart 2011 22:45 schreef Day het volgende:
Mo past precies in het sterotype vrouw dat al de huwelijksklokken hoort luiden als ze zich na date laat neuken door 1 of andere klojo, alle waarschuwingen over die klojo van haar vriendinnen negeert, instort als ze vervolgens gedumpt wordt en dan vervolgens verwacht dat die vriendinnen haar wel opvangen. Om het vervolgens gewoon weer te doen.
Thuis gok ik zoquote:Op woensdag 30 maart 2011 22:46 schreef waxmask het volgende:
[..]
Waar is Huub? (altijd al eens aan je willen vragen...)
nee hemd en joggingbroekquote:Op woensdag 30 maart 2011 22:46 schreef iBenny het volgende:
[..]
maar hij ging wel het hok in met die badjas toch?
Liever eerst Maik , dan maakt Mo zich lekker druk dat ie al bij zijn vriendinnetje in Nederland is zonder dat zij "alles heeft kunnen zeggen wat ze nog wilde zeggen ppff..."quote:Op woensdag 30 maart 2011 22:46 schreef ABundy het volgende:
Niets is wat het lijkt in sst. Mag Mo morgen weg stem? Please please please.....
ik dacht toch echt een zwarte lange joggingbroek hoorquote:Op woensdag 30 maart 2011 22:47 schreef Stability het volgende:
[..]
goed dat je het daar ff over hebt...kzag in de uitzending dat hij in zn onderbroek naar de kvdw ging, eenmaal binnen bij de volgende scene dus, had hij zn zwarte hemd en korte zwarte broek aan....klopt dus ook geen meter van
Ja het zal me niks verbazen wanneer ze straks gemengd moeten nomineren dat Alex van Laura op Gerard gaat/moet stemmen. Want die Laura speel een vies spelletje (alles om erin te blijven) en zij ziet Geer als een gevaar wat verwijderd moet worden.quote:Op woensdag 30 maart 2011 22:39 schreef Chanel5 het volgende:
Nee ik denk dat Gerard het wel doorheeft.
Het blijft een spel ik hoop dat hij voorzichtig wordt en goed oplet.
Dat bedacht ik me ook ineens, hij had zn gewone kleren daar onder aan.quote:Op woensdag 30 maart 2011 22:44 schreef iBenny het volgende:
trouwens... Mo heeft Maik z'n badjas aan. Maar had Maik die badjas niet aan toen hij naar boven ging?
ff mailen naar albert.nl die brengen het tot in je ijskast!quote:Op woensdag 30 maart 2011 22:47 schreef Tassie37 het volgende:
Shit! Ik zou eigenlijk even naar de keuken moeten voor een alcoholische versnapering, maar het is zó spannond, dat ik bang ben dat ik wat mis.
klopt ja, had ik dat ff fout, maar de rest klopt wel wat ik schreef toch?quote:Op woensdag 30 maart 2011 22:47 schreef suzi1 het volgende:
[..]
ik dacht toch echt een zwarte lange joggingbroek hoor
yep.. net voor hij de deur doorging trok hij die badjas uit ( zie tv uitzending)quote:Op woensdag 30 maart 2011 22:48 schreef K_L het volgende:
[..]
Dat bedacht ik me ook ineens, hij had zn gewone kleren daar onder aan.
Weet alleen niet of hij de badjas op het laatste moment alsnog had uitgetrokken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |