Ja, dat is wel een eindje rijden. Ik zou je aanbieden dat we je weg zouden kunnen brengen, maar wij moeten terug naar Culemborg, dus dat is wel een eindje uit de weg.quote:Op dinsdag 5 april 2011 21:48 schreef Joosterd het volgende:
[..]
Ik kom vanuit de Achterhoek dus dat is ook nog eventjes rijden. Maar het lijkt me wel een keer leuk om mee te maken.
Ja inderdaadquote:Op dinsdag 5 april 2011 21:49 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Ja, dat is wel een eindje rijden. Ik zou je aanbieden dat we je weg zouden kunnen brengen, maar wij moeten terug naar Culemborg, dus dat is wel een eindje uit de weg.
Nouja, morgen zou wel prettig zijn. Ik moet aan dat bedrijf doorgeven wie er mee gaat als introducé.quote:Op dinsdag 5 april 2011 21:51 schreef Joosterd het volgende:
[..]
Ja inderdaad![]()
Ieder geval bedankt voor het aanbod.
Misschien zijn er nog andere gegadigden die zich vanavond of morgen aanbieden?
Voor wanneer moet je je opgeven?
Neem Daniel Radcliffe meequote:Op dinsdag 5 april 2011 22:20 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Nouja, morgen zou wel prettig zijn. Ik moet aan dat bedrijf doorgeven wie er mee gaat als introducé.
Hahaha.quote:
Waar moet je zijn tussen Utrecht en Veenendaal? Eventueel kunnen we je brengen.quote:Op dinsdag 5 april 2011 21:58 schreef AlwaysHappy het volgende:
Ik heb eventueel wel interesse maar als het om half 1 is afgelopen rijden er volgens mij geen treinen meer tussen Utrecht en Veenendaal waar ik uit zou moeten stappen
Edit : even gekeken en de laatste trein rijd inderdaad om 00.15, dus dan haal ik die helaas niet
Kan je niet naar de klomp? Of is dan die van 00.23 ook de laatste?quote:Op dinsdag 5 april 2011 21:58 schreef AlwaysHappy het volgende:
Ik heb eventueel wel interesse maar als het om half 1 is afgelopen rijden er volgens mij geen treinen meer tussen Utrecht en Veenendaal waar ik uit zou moeten stappen
Edit : even gekeken en de laatste trein rijd inderdaad om 00.15, dus dan haal ik die helaas niet
Er rijd nog een trein naar de Klomp vanaf Utrecht om 00.56 maar dan moet het feest niet te lang duren want Amsterdam-Utrecht is ook langer dan een half uur reizen.quote:Op dinsdag 5 april 2011 22:33 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Kan je niet naar de klomp? Of is dan die van 00.23 ook de laatste?
Wij gaan waarschijnlijk ook met de auto, of we slapen bij mijn zus in Utrecht.
Dat is ook die van 00.23 vanaf Amsterdam dus..quote:Op dinsdag 5 april 2011 22:45 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Er rijd nog een trein naar de Klomp vanaf Utrecht om 00.56 maar dan moet het feest niet te lang duren want Amsterdam-Utrecht is ook langer dan een half uur reizen.
De meeste durven er niet voor uit te komenquote:Op dinsdag 5 april 2011 23:02 schreef Heroinjunk het volgende:
Het is ook wel lastig. Ik ken ook verder helemaal niemand die van Harry Potter houdt.
Ja oke, maar in mijn omgeving hebben de meesten er wel echt een hekel aan.quote:Op dinsdag 5 april 2011 23:05 schreef Joosterd het volgende:
[..]
De meeste durven er niet voor uit te komen
dat dus. Dat terwijl de serie op zich best goed is. Je moet alleen door deel 1 heenprikken, die nog echt een jeugdfilm is.quote:Op dinsdag 5 april 2011 23:05 schreef Joosterd het volgende:
[..]
De meeste durven er niet voor uit te komen
P+R Gaasperplas (http://www.amsterdam.nl/penrgaasperplas): metro 53quote:Op woensdag 6 april 2011 08:26 schreef sir_stirling_mosley het volgende:
Wij zijn niet zo bekend met de auto in Amsterdam, weet er toevallig iemand een goede parkeerplek om de auto neer te zetten? Het liefst ook nog een waar we geen rib uit ons lijf betalen voor die paar uur...
quote:Op woensdag 6 april 2011 08:17 schreef MaleDuck het volgende:
Ik heb toch ook gewonnen, kreeg gister pas het mailtje...
Volgens mij wordt het een verkapte FOK-meetquote:Op woensdag 6 april 2011 10:30 schreef sinaasappelsapje het volgende:
En ik werd ook net gebeld.Moet nu wel nog even alles regelen, maar goed.
Maar wel een heel goede jeugdfilm.quote:Op woensdag 6 april 2011 08:39 schreef Danny het volgende:
[..]
dat dus. Dat terwijl de serie op zich best goed is. Je moet alleen door deel 1 heenprikken, die nog echt een jeugdfilm is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |