maar als ik dan iets onderaan de pagina lees gaat ie niet de hele tijd omhoog en scrollen gaat kut, en met spoilers nietquote:Op zondag 1 mei 2011 17:26 schreef dreams.psd het volgende:
In een spoiler worden ze ook gewoon gedownload hoor. Zeker een belg?
ik kan het wel, maar het is fijner als ze in spoilers staanquote:Op zondag 1 mei 2011 18:45 schreef Roces18 het volgende:
Hoe wil je battlefield 3 dan gaan spelen met een kut verbinding als je niet eens foto's kan downloaden..!!!
Low settings is low.. Ultra settings ftw.quote:Op zondag 1 mei 2011 18:45 schreef ElmoFan het volgende:
[..]
ik kan het wel, maar het is fijner als ze in spoilers staan
in spoilers maakt niks uit zoals hierboven ook al is gezegd! blokkeer dan alle afbeeldingen gewoonquote:Op zondag 1 mei 2011 18:45 schreef ElmoFan het volgende:
[..]
ik kan het wel, maar het is fijner als ze in spoilers staan
A- stopknopquote:Op zondag 1 mei 2011 17:28 schreef ElmoFan het volgende:
[..]
maar als ik dan iets onderaan de pagina lees gaat ie niet de hele tijd omhoog en scrollen gaat kut, en met spoilers niet
Wat een sukkel ben je toch ook.quote:Op woensdag 11 mei 2011 07:55 schreef Skull-splitter het volgende:
Bedient beide een compleet andere markt.
Lekker onderbouwd ook...quote:
Dit dus.quote:Op woensdag 11 mei 2011 21:56 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Lekker onderbouwd ook...
Wat ik bedoel te zeggen dat de MP van CoD absoluut anders is dan BF, het enige wat wezenlijk overeenkomt is de moderne oorlogsvoering-setting, de rest is radicaal anders.
Waar CoD het arcade-arenagaming bedient, bedient BF de (over het algemeen) meer volwassen speler, waar teamplay en tactiek hand in hand gaan met een beter ballistiek model en perks die realistischer zijn voor de wapens waarop ze worden toegepast dan "hipfirecombo".
Precies, met al die idioten in de wereld moet COD wel beter verkopenquote:Op woensdag 11 mei 2011 00:23 schreef SoldMayor het volgende:
Nee geen nieuws van DICE en EA.
Wel nieuws VOOR DICE en EA.
Natuurlijk BF3 gaat een top game worden. Maar nu ongeveer elke 5 dagen plaatst EA een bericht van dat BF3 suprieur is aan alle andere shooter en vooral COD.
En dat deze game gemaakt is om COD kapot te maken.
Echt hoe triest kunnen ze zijn.
Uiteindelijk draait alles om de verkopen en het moet wel raar lopen wil BF3 meer verkopen dan de aankomende COD...
op de xbox kan je alleen maar 12 vs 12quote:Op zaterdag 14 mei 2011 12:43 schreef CantFazeMe het volgende:
Ik vind 1943 toch wel 1 van de beste games.. Iwo Jima met 64 spelers en conquests...
Er komen toch gratis uitbreidingspakketten met maps zoals Iwo Jima?quote:Op zaterdag 14 mei 2011 12:45 schreef CantFazeMe het volgende:
Ik hoop trouwens nog op een remake van BF1943 met de nieuwe engine.
Zou bruut zijn.
In BF2 zaten zo veel goede maps!!! Heb tot de 1e uitbreiding gespeeld, Special Forces als ik het goed heb. Daar ook een paar fantastische maps. Lekker lijntjes schieten zodat je van gebouw naar gebouw kon glijden. Ik hoop zo dat BF3 die richting op gaat en niet de verschikkelijke kant van Bad Company...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |