Zo raar ben je niet hoor. Je hoeft niet over elke vrouw heen te kwijlen en aan te staren om hetero te zijnquote:vervolgens kwamen dus twee mooie dames langslopen, vervolgens als persoon zijnde kijk je iemand aan die langs je loopt, althans dat doe ik altijd. Nou eenmaal gekeken ging ik dus verder met mijn verhaal die ik aan het vertellen was, terwijl hun dan af en toe naar me keken, en ik pas later door had dat ze dus na 2 minuten nog steeds naar de 2 dames aan het kijken waren, en vervolgens mij voor 'raar' uitmaakte omdat ik het niet deed.
Het eerst daten voor dat ik het zeg werd mij dus ook al door iemand aangeraden, maar zij kent me al goed en op het moment dat ik haar zou vragen om iets leuks te doen met z'n tweeën, dan is het ook meteen duidelijk voor haar dat ik haar leuk vindt. Zo een simpel persoon ben ik nou eenmaal. Dan kan ik alsnog er bij zeggen, gewoon als vrienden maar of zoiets kan/werkt? Geen idee.quote:ik zou dus idd eerst een keer met haar daten ofzo? en niet meteen zeggen dat je haar leuk vind. op de 2e of 3e date kun je haar wel een zoen geven en dan weet je snel genoeg of ze je leuk vind. Mislukt alles dan is niets verloren want de hele wereld zit vol met leuke meiden.
Nee uiteraard niet, het is ook geen excuus, er zijn meerdere factoren die mij weerhouden. Het is namelijk ook een combinatie van geen zelfvertrouwen of zelfzekerheid en een hele erge mensenschuw en nog een paar andere die ik liever privé houd. Zoals bij het carnaval, de eerste keer "gevierd", maar ik zat continue om me heen te kijken, zoals een paranoïde persoon zou doen. Ik ben nou eenmaal niet zo een soort uitgaanspersoon, ik voel me eenmaal niet op me gemakt, en alcohol drink ik niet. Ik krijg dat spul gewoon niet door me keel heen. Maar shoppen, terrasjes, bios, etentjes enzovoorts, prima.quote:Laat adhd alsjeblieft geen excuus zijn om niet uit te gaan, daar doe je jezelf geen plezier mee
Hahaha dat betwijfel ik... Nou, nee. Ik weet het 100% zeker dat zij niet op dit forum zit. Een van de redenen waarom ik het ook hier post.quote:Op woensdag 30 maart 2011 14:58 schreef Ivotje het volgende:
Volgens mij is ze ook lid van FOK! dus ik zou het niet vertellen ze leest het vanzelf!!
En?quote:Op woensdag 6 april 2011 20:49 schreef Schaapje1987 het volgende:
*Mail aan het typen*...
Dat wordt morgen hel op school
Niet gelijk iedereen dood schieten he? Dat schrikt af.quote:Op donderdag 7 april 2011 17:25 schreef Schaapje1987 het volgende:
Ahm.. nee..niks verstuurd.
Vandaag (tot de de ochtend) waren we met z'n 2en aanwezig, 2 afwezig, 1 ziek en het gesprek ging lekker goed, want ze vroeg waarom ik me zo gedroeg dinsdag, voorzichtig vertelt en stond net op het punt te vertellen, komt er een klasgenoot van ons keihard er aan lopen. Ik kon hem wel dood schieten!! Echt, had 5 secondes later gekomen of zo!!! Typische film cliché. Morgen nog een kans. Sorry, maar heb toch besloten het persoonlijk te vertellen. Heel misschien dit weekend met z'n (hopelijk) 2en naar de film, anders 3 maar 1 is niet geïnteresseerd in vrouwen, dus dat scheelt.
Een schouderklopjequote:Op woensdag 30 maart 2011 14:22 schreef Schaapje1987 het volgende:
Dat mensen mij aanraken vind ik niet erg, maar zelf heb ik er ook geen ervaring mee. Ik hou het liefst mijn handen bij me. Af en toe merk ik wel zo'n moment op van 'geef haar een schouder klopje' maar dan wilt me hand/arm niet meer bewegen :p en dan is ook vaak het moment voorbij.
Ik kan je vertellen dat hij niet de enige is hoorquote:
Dat zou een optie zijn als we inderdaad bijvoorbeeld dezelfde muziek smaak hebben. Maar ik heb nog al een aparte muziek smaak; Japans en Klassiekquote:Op vrijdag 8 april 2011 11:29 schreef sir_stirling_mosley het volgende:
Jullie kennen elkaar al best goed begrijp ik uit je verhaal. Delen jullie ook interesses? Zo ja, maak daar gebruik van! Het is een stuk gemakkelijker om gewoon wat af te spreken op basis van een gedeelde interesse. Om maar een willekeurig voorbeeld te noemen een muzieksoort die jullie beide leuk vinden, dan kun je samen naar een concert o.i.d. Dat maakt het wat ongedwongener en ze ziet je eens in een andere omgeving, want misschien denk jij nu wel dat ze jou niet op die manier leuk vind, maar aangezien flirten niet je sterkste kant is heeft ze wellicht nooit over die optie gedacht.
Is het misschien niet een leuk idee om samen te studeren? Na school of in het weekend, of in een tussenuur? Zijn jullie met z'n tweetjes, ben je niet verplicht om iets te zeggen en het is heel laagdrempelig. Het lijkt alleen in de verste verte niet op een date natuurlijk.quote:Op vrijdag 8 april 2011 15:21 schreef Schaapje1987 het volgende:
Nou dat weekend plannetje is ook niet door gegaan. We moeten beide nog veel voor school doen, achterstanden weg werken enzovoorts, zaterdag geen film dus, helaas. Het was nog een geschikte gelegenheid ook, gezien de 3de persoon andere plannen had, dus hadden we mooi met z'n tweeën geweest.![]()
quote:Op vrijdag 8 april 2011 16:26 schreef Miasan het volgende:
[..]
Is het misschien niet een leuk idee om samen te studeren? Na school of in het weekend, of in een tussenuur? Zijn jullie met z'n tweetjes, ben je niet verplicht om iets te zeggen en het is heel laagdrempelig. Het lijkt alleen in de verste verte niet op een date natuurlijk.
Dit was eigenlijk onze laatste week. Aanstaande hebben we een inhaal week en daarna is het stage tot einde school jaar. Ik heb haar al aangeboden om te helpen met twee vakken waar ze veel moeite mee heeft maar ze zou al geholpen worden volgende week, de gehele week, door een leraar. Echt pech hebben dus.quote:Op vrijdag 8 april 2011 16:26 schreef Miasan het volgende:
[..]
Is het misschien niet een leuk idee om samen te studeren? Na school of in het weekend, of in een tussenuur? Zijn jullie met z'n tweetjes, ben je niet verplicht om iets te zeggen en het is heel laagdrempelig. Het lijkt alleen in de verste verte niet op een date natuurlijk.
Bummer..quote:Op zaterdag 9 april 2011 10:32 schreef Schaapje1987 het volgende:
[..]
Dit was eigenlijk onze laatste week. Aanstaande hebben we een inhaal week en daarna is het stage tot einde school jaar. Ik heb haar al aangeboden om te helpen met twee vakken waar ze veel moeite mee heeft maar ze zou al geholpen worden volgende week, de gehele week, door een leraar. Echt pech hebben dus.
Hehehe het zit jouw blijkbaar ook tegen. Sowieso probeer ik contact te houden, maar om altijd maar degene te zijn die een gesprek start begint toch een beetje te vervelen om eerlijk te zijn. Bellen valt ook voor mij, ik heb haar een keer gebeld omdat er iets was maar dan krijg ik echt geen woord uit me mond of ik vergeet de helft wat ik wou zeggen, enzovoorts, dus die valt ook voor mij af. Misschien toch iets leuk proberen te regelen volgende week.quote:Op zaterdag 9 april 2011 11:12 schreef NoComment het volgende:
[..]
Bummer..
Ook weer vergelijkbaar trouwens, ik zit ondertussen alweer twee weken op een offshore platform en ik denk dat ik er nog wel een week of 2-3 zit. Komt echt heel goed uit ja![]()
In ieder geval zorgen dat je contact houdt via mail, sms of telefoon (ik haat bellen, dus die valt voor mij af) want ik neem aan dat ze in het weekend naar 'huis' komt? Dan kun je natuurlijk wel iets afspreken
Hoe is dat gegaan dan?quote:Op woensdag 13 april 2011 19:47 schreef Schaapje1987 het volgende:
Bedankt allen voor jullie begrip en steun
Ik heb het vandaag dan uiteindelijk vertelt en ben nu nog wachtend op antwoord.
God non de wat een opluchting
Ze wist blijkbaar al dat ik haar leuk vindt en ik vroeg daarna dus van wat ze van mij vond en heb daar nog geen antwoord op gekregen. Dus ja, wie weet. Hopelijk hoor ik het binnen deze dagen.quote:Op woensdag 13 april 2011 19:54 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Hoe is dat gegaan dan?
En hoe bedoel je nog wachtend op antwoord, zei ze dat ze er over na moest denken?
Fijn dat je opgelucht bent iig!
Niets meer toch, hij heeft het net verteld! Eerder wat te winnen nuquote:
Ik hoop dat je gelijk heb. Een ander persoon vind haar namelijk ook leuk, en gisteren had ze me even onder 'druk' gezet. We zaten namelijk met zijn 3en aan tafel en ze zei dat 'persoon x' gezegd heeft dat hij haar leuk vond. Daarna zei ze dus dat ze dit had gezegd om "iemand hier jaloers te maken" > ik dus. Na een uur staren toch maar iets gezegd. Ik ga haar namelijk niet aan die andere gast geven :p Al heb ik daarop vrij weinig te zeggen maar opgeven doe ik het niet, tenzij ze zelf zegt dat ze niet in mij, op die manier, is geïnteresseerd.quote:Op donderdag 14 april 2011 08:20 schreef NoComment het volgende:
[..]
Niets meer toch, hij heeft het net verteld! Eerder wat te winnen nu
Verdorie.. overheen gelezenquote:Op donderdag 14 april 2011 08:20 schreef NoComment het volgende:
[..]
Niets meer toch, hij heeft het net verteld! Eerder wat te winnen nu
Ik vind dat eerlijk gezegd een beetje gemene streek van derquote:Op donderdag 14 april 2011 12:47 schreef Schaapje1987 het volgende:
[..]
Ik hoop dat je gelijk heb. Een ander persoon vind haar namelijk ook leuk, en gisteren had ze me even onder 'druk' gezet. We zaten namelijk met zijn 3en aan tafel en ze zei dat 'persoon x' gezegd heeft dat hij haar leuk vond. Daarna zei ze dus dat ze dit had gezegd om "iemand hier jaloers te maken" > ik dus. Na een uur staren toch maar iets gezegd. Ik ga haar namelijk niet aan die andere gast geven :p Al heb ik daarop vrij weinig te zeggen maar opgeven doe ik het niet, tenzij ze zelf zegt dat ze niet in mij, op die manier, is geïnteresseerd.
Dat laatste kun je zeker zijn.quote:Op woensdag 13 april 2011 20:48 schreef Schaapje1987 het volgende:
[..]
Ze wist blijkbaar al dat ik haar leuk vindt en ik vroeg daarna dus van wat ze van mij vond en heb daar nog geen antwoord op gekregen. Dus ja, wie weet. Hopelijk hoor ik het binnen deze dagen.
Ben iig trots op mezelf al zeg ik het zelf
Ja klopt, maar ik weet al waarom. Maar ik wil het alsnog van haar horen.quote:Op vrijdag 15 april 2011 11:52 schreef Staal het volgende:
[..]
Dat laatste kun je zeker zijn.
Alleen het vet gemarkeerde deel begrijp ik niet. Je hebt het haar verteld en dan geeft ze gewoon geen antwoord? En nu moet jij maar wachten?.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |