Het leven is hartstikke mooi, soms.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 09:48 schreef Q. het volgende:
[..]
Always look on the bright side of life.
Ik heb in mijn leven al te lang naar de onbrighte side gekeken, dat doe ik niet meer.
tankstation/take-away koffiequote:
Bier bij tappen is niet zo'n goed idee.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 09:50 schreef Q. het volgende:
[..]
Onzin, gewoon zorgen dat ze niet leeg worden.
Sinds wanneer gaat het om de smaak?quote:Op dinsdag 29 maart 2011 09:51 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Bier bij tappen is niet zo'n goed idee.
Komt de smaak niet ten goede.
Ik heb ook inderdaad nog nooit moeite gehad met een plek vinden...quote:Op dinsdag 29 maart 2011 09:46 schreef rival het volgende:
Heb altijd een plekje, dichterbij mijn bestemming dan welke bustramtreinhalte dan ook
Proost dan maar.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik las iets heel anders dan je bedoeltquote:Op dinsdag 29 maart 2011 09:51 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Bier bij tappen is niet zo'n goed idee.
Komt de smaak niet ten goede.
quote:Op dinsdag 29 maart 2011 09:53 schreef Techno het volgende:
[..]
Proost dan maar.
En dan durven ze het ook nog premium lager te noemenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
Wat las je dan, en waar was je trouwens zaterdag?quote:Op dinsdag 29 maart 2011 09:53 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik las iets heel anders dan je bedoelt
quote:Op dinsdag 29 maart 2011 09:53 schreef Techno het volgende:
[..]
Proost dan maar.
Hmmm, ontbijt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
For great justice!
Ik las dat bier uit de tap niet lekker isquote:Op dinsdag 29 maart 2011 09:54 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Wat las je dan, en waar was je trouwens zaterdag?
Had de pullen klaarstaan.
Ah. Nr 11.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 09:54 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Wat las je dan, en waar was je trouwens zaterdag?
Had de pullen klaarstaan.
Ja sssssttt!!!quote:Op dinsdag 29 maart 2011 09:56 schreef Wicked-Game het volgende:
[..]
Yuki kan je gratis uitproberen vind ik wel de sterkste
Die had ik vanmorgenquote:Op dinsdag 29 maart 2011 09:56 schreef Wicked-Game het volgende:
[..]
Yuki kan je gratis uitproberen vind ik wel de sterkste
je had niet op mijn sms gereageerd gisterenquote:
Ik was aan het werk. En wat moest ik antwoorden?quote:Op dinsdag 29 maart 2011 09:56 schreef PeuRac het volgende:
[..]
je had niet op mijn sms gereageerd gisterenen hoe was t bij de opticien?
Dat is inderdaad wat ik bedoelde.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 09:56 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik las dat bier uit de tap niet lekker isMaar je bedoelt natuurlijk een half glas bier weer voltappen
Ik was slapen
/twitterpostquote:Op dinsdag 29 maart 2011 09:56 schreef Kreator het volgende:
Aquariumonderbouw voor drukverdeling gemaakt. Nu is hij 0.5cm te breed.. Nu moet ik megaveel gaan zagen.
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |