Belgin bedoelde ik dus.quote:Op maandag 28 maart 2011 19:53 schreef Sportex het volgende:
[..]
Dat is ook niet aardig om te zeggen.
Op een wel heel bijzondere manierquote:Op maandag 28 maart 2011 19:58 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Ben jij een necrofiel dan? Hij is namelijk dood.
quote:Op maandag 28 maart 2011 19:58 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Ben jij een necrofiel dan? Hij is namelijk dood.
Bestaat voor die minderheidsgroep (necrofiele homo's) ook een zelfhulpgroep?quote:Op maandag 28 maart 2011 19:58 schreef HSG-BOMBER het volgende:
[..]
Op een wel heel bijzondere manier
Geen idee, ik ben daar nog geen specialist in.quote:Op maandag 28 maart 2011 19:59 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Bestaat voor die minderheidsgroep (necrofiele homo's) ook een zelfhulpgroep?
Men mag nooit lachen met Freddy Mercury, Elvis en Jim Morrison.quote:
Ja, ik sta nog steeds aan de uitgang te wachten tot hij buiten komt. Hij komt maar niet.quote:Op maandag 28 maart 2011 19:59 schreef waj1 het volgende:
Vraagje aan TS:
Ben je naar zijn concert geweest?
quote:Op maandag 28 maart 2011 19:59 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Bestaat voor die minderheidsgroep (necrofiele homo's) ook een zelfhulpgroep?
quote:Necrofiele homo-eend wint Nobelprijs
Het eerste onderzoek naar homoseksuele necrofilie bij de wilde eend is goed voor de derde alternatieve Nobelprijs voor een Nederlander in de categorie 'Meest Nutteloze Onderzoek'.
Kees Moeliker, conservator van het Natuurmuseum Rotterdam, is de gelukkige man die donderdagmiddag de prijs in ontvangst heeft genomen. De Ig Nobelprijs is voor onderzoeken 'die mensen eerst laten lachen en daarna aan het denken zet'.
Moeliker deed zijn winnende ooggetuigenverslag toen een wilde eend zich doodvloog tegen de glazen gevel van het museum. Zijn achtervolger verkrachtte vervolgens het dode beest vijfmaal. Opmerkelijk volgens de conservator omdat beide beesten mannelijk waren, het beest necrofiel gedrag vertoont en omdat de paring 'opvallend lang duurde'.
Nederland heeft twee keer eerder deze prijs gewonnen. De eerste was voor het onthullende onderzoek waarbij onderzoekers de menselijke geslachtsgemeenschap met behulp van MRI-scan in beeld brachten. De tweede was voor een Nijmeegse fysicus die een kikker liet zweven met behulp van magneten.
meid zal vast erg geweest zijn!!!!!!!!!!quote:Op maandag 28 maart 2011 20:01 schreef Bienelientjee het volgende:
Poeh, dus al die keuters die nu voor Ahoy staan volgepakt komen voor Enrique. Dacht dat de bieber fever nog niet voorbij was aan die minderjarige tuthola's te zien met minirokjes, glitterpakjes en al die rambam in de metro en voor Ahoy!!
Minderjarigen met minirokjesquote:Op maandag 28 maart 2011 20:01 schreef Bienelientjee het volgende:
Poeh, dus al die keuters die nu voor Ahoy staan volgepakt komen voor Enrique. Dacht dat de bieber fever nog niet voorbij was. Gelukkig wel! Maar was niet te zien aan die minderjarige tuthola's met minirokjes, glitterpakjes en al die rambam in de metro en voor Ahoy!!
Je hebt het maar zwaar.quote:Op maandag 28 maart 2011 20:01 schreef Bienelientjee het volgende:
Poeh, dus al die keuters die nu voor Ahoy staan volgepakt komen voor Enrique. Dacht dat de bieber fever nog niet voorbij was. Gelukkig wel! Maar was niet te zien aan die minderjarige tuthola's met minirokjes, glitterpakjes en al die rambam in de metro en voor Ahoy!!
Ok nu de pedo-bear pica nog en mijn schoon topic is weer een zoveelste kopie van alle andere FOK topics. Fokker de fok!quote:Op maandag 28 maart 2011 20:02 schreef CernunnosCeltic het volgende:
[..]
Minderjarigen met minirokjes![]()
![]()
Ik ben een homo-meisje van 14.quote:Op maandag 28 maart 2011 20:03 schreef 77uzi77 het volgende:
justin bieberbij dat kut concert waren er alleen meisjes (van 9 tot 14 jaar) en homo's (waar hij er zelf ook 1 van is)
best wel engquote:Op maandag 28 maart 2011 20:04 schreef ArnnT het volgende:
Ik ben ook een echte Belieber, JUSTIN I LOVE YOU, IK SNIJ MEZELF OMDAT IK VAN JE HOU MAAR NIET BIJ JE KAN ZIJN, JUSTIN!!!!!!!!11!!1!!!
Waar is die dwangbuisquote:Op maandag 28 maart 2011 20:04 schreef ArnnT het volgende:
Ik ben ook een echte Belieber, JUSTIN I LOVE YOU, IK SNIJ MEZELF OMDAT IK VAN JE HOU MAAR NIET BIJ JE KAN ZIJN, JUSTIN!!!!!!!!11!!1!!!
Helaas, deze vrouw valt niet op minderjarige meisjes met minirokjes!quote:
Scharen? Doe eens voor?quote:Op maandag 28 maart 2011 20:05 schreef CernunnosCeltic het volgende:
[..]
Ga lekker scharen met je teddybeer.
Die versie had ik nog niet gezien.quote:Op maandag 28 maart 2011 20:05 schreef Bienelientjee het volgende:
[..]
Helaas, deze vrouw valt niet op minderjarige meisjes met minirokjes!Sowiesow niet op vrouwen btw.
Dus droom maar zelf over die meiskes!
quote:
quote:Tijdens het dansen duw je je been tussen haar benen en trekt haar aan haar heupen tegen je been aan. Je duwt je je kut naar voren, tegen haar been en voelt de wrijving. Sommige vrouwen komen ervan klaar, midden op de dansvloer.
Ook zonder kleren in bed kan wrijven en schuren een lekkere techniek zijn. Zonder kleding voel je elkaar veel beter. Het voelt warm en nat tegen jouw kut of je been. En als je voorzichtig duwt met je schaambeen, of je bovenbeen, stimuleer je zo haar clitoris.
Pas op, het is heel direct en kan pijn doen. Schaambot op schaambot bijvoorbeeld. Niet meteen te hard duwen dus, eerst voorzichtig. Het is tere materie. Als je een goede plek gevonden hebt, kun je het tempo en de druk opvoeren.
Je kunt ook tussen haar benen liggen en met het plekje vlak boven je kut tegen haar klit duwen. Daar zit geen bot dus het is minder hard. Bovendien stimuleer jij zo je eigen G-plek vanaf de buitenkant.
Ook kunnen jullie scharen. Je opent beiden je benen en duwt je klit tegen die van haar. Je kunt dit doen terwijl je in tegengestelde richting ligt, jullie hoofden ver van elkaar. Jullie benen grijpen in elkaar als twee scharen: vandaar de naam. Om meer kracht te zetten, kun je op je knieën bovenop haar gaan zitten en met je klit over haar klit wrijven. Dan ligt je onderste been ook half onder haar heupen.
Je loopt een klein risico op soa als je naakt met je kut tegen haar kut wrijft. Wil je deze techniekvolledig veilig gebruiken, dan moet je een beflapje of een stuk plastic folie tussen jullie leggen. Echt praktisch is dit niet: het verschuift zodra je beweegt. Handiger is dus om regelmatig een soa-test te laten doen.
Zeker weten!quote:Op maandag 28 maart 2011 20:06 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Die versie had ik nog niet gezien.
Verder, goed voor je meid.
een typische bieber-fan liedjes met een t schrijfen lietjesquote:Op maandag 28 maart 2011 20:07 schreef ArnnT het volgende:
Ik wou bij het concert van Justin Bieber <3 zijn, maar had geen kaartje kunnen krijgennu heb ik Justin Bieber <3 dus gemist.. Maar ik ken wel al zijn lietjes en ben bij de Ladies only avond geweest voor zijn biografie film.
JUSTIN <3 JE BENT ZÓÓÓ LEKKER
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |