Neequote:
Hoiquote:Op zondag 27 maart 2011 20:26 schreef Vanyel het volgende:
Weer thuis en mobiel dus plaatje posten is hoop gedoe. Het was een advertentie voor gay doll bob, waarbij stond dat ie cadeau kon aan iemand die uit de kast was.
En halloo
Geen idee.. Anders gewoon flink inspelen op nieuwsgierigheidquote:Op zondag 27 maart 2011 20:35 schreef lezzer het volgende:
Ga ik mn FB eens een beetje opruimen.
Zou Emma lesbisch zijn?
Of transquote:Op zondag 27 maart 2011 20:35 schreef lezzer het volgende:
Ga ik mn FB eens een beetje opruimen.
Zou Emma lesbisch zijn?
quote:Op zondag 27 maart 2011 20:26 schreef Vanyel het volgende:
Weer thuis en mobiel dus plaatje posten is hoop gedoe. Het was een advertentie voor gay doll bob, waarbij stond dat ie cadeau kon aan iemand die uit de kast was.
En halloo
Wil je me weghebben?quote:Op zondag 27 maart 2011 20:35 schreef lezzer het volgende:
Ga ik mn FB eens een beetje opruimen.
Zou Emma lesbisch zijn?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fietsen is gezond, dus eet meer fietsen.
Ik zie geen link?quote:Op zondag 27 maart 2011 21:35 schreef Dqod het volgende:
YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY m'n site is online![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nee jou niet natuurlijk!quote:
quote:Op zondag 27 maart 2011 21:36 schreef Bakfiets. het volgende:
[..]
Wil je me weghebben?![]()
En ik hoop het.![]()
![]()
Dan ga ik Emma veroveren.
Butt piratesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De vloek van het trendsettenquote:
Ik ken iemand die in Zuid-Frankrijk woont en de week ervoor in ieder geval in Nederland zit (ik weet niet precies wanneer ze teruggaat), ik kan vragen of je eventueel een stuk mee zou kunnen rijden als het uitkomt?quote:Op zondag 27 maart 2011 23:38 schreef skunkasaur het volgende:
Ook aan gedacht... maar in mijn eentje + de kans dat ik niet eens vóór woensdag in frankrijk ben... want dan is mijn vlucht terug.
Heel graag!quote:Op zondag 27 maart 2011 23:39 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik ken iemand die in Zuid-Frankrijk woont en de week ervoor in ieder geval in Nederland zit (ik weet niet precies wanneer ze teruggaat), ik kan vragen of je eventueel een stuk mee zou kunnen rijden als het uitkomt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |