Heb je hier wat aan? Je kunt zoeken op requirements for transit.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 16:49 schreef spuitje het volgende:
Ik denk trouwens dat pa Dekker meegaat omdat LD nog te jong wordt bevonden om dergelijke zaken alleen te regelen. Net zo als ze niet alleen vanuit Nederland mocht vertrekken en ook niet uit Portugal.
Heb wat zitten googlen maar kan er eigenlijk niets over vinden. Maar kan me zo voorstellen dat ze daar bij het Panamakanaal ook eisen hebben waaraan een schipper moet voldoen. Bovendien moet ze mensen inhuren en ik heb geen idee of een 15-jarige dat daar mag.
En dan nog iets: ze schreef in haar laatste weblog dat ze contact had opgenomen met de ambassade maar dat ze niet wist of die haar zouden kunnen helpen. Waarmee zouden die haar moeten helpen dan? Het regelen van papierwerk misschien?
Dat vind ik helemaal hypocriet. Je laten uitschrijven in Nederland om de regels te ontlopen (leerplicht) en omdat je het een te betuttelend land vind .... maar dan wel de hulp van de ambassade willen inroepen !!!quote:En dan nog iets: ze schreef in haar laatste weblog dat ze contact had opgenomen met de ambassade maar dat ze niet wist of die haar zouden kunnen helpen. Waarmee zouden die haar moeten helpen dan? Het regelen van papierwerk misschien?
"Nevertheless, the trip is not in danger, Dekker said. She can do it all fine. But she is more on her own than we had hoped. And as parents we can no longer visit her when she is in a harbour.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:58 schreef Disana het volgende:
Het zijn dus ook sponsors die de reisjes van de familie naar Laura betalen:
[..]
http://www.sail-world.com(...)efre=y&ntid=30&rid=8
En dan de kritiek hier:
[..]
http://forum.woodenboat.com/archive/index.php/t-124436.html
Nee, het byzondere was dat een heel jong meisje een solo-zeiltocht rond de wereld ging maken!quote:Op dinsdag 29 maart 2011 22:26 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
"Nevertheless, the trip is not in danger, Dekker said. She can do it all fine. But she is more on her own than we had hoped. And as parents we can no longer visit her when she is in a harbour.
"
Was het nou een solo-trip of niet?
Het bijzondere was toch juist dat een jong meisje helemaal alleen op wereldreis ging?
quote:Laura Dekker in Colon, Panama
Er zijn momenteel weinig Hollanders in Shelter Bay Marina, dus wij werden al snel opgetrommeld om Laura op te vangen bij aankomst. Om ongeveer 09:00 was het dan zover en al snel lag Guppy veilig afgemeerd.
Vanavond Bami Goreng aan boord van Jedi want van dat indianen-voer in de San Blas wordt je natuurlijk al snel flauw :-)
bron
quote:De pers stond meteen voor m'n neus en omdat de jachthaven mij sponsort kon ik ze niet weigeren. Maar ze stellen altijd dezelfde vragen en zijn vaak helemaal niet op de hoogte. Deze keer kreeg ik zelfs de vraag hoe ik heette........! Ze wist het echt niet en ik stond zo perplex dat het een tijdje duurde voor ik kon uitbrengen dat ik Laura heet.
Natuurlijk was ik moe na die nachtoversteek maar nu word ik echt moe van al de mensen om mij heen, die doen alsof ze geinteresseerd zijn en alles van mij weten. M'n goede humeur gaat langzaam over in innerlijke woede die ik vaker voel als mensen mij als een beroemdheid behandelen. En dan ook nog met de stomste vragen mij de oren van het hoofd zeuren.
bron
oh mijn god, wat is dat kind arrogant aan het worden!quote:Op donderdag 31 maart 2011 19:29 schreef spuitje het volgende:
En ze heeft toch nog maar even een stukske geschreven, weer heel positief! Staat o.a. het volgende in:
[..]
quote:Op donderdag 31 maart 2011 19:29 schreef spuitje het volgende:
En ze heeft toch nog maar even een stukske geschreven, weer heel positief! Staat o.a. het volgende in:
[..]
Iemand zou het kind eens duidelijk moeten maken dat een positieve pers sponsoren kan opleveren. En dat ze dankzij die sponsoren dit twee jaar durende tripje kan maken!quote:Op donderdag 31 maart 2011 22:26 schreef okiokinl het volgende:
kom kom, t is een meisje van 15 en dan ga jij je druk maken dat ze een keer sjaggerijnig wordt of niet zo hard nadenkt als ze moe is? moet ze perfect zijn dan van jou?
En ze weet van tevoren dat de pers haar opwacht. Dat gebeurt toch in overleg met haar vader, die tevens een glorieuze aankomst voorbereidt, samen met de filmmakers..quote:Op vrijdag 1 april 2011 00:04 schreef spuitje het volgende:
[..]
Iemand zou het kind eens duidelijk moeten maken dat een positieve pers sponsoren kan opleveren. En dat ze dankzij die sponsoren dit twee jaar durende tripje kan maken!
Een solo zeilreis kun je het allang niet meer noemen, iemand die daar nog in gelooft heeft zich echt niet ingelezen!
En de pers stond haar al op te wachten?? Ja, iemand van het plaatselijke sufferdje waarschijnlijk, ingelicht door pa of de nederlanders die haar hebben opgevangen.
Laat dat kind gewoon eens wat minder arrogant doen, dit was namelijk niet de eerste keer dat ze een sneer uitdeelt aan de pers! Dom wicht.
Zou het zo kunnen zijn dat ze een hekel heeft aan de pers omdat die "vervelende" vragen stelt? Byvoorbeeld waarom ze zo weinig alleen is op haar solo zeilreis? En waarom ze op de motor zeilt? Waarom ze door het Panama-kanaal gaat? Dat soort vragen houdt ze vast niet van!quote:Op vrijdag 1 april 2011 08:15 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
En ze weet van tevoren dat de pers haar opwacht. Dat gebeurt toch in overleg met haar vader, die tevens een glorieuze aankomst voorbereidt, samen met de filmmakers..
Het is puur aanstellerij, of lijdzaam verzet tegen golddicker..
Ze moest wel op de 'motor zeilen' omdat ze anders niet op tijd zou aankomen, ivm met de filmopnames.. Hoe kun je dan volhouden dat je er een hekel aan hebt?quote:Op vrijdag 1 april 2011 09:38 schreef spuitje het volgende:
[..]
Zou het zo kunnen zijn dat ze een hekel heeft aan de pers omdat die "vervelende" vragen stelt? Byvoorbeeld waarom ze zo weinig alleen is op haar solo zeilreis? En waarom ze op de motor zeilt? Waarom ze door het Panama-kanaal gaat? Dat soort vragen houdt ze vast niet van!
Ze heeft misschien geen hekel aan de pers, maar wel aan "lastige" vragen! Zo mochten er op de HISWA ook geen vragen gesteld worden over de problemen die ze heeft gehad met de kinderbescherming etc. Journalisten die daar iets over wilden weten moesten haar boek maar kopen!quote:Op vrijdag 1 april 2011 10:31 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Ze moest wel op de 'motor zeilen' omdat ze anders niet op tijd zou aankomen, ivm met de filmopnames.. Hoe kun je dan volhouden dat je er een hekel aan hebt?
quote:Op vrijdag 1 april 2011 20:57 schreef roomba het volgende:
Mooi eiland!!! Natuurlijk....daar zal jij naar kijken
'Mickey Mouse' zou ik antwoordenquote:Op zaterdag 2 april 2011 02:12 schreef vreakky het volgende:
Ik snap zoiets wel, al die pers die jouw willen interviewen maar die geen idee hebben wie je bent, ik snap best dat het knap vervelend word als je steeds met journalisten moet praten die zich totaal niet inlezen.
Net zo als bij sven kramer, die de vraag kreeg hoe hij heette, nadat hij kampioen werd.
Laura Dekker vergelijken met Sven Kramer !!quote:Op zaterdag 2 april 2011 02:12 schreef vreakky het volgende:
Ik snap zoiets wel, al die pers die jouw willen interviewen maar die geen idee hebben wie je bent, ik snap best dat het knap vervelend word als je steeds met journalisten moet praten die zich totaal niet inlezen.
Net zo als bij sven kramer, die de vraag kreeg hoe hij heette, nadat hij kampioen werd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |