Echt he?!quote:Op zondag 10 april 2011 21:07 schreef Greys het volgende:
Ik ben trouwens echt Jaap de Witte-fan sinds die persdag.
Wat is dát een aardige kerel zeg!
Ik doe er nog een paar nu en dan komt de rest de komende dagenquote:Op zondag 10 april 2011 21:04 schreef Greys het volgende:
Jaaaaaaaaaaaaa
Jij hebt wel de hele groep er op, leuk!![]()
Ik vind de doorkijkje-foto heel leuk tijdens het optreden ook.
En die ene Rusland zanger idd met dat dropje hahaha.
En die jurk staat haar inderdáád beter
Meer, meer!
quote:Op zondag 10 april 2011 21:07 schreef Greys het volgende:
Ik ben trouwens echt Jaap de Witte-fan sinds die persdag.
Wat is dát een aardige kerel zeg!
Nee hoorquote:
En ook een beetje de blik van Slovenië.quote:Op zondag 10 april 2011 21:01 schreef Greys het volgende:
[..]
Nee ik zie wel een beetje wat je bedoelt, het gezicht van Kroatië (alleen is ze een meter groter dan Sieneke denk ik) en het haar van Slovenië
Da's die lieve Paradise Oskar van Finland die een filmpje voor ons moest inspreken voor karnquote:Op zondag 10 april 2011 21:12 schreef MissBliss het volgende:
Jongen met schattig borstelkapselIk weet de landen niet uit mn hoofd en ben te lui ze op te zoeken, sorry
![]()
Op deze foto en op dat filmpje komt hij een stuk minder autistisch over dan op youtube met zijn liedje.quote:Op zondag 10 april 2011 21:17 schreef Greys het volgende:
Da's die lieve Paradise Oskar van Finland die een filmpje voor ons moest inspreken voor karn
Hij was echt vreselijk normaal/leuk/verlegen/vrolijk/schattigquote:Op zondag 10 april 2011 21:21 schreef APK het volgende:
[..]
Op deze foto en op dat filmpje komt hij een stuk minder autistisch over dan op youtube met zijn liedje.
quote:Op zondag 10 april 2011 21:24 schreef Cat22 het volgende:
Was dat nu de eerste keer dat je Sietse zag? Ja he? Leuk!
Jij neemt toch altijd een Blokker-krukje mee zodat mannen niet zo voor lul staan als jij met ze op de foto gaat?quote:Op zondag 10 april 2011 21:22 schreef Greys het volgende:
En waren Sietse Bakker en Jaap de Witte nou zo lang, of ben ik gekrompen?
quote:Op zondag 10 april 2011 21:27 schreef APK het volgende:
[..]
Jij neemt toch altijd een Blokker-krukje mee zodat mannen niet zo voor lul staan als jij met ze op de foto gaat?
Ja, dat weet ik wel! Van dat filmpje! Maar ik heb geen idee van namen enzoquote:Op zondag 10 april 2011 21:17 schreef Greys het volgende:
[..]
Da's die lieve Paradise Oskar van Finland die een filmpje voor ons moest inspreken voor karn
Ja daar konden we niet meer omheen iddquote:Op zondag 10 april 2011 21:37 schreef MissBliss het volgende:
Ja echt, je kon de gesprekken niet echt volgen, maar de namen Jaap en Jan bléven maar vallen
Jaap was ook jarig trouwens![]()
Welke Jaap?quote:Op zondag 10 april 2011 21:37 schreef MissBliss het volgende:
Ja echt, je kon de gesprekken niet echt volgen, maar de namen Jaap en Jan bléven maar vallen
Jaap was ook jarig trouwens![]()
Een van de vele Jaapen in Volendamquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |