Nee er zit een deuk op de achterkant, maar verder is het een toffe gitaar. massief bovenblad, speelt heerlijk, is ook best krachtig qua volume, en het is een Motionquote:Op zondag 27 maart 2011 22:04 schreef brother52 het volgende:
Wat voor transportschade heeft die western trouwens?
Een gebroken hals?
Ach, vette gigs gaan boven winnen!quote:Op maandag 28 maart 2011 12:50 schreef The_Dean het volgende:
Vette gig zaterdag
Uiteraard niet gewonnen
die is wel slag duurder.... heb een zoom h1 via marktplaats nu gekocht voor 80 euroquote:Op maandag 28 maart 2011 12:00 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Onze zanger heeft een Zoom H2 en die klinkt superduper en wij oefenen toch wel met een redelijk hard volume.
We hebben er ook onze akoestische track op onze CD mee opgenomen.
Dankuquote:
Hee Brian, zag ik nou dat jij je Blackstar verkoopt? Waar ga je zelf voor dan?quote:
Heb eens wat filmpjes op youtube bekeken. Volgens mij is de H1 best een degelijk ding voor het geld!quote:Op maandag 28 maart 2011 13:12 schreef Ch.J.E_van_Hulthem het volgende:
[..]
die is wel slag duurder.... heb een zoom h1 via marktplaats nu gekocht voor 80 euro
Ik ga voorlopig even voor niks, de komende tijd gaan we met de band toch niet optreden, alleen schrijven schrijven schrijven.quote:Op maandag 28 maart 2011 15:30 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Hee Brian, zag ik nou dat jij je Blackstar verkoopt? Waar ga je zelf voor dan?
Heb je er belang bij dan?quote:Op maandag 28 maart 2011 15:30 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Hee Brian, zag ik nou dat jij je Blackstar verkoopt? Waar ga je zelf voor dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |