Ja en weer beeld.....................
Zie karim met zijn gitaar gooien, hij roept waarom lagen er geen nieuwe snaren in het voorraadhok, het is me zo beloofd. Gerard probeert hem te sussen maar dat helpt weinig, Gerard wil een arm om Karim heen leggen omdat Karim nu spontaan in huilen uitbarst, maar Karim slaat de goed bedoelde arm van Gerard van zich af.
Gerard druipt af en laat nu ook zijn tranen de vrije loop en mompelt...........Dan niet hoor, ik dacht dat wij vrienden waren.
Zie Monique met een doos tissues aan komen hollen, ze geeft ze aan karim met de vraag, Als je ze niet meer nodig hebt geef ze me wel weer terug want ik zal deze week toch wel weer een paar keer gaan janken en om mijn snottebellen steeds aan Maik zijn sexy zwembroek te vegen vind ik ook zo ranzig staan op televisie zegt Monique.
Ondertussen zit Beppie Breipen gewoon door te freubelen en doet net of ze gek is, ze neuried ook nog een liedje maar welk kan ik niet zo goed verstaan omdat Sharon er steeds maar doorheen gilt.
Aafke denkt nog steeds dat de streamlock er is en zit ondertussen de puistjes uit te knijpen die welig op Philip zijn rug prijken.
Laura fluistert in Alexander zijn oor, Alexje wil je me jou paaltje nu laten zien stiekem onder het dekbedje, deze streamlock duurt toch nog wel 5 minuten en dan zien ze thuis niks, Alexander lacht van oor tot oor en loopt met Laura richting slaapkamer.
Servio neemt dan het woord, en roept op hoge toon, kindertjes...kindertjes luister eens naar Papa, als Papa morgenavond toch naar huis wordt gestemt willen jullie dan elke dag 50 keer mijn naam noemen en zeggen dat ik toch zo een voorbeeld ben voor de Nederlandse Homo???
Nou schiet eens op met die streams, wil zo naar bed maar wil toch ook even weten wat er allemaal aan het handje is.