Zo, bijgelezen... tijdens onze vakantie in Drenthe kennelijk een hele wel/geen BV/FV, bijvoeden, rooming in, dragen, rapley, KDV en wat een ouder verder allemaal nog goed of fout kan doen dicussie gemist.
Dan meld ik het gewoon even; BV, een wieg op onze slaapkamer, draagdoek maar ook regelmatig de kinderwagen, rapley weet ik nog niet maar is een serieuze optie, bijvoeden vind ik geen drama maar vooralsnog komt Soneal niet verder dan aan een stukje mango likken als ik een fruitsalade eet, en hij heeft vanavond een druppeltje rode druivensap van m'n pink gelikt, vond hij ook erg lekker. Ik heb helaas de luxe dat Soneal niet naar het KDV hoeft, dus als ik dan toch verplicht thuis zit, dan geniet ik er gewoon optimaal van.
Tot slot rug/buik/zijligging; hij heeft tot hij zichzelf omhoog begon te werken (toen hij zo'n 2½ maand was) in de babysleep geslapen, de ene nacht de ene kant op, de andere nacht de andere kant op (het ezelsbruggetje was "Even naar buiten kijken"
op de even dagen met het gezicht naar het raam).
Verder is vooral gebleken dat het allemaal niet zoveel uitmaakt, het CB hanteert iedere zoveel jaar compleet andere normen, en dat wat voor de ene generatie verplicht was, is voor de volgende generatie streng verboden wegens levensgevaarlijk... je zou je bijna afvragen hoe er überhaupt nog een volgende generatie heeft kunnen komen, als de vorige generatie vanaf dag 1 zo'n risicovol leven geleid heeft.
Een kind heeft liefde en zorg nodig en vooral het vertrouwen dat hij krijgt wat hij nodig heeft, of dat nou BV/FV/BanaanLigaprut/Broccoli of voor mijn part kaviaar is maakt niet zoveel uit.
Waarmee ik uiteraard niet stel dat je een baby van 3 weken kaviaar moet geven

Wat ik overigens wel jammer vind... nu er toch gemeld is wat er allemaal weetikveelwaar niet leuk is: ik heb met een aantal topics wat minder feeling.
In het borstvoedingstopic heb ik vaak het gevoel heb dat het vooral gaat om hoeveel cc er gekolfd of gedronken is, en daar kan ik dus niets mee, sterker nog; als ik me zo druk zou moeten maken om de hoeveelheden dan zou ik waarschijnlijk stopen met borstvoeding.
Mijn draagdoek is ook gewoon een tricot lap van 6 meter lang en 60 cm breed, en omdat die uit een lap van 1.80 breed kwam heb ik er dus 3.... maar het was een aanbiedingslapje dus die 3 doeken hebben ook peanuts gekost (plus een paar minuten heel secuur die lap in drieën delen).
En iets soortegelijks met een andere lap stof, maar die heb ik nog niet gebruikt, vooralsnog bevalt de tricot doek wel.
Wullie bin KOEL ©
SonealWhy be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible
?