Sowiesoquote:
Zou je hem kunnen inhuren voor kookles ofzoquote:Op donderdag 24 maart 2011 19:16 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Jazeker! Ik heb allee geen berichtjes meer van 'm gelezen over afvallen. Wel over eten, veel eten
Kranenborg en hij geven wel eens een topclass, maar die zijn vrij prijzigquote:Op donderdag 24 maart 2011 19:18 schreef Djokotron het volgende:
[..]
Zou je hem kunnen inhuren voor kookles ofzoLijkt me echt prachtig
Ja! En dan met de hele FOK! topchef kliekquote:Op donderdag 24 maart 2011 19:18 schreef Djokotron het volgende:
[..]
Zou je hem kunnen inhuren voor kookles ofzoLijkt me echt prachtig
Bij de topclass kwam ie standaard met zijn eigen variant en dat was standaard een liter ketjap "ik vond het w w w w wel lekkerrr"quote:Op donderdag 24 maart 2011 19:18 schreef Drassss het volgende:
[..]
Spot on.. tevens faalde hij behoorlijk, dacht hij dat dat een eigen "sausje" aan een topchef schotel mocht geven en vond hij zijn gerechten wel lekker smaken ( alleen de chefs niet... )
Je wil eigenlijk ook alleen maar Pris zien hequote:Op donderdag 24 maart 2011 19:19 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Ja! En dan met de hele FOK! topchef kliek
Ja zal best. Wil het best doen, als je Maître Pris er een dagje bij krijgtquote:Op donderdag 24 maart 2011 19:19 schreef roos85 het volgende:
[..]
Kranenborg en hij geven wel eens een topclass, maar die zijn vrij prijzig
*insert cocacola zero stemquote:Op donderdag 24 maart 2011 19:18 schreef fespo het volgende:
de collega van priscilla lijkt haar tweeling zus wel, maar dan wel met de betere genen.
quote:Op donderdag 24 maart 2011 19:18 schreef roos85 het volgende:
kan iemand een UI maken van het gifje waarin Julius geef me saus zegt?
Gesnaptquote:Op donderdag 24 maart 2011 19:20 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Je wil eigenlijk ook alleen maar Pris zien he
Zou je voor mij die *gnanananaa* willen doenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |