Daken moeten verlicht worden bedoel je, de stad is nooit mobvrij geweest.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 07:42 schreef Berend. het volgende:
[..]
Yup, we moeten de stads muur wat meer uitbreiden.
Eens.quote:Op donderdag 24 maart 2011 22:16 schreef MrEarcheese het volgende:
[..]
Inderdaad, ik vind dit wel echt lelijk. Nu loop je langs elkaar met de gedachte dat iemand een broodmes in je rug steekt en jij al je shit kwijtbent door iemand met een zwaardje.
Vooral omdat huizen ook niet eens veilig zijn, als je gewoon een keer niet bewust bent van je omgeving, ben je machteloos.
Zeker als je aan 't bouwen bent en je aandacht ergens anders ligt.
Tnt staat uit btw, dus ik kan niet eens landmijnen maken. Al die creeper jacht nachten voor niks gedaan.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 09:04 schreef Drebbelman het volgende:
[..]
Eens.
Ik blijf erbij: non-pvp in de stad, en pvp in de 'wilderness' .
Ik denk ook dat dat beter is. En als iemand bijv. dan iemand gewond maakt, moet hij een tijdje in de jail zitten, en als iemand een ander dood, een ban.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 09:04 schreef Drebbelman het volgende:
[..]
Eens.
Ik blijf erbij: non-pvp in de stad, en pvp in de 'wilderness' .
Het probleem is ''de stad'' wordt steeds groter. Ik kan niet om de drie dagen weer een nieuw gebied non-pvp gebied makenquote:Op vrijdag 25 maart 2011 09:04 schreef Drebbelman het volgende:
[..]
Eens.
Ik blijf erbij: non-pvp in de stad, en pvp in de 'wilderness' .
Anders doe je gewoon, iedereen binnen een bebouwd gebied mag niet aangevallen worden.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 13:13 schreef Berend. het volgende:
Als de stadmuren af zijn, of iedegeval de opzet (van dirt?) dat wil ik best dat non-pvp doen
iddquote:Op vrijdag 25 maart 2011 13:13 schreef dnbrainwash het volgende:
Das toch logisch, liggen er straten en staan er gebouwen. Dan ben je in de stad.
Herobrine mod voor V1,3.quote:
Nopquote:Op zaterdag 26 maart 2011 16:24 schreef HeavensAxe het volgende:
Ben ik nou gek of is dat ''mijn'' Ares wat ik op die screen zie?
Ares?quote:Op zaterdag 26 maart 2011 16:24 schreef HeavensAxe het volgende:
Ben ik nou gek of is dat ''mijn'' Ares wat ik op die screen zie?
amerikaans account makenquote:Op zaterdag 26 maart 2011 17:43 schreef wuuht het volgende:
Fortresscraft komt bij de indie games te staan en in nederland heb je dat helemaal niet op de xbox
Yeah, ik vind het igg wel nicequote:Op zaterdag 26 maart 2011 21:00 schreef dnbrainwash het volgende:
Als je van comic sans houd en schaduw achter je text.
Ik vind hem echt spuuglelijk.quote:
Die blijf je ook zien, ff aan iemand ingame vragen of het is veranderd.quote:Op zaterdag 26 maart 2011 22:20 schreef Catch_me het volgende:
Hmm het lukt me niet om mijn playerskin te veranderen. Is de server daarvan plat ofzo, of doe ik iets fout? Ik heb een goed .png bestand, maar als ik hem via de site upload gebeurd er niks en zie ik nog steeds het icoontje van de standaard skin
Donequote:Op zondag 27 maart 2011 00:27 schreef Rockiejj het volgende:
Ik wil ook eens op de server, kan iemand mij op de whitelist zetten?
Rockiej heet ik
Dat is niet automatisch.quote:
Die chat in die laatste screenshotquote:Op zondag 27 maart 2011 18:53 schreef Berend. het volgende:
[ link | afbeelding ] [ link | afbeelding ] [ link | afbeelding ] [ link | afbeelding ]
De eerste rift. Iedereen vond het onwijs leuk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |