Het is toch Aart?, dan mag ik tenminste ook slaan!quote:
Wat een ontzettende graftak is het ook. een nazi petje pietamientjequote:Op dinsdag 22 maart 2011 11:29 schreef Urb het volgende:
En Herr Flip von die Gestapo installeerd zich weer naast de telefoon.
Geer is tot nu toe de enige waar ik meelij met heb. Als hij huilt is het oprecht en daar ga ik dan lekker emo in meequote:
Ik hou het ook met moeite droog hoor..quote:Op dinsdag 22 maart 2011 11:31 schreef Annelies-G het volgende:
[..]
Geer is tot nu toe de enige waar ik meelij met heb. Als hij huilt is het oprecht en daar ga ik dan lekker emo in mee
pfjoei, gelukkig, ben ik niet de enigequote:Op dinsdag 22 maart 2011 11:32 schreef Ireth het volgende:
[..]
Ik hou het ook met moeite droog hoor..
Goed punt, zou heel goed kunnen.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 11:31 schreef danilel het volgende:
ik begrijp nu uit het gesprek tussen mo kar ger, dat er in de KVDW duidelijk is gemaakt dat er geen mol in het spel zit.
Dit is een heel slecht vuur. Voor een goed vuur moet je een beetje een ondergrond hebben. Een buitje en de vlam gaat uit.quote:
Ja, dit voelde ik ook. Ik denk dat hij ook heel erg zijn vrouw zal missen. En het mooie aan hem is dat hij daar niet over klaagt. Maar dat zal ook wel meespelen denk ik.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 11:31 schreef Annelies-G het volgende:
[..]
Geer is tot nu toe de enige waar ik meelij met heb. Als hij huilt is het oprecht en daar ga ik dan lekker emo in mee
preciesquote:Op dinsdag 22 maart 2011 11:32 schreef Urb het volgende:
[..]
Goed punt, zou heel goed kunnen.
Ze zeiden iets in de trant van " Voordat het bekend was dat er geen mol in het spel zit"
'Diegene', Aafke dus, kon niet meer zeggen want dan zou ze haar eigen geheim verraden, het was heel vaag.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 11:31 schreef beequeen het volgende:
Ingewikkeld. Dus als Geer weet over wie het gaat is het geheim van diegene ook bekend.
Ik vind het ook een uitkeringsvuurtje, ik zou er zo 3 blokken hout opleggen.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 11:33 schreef marky het volgende:
[..]
Dit is een heel slecht vuur. Voor een goed vuur moet je een beetje een ondergrond hebben. Een buitje en de vlam gaat uit.
ja dat dacht ik toch ookquote:Op dinsdag 22 maart 2011 11:34 schreef mazaru het volgende:
Maar Karim zat er toch ook bij toen Laafke vroeg of ze met zijn allen tegen Gerard wilden gaan?
daar lijkt het ook wel een beetje op jaquote:Op dinsdag 22 maart 2011 11:37 schreef Flashbox het volgende:
Ik krijg meer de indruk dat Mo hier heel het verhaal van Aafke recht moet lullen van het hokje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |