quote:Op dinsdag 22 maart 2011 10:55 schreef Urb het volgende:
[..]
En toch vind ik Jo anders behoorlijk goed in stoken!
Zou lachuh zijn als deze kluizen door de helft gaan.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 10:56 schreef waxmask het volgende:
[..]
Gaat zo uit, nat hout en geen kleine stukken om het aan de gang te houden...
Het Friese paard.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 10:56 schreef suzi1 het volgende:
waarom noemen ze het paard niet gewoon bij naam!
sowieso dom van ze om 2 van die grote kluizen tegelijkertijd bij die korf te zetten.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 10:57 schreef Urb het volgende:
[..]
Zou lachuh zijn als deze kluizen door de helft gaan.![]()
Euro 17.050,00 Aafke
Euro 10.950,00 Sharon
Vraag me echt af over wie Mo het heeft tegen Gerard.![]()
en dat alleen omdat ze haar tong in zijn bek probeerde te proppenquote:Op dinsdag 22 maart 2011 10:58 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Het Friese paard.![]()
Mo is echt een schijterd. En Aafke kon/mocht niet meer zeggen, het zal wel gestook van haar zijn geweest omdat ze de pest aan Gerard had.
Ze spelen het spel ook belabberd. Ze dneken alleen aan 'gezelligheid'quote:Op dinsdag 22 maart 2011 10:59 schreef muzas het volgende:
[..]
sowieso dom van ze om 2 van die grote kluizen tegelijkertijd bij die korf te zetten.
Probeerde Aafke te zoenen met Gerard???quote:Op dinsdag 22 maart 2011 10:59 schreef suzi1 het volgende:
[..]
en dat alleen omdat ze haar tong in zijn bek probeerde te proppen
en dat volgens eigen zeggen niet heeft gedaan. terwijl ze een complete black out had. juist ja
tijdens de Love-party besprong ze hem " voor de grap" yeah right.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 11:00 schreef Sjalalamantha het volgende:
[..]
Probeerde Aafke te zoenen met Gerard???
ja toen ze straalbezopen was.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 11:00 schreef Sjalalamantha het volgende:
[..]
Probeerde Aafke te zoenen met Gerard???
mjahquote:Op dinsdag 22 maart 2011 11:01 schreef waxmask het volgende:
[..]
[..]
Mo-versations....hoogbegaafd he....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |