Mwah, als dat zo was had ik je zeker wel gelijk willen geven maar dit klinkt toch een beetje anders...quote:Op maandag 21 maart 2011 15:22 schreef troje het volgende:
[..]
Beter lezen aub. Je haalt twee zaken door elkaar en je leest blijkbaar wat je graag wilt horen.
(wat dat betreft kan je zo terecht bij de telegraaf). Ik heb het over de verontwaardiging rondom dit incident, die vind ik inderdaad overdreven en onzinnig, gezien de historie en het gebruik van het woord jood door ajaxsupporters. Ik heb het nergens over het gedrag van Immers. Ik denk niet dat dat slim van hem was, hij had beter moeten weten.
quote:En wat dan nog? Het is een besloten feestje.
Sneu ja.quote:Op maandag 21 maart 2011 15:23 schreef JortK het volgende:
Blijft het feit dat er maar één club is die de term joden het meest gebruikt en dat is Ajax zelf.
Dat is opzich niet sneu dat Ajax de term het meest gebruikt.quote:
Dit. Er werd in de Telegraaf gesproken van anti-semitisme zelfs.quote:Op maandag 21 maart 2011 15:36 schreef JortK het volgende:
[..]
Alsof Lex tegen aan iedere persoon met joodse geloofsovertuiging een hekel heeft
Kwaliteitskrant.quote:Op maandag 21 maart 2011 15:41 schreef nikk het volgende:
[..]
Dit. Er werd in de Telegraaf gesproken van anti-semitisme zelfs.
quote:Op maandag 21 maart 2011 15:39 schreef Armageddon het volgende:
Ik zeg, het is tijd dat we ajax vernederen. Ow wacht!
Pfft dit gaat wel heeel ver idd, laten ze zich bezighouden met belangrijke dingen.quote:Op maandag 21 maart 2011 15:57 schreef Armageddon het volgende:
For fuck sake! Te triest dit.
http://www.powned.tv/nieu(...)vragen_over_ado.html
Dezelfde Rouvoet die vorige week nog vol trots zat te verkondigen dat de politiek teveel aan populisme doet en daarmee moet stoppenquote:Op maandag 21 maart 2011 15:57 schreef Armageddon het volgende:
For fuck sake! Te triest dit.
http://www.powned.tv/nieu(...)vragen_over_ado.html
Holy fuck. Dit is echt sadness keer duizend.quote:Op maandag 21 maart 2011 15:57 schreef Armageddon het volgende:
For fuck sake! Te triest dit.
http://www.powned.tv/nieu(...)vragen_over_ado.html
quote:Op maandag 21 maart 2011 16:34 schreef gunk77 het volgende:
Verhoeven: 'Mijn grootste droom is om ooit in het Nederlands elftal te spelen.'
Mama Verhoeven: 'Zit niet te dromen jongen, eet je pizza.
hahahaquote:Op maandag 21 maart 2011 16:34 schreef gunk77 het volgende:
Verhoeven: 'Mijn grootste droom is om ooit in het Nederlands elftal te spelen.'
Mama Verhoeven: 'Zit niet te dromen jongen, eet je pizza.
Die grap met die pizza`s bestellen is echt über-sterk. Soms zijn sommige voetbalsupporters echte K-zakken, maar soms hebben ze echt meesterlijke acties, ook met wat ze soms op spandoeken zetten.quote:Op maandag 21 maart 2011 16:34 schreef gunk77 het volgende:
Verhoeven: 'Mijn grootste droom is om ooit in het Nederlands elftal te spelen.'
Mama Verhoeven: 'Zit niet te dromen jongen, eet je pizza.
Ja, dat beweerden de moffen, na de oorlog, ook.quote:Op maandag 21 maart 2011 15:36 schreef JortK het volgende:
[..]
Alsof Lex tegen aan iedere persoon met joodse geloofsovertuiging een hekel heeft
Ze laten gewoon even weten wie er eigenlijk de baas is, kut KNJBquote:Op maandag 21 maart 2011 23:27 schreef tongytongylickylicky het volgende:
http://www.nusport.nl/ora(...)-in-jong-oranje.html
Kinderachtig....
Eigenlijk kunnen we er maar beter niet naar kijken ook. Barend vind het nooit zo leuk als het en over joden gaat , en zijn cluppie net de titel verspeeld heeftquote:Op maandag 21 maart 2011 23:43 schreef Karzai het volgende:
Ja laat de hele ADO selectie naar Auswitsch gaan ze daar lekker hun thuiswedstrijden spelen
Nice, ik vroeg mij altijd af of ik wel objectief was tegenover die vent. Maar blijkbaar wel dusquote:Op maandag 21 maart 2011 23:47 schreef Karzai het volgende:
Ik ben ook voor Ajax maar van Fritzel Barend krijg ik rooie vlekken in me nek
Die Vicento kan toch ook helemaal niet voetballen of wel dan..quote:Op maandag 21 maart 2011 23:27 schreef tongytongylickylicky het volgende:
http://www.nusport.nl/ora(...)-in-jong-oranje.html
Kinderachtig....
Vervang joden voor moslims en je bent de held van de PVV, hoe bedoel je symboolpolitiekquote:De antisemitische uitlatingen van ADO-spelers en -trainers leiden tot steeds meer verontwaardiging in de sport en politiek. Ook PVV-Kamerlid (en ADO-fan) Richard de Mos heeft met afschuw gereageerd. "Het is walgelijk. Dit kan echt niet."
"Wij willen dat de minister (Donner, red.) samen met de KNVB in overleg treedt met alle clubs om het antisemitisme bij alle clubs uit te bannen", zegt De Mos tegen De Telegraaf.
ADO-trainer John van den Brom ontkent dat hij het lied 'We gaan op Jodenjacht' heeft gezongen. "Dit haalt de slagroom wel van de taart", treurt hij. "Natuurlijk heb ik niet meegezongen. Sterker, ik heb me er gelijk van gedistantieerd en samen met assistent-trainer Maurice Steijn heb ik Lex op zijn verantwoordelijkheid gewezen en gezegd dat hij veel te ver was gegaan."
Toch ziet de coach verzachtende omstandigheden. "Iedereen kan zich wel een beetje voorstellen hoe die dingen gaan. De fans waren door het dolle heen, zetten ons op een bar en begonnen te zingen. Maar dan is het nog niet goed te praten wat Lex heeft gedaan. Dit hangt nu als een grauwsluier overal overheen, maar ik hoop dat het overwaait."
De spelersvakbond VVSC is not amused. "Dit kun je gewoon niet roepen. Lex Immers heeft zichzelf, zijn ploeg, zijn club en het Nederlandse voetbal veel schade toegebracht", twittert voorzitter Danny Hesp.
quote:
Nee, zo is het niet. Ik ben 5 jaar geleden naar Den Haag gemoved. Toen moest ik meteen mee naar ADO. Toen nog in de jupiler afdeling.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 12:41 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Ik hoorde van tong dat jij voor kort nog fanatiek Ajax supporter was?
Maar omdat je vrouw Den Haag supporter is ben jij dat nu ook?
Zo was het toch?
Maar daarvoor was je fanatiek Ajax-Supporter?quote:Op dinsdag 22 maart 2011 13:17 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Nee, zo is het niet. Ik ben 5 jaar geleden naar Den Haag gemoved. Toen moest ik meteen mee naar ADO. Toen nog in de jupiler afdeling.
Was op slag verliefd.
Die vicento zouden ze voor 1 heel seizoen moeten schorsen voor het weldoordacht brengen van de hitlergroet. En dat deed hij niet 1 keer, maar meerdere keren.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 00:21 schreef Micson het volgende:
[..]
Die Vicento kan toch ook helemaal niet voetballen of wel dan..
de Mos is zoooo verschrikkelijk hypocriet en niet alleen met ADO. Lopen janken dat het over Joden gaat maar als het over moslims gaat heeft ie het hoogste woord.quote:Op woensdag 23 maart 2011 11:12 schreef ray_nl het volgende:
http://www.soccernews.nl/(...)dreigd_door_ADO-fans
Snappen die hersenlozen het nou echt niet dat je het met dit soort gezeik alleen maar erger maakt![]()
Gewoon ff een weekje rustig en dan waait alles weer over...
KLopt helemaal maar nog steeds is deze actie niet heel briljantquote:Op woensdag 23 maart 2011 11:26 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
de Mos is zoooo verschrikkelijk hypocriet en niet alleen met ADO. Lopen janken dat het over Joden gaat maar als het over moslims gaat heeft ie het hoogste woord.
Nee, dat ben ik wel met je eensquote:Op woensdag 23 maart 2011 11:28 schreef ray_nl het volgende:
[..]
KLopt helemaal maar nog steeds is deze actie niet heel briljant
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |