je bedoelt toch niet die Aldi rommel he? Dat drinken alleen paupers die van een uitkerinkje rond moeten komen.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 19:29 schreef Smack10 het volgende:
Dat bij verjaardagen in de familie dit vaak voorkomt is denk ik toch wel te verklaren omdat die de "standaard" is, neemt niet weg dat het ronduit lame is..
Het ergste is nog dat als je met iemand meegaat naar een verjaardag en van tevoren al weet dat het zo'n kringverjaardag gaat worden en dat dat ontkent wordt, maar eenmaal bij aankomst blijkt het dan toch zo te zijn.. (ik ga daarom ook alleen mee vanwege het feit dat er meiden zijn die je makkelijk die je een beetje kan bespelen)..
Overigens mis ik de foto's van een kringverjaardag waar jongeren zitten i.p.v. alleen ouderen met heupklachten:P
Ohja nog een klacht: goedkoop bier op zo'n verjaardagen..
quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 19:00 schreef Jor_Dii het volgende:
Verdomme dit blijft een geniaal topic
Of gewoon mensen met modaal en dan toch Lidl bierquote:Op woensdag 29 augustus 2012 08:40 schreef najazeg het volgende:
[..]
je bedoelt toch niet die Aldi rommel he? Dat drinken alleen paupers die van een uitkerinkje rond moeten komen.
Is je vriendin kleuterjuf en neemt ze haar werk mee naar huis of zo. Trieste praktijken als ik dat zo leesquote:Op woensdag 29 augustus 2012 10:49 schreef MrKikker het volgende:
Bij mijn vriendin thuis hebben we ook 'kringverjaardagen' maar de variatie is dat er één centraal gesprek moet worden gehouden. Iemand begint over een onderwerp en daar dient met z'n allen over gepraat te worden; probeer je met iemand onderling ergens over te praten, valt gelijk alles stil en is het bijna noodzaak om dat onderwerp 'in de groep' te gooien..
quote:Op woensdag 29 augustus 2012 15:21 schreef Keselo het volgende:
[..]
Is je vriendin kleuterjuf en neemt ze haar werk mee naar huis of zo. Trieste praktijken als ik dat zo lees
Zou ik het onderwerp naar voren brengen: laten we naar huis gaan.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 15:21 schreef Keselo het volgende:
[..]
Is je vriendin kleuterjuf en neemt ze haar werk mee naar huis of zo. Trieste praktijken als ik dat zo lees
Ach gossie, stel je voor dat je dronken wordt! Dat is zij zeker nooit geweest?quote:Op woensdag 3 juli 2013 19:30 schreef female81 het volgende:
Recentelijk wél gehad.
De 'ooooh, kijk uit, straks ga je nog zingen!'-opmerkingen van een van de aanwezige dames, toen ik een glas sterke drank inschonk, waren redelijk tenenkrommend. Zeker met van dat kijk-haar-eens-wat-doet-ze-nou-toch-gegiechel erbij.
Gewoonlijk benader je mensen van pakweg 12-14 jaar op zo'n manier.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Yo tengo, tú tienes, Él/Ella tiene
quote:Op woensdag 3 juli 2013 20:28 schreef HSG het volgende:
Gelukkig hebben we TS nog. Die weet wel hoe die een feestje moet bouwen.Cruciale spoiler hier.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik nog wel bij Nederlandse vrienden heel af en toe.quote:Op woensdag 3 juli 2013 20:48 schreef RadioSlut het volgende:
Ik heb overigens geen kringverjaardagen meer...hulde
Gelukkig maar.quote:Op woensdag 3 juli 2013 20:50 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Ik nog wel bij Nederlandse vrienden heel af en toe.![]()
Maar gelukkig doen ze dat mij bijna niet meer aan, het is meestal drinken en dan naar de kroeg tegenwoordig.
quote:Op woensdag 29 augustus 2012 16:05 schreef najazeg het volgende:
[..]![]()
"Nee oom Guus, eerst netjes de vinger opsteken hè!"
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |