Doe ik vanavond als ik m'n batterijen heb opgeladen.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 11:50 schreef Kittl het volgende:
Dat jurkje met het open hartje op de rug, wat is maat 8 ? En ik wil er wel 10 euro voor beiden als het een maat S/M is.
Zou je een aan foto kunnen maken van :
Merkloos witte strapless top met zwarte strik, maat S.?
Thanks voor je verkooppraatje.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 11:52 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
Ik heb gefapt op de foto's in de OP
Dat betekent dat je er aantrekkelijk uit gaat zien in deze kleding dames, vooral kopen !
quote:Op zaterdag 19 maart 2011 11:53 schreef ViezeFreddiey het volgende:
Krijg ik TS erbij als ik alles koop?
Misschien kun je wel bieden op een date met TS?quote:Op zaterdag 19 maart 2011 11:53 schreef ViezeFreddiey het volgende:
Krijg ik TS erbij als ik alles koop?
Ik wacht nog even Kittl's reactie af, heb haar gepm't.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 17:17 schreef Spees_Eend het volgende:
Ik houd me aanbevolen voor het eerste jurkje als Kittl er vanaf ziet
Ik bied 15 inclusief verzendkosten (past vast wel in een grote bubbelenvelop zodat ie door de brievenbus kan?)
p.s. leuke kledingsmaak!Heb schoenmaat 38/39 anders had ik ook wel een bod op je laarzen uitgebracht
Oké, ik hoor het wel!quote:Op zondag 20 maart 2011 00:37 schreef Chule het volgende:
[..]
Ik wacht nog even Kittl's reactie af, heb haar gepm't.
'Grijs jurkje van de Sting' en 'wit topje met zwarte strik' zijn overigens gereserveerd nu.
Zwarte jurkje heb ik net gekochtquote:Op zondag 20 maart 2011 17:55 schreef Waddapatja het volgende:
Is het zwarte jurkje van New Look nou wel of niet beschikbaar?
Ik bied 7,- voor zwart jurkje van de Mango en 7,- voor Navy blue blouse-jurkje van de H&M!
Ik twijfel nog even over de laarzen.... ;-)
en heel erg jammer dat dat Hello Kitty truitje zo klein is...
haha deal!quote:Op zondag 20 maart 2011 19:11 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Stel dat ie me niet past mag je m voor dezelfde prijs van me overnemen
En hoe lang is TS?quote:Op maandag 28 maart 2011 16:41 schreef Spees_Eend het volgende:
Mensen die het jurkje uit de OP (dat 1e zwarte jurkje) zo leuk vonden en kleiner zijn dan ik mogen hem alsnog van me overnemen!
Ik heb hem binnengekregen en hij is heel mooi, maar ik vind hem iets te kort voor mij. Ik ben 1,72m.
Ik bied hem voor dezelfde prijs (15 incl.) aan!
Ik zou als ik jou was idd even afwachten hoe lang TS is, maar om je een idee te geven: ik ben 1,72m en aan de achterkant viel hij nog net over mijn kont heenquote:Op maandag 28 maart 2011 16:47 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
En hoe lang is TS?
Ik zou hem graag over willen kopen, maar ik denk dat 'ie dan te lang is voor mij (166).
Spees_Eend gaat hem morgen op de post doen, dus we zullen zien.quote:Op maandag 28 maart 2011 20:51 schreef Waddapatja het volgende:
Shoot! Weer te laat voor het jurkje
En... past ie ?
OK! Dan moet ik het topic weer ff in de gaten gaan houden.quote:Op maandag 28 maart 2011 20:52 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Spees_Eend gaat hem morgen op de post doen, dus we zullen zien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |