nope, ik had een levenquote:Op zondag 16 oktober 2011 18:26 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Heb je dan niet gekeken vanmiddag?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 16 oktober 2011 19:08 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
nope, ik had een leven
En dat zo midden op de dag FTW.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik kijk altijd op zondag, anders de herhaling op entertainment, maar dat loopt zeker 5 weken achter.[b]"It's me Bitches..!!! "[/b]
*********************************************************************
[b]Every Need Has An Ego To Feed[/b]..............
quote:Op zondag 16 oktober 2011 19:08 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
nope, ik had een leven
EE is levenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Inderdaad. Eerst hem Christian door de strot duwen en nu gaan zeiken.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 09:48 schreef Pugg het volgende:
Amira is wel een hypocriet zeg, eerst beste maatjes met Christian en nu is ze ineens
anti gay.
Pat heeft in de serie meer mannen gehad dan in haar hele leven!quote:Op zondag 30 oktober 2011 16:58 schreef J_TM het volgende:
EE-LOOKALIKES
Pats zogenaamde love-interest toont een sterke gelijkenis met Graham Nash (CSNY).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
hebbie de spoiler van Pugg gelezen?quote:Op zondag 6 november 2011 22:39 schreef ThunderBitch het volgende:
Ow, wat heb ik genoten vandaag van EE.
Eindelijk Yousef ontmaskerd.
Maar hij gaat maar door met plotten, hoe maf kan een mens zijn?quote:Op zondag 6 november 2011 22:39 schreef ThunderBitch het volgende:
Ow, wat heb ik genoten vandaag van EE.
Eindelijk Yousef ontmaskerd.
Ja, vluchtig. Er stond veel wat niet over de uitzending zelf ging, dus heb hier en daar gekeken wat interessant was om te lezen.quote:Op zondag 6 november 2011 22:40 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
hebbie de spoiler van Pugg gelezen?
Ja, die geeft het niet snel op, al leek het soms zo. Yousefquote:Op dinsdag 8 november 2011 09:16 schreef Pugg het volgende:
[..]
Maar hij gaat maar door met plotten, hoe maf kan een mens zijn?![]()
Amira moet naar een psychiater , maf mens.
hij heeft ook zo'n enge griezelige rotkopquote:Op dinsdag 8 november 2011 14:24 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ja, die geeft het niet snel op, al leek het soms zo. Yousef![]()
Yep, ik wil dan die enge grijns graag van zijn gezicht slaan, wanneer hij weer zo zelfgenoegzaam staat te kijken.quote:Op dinsdag 8 november 2011 15:55 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
hij heeft ook zo'n enge griezelige rotkop
hahaha ik heb echt precies het zelfdequote:Op woensdag 9 november 2011 08:07 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Yep, ik wil dan die enge grijns graag van zijn gezicht slaan, wanneer hij weer zo zelfgenoegzaam staat te kijken.
Dat iedereen zo dom is om in zijn leugens te trappen.......quote:Op woensdag 9 november 2011 08:07 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Yep, ik wil dan die enge grijns graag van zijn gezicht slaan, wanneer hij weer zo zelfgenoegzaam staat te kijken.
Dat is inherent aan soaps, en hij speelt het wel slim. Ik zit me overigens ook regelmatig te ergeren aan de goedgelovigheid van de rest, maar goed, in het gewone leven kun je je sommige dingen ook niet voorstellen, dus is de kans ook groot dat je het niet direct ziet.quote:Op vrijdag 11 november 2011 07:16 schreef Pugg het volgende:
[..]
Dat iedereen zo dom is om in zijn leugens te trappen.......
Ik moet van de hele week nog zien, kijk wel zondag.quote:Op vrijdag 11 november 2011 12:33 schreef mascara-klodder het volgende:
Ik heb deze week niet gekeken op maandag na, morgenavond als vriend de deur uit is en dochter op bed lekker 3 afl achter mekaar kijken op YouTube
dan kan ik dus niet en ook niet leuk voor mijn dochter als ik zolang achter de tv zitquote:Op vrijdag 11 november 2011 12:36 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ik moet van de hele week nog zien, kijk wel zondag.
Ik vind het ook lekker om achterelkaar te kijken. Ik vind het heerlijk, lekker, zondag, niets hoeven, niets moeten, maar doen wat je zelf wilt.quote:Op vrijdag 11 november 2011 12:40 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
dan kan ik dus niet en ook niet leuk voor mijn dochter als ik zolang achter de tv zit
Vind het altijd zo heerlijk om alles achter elkaar te zien
same here als dochter het weekend bij haar vader is, dekentje op de bank, pot thee binnen handbereik en verstand op nulquote:Op vrijdag 11 november 2011 13:08 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ik vind het ook lekker om achterelkaar te kijken. Ik vind het heerlijk, lekker, zondag, niets hoeven, niets moeten, maar doen wat je zelf wilt.
Thanx voor de info.quote:Op dinsdag 15 november 2011 16:09 schreef Pugg het volgende:
Mede kijkbuis mensen : maar 3 episodes deze week.
In verband met Childeren in need.
Volgende week iedere werkdag (dus 5)
hmzzzquote:Op dinsdag 15 november 2011 16:09 schreef Pugg het volgende:
Mede kijkbuis mensen : maar 3 episodes deze week.
In verband met Childeren in need.
Volgende week iedere werkdag (dus 5)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voor wie niet kan wachten de kerst spoilers , bij deze, data's komen nog
Voor mij had hij weg mogen blijven, ik miste hem niet.quote:
quote:
Zo lief en aardig is die oudste dochter ook niet.quote:Op dinsdag 29 november 2011 06:51 schreef Pugg het volgende:
Zoals hij zich al weer "thuis " voelt... schreeuwen naar zijn dochter .
Ik haat die man, zijn oudste broer is ook een creap.
tnx, wat moest ik toch zonder jouquote:Op maandag 19 december 2011 07:05 schreef Pugg het volgende:
Wel opletten hoor, extra uitzending op kerstavond zie:
http://www.bbc.co.uk/programmes/b006m86d
Graag gedaan hoor!quote:Op maandag 19 december 2011 12:06 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
tnx, wat moest ik toch zonder jou
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |