quote:
eens!! hahahaquote:Op vrijdag 18 maart 2011 10:57 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Aan Jo vastzitten kan nooit een zware straf zijn..
quote:
nice cap!!quote:
Ik denk dat dat wel meevalt, omdat hij nu afleiding heeft met Laura. Die sleept zich er wel doorheen.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 10:56 schreef Sjalalamantha het volgende:
Karim wordt misschien ook weer kribbig omdat hij ook niet kan roken.
Och bloempje, je begrijpt het niet, da's jouw probleem dan!quote:Op vrijdag 18 maart 2011 10:56 schreef Flow3r het volgende:
[..]
ze doet niet leuk zeg je net , en ik zeg dat als ze lelijk was geweest en er niet leuk uit had gezien ze zo weg was geweest.
dus als ze er niet leuk uit ziet en niet leuk doet wat blijft er dan over?![]()
![]()
als Karim het moeilijk heeft of boos is heeft ie behoefte aan een sigaret, nu kan ie goed zonderquote:Op vrijdag 18 maart 2011 10:58 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Ik denk dat dat wel meevalt, omdat hij nu afleiding heeft met Laura. Die sleept zich er wel doorheen.
Hij werd kribbig, zei hij, als hij zich verveelde en dan zin in een sigaret krijgt.
Hoe ís ze dan?quote:Op vrijdag 18 maart 2011 10:59 schreef danilel het volgende:
[..]
Och bloempje, je begrijpt het niet, da's jouw probleem dan!
Ik vind Mo gewoon leuk om HOE ze is, niet wat ze doet of hoe ze eruit ziet....
Trouwens, ik dacht dat je met Kees ging rusten
je hebt 5 minuten de tijd voor 200 euroquote:Op vrijdag 18 maart 2011 11:00 schreef Green1 het volgende:
WTF... handboeien![]()
Hoe kan je dan schijten?
gewoon, uit je hol...quote:Op vrijdag 18 maart 2011 11:00 schreef Green1 het volgende:
WTF... handboeien![]()
Hoe kan je dan schijten?
ik denk dat de ergernis wel komt als ze een halve dag geketend is. Ik kan me zo voorstellen dat je als roker je sigaretje dan na ongeveer een dag wel gaat missen.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 10:48 schreef paddy het volgende:
[..]
Ik vind dat ze het nog knap goed doet zonder. Mij had je wel in de gordijnen nu
Zo, jezus, dan ben ik na 1 keer schijten al blutquote:Op vrijdag 18 maart 2011 11:00 schreef Tamaartje het volgende:
[..]
je hebt 5 minuten de tijd voor 200 euro
quote:
Nou inderdaad, dat is gelijk uit bed en rokenquote:Op vrijdag 18 maart 2011 11:01 schreef mazaru het volgende:
Het zijn ook geen verstokte rokers hoor. Toen ik nog rookte kon ik echt niet zo lang wachten voor mijn eerste nicotineshot.
Nah. Ik kan ook best een tijd zonder hoor. Maar als ik weet dat ik niet meer heb is het hek van de dam! Denk dat Aafke ook wel redelijk gaat flippen.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 11:01 schreef mazaru het volgende:
Het zijn ook geen verstokte rokers hoor. Toen ik nog rookte kon ik echt niet zo lang wachten voor mijn eerste nicotineshot.
je schijt toch niet met je handen?quote:Op vrijdag 18 maart 2011 11:00 schreef Green1 het volgende:
WTF... handboeien![]()
Hoe kan je dan schijten?
De aanhouder wint!quote:Op vrijdag 18 maart 2011 11:02 schreef TimeJumper het volgende:
[..]
Nou inderdaad, dat is gelijk uit bed en roken![]()
Ben nu aan het stoppen maar het gaat alweer de mist in
Ik zou niet kunnen schijten als er een hysterisch wijf naast staat van 'ooh vies' 'schiet op' 'gadverdamme' en weet ik het allemaalquote:Op vrijdag 18 maart 2011 11:02 schreef Vultarian het volgende:
[..]
je schijt toch niet met je handen?
ik draai met de ogen dicht ook al mijn eerste sjekkiequote:Op vrijdag 18 maart 2011 11:02 schreef TimeJumper het volgende:
[..]
Nou inderdaad, dat is gelijk uit bed en roken![]()
Ben nu aan het stoppen maar het gaat alweer de mist in
Misselijke ventquote:Op vrijdag 18 maart 2011 11:03 schreef Tamaartje het volgende:
Monique zegt dat Joanna best even een gesprekje kan nemen in de kamer
Gerard heeft daar geen behoefte aan
samen schijten is wel boeiend, toch?quote:Op vrijdag 18 maart 2011 11:02 schreef Vultarian het volgende:
[..]
je schijt toch niet met je handen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |